Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - Lipica Open SOL 1 - dolga

DROT, Lipica, 8. 3. 2015
Kategorija: W55

NIme / klubČasZaostanekS-9595-9191-4747-7373-3333-9090-6363-8686-8585-8888-7676-104104-F
1Susanne Luescher38:33+00:0001:56 (1)04:16 (1)10:36 (1)14:19 (1)16:10 (1)17:10 (1)23:15 (1)29:57 (3)32:13 (3)34:26 (3)35:54 (3)36:55 (3)38:33 (3)
Stora Tuna OK01:56 (1)02:20 (1)06:20 (1)03:43 (1)01:51 (5)01:00 (3)06:05 (1)06:42 (2)02:16 (1)02:13 (3)01:28 (6)01:01 (1)01:38 (4)
2Mona Bugge Haug43:30+04:5702:02 (2)04:53 (2)11:25 (2)15:37 (2)17:18 (2)18:24 (2)25:36 (2)32:12 (4)34:50 (4)37:04 (4)40:54 (4)42:01 (4)43:30 (4)
Active Travel Norway AS02:02 (2)02:51 (3)06:32 (2)04:12 (2)01:41 (1)01:06 (5)07:12 (4)06:36 (1)02:38 (3)02:14 (4)03:50 (13)01:07 (2)01:29 (1)
3Francesca Guarato49:53+11:2002:57 (13)05:33 (4)13:00 (3)17:18 (3)19:02 (3)20:08 (3)32:55 (3)40:51 (5)43:14 (5)45:18 (5)46:31 (5)48:21 (5)49:53 (5)
ASD Erebus Orientamento Vicenza02:57 (13)02:36 (2)07:27 (3)04:18 (3)01:44 (2)01:06 (5)12:47 (10)07:56 (5)02:23 (2)02:04 (1)01:13 (3)01:50 (7)01:32 (2)
4Sandra Hoffer56:05+17:3202:26 (6)07:39 (9)20:06 (8)25:22 (6)27:19 (6)30:20 (6)37:34 (6)44:47 (7)48:43 (6)51:08 (6)52:32 (6)53:54 (7)56:05 (6)
Orienteering Pergine02:26 (6)05:13 (13)12:27 (9)05:16 (6)01:57 (6)03:01 (14)07:14 (5)07:13 (3)03:56 (7)02:25 (5)01:24 (4)01:22 (4)02:11 (9)
5Tazia Lorenzet56:29+17:5602:26 (6)06:20 (6)15:22 (4)20:26 (4)22:53 (4)24:04 (4)34:34 (4)45:25 (8)49:19 (7)51:28 (7)52:35 (7)53:54 (7)56:29 (7)
U.S. Primiero A.S.D02:26 (6)03:54 (6)09:02 (5)05:04 (4)02:27 (13)01:11 (7)10:30 (9)10:51 (10)03:54 (6)02:09 (2)01:07 (1)01:19 (3)02:35 (12)
6Gertraud Leonhardt57:51+19:1802:29 (8)06:56 (7)16:11 (5)26:25 (7)28:11 (7)29:10 (5)36:08 (5)44:44 (6)50:18 (8)53:27 (8)54:38 (8)56:07 (8)57:51 (8)
OC Fürstenfeld02:29 (8)04:27 (9)09:15 (6)10:14 (10)01:46 (3)00:59 (2)06:58 (3)08:36 (6)05:34 (12)03:09 (7)01:11 (2)01:29 (5)01:44 (6)
7Miluše Procházková69:45+31:1202:20 (4)06:12 (5)16:34 (6)33:40 (10)35:45 (10)37:43 (9)46:26 (7)57:15 (11)61:54 (10)64:48 (9)66:33 (9)68:08 (9)69:45 (9)
Expres Czech Team02:20 (4)03:52 (5)10:22 (7)17:06 (14)02:05 (8)01:58 (13)08:43 (6)10:49 (9)04:39 (9)02:54 (6)01:45 (8)01:35 (6)01:37 (3)
8Elisabeth Steinlechner76:49+38:1603:14 (14)07:14 (8)27:22 (12)38:38 (13)41:03 (13)42:22 (13)51:17 (10)61:31 (12)66:54 (11)70:31 (12)72:31 (11)74:22 (11)76:49 (11)
