Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - SOL1 - Lipica Open 2016 2.etapa - dolga

DROT, Veliki Dol, 13. 3. 2016
Kategorija: M14

NIme / klubČasZaostanekS-7272-9999-9090-8686-8585-9696-6363-9898-6464-7575-F
1Zoltán Bujdosó32:30+00:0003:31 (2)05:01 (2)09:31 (2)12:37 (3)15:12 (3)17:25 (2)18:39 (2)21:58 (5)28:54 (7)31:07 (7)32:30 (7)
Tabáni Spartacus Sport és Környezetvédő Egyesület03:31 (2)01:30 (3)04:30 (3)03:06 (3)02:35 (2)02:13 (1)01:14 (2)03:19 (2)06:56 (18)02:13 (1)01:23 (9)
2Áron Szuromi34:24+01:5403:52 (3)05:18 (3)10:32 (4)14:19 (5)17:10 (4)21:47 (4)22:59 (4)26:14 (6)30:35 (8)33:05 (8)34:24 (8)
Pécsi Vasutas SK03:52 (3)01:26 (1)05:14 (5)03:47 (6)02:51 (4)04:37 (10)01:12 (1)03:15 (1)04:21 (4)02:30 (3)01:19 (5)
3Jiri Kostka35:42+03:1203:20 (1)04:56 (1)08:58 (1)12:03 (2)14:55 (2)20:30 (3)22:06 (3)27:08 (7)31:21 (9)34:23 (9)35:42 (9)
SCM Hanacke oblasti03:20 (1)01:36 (5)04:02 (1)03:05 (2)02:52 (5)05:35 (15)01:36 (4)05:02 (9)04:13 (3)03:02 (7)01:19 (5)
4Jakub Milan38:23+05:5304:06 (4)05:56 (4)10:07 (3)13:20 (4)21:03 (7)23:23 (5)24:41 (5)28:35 (8)34:37 (10)37:01 (10)38:23 (10)
KOS Tesla Brno04:06 (4)01:50 (8)04:11 (2)03:13 (4)07:43 (23)02:20 (2)01:18 (3)03:54 (3)06:02 (12)02:24 (2)01:22 (7)
5Jonas Deubel42:09+09:3905:37 (13)07:20 (11)13:44 (10)17:31 (7)20:49 (6)23:52 (6)25:29 (6)30:58 (9)36:55 (11)40:16 (11)42:09 (11)
Naturfreunde Wien05:37 (13)01:43 (6)06:24 (12)03:47 (6)03:18 (8)03:03 (6)01:37 (5)05:29 (11)05:57 (9)03:21 (11)01:53 (32)
6Matyas Jirka42:32+10:0205:30 (12)07:32 (13)14:12 (12)19:38 (9)22:43 (9)25:48 (8)27:38 (8)32:19 (10)38:05 (12)40:59 (12)42:32 (12)
SCM Hanacke oblasti05:30 (12)02:02 (14)06:40 (13)05:26 (10)03:05 (6)03:05 (9)01:50 (8)04:41 (5)05:46 (8)02:54 (6)01:33 (20)
7Tiziano Bettega43:38+11:0804:29 (5)06:27 (6)12:21 (6)18:32 (8)21:40 (8)24:20 (7)26:44 (7)32:48 (11)38:50 (13)42:13 (13)43:38 (13)
G.S. Pavione - Imer04:29 (5)01:58 (11)05:54 (9)06:11 (13)03:08 (7)02:40 (4)02:24 (21)06:04 (17)06:02 (12)03:23 (14)01:25 (13)
8Karlis Stradins44:56+12:2605:40 (14)14:14 (26)19:12 (20)22:00 (14)25:42 (11)28:13 (11)30:03 (10)34:10 (12)40:12 (14)43:25 (14)44:56 (14)
Auseklis IK05:40 (14)08:34 (33)04:58 (4)02:48 (1)03:42 (10)02:31 (3)01:50 (8)04:07 (4)06:02 (12)03:13 (8)01:31 (17)
9Radek Svoboda44:59+12:2904:30 (6)06:01 (5)11:18 (5)17:01 (6)19:35 (5)26:57 (9)31:52 (11)36:47 (13)40:52 (15)43:34 (15)44:59 (15)
SCM Hanacke oblasti04:30 (6)01:31 (4)05:17 (6)05:43 (11)02:34 (1)07:22 (24)04:55 (34)04:55 (8)04:05 (2)02:42 (4)01:25 (13)
