Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - Lipica Open SOL 1 - dolga

DROT, Lipica, 8. 3. 2015
Kategorija: W35

NIme / klubČasZaostanekS-9191-6969-6666-7373-3333-8282-4444-6868-6363-7070-8686-5353-7676-104104-F
1Elisabeth Sandrisser50:56+00:0004:05 (12)08:06 (1)11:13 (1)12:24 (1)13:28 (1)22:17 (1)25:28 (1)27:22 (1)36:50 (3)39:24 (2)44:02 (1)45:47 (2)48:42 (4)49:38 (4)50:56 (5)
Naturfreunde Villach Orienteering04:05 (12)04:01 (2)03:07 (1)01:11 (1)01:04 (1)08:49 (1)03:11 (8)01:54 (4)09:28 (22)02:34 (2)04:38 (1)01:45 (4)02:55 (1)00:56 (6)01:18 (4)
2Katrin Lorenz-Baath53:07+02:1104:05 (12)08:57 (5)12:15 (4)13:39 (3)15:04 (4)24:43 (2)27:26 (2)29:11 (2)36:42 (2)39:17 (1)45:02 (2)46:39 (4)50:57 (5)51:45 (5)53:07 (6)
OL-Team Bayern04:05 (12)04:52 (4)03:18 (2)01:24 (5)01:25 (13)09:39 (3)02:43 (1)01:45 (2)07:31 (11)02:35 (3)05:45 (14)01:37 (1)04:18 (19)00:48 (1)01:22 (9)
3Clizia Zambiasi54:08+03:1203:33 (6)08:59 (6)12:31 (6)14:06 (6)15:33 (7)25:34 (3)29:04 (4)31:14 (4)38:09 (6)41:47 (5)46:48 (4)48:39 (6)51:39 (6)52:43 (6)54:08 (7)
Semiperdo Orienteering Maniago03:33 (6)05:26 (9)03:32 (3)01:35 (11)01:27 (15)10:01 (5)03:30 (15)02:10 (11)06:55 (4)03:38 (20)05:01 (6)01:51 (10)03:00 (2)01:04 (13)01:25 (12)
4Lyudmila Gotseva55:19+04:2307:07 (31)12:23 (21)15:58 (14)17:12 (12)18:18 (12)28:19 (8)31:03 (7)32:46 (6)40:19 (7)42:43 (6)47:55 (5)49:44 (7)52:57 (7)53:52 (7)55:19 (8)
Mladost07:07 (31)05:16 (7)03:35 (5)01:14 (2)01:06 (3)10:01 (5)02:44 (3)01:43 (1)07:33 (12)02:24 (1)05:12 (7)01:49 (9)03:13 (4)00:55 (5)01:27 (13)
5Eva Ocvirk55:35+04:3903:26 (4)09:11 (7)12:56 (7)14:23 (7)15:29 (6)25:35 (4)28:44 (3)30:59 (3)37:49 (4)41:31 (4)47:56 (6)49:45 (8)53:25 (10)54:17 (8)55:35 (9)
OK Japetic03:26 (4)05:45 (11)03:45 (8)01:27 (7)01:06 (3)10:06 (6)03:09 (7)02:15 (13)06:50 (2)03:42 (22)06:25 (21)01:49 (9)03:40 (11)00:52 (2)01:18 (4)
6Ieva Godina55:40+04:4404:31 (18)08:23 (3)12:06 (3)13:51 (4)15:02 (3)26:42 (5)29:26 (5)31:40 (5)37:51 (5)41:22 (3)46:07 (3)47:48 (5)53:07 (8)54:20 (9)55:40 (10)
B304:31 (18)03:52 (1)03:43 (7)01:45 (18)01:11 (5)11:40 (12)02:44 (3)02:14 (12)06:11 (1)03:31 (19)04:45 (2)01:41 (2)05:19 (25)01:13 (21)01:20 (6)
7Eva Kailbauer59:09+08:1303:24 (3)11:13 (15)15:07 (11)16:51 (11)18:04 (11)30:02 (11)33:21 (10)35:23 (11)42:41 (10)46:28 (9)51:41 (9)53:27 (9)56:47 (11)57:50 (11)59:09 (11)
OC Fürstenfeld03:24 (3)07:49 (25)03:54 (10)01:44 (17)01:13 (6)11:58 (15)03:19 (11)02:02 (8)07:18 (8)03:47 (24)05:13 (8)01:46 (6)03:20 (6)01:03 (11)01:19 (5)
8Judit Allwinger60:50+09:5403:51 (10)09:13 (8)13:48 (9)15:11 (10)17:02 (10)29:14 (9)32:36 (9)34:46 (9)42:21 (9)45:46 (8)51:36 (8)53:55 (11)57:49 (12)59:21 (12)60:50 (13)
