Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - SOL1 - Lipica Open 2016 2.etapa - dolga

DROT, Veliki Dol, 13. 3. 2016
Kategorija: M12

NIme / klubČasZaostanekS-6262-6060-102102-103103-5656-8080-7575-F
1Tihon Salopek14:58+00:0002:12 (1)04:03 (3)05:17 (1)07:04 (1)08:05 (1)12:03 (1)13:40 (1)14:58 (1)
OK Azimut02:12 (1)01:51 (13)01:14 (7)01:47 (1)01:01 (1)03:58 (1)01:37 (1)01:18 (1)
2Tilen Zupan18:14+03:1602:33 (3)03:45 (1)05:26 (2)08:12 (2)09:23 (2)14:06 (2)16:31 (2)18:14 (2)
Orientacijski klub Komenda02:33 (3)01:12 (4)01:41 (14)02:46 (13)01:11 (3)04:43 (3)02:25 (5)01:43 (11)
3Otto Allwinger21:37+06:3903:18 (4)04:30 (5)06:11 (4)08:36 (3)09:58 (3)15:25 (3)19:58 (3)21:37 (3)
Leibnitzer AC -Orienteering03:18 (4)01:12 (4)01:41 (14)02:25 (4)01:22 (8)05:27 (9)04:33 (16)01:39 (9)
4Matevž Kunc22:16+07:1802:23 (2)04:01 (2)06:25 (5)09:07 (4)13:23 (9)18:17 (6)20:29 (4)22:16 (4)
OK Tivoli02:23 (2)01:38 (9)02:24 (20)02:42 (12)04:16 (18)04:54 (4)02:12 (3)01:47 (12)
5Denis Gregorc22:31+07:3304:43 (9)06:15 (7)07:09 (7)09:18 (6)10:29 (4)17:15 (4)21:03 (5)22:31 (5)
Orientacijski klub Komenda04:43 (9)01:32 (8)00:54 (2)02:09 (3)01:11 (3)06:46 (12)03:48 (11)01:28 (4)
6Tobias Zollner23:27+08:2905:26 (11)06:40 (8)08:09 (8)10:42 (8)12:19 (7)17:28 (5)21:51 (6)23:27 (6)
SPORTUNION Klagenfurt05:26 (11)01:14 (5)01:29 (11)02:33 (7)01:37 (12)05:09 (7)04:23 (13)01:36 (5)
7Aljaž Čelik23:59+09:0103:31 (5)04:28 (4)06:01 (3)09:45 (7)11:18 (6)18:59 (7)22:04 (7)23:59 (7)
OK Azimut03:31 (5)00:57 (1)01:33 (12)03:44 (20)01:33 (11)07:41 (14)03:05 (9)01:55 (15)
8Nejc Turk25:32+10:3403:57 (7)08:08 (11)09:57 (11)12:34 (11)14:02 (10)20:14 (9)23:55 (8)25:32 (8)
Orientacijski klub Komenda03:57 (7)04:11 (19)01:49 (16)02:37 (9)01:28 (9)06:12 (10)03:41 (10)01:37 (6)
9Enej Smole26:45+11:4705:24 (10)09:13 (12)11:01 (13)14:05 (13)15:24 (12)20:05 (8)24:36 (9)26:45 (9)
Orientacijski Klub Polaris05:24 (10)03:49 (18)01:48 (15)03:04 (18)01:19 (6)04:41 (2)04:31 (15)02:09 (20)
10Joel Prutsch28:06+13:0803:52 (6)05:33 (6)06:40 (6)09:11 (5)10:42 (5)20:52 (10)26:26 (10)28:06 (10)
OC Fürstenfeld03:52 (6)01:41 (10)01:07 (6)02:31 (6)01:31 (10)10:10 (15)05:34 (20)01:40 (10)
11Martin Jevševar28:27+13:2905:29 (12)06:56 (9)08:54 (10)11:03 (9)19:40 (13)24:59 (12)26:59 (11)28:27 (11)
OK Brežice05:29 (12)01:27 (6)01:58 (18)02:09 (3)08:37 (19)05:19 (8)02:00 (2)01:28 (4)
12Goran Polojaz30:55+15:5704:34 (8)07:27 (10)08:33 (9)11:30 (10)12:50 (8)24:17 (11)28:58 (12)30:55 (12)
SSD-AŠZ GAJA04:34 (8)02:53 (17)01:06 (4)02:57 (16)01:20 (7)11:27 (18)04:41 (17)01:57 (16)
