Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - SOL1 - Lipica Open 2016 2.etapa - dolga

DROT, Veliki Dol, 13. 3. 2016
Kategorija: Beginners

NIme / klubČasZaostanekS-6262-6060-102102-103103-5656-8080-7575-F
1Fulvio Fabris21:00+00:0004:46 (5)06:41 (5)07:51 (2)09:51 (1)10:59 (1)16:18 (1)19:31 (1)21:00 (1)
Punto K Orienteering ASD04:46 (5)01:55 (12)01:10 (1)02:00 (1)01:08 (1)05:19 (1)03:13 (2)01:29 (1)
2Petra Stojan26:41+05:4103:57 (3)05:43 (2)07:31 (1)11:58 (4)13:49 (2)20:37 (2)23:56 (2)26:41 (2)
03:57 (3)01:46 (7)01:48 (8)04:27 (14)01:51 (3)06:48 (7)03:19 (4)02:45 (19)
3Nea Eržen27:09+06:0904:48 (6)06:37 (4)08:56 (6)13:01 (5)15:22 (3)21:29 (3)24:48 (3)27:09 (3)
OK Azimut04:48 (6)01:49 (8)02:19 (16)04:05 (10)02:21 (8)06:07 (3)03:19 (4)02:21 (9)
4Nicole Pagliari30:49+09:4905:23 (8)08:02 (7)10:21 (7)15:14 (8)17:39 (6)24:16 (5)28:15 (4)30:49 (4)
G.S. Pavione - Imer05:23 (8)02:39 (18)02:19 (16)04:53 (17)02:25 (9)06:37 (5)03:59 (5)02:34 (13)
5Cristiano Pagliari30:57+09:5705:16 (7)08:05 (8)10:25 (8)15:09 (7)17:30 (5)24:08 (4)28:16 (5)30:57 (5)
G.S. Pavione - Imer05:16 (7)02:49 (20)02:20 (17)04:44 (16)02:21 (8)06:38 (6)04:08 (8)02:41 (17)
6Tina Hudax33:30+12:3004:05 (4)05:50 (3)07:53 (3)11:21 (2)20:27 (8)25:53 (7)31:17 (7)33:30 (6)
OC Fürstenfeld04:05 (4)01:45 (5)02:03 (11)03:28 (4)09:06 (21)05:26 (2)05:24 (14)02:13 (7)
7Fiammetta Bertoli34:00+13:0008:54 (10)10:46 (10)12:59 (9)17:02 (9)18:57 (7)25:32 (6)31:11 (6)34:00 (7)
Punto K Orienteering ASD08:54 (10)01:52 (10)02:13 (13)04:03 (8)01:55 (5)06:35 (4)05:39 (16)02:49 (20)
8Ildiko Hentes36:13+15:1303:53 (2)05:33 (1)08:01 (4)11:45 (3)21:03 (10)28:56 (8)33:31 (8)36:13 (8)
Tabáni Spartacus Sport és Környezetvédő Egyesület03:53 (2)01:40 (4)02:28 (18)03:44 (5)09:18 (22)07:53 (11)04:35 (10)02:42 (18)
9Franko Pečar45:13+24:1311:27 (16)12:59 (14)17:07 (17)21:43 (15)24:36 (13)34:36 (11)40:14 (9)45:13 (9)
SSD-AŠZ GAJA11:27 (16)01:32 (3)04:08 (23)04:36 (15)02:53 (15)10:00 (14)05:38 (15)04:59 (25)
10Enrico Bettega46:35+25:3510:03 (13)12:07 (13)13:54 (10)17:57 (10)20:52 (9)32:11 (9)44:33 (11)46:35 (10)
G.S. Pavione - Imer10:03 (13)02:04 (15)01:47 (7)04:03 (8)02:55 (16)11:19 (18)12:22 (25)02:02 (5)
11Laura Venhauer46:39+25:3907:14 (9)09:31 (9)15:22 (12)22:40 (18)25:29 (15)36:41 (12)44:08 (10)46:39 (11)
OLC Union Viktring07:14 (9)02:17 (17)05:51 (25)07:18 (22)02:49 (14)11:12 (16)07:27 (20)02:31 (12)
12Alessio Bancher48:26+27:2611:28 (17)13:31 (15)15:29 (13)19:42 (11)22:31 (11)34:04 (10)46:27 (12)48:26 (12)
G.S. Pavione - Imer11:28 (17)02:03 (14)01:58 (10)04:13 (11)02:49 (14)11:33 (19)12:23 (26)01:59 (4)
13Jozef Pelessoni49:25+28:2517:28 (22)18:27 (22)19:46 (20)22:17 (17)23:42 (12)43:43 (14)47:45 (13)49:25 (13)
SSD-AŠZ GAJA17:28 (22)00:59 (1)01:19 (2)02:31 (2)01:25 (2)20:01 (24)04:02 (6)01:40 (2)
14Lisa Glatz52:17+31:1714:42 (21)16:36 (20)18:00 (18)21:06 (12)31:29 (17)38:34 (13)50:09 (14)52:17 (14)
OLC Graz14:42 (21)01:54 (11)01:24 (3)03:06 (3)10:23 (23)07:05 (8)11:35 (24)02:08 (6)
15Lara Zupan53:03+32:0303:51 (1)07:05 (6)08:55 (5)14:35 (6)16:29 (4)44:20 (15)50:48 (15)53:03 (15)
Orientacijski klub Komenda03:51 (1)03:14 (22)01:50 (9)05:40 (20)01:54 (4)27:51 (25)06:28 (17)02:15 (8)
16Katarína Falathová57:08+36:0832:54 (26)35:09 (25)37:24 (25)41:18 (25)43:24 (23)51:09 (21)55:15 (19)57:08 (16)
Farmaceut Bratislava32:54 (26)02:15 (16)02:15 (14)03:54 (6)02:06 (6)07:45 (10)04:06 (7)01:53 (3)