Leibnitzer AC -Orienteering03:51 (10)05:22 (8)04:35 (18)01:23 (4)01:51 (27)12:12 (17)03:22 (13)02:10 (11)07:35 (13)03:25 (16)05:50 (15)02:19 (19)03:54 (13)01:32 (26)01:29 (16)
9Pavlína Chaloupská61:02+10:0605:06 (23)11:14 (16)16:20 (16)17:51 (15)19:38 (15)30:41 (14)34:09 (14)36:11 (13)43:21 (11)46:43 (12)51:29 (7)53:48 (10)58:29 (13)59:34 (13)61:02 (14)
OK99 Hradec Králové05:06 (23)06:08 (15)05:06 (21)01:31 (9)01:47 (25)11:03 (9)03:28 (14)02:02 (8)07:10 (6)03:22 (15)04:46 (4)02:19 (19)04:41 (22)01:05 (14)01:28 (15)
10Judit Fuzy61:36+10:4003:51 (10)09:38 (10)13:14 (8)14:58 (8)16:08 (8)27:28 (6)30:44 (6)33:08 (7)41:19 (8)44:50 (7)53:15 (11)55:01 (13)58:36 (14)60:03 (14)61:36 (15)
Orvosegyetem SC03:51 (10)05:47 (12)03:36 (6)01:44 (17)01:10 (4)11:20 (11)03:16 (10)02:24 (21)08:11 (16)03:31 (19)08:25 (29)01:46 (6)03:35 (9)01:27 (24)01:33 (20)
11Agne Grigaliunaite61:54+10:5805:40 (26)12:53 (23)16:48 (18)18:32 (18)19:53 (16)31:37 (16)34:49 (15)36:46 (15)43:53 (14)48:20 (15)53:55 (14)55:43 (15)59:21 (16)60:16 (16)61:54 (16)
OK Saule05:40 (26)07:13 (21)03:55 (11)01:44 (17)01:21 (11)11:44 (14)03:12 (9)01:57 (6)07:07 (5)04:27 (29)05:35 (12)01:48 (7)03:38 (10)00:55 (5)01:38 (24)
12Helga Bertoldi62:06+11:1003:24 (3)08:32 (4)12:25 (5)13:54 (5)15:20 (5)30:08 (12)33:29 (12)36:00 (12)43:27 (12)46:34 (10)53:39 (12)55:39 (14)59:12 (15)60:14 (15)62:06 (17)
Junior Team Trentino03:24 (3)05:08 (6)03:53 (9)01:29 (8)01:26 (14)14:48 (24)03:21 (12)02:31 (23)07:27 (10)03:07 (7)07:05 (25)02:00 (13)03:33 (8)01:02 (10)01:52 (31)
13Mariyana Atanasova62:30+11:3403:19 (1)08:10 (2)11:45 (2)13:21 (2)14:35 (2)30:38 (13)33:26 (11)35:15 (10)44:51 (16)48:04 (14)53:47 (13)56:04 (16)60:07 (17)61:09 (17)62:30 (18)
Trapezitsa03:19 (1)04:51 (3)03:35 (5)01:36 (12)01:14 (7)16:03 (27)02:48 (5)01:49 (3)09:36 (23)03:13 (11)05:43 (13)02:17 (16)04:03 (16)01:02 (10)01:21 (8)
14Lidija Hribar63:19+12:2304:41 (21)11:10 (14)15:39 (12)17:22 (13)18:43 (13)29:50 (10)33:38 (13)36:45 (14)43:57 (15)47:27 (13)52:17 (10)54:44 (12)60:31 (18)61:48 (18)63:19 (19)
Kamniški orientacijski klub04:41 (21)06:29 (16)04:29 (16)01:43 (13)01:21 (11)11:07 (10)03:48 (23)03:07 (28)07:12 (7)03:30 (17)04:50 (5)02:27 (25)05:47 (27)01:17 (22)01:31 (18)
15Chiara Sepin65:42+14:4607:27 (33)15:28 (30)19:51 (25)21:38 (25)23:06 (24)35:09 (21)38:54 (20)41:13 (20)49:10 (19)52:54 (18)58:09 (19)60:19 (21)63:31 (20)64:28 (20)65:42 (20)
SSD GAJA07:27 (33)08:01 (26)04:23 (14)01:47 (21)01:28 (17)12:03 (16)03:45 (22)02:19 (16)07:57 (15)03:44 (23)05:15 (10)02:10 (14)03:12 (3)00:57 (7)01:14 (1)
