Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - Lipica Open SOL 1 - dolga

DROT, Lipica, 8. 3. 2015
Kategorija: W45

NIme / klubČasZaostanekS-6262-7979-6666-3333-9090-8282-4343-4545-8080-5050-8585-7676-103103-F
1Hedi Berger45:52+00:0000:10 (1)08:04 (1)10:05 (1)12:10 (1)12:53 (1)22:46 (1)24:12 (1)30:47 (3)35:24 (4)38:54 (4)40:56 (4)42:52 (5)45:13 (4)45:52 (5)
Der Berger-Clan00:10 (1)07:54 (11)02:01 (1)02:05 (2)00:43 (3)09:53 (4)01:26 (2)06:35 (1)04:37 (2)03:30 (4)02:02 (1)01:56 (1)02:21 (16)00:39 (1)
2Eva Horcickova51:23+05:3104:36 (5)10:04 (3)12:08 (3)14:04 (2)14:40 (2)23:52 (2)25:05 (2)36:26 (4)40:52 (5)43:53 (5)46:05 (5)49:32 (6)50:43 (5)51:23 (7)
SCM Hanacke oblasti04:36 (5)05:28 (1)02:04 (2)01:56 (1)00:36 (1)09:12 (2)01:13 (1)11:21 (12)04:26 (1)03:01 (1)02:12 (2)03:27 (15)01:11 (1)00:40 (2)
3Kristýna Skyvová53:35+07:4305:05 (10)13:09 (10)15:42 (10)17:50 (9)18:30 (9)27:11 (4)28:41 (4)36:51 (5)42:33 (6)45:39 (6)48:32 (6)51:09 (7)52:51 (6)53:35 (8)
SCM Hanacke oblasti05:05 (10)08:04 (12)02:33 (9)02:08 (3)00:40 (2)08:41 (1)01:30 (4)08:10 (4)05:42 (3)03:06 (2)02:53 (5)02:37 (7)01:42 (10)00:44 (4)
4Ebinger Monika56:21+10:2903:36 (3)10:11 (4)12:58 (4)15:36 (4)16:50 (5)28:35 (6)30:16 (6)37:00 (6)43:49 (7)48:13 (7)50:54 (7)54:05 (8)55:37 (7)56:21 (9)
KFKI Petőfi SK03:36 (3)06:35 (6)02:47 (11)02:38 (9)01:14 (15)11:45 (8)01:41 (7)06:44 (2)06:49 (9)04:24 (11)02:41 (3)03:11 (13)01:32 (7)00:44 (4)
5Barbara Winkler59:45+13:5304:55 (9)11:55 (7)14:11 (7)16:52 (7)17:42 (7)27:35 (5)29:18 (5)41:14 (9)47:17 (9)51:05 (9)55:12 (9)57:36 (9)59:00 (8)59:45 (10)
HSV Villach04:55 (9)07:00 (8)02:16 (3)02:41 (10)00:50 (5)09:53 (4)01:43 (8)11:56 (13)06:03 (5)03:48 (6)04:07 (10)02:24 (2)01:24 (5)00:45 (6)
6Ivana Poklopova59:59+14:0704:52 (8)10:54 (5)13:38 (5)15:58 (5)16:43 (4)28:58 (7)30:27 (7)38:42 (7)45:34 (8)49:00 (8)51:49 (8)57:49 (10)59:11 (9)59:59 (11)
SCM Hanacke oblasti04:52 (8)06:02 (2)02:44 (10)02:20 (5)00:45 (4)12:15 (12)01:29 (3)08:15 (5)06:52 (10)03:26 (3)02:49 (4)06:00 (18)01:22 (3)00:48 (9)
7Joli Wehrli62:11+16:1905:18 (12)11:37 (6)14:02 (6)16:25 (6)17:17 (6)29:28 (8)31:06 (8)40:52 (8)47:21 (10)52:06 (11)56:58 (11)60:03 (11)61:26 (10)62:11 (12)
Swiss O Tours05:18 (12)06:19 (4)02:25 (7)02:23 (6)00:52 (7)12:11 (11)01:38 (6)09:46 (8)06:29 (7)04:45 (13)04:52 (15)03:05 (12)01:23 (4)00:45 (6)
8Galina Pigareva63:52+18:0005:11 (11)12:48 (9)15:07 (9)18:10 (10)20:13 (10)31:54 (10)33:41 (10)44:14 (12)51:20 (13)55:36 (13)58:55 (13)61:27 (13)63:00 (11)63:52 (13)
Mile-Sport SPb05:11 (11)07:37 (9)02:19 (5)03:03 (15)02:03 (17)11:41 (7)01:47 (10)10:33 (10)07:06 (11)04:16 (10)03:19 (8)02:32 (4)01:33 (8)00:52 (14)
9Angelika Aschacher64:01+18:0904:39 (6)12:20 (8)14:52 (8)17:29 (8)18:25 (8)30:36 (9)32:31 (9)43:03 (11)50:11 (12)54:36 (12)57:45 (12)60:22 (12)63:05 (12)64:01 (14)
HSV-OL Wr.Neustadt04:39 (6)07:41 (10)02:32 (8)02:37 (8)00:56 (9)12:11 (11)01:55 (12)10:32 (9)07:08 (12)04:25 (12)03:09 (7)02:37 (7)02:43 (18)00:56 (15)
10Gislind Berger65:04+19:1203:33 (2)09:43 (2)12:00 (2)14:17 (3)15:16 (3)26:25 (3)27:58 (3)42:37 (10)48:26 (11)51:58 (10)56:26 (10)61:32 (14)64:12 (13)65:04 (15)
Der Berger-Clan03:33 (2)06:10 (3)02:17 (4)02:17 (4)00:59 (10)11:09 (6)01:33 (5)14:39 (15)05:49 (4)03:32 (5)04:28 (13)05:06 (16)02:40 (17)00:52 (14)