13Marc Stipsits33:06+18:0807:46 (13)09:17 (13)10:43 (12)13:23 (12)14:35 (11)28:45 (13)31:27 (13)33:06 (13)
OC Fürstenfeld07:46 (13)01:31 (7)01:26 (10)02:40 (10)01:12 (4)14:10 (19)02:42 (7)01:39 (9)
14Gašper Zgonec34:49+19:5114:28 (16)16:12 (16)18:27 (17)21:09 (16)25:24 (16)30:25 (14)32:44 (14)34:49 (14)
OK Tivoli14:28 (16)01:44 (11)02:15 (19)02:42 (12)04:15 (17)05:01 (5)02:19 (4)02:05 (19)
15Paul Jost36:44+21:4609:25 (14)11:22 (14)12:12 (14)14:41 (14)24:14 (15)30:51 (17)35:20 (16)36:44 (16)
OC Fürstenfeld09:25 (14)01:57 (14)00:50 (1)02:29 (5)09:33 (20)06:37 (11)04:29 (14)01:24 (2)
16Rok Kern38:36+23:3810:48 (15)13:28 (15)14:26 (16)17:20 (15)19:47 (14)30:50 (16)36:15 (17)38:36 (17)
Orientacijski klub Komenda10:48 (15)02:40 (16)00:58 (3)02:54 (15)02:27 (14)11:03 (16)05:25 (19)02:21 (21)
17Elias Monsberger45:12+30:1415:08 (17)21:31 (18)22:38 (19)25:12 (19)26:30 (18)40:46 (18)43:33 (18)45:12 (18)
OC Fürstenfeld15:08 (17)06:23 (20)01:07 (6)02:34 (8)01:18 (5)14:16 (20)02:47 (8)01:39 (9)
18Gustavs Godins49:00+34:0221:58 (19)23:56 (19)25:48 (20)28:59 (20)30:37 (20)41:57 (19)47:09 (19)49:00 (19)
42km.lv21:58 (19)01:58 (15)01:52 (17)03:11 (19)01:38 (13)11:20 (17)05:12 (18)01:51 (13)
19Sebastjan Pečar60:19+45:2118:24 (18)19:33 (17)20:52 (18)23:44 (18)26:49 (19)54:10 (21)58:27 (20)60:19 (20)
SSD-AŠZ GAJA18:24 (18)01:09 (2)01:19 (8)02:52 (14)03:05 (15)27:21 (21)04:17 (12)01:52 (14)
20Miklavž Grum66:13+51:1528:58 (20)30:49 (20)32:15 (21)35:18 (21)45:47 (21)52:52 (20)64:15 (21)66:13 (21)
Orientacijski klub Komenda28:58 (20)01:51 (13)01:26 (10)03:03 (17)10:29 (21)07:05 (13)11:23 (21)01:58 (18)
Mirko Tišljar35:38+20:40 (N/A) (N/A)12:38 (15)21:12 (17)25:26 (17)30:31 (15)33:02 (15)35:38 (15)
OK Orion00:00 (N/A)00:00 (N/A)12:38 (21)08:34 (21)04:14 (16)05:05 (6)02:31 (6)02:36 (22)
Manuel Alberto Montes+-15:02 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Planinsko Društvo Ajdovščina00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Luka Anderluh+-15:02 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Orientacijski Klub Polaris00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Sandor Pelessoni95:47+80:49 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)78:06 (22) (N/A)93:49 (22)95:47 (22)
SSD-AŠZ GAJA00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)78:06 (22)00:00 (N/A)93:49 (22)01:58 (18)
Andraž Karner+-15:02 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Orientacijski klub Komenda00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)