16Mojca Foški65:45+14:4905:51 (27)12:32 (22)17:01 (19)18:27 (17)20:07 (17)30:58 (15)34:56 (16)37:19 (16)45:14 (17)48:28 (16)54:24 (15)56:49 (17)62:43 (19)64:10 (19)65:45 (21)
Orientacijski Klub Polaris05:51 (27)06:41 (18)04:29 (16)01:26 (6)01:40 (20)10:51 (7)03:58 (25)02:23 (19)07:55 (14)03:14 (12)05:56 (17)02:25 (23)05:54 (29)01:27 (24)01:35 (23)
17Anica Hribar66:14+15:1807:56 (35)15:38 (32)20:12 (26)22:33 (26)23:56 (25)33:31 (18)36:17 (18)38:26 (18)49:59 (20)53:10 (19)57:56 (17)59:40 (18)63:38 (21)64:51 (21)66:14 (22)
OK Brežice07:56 (35)07:42 (24)04:34 (17)02:21 (27)01:23 (12)09:35 (2)02:46 (4)02:09 (9)11:33 (28)03:11 (10)04:46 (4)01:44 (3)03:58 (15)01:13 (21)01:23 (10)
18Ivana Korpasová66:34+15:3804:39 (19)10:38 (12)15:42 (13)17:26 (14)19:31 (14)31:46 (17)35:21 (17)37:43 (17)47:54 (18)50:57 (17)57:26 (16)60:14 (19)64:02 (22)65:06 (22)66:34 (23)
Lokomotiva Ingstav Brno04:39 (19)05:59 (13)05:04 (20)01:44 (17)02:05 (29)12:15 (18)03:35 (18)02:22 (17)10:11 (27)03:03 (4)06:29 (22)02:48 (28)03:48 (12)01:04 (13)01:28 (15)
19Daria Niggli67:06+16:1003:49 (8)09:29 (9)13:49 (10)15:11 (10)16:29 (9)28:12 (7)31:52 (8)33:47 (8)43:34 (13)46:39 (11)57:57 (18)60:19 (21)64:39 (23)65:49 (23)67:06 (24)
Orientation Haut-Jura03:49 (8)05:40 (10)04:20 (13)01:22 (3)01:18 (9)11:43 (13)03:40 (21)01:55 (5)09:47 (25)03:05 (5)11:18 (34)02:22 (21)04:20 (20)01:10 (16)01:17 (2)
20Marirosa Hechich71:48+20:5204:30 (17)13:53 (25)18:43 (24)20:30 (23)22:13 (22)35:05 (20)38:40 (19)41:13 (20)50:02 (21)54:05 (20)60:19 (20)62:38 (22)67:20 (24)70:03 (24)71:48 (25)
Semiperdo Orienteering Maniago04:30 (17)09:23 (30)04:50 (19)01:47 (21)01:43 (23)12:52 (19)03:35 (18)02:33 (25)08:49 (17)04:03 (26)06:14 (20)02:19 (19)04:42 (24)02:43 (35)01:45 (29)
21Tünde Allwinger72:08+21:1204:41 (21)12:19 (20)18:05 (22)19:58 (21)21:45 (20)35:34 (22)39:33 (23)41:56 (22)51:12 (23)54:21 (21)61:05 (21)63:32 (23)69:17 (25)70:23 (25)72:08 (26)
Leibnitzer AC -Orienteering04:41 (21)07:38 (23)05:46 (26)01:53 (23)01:47 (25)13:49 (22)03:59 (27)02:23 (19)09:16 (20)03:09 (8)06:44 (23)02:27 (25)05:45 (26)01:06 (15)01:45 (29)
22Fruzsina Biró72:40+21:4404:28 (16)11:09 (13)16:20 (16)18:19 (16)20:18 (18)35:35 (23)39:14 (21)41:30 (21)50:53 (22)54:59 (22)62:36 (22)65:33 (24)69:45 (26)70:58 (26)72:40 (27)
Budapest Mix04:28 (16)06:41 (18)05:11 (23)01:59 (24)01:59 (28)15:17 (25)03:39 (20)02:16 (14)09:23 (21)04:06 (28)07:37 (27)02:57 (30)04:12 (18)01:13 (21)01:42 (26)
23Anikó Madarassy75:49+24:5305:02 (22)12:12 (19)18:01 (21)19:53 (20)22:07 (21)35:48 (24)39:47 (24)43:37 (24)55:56 (25)61:23 (26)66:56 (25)69:16 (27)73:13 (27)74:25 (27)75:49 (28)