17Pia Ilovar58:14+37:1420:14 (23)23:32 (23)25:39 (22)31:41 (22)34:26 (19)46:00 (17)55:38 (20)58:14 (17)
OK Tivoli20:14 (23)03:18 (23)02:07 (12)06:02 (21)02:45 (12)11:34 (20)09:38 (23)02:36 (14)
18Martin Ferenc58:17+37:1714:12 (20)18:09 (21)23:05 (21)32:29 (23)35:52 (20)47:06 (18)54:45 (18)58:17 (18)
OK Tivoli14:12 (20)03:57 (24)04:56 (24)09:24 (23)03:23 (18)11:14 (17)07:39 (21)03:32 (22)
19Jan Deržek58:39+37:3909:10 (11)11:56 (12)25:54 (23)31:16 (21)33:53 (18)47:14 (19)54:41 (17)58:39 (19)
OK Bovec09:10 (11)02:46 (19)13:58 (26)05:22 (19)02:37 (10)13:21 (21)07:27 (20)03:58 (23)
20Matija Deržek58:40+37:4013:32 (18)15:18 (17)16:47 (14)21:07 (13)45:01 (25)52:57 (23)56:01 (21)58:40 (20)
OK Bovec13:32 (18)01:46 (7)01:29 (4)04:20 (13)23:54 (26)07:56 (12)03:04 (1)02:39 (16)
21Lara Deržek58:42+37:4213:33 (19)15:24 (18)17:00 (16)21:18 (14)43:13 (22)50:57 (20)56:03 (22)58:42 (21)
OK Bovec13:33 (19)01:51 (9)01:36 (5)04:18 (12)21:55 (25)07:44 (9)05:06 (12)02:39 (16)
22Johann Riedl59:06+38:0631:13 (25)32:21 (24)34:00 (24)38:04 (24)42:54 (21)51:17 (22)56:36 (23)59:06 (22)
HSV-OL Wr.Neustadt31:13 (25)01:08 (2)01:39 (6)04:04 (9)04:50 (20)08:23 (13)05:19 (13)02:30 (11)
23Zuzana Wibmer59:13+38:1310:18 (14)15:29 (19)18:24 (19)28:20 (20)31:04 (16)44:45 (16)51:36 (16)59:13 (23)
FLOT10:18 (14)05:11 (25)02:55 (20)09:56 (24)02:44 (11)13:41 (22)06:51 (18)07:37 (26)
24Long Yiu Tiffany Yip61:33+40:3311:27 (16)14:23 (16)16:59 (15)21:55 (16)25:00 (14)54:16 (24)59:05 (24)61:33 (24)
UWC Adriatic11:27 (16)02:56 (21)02:36 (19)04:56 (18)03:05 (17)29:16 (26)04:49 (11)02:28 (10)
25Gyöngyi Dalos66:46+45:4609:21 (12)11:24 (11)15:08 (11)25:54 (19)44:18 (24)58:51 (25)63:23 (25)66:46 (25)
Tipo Orienteering Club09:21 (12)02:03 (14)03:44 (21)10:46 (26)18:24 (24)14:33 (23)04:32 (9)03:23 (21)
26Natalija Kunc Rešek81:30+60:3029:28 (24)40:36 (26)44:34 (26)54:40 (26)58:04 (26)68:53 (26)76:58 (26)81:30 (26)
OK Tivoli29:28 (24)11:08 (26)03:58 (22)10:06 (25)03:24 (19)10:49 (15)08:05 (22)04:32 (24)
Sebastian Kriscjak+-21:00 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
SSD-AŠZ GAJA00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Antonio Huertas+-21:00 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OK Variopintos ZG00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Laura Weber+-21:00 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
SSV Hallein-Neualm00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Giovanni Miotto+-21:00 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Punto K Orienteering ASD00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Dejan Bernetič+-21:00 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Alvina Venhauer+-21:00 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OLC Union Viktring00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Anton Zgonec+-21:00 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OK Tivoli00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Paolo Gobber+-21:00 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
U.S. Primiero A.S.D00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Ivana Zago+-21:00 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
GO-Cai Monfalcone00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Riccardo Kriscjak+-21:00 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
SSD-AŠZ GAJA00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)