11Mirta Pacher67:04+21:1209:52 (18)20:52 (16)23:14 (15)25:50 (14)26:42 (14)37:40 (14)39:24 (13)46:56 (14)55:27 (16)59:20 (16)62:24 (15)64:50 (15)66:12 (14)67:04 (16)
Junior Team Trentino09:52 (18)11:00 (15)02:22 (6)02:36 (7)00:52 (7)10:58 (5)01:44 (9)07:32 (3)08:31 (13)03:53 (7)03:04 (6)02:26 (3)01:22 (3)00:52 (14)
12Ruth Ruch68:24+22:3207:04 (16)13:38 (11)16:59 (12)19:59 (12)20:52 (11)34:37 (11)36:50 (11)47:37 (15)54:15 (15)58:22 (15)63:06 (16)65:43 (16)67:33 (15)68:24 (17)
Swiss O Tours07:04 (16)06:34 (5)03:21 (13)03:00 (14)00:53 (8)13:45 (14)02:13 (14)10:47 (11)06:38 (8)04:07 (8)04:44 (14)02:37 (7)01:50 (11)00:51 (11)
13Guni Palme69:46+23:5406:41 (15)13:41 (12)16:53 (11)19:48 (11)20:56 (12)35:21 (12)37:12 (12)46:40 (13)53:06 (14)57:53 (14)61:31 (14)67:27 (17)68:58 (16)69:46 (18)
Orienteering Klosterneuburg06:41 (15)07:00 (8)03:12 (12)02:55 (13)01:08 (13)14:25 (16)01:51 (11)09:28 (7)06:26 (6)04:47 (14)03:38 (9)05:56 (17)01:31 (6)00:48 (9)
14Antónia Holper77:00+31:0807:34 (17)21:06 (17)25:33 (16)28:20 (15)29:21 (15)41:11 (15)43:11 (15)52:09 (17)61:21 (17)66:42 (17)71:07 (17)74:01 (18)76:02 (17)77:00 (19)
Tipo Orienteering Club07:34 (17)13:32 (18)04:27 (18)02:47 (11)01:01 (11)11:50 (9)02:00 (13)08:58 (6)09:12 (15)05:21 (17)04:25 (12)02:54 (9)02:01 (13)00:58 (18)
15Jana Sedláčková77:44+31:5204:26 (4)17:28 (15)21:09 (14)24:04 (13)25:06 (13)37:32 (13)39:56 (14)51:54 (16)61:29 (18)66:53 (18)72:21 (18)75:10 (19)76:47 (18)77:44 (20)
Expres Czech Team04:26 (4)13:02 (16)03:41 (15)02:55 (13)01:02 (12)12:26 (13)02:24 (17)11:58 (14)09:35 (16)05:24 (18)05:28 (16)02:49 (8)01:37 (9)00:57 (16)
16Jana Ticha103:51+57:5918:00 (20)31:41 (20)35:40 (18)39:31 (17)40:54 (17)55:00 (17)57:18 (17)77:39 (18)86:12 (19)91:17 (19)97:51 (19)101:03 (1)103:00 (1)103:51 (1)
Tolar Jindrichuv Hradec18:00 (20)13:41 (19)03:59 (16)03:51 (17)01:23 (16)14:06 (15)02:18 (16)20:21 (16)08:33 (14)05:05 (15)06:34 (17)03:12 (14)01:57 (12)00:51 (11)
17Hana Burian138:47+92:5511:21 (19)24:52 (18)29:03 (17)34:20 (16)35:30 (16)54:19 (16)57:06 (16)104:53 (2)114:46 (1)120:40 (1)127:20 (1)135:41 (2)137:49 (2)138:47 (2)
MOM Budapest11:21 (19)13:31 (17)04:11 (17)05:17 (18)01:10 (14)18:49 (18)02:47 (18)47:47 (18)09:53 (17)05:54 (19)06:40 (18)08:21 (19)02:08 (15)00:58 (18)
18Ulrike Gabriella Wagner143:01+97:0905:52 (14)30:14 (19)40:11 (19)43:22 (18)46:14 (18)61:14 (18)63:28 (18)103:30 (1)125:22 (2)129:30 (2)137:13 (2)140:09 (3)142:13 (3)143:01 (3)
OL Andritz05:52 (14)24:22 (20)09:57 (19)03:11 (16)02:52 (18)15:00 (17)02:14 (15)40:02 (17)21:52 (18)04:08 (9)07:43 (19)02:56 (10)02:04 (14)00:48 (9)
Claudia Bonek38:52+-7:0004:51 (7)14:29 (13)18:08 (13) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)23:34 (3)28:45 (3)33:01 (3)35:58 (4) (N/A)38:52 (4)
Naturfreunde Wien04:51 (7)09:38 (13)03:39 (14)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)23:34 (19)05:11 (16)04:16 (11)02:57 (11)00:00 (N/A)38:52 (19)
Susi Veitsberger51:05+05:1305:35 (13)15:43 (14) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)51:05 (6)
OJE Wappler05:35 (13)10:08 (14)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)51:05 (20)
Irene Prach+-46:08 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Leibnitzer AC -Orienteering00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)