Budapest Mix05:02 (22)07:10 (20)05:49 (27)01:52 (22)02:14 (30)13:41 (21)03:59 (27)03:50 (34)12:19 (30)05:27 (32)05:33 (11)02:20 (20)03:57 (14)01:12 (17)01:24 (11)
24Petra Janovská76:07+25:1120:52 (36)25:47 (36)29:45 (33)31:19 (33)32:58 (33)44:00 (28)46:56 (27)49:14 (27)56:06 (26)59:13 (24)64:28 (24)66:41 (26)73:37 (28)74:32 (28)76:07 (29)
SK Praga20:52 (36)04:55 (5)03:58 (12)01:34 (10)01:39 (18)11:02 (8)02:56 (6)02:18 (15)06:52 (3)03:07 (7)05:15 (10)02:13 (15)06:56 (30)00:55 (5)01:35 (23)
25Reda Velde79:29+28:3303:33 (6)14:54 (26)21:36 (29)25:38 (30)27:06 (30)46:28 (30)50:02 (29)52:34 (29)60:01 (29)65:41 (28)71:35 (28)73:35 (30)76:52 (29)77:54 (29)79:29 (30)
Azuolas03:33 (6)11:21 (35)06:42 (30)04:02 (35)01:28 (17)19:22 (32)03:34 (16)02:32 (24)07:27 (10)05:40 (33)05:54 (16)02:00 (13)03:17 (5)01:02 (10)01:35 (23)
26Fabiana Cini80:27+29:3104:27 (15)11:25 (17)16:38 (17)19:02 (19)20:50 (19)35:04 (19)39:22 (22)42:41 (23)52:23 (24)56:27 (23)63:42 (23)66:33 (25)77:17 (30)78:47 (30)80:27 (31)
OK Maksimir04:27 (15)06:58 (19)05:13 (24)02:24 (29)01:48 (26)14:14 (23)04:18 (29)03:19 (31)09:42 (24)04:04 (27)07:15 (26)02:51 (29)10:44 (33)01:30 (25)01:40 (25)
27Sara Gaion80:52+29:5605:33 (25)13:09 (24)18:27 (23)20:58 (24)22:39 (23)41:04 (27)44:42 (26)48:17 (26)57:31 (27)61:12 (25)70:41 (27)73:11 (29)77:46 (31)79:19 (31)80:52 (32)
ORIENTEERING TRIESTE05:33 (25)07:36 (22)05:18 (25)02:31 (30)01:41 (21)18:25 (30)03:38 (19)03:35 (33)09:14 (19)03:41 (21)09:29 (32)02:30 (26)04:35 (21)01:33 (27)01:33 (20)
28Anka Kuzmin85:40+34:4404:13 (13)10:13 (11)21:15 (28)23:01 (28)24:44 (27)40:40 (26)50:17 (30)52:46 (30)66:07 (32)70:08 (30)76:10 (29)78:33 (31)81:59 (32)83:37 (32)85:40 (33)
Semiperdo Orienteering Maniago04:13 (13)06:00 (14)11:02 (33)01:46 (19)01:43 (23)15:56 (26)09:37 (33)02:29 (22)13:21 (32)04:01 (25)06:02 (18)02:23 (22)03:26 (7)01:38 (30)02:03 (33)
29Daniela Martanova86:21+35:2503:40 (7)11:44 (18)17:52 (20)20:09 (22)26:43 (28)40:11 (25)44:17 (25)47:15 (25)58:59 (28)62:19 (27)69:24 (26)73:10 (28)82:31 (33)84:18 (33)86:21 (34)
Slavia Liberec Orienteering03:40 (7)08:04 (27)06:08 (28)02:17 (25)06:34 (35)13:28 (20)04:06 (28)02:58 (27)11:44 (29)03:20 (14)07:05 (25)03:46 (35)09:21 (32)01:47 (33)02:03 (33)
30Erzsébet Paskuj Matyasne88:16+37:2006:26 (29)15:25 (29)20:33 (27)22:56 (27)24:36 (26)44:20 (29)48:17 (28)50:41 (28)63:37 (30)66:54 (29)76:49 (30)79:25 (32)85:19 (34)86:55 (34)88:16 (35)
Maccabi VAC - Hungary06:26 (29)08:59 (29)05:08 (22)02:23 (28)01:40 (20)19:44 (33)03:57 (24)02:24 (21)12:56 (31)03:17 (13)09:55 (33)02:36 (27)05:54 (29)01:36 (28)01:21 (8)