OC Fürstenfeld03:14 (14)04:00 (8)20:08 (14)11:16 (13)02:25 (12)01:19 (9)08:55 (7)10:14 (8)05:23 (11)03:37 (9)02:00 (10)01:51 (8)02:27 (11)
9Lory Meri Savorgnano84:23+45:5002:49 (10)07:49 (10)22:55 (10)29:01 (8)31:09 (8)32:25 (7)53:50 (11)66:24 (13)71:23 (12)77:20 (13)79:11 (12)81:23 (12)84:23 (12)
Vicenza Orienteering Team02:49 (10)05:00 (11)15:06 (10)06:06 (8)02:08 (9)01:16 (8)21:25 (13)12:34 (11)04:59 (10)05:57 (11)01:51 (9)02:12 (10)03:00 (13)
10Luise Oswald87:01+48:2802:29 (8)09:54 (15)18:52 (7)29:38 (9)31:50 (9)32:58 (8)48:57 (9)56:51 (10)59:48 (9)70:06 (11)83:04 (13)85:10 (13)87:01 (13)
HSV Pinkafeld02:29 (8)07:25 (16)08:58 (4)10:46 (11)02:12 (11)01:08 (6)15:59 (11)07:54 (4)02:57 (4)10:18 (13)12:58 (14)02:06 (9)01:51 (7)
11Esther Moosberger88:46+50:1302:52 (12)07:50 (11)20:07 (9)25:14 (5)27:02 (5)39:28 (11)56:13 (12)74:43 (14)78:23 (13)81:45 (14)83:10 (14)86:54 (14)88:46 (14)
OLregioolten02:52 (12)04:58 (10)12:17 (8)05:07 (5)01:48 (4)12:26 (15)16:45 (12)18:30 (12)03:40 (5)03:22 (8)01:25 (5)03:44 (13)01:52 (8)
12Lorraine Batts124:27+85:5402:52 (12)09:17 (13)26:15 (11)60:12 (15)65:39 (15)67:28 (15)76:39 (13)105:50 (1)110:24 (1)116:38 (1)118:55 (1)121:20 (1)124:27 (1)
Darlington Orienteers02:52 (12)06:25 (14)16:58 (11)33:57 (15)05:27 (15)01:49 (12)09:11 (8)29:11 (13)04:34 (8)06:14 (12)02:17 (11)02:25 (11)03:07 (14)
13Tiziana De Monte140:42+102:0913:43 (16)17:40 (16)34:49 (15)45:53 (14)48:25 (14)49:57 (14)82:34 (14)117:11 (2)124:41 (2)129:06 (2)132:43 (2)138:19 (2)140:42 (2)
Gruppo Orientamento CAI XXX Ottobre A.S.D.13:43 (16)03:57 (7)17:09 (12)11:04 (12)02:32 (14)01:32 (11)32:37 (14)34:37 (14)07:30 (13)04:25 (10)03:37 (12)05:36 (14)02:23 (10)
Paola Spinelli+-39:2702:30 (9)09:26 (14) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
SSD GAJA02:30 (9)06:56 (15)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Chiara Rajgelj+-39:2703:28 (15)08:33 (12)27:30 (13)35:42 (11)37:51 (11)39:12 (10) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
SSD GAJA03:28 (15)05:05 (12)18:57 (13)08:12 (9)02:09 (10)01:21 (10)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Agate Murer71:43+33:1002:04 (3)05:19 (3)31:32 (14)37:30 (12)39:33 (12)40:24 (12)47:10 (8)55:52 (9) (N/A)65:43 (10)67:26 (10)70:04 (10)71:43 (10)
Orienteering Pergine02:04 (3)03:15 (4)26:13 (15)05:58 (7)02:03 (7)00:51 (1)06:46 (2)08:42 (7)00:00 (N/A)65:43 (14)01:43 (7)02:38 (12)01:39 (5)