31Elisabetta Tadina91:02+40:0605:20 (24)16:18 (33)32:48 (34)35:26 (34)37:41 (34)55:42 (34)60:18 (34)63:53 (34)72:59 (33)76:10 (32)82:16 (32)84:08 (34)88:18 (35)89:31 (35)91:02 (36)
ORIENTEERING TRIESTE05:20 (24)10:58 (34)16:30 (34)02:38 (31)02:15 (31)18:01 (29)04:36 (30)03:35 (33)09:06 (18)03:11 (10)06:06 (19)01:52 (11)04:10 (17)01:13 (21)01:31 (18)
32Aletta Biró92:00+41:0406:09 (28)15:35 (31)22:00 (30)24:19 (29)27:04 (29)46:56 (31)52:42 (31)55:37 (31)65:39 (31)72:37 (31)80:41 (31)83:56 (33)88:38 (36)90:15 (36)92:00 (37)
Budapest Mix06:09 (28)09:26 (32)06:25 (29)02:19 (26)02:45 (34)19:52 (34)05:46 (32)02:55 (26)10:02 (26)06:58 (35)08:04 (28)03:15 (31)04:42 (24)01:37 (29)01:45 (29)
33Irma Pretnar110:41+59:4507:47 (34)17:11 (34)25:10 (32)28:01 (32)30:22 (32)54:14 (33)59:07 (33)62:25 (32)76:12 (34)82:37 (33)91:48 (33)95:06 (35)106:51 (1)108:37 (1)110:41 (1)
Kamniški orientacijski klub07:47 (34)09:24 (31)07:59 (32)02:51 (33)02:21 (32)23:52 (35)04:53 (31)03:18 (30)13:47 (34)06:25 (34)09:11 (31)03:18 (32)11:45 (35)01:46 (32)02:04 (34)
34Darinka Lovrec118:10+67:1406:33 (30)15:04 (28)22:24 (31)25:47 (31)28:16 (31)47:15 (32)57:13 (32)62:38 (33)79:05 (35)83:44 (34)96:13 (34)99:56 (36)113:00 (2)115:12 (2)118:10 (3)
OK Vihor06:33 (30)08:31 (28)07:20 (31)03:23 (34)02:29 (33)18:59 (31)09:58 (34)05:25 (35)16:27 (35)04:39 (30)12:29 (35)03:43 (34)13:04 (36)02:12 (34)02:58 (35)
35Dagmar Miklušová118:26+67:3004:23 (14)14:55 (27)34:34 (35)37:13 (35)38:29 (35)56:01 (35)69:20 (35)72:37 (35)86:00 (36)91:14 (35)99:40 (35)103:13 (1)114:55 (3)116:38 (3)118:26 (4)
TJ Rapid Bratislava04:23 (14)10:32 (33)19:39 (35)02:39 (32)01:16 (8)17:32 (28)13:19 (35)03:17 (29)13:23 (33)05:14 (31)08:26 (30)03:33 (33)11:42 (34)01:43 (31)01:48 (30)
Jela Furuczová60:33+09:3707:26 (32)19:04 (35) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)30:55 (1) (N/A) (N/A)46:10 (3)53:23 (9)56:26 (10)60:33 (12)
Farmaceut Bratislava07:26 (32)11:38 (36)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)30:55 (36)00:00 (N/A)00:00 (N/A)46:10 (36)07:13 (31)03:03 (36)04:07 (36)
Marija Anderluh114:15+63:19 (N/A)26:02 (37) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)74:32 (36) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)114:15 (2)
Orientacijski Klub Polaris00:00 (N/A)26:02 (37)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)74:32 (36)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)114:15 (37)
Ivana Gobec+-51:04 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OK Vihor00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)