10Alexander Ivanov50:47+18:1704:39 (8)06:54 (8)12:57 (8)20:08 (10)24:00 (10)27:04 (10)28:43 (9)38:07 (15)44:25 (16)49:31 (16)50:47 (16)
Begun04:39 (8)02:15 (20)06:03 (10)07:11 (19)03:52 (11)03:04 (8)01:39 (6)09:24 (30)06:18 (14)05:06 (27)01:16 (3)
11Erik Gregorc53:19+20:4906:07 (18)13:00 (25)20:20 (21)25:28 (18)29:27 (14)34:38 (14)36:36 (13)43:28 (17)48:20 (18)51:57 (17)53:19 (17)
Orientacijski klub Komenda06:07 (18)06:53 (30)07:20 (18)05:08 (9)03:59 (12)05:11 (12)01:58 (13)06:52 (21)04:52 (5)03:37 (16)01:22 (7)
12Giovanni Gaio54:05+21:3506:12 (19)08:23 (16)15:53 (16)20:23 (11)27:05 (12)34:06 (12)38:13 (14)44:10 (18)49:16 (19)52:38 (18)54:05 (18)
G.S. Pavione - Imer06:12 (19)02:11 (19)07:30 (19)04:30 (7)06:42 (20)07:01 (20)04:07 (32)05:57 (15)05:06 (6)03:22 (12)01:27 (15)
13Adam Štábl55:25+22:5504:37 (7)06:48 (7)12:40 (7)25:30 (19)31:09 (15)34:13 (13)36:09 (12)41:02 (16)47:46 (17)53:52 (19)55:25 (19)
Klub vytrvalostnich sportu Sumperk04:37 (7)02:11 (19)05:52 (8)12:50 (27)05:39 (18)03:04 (8)01:56 (12)04:53 (7)06:44 (17)06:06 (30)01:33 (20)
14Jan Gobec58:05+25:3506:41 (23)08:33 (18)15:40 (14)21:36 (13)32:54 (20)35:51 (15)38:19 (15)45:14 (19)51:44 (20)56:52 (20)58:05 (20)
OK Vihor06:41 (23)01:52 (10)07:07 (17)05:56 (12)11:18 (30)02:57 (5)02:28 (24)06:55 (22)06:30 (15)05:08 (28)01:13 (1)
15Stepan Stryk58:52+26:2205:29 (11)07:20 (11)16:02 (17)22:53 (15)31:14 (16)35:58 (16)38:54 (16)48:18 (21)53:56 (22)57:19 (22)58:52 (21)
Klub vytrvalostnich sportu Sumperk05:29 (11)01:51 (9)08:42 (22)06:51 (16)08:21 (24)04:44 (11)02:56 (29)09:24 (30)05:38 (7)03:23 (14)01:33 (20)
16Soma Gárdonyi59:43+27:1305:19 (10)07:41 (14)13:49 (11)20:54 (12)31:41 (17)37:30 (17)40:27 (18)46:26 (20)52:43 (21)57:10 (21)59:43 (22)
MOM Budapest05:19 (10)02:22 (21)06:08 (11)07:05 (18)10:47 (29)05:49 (16)02:57 (30)05:59 (16)06:17 (13)04:27 (24)02:33 (35)
17Simon Lukasak59:51+27:2105:41 (16)07:26 (12)13:13 (9)31:35 (24)34:19 (21)42:03 (20)46:56 (21)51:45 (24)55:50 (23)58:37 (24)59:51 (23)
SCM Hanacke oblasti05:41 (16)01:45 (7)05:47 (7)18:22 (32)02:44 (3)07:44 (25)04:53 (33)04:49 (6)04:05 (2)02:47 (5)01:14 (2)
18Domen Kavčič69:37+37:0714:11 (33)16:12 (29)23:16 (24)30:17 (22)37:08 (22)42:37 (21)44:47 (20)51:23 (23)63:50 (24)68:02 (25)69:37 (25)
Orientacijski klub Komenda14:11 (33)02:01 (13)07:04 (15)07:01 (17)06:51 (21)05:29 (14)02:10 (17)06:36 (20)12:27 (34)04:12 (19)01:35 (22)
19Luca Fontanot71:46+39:1606:31 (21)08:32 (17)18:41 (19)27:09 (20)32:32 (19)37:57 (18)39:51 (17)50:15 (22)64:54 (25)68:51 (26)71:46 (26)
Punto K Orienteering ASD06:31 (21)02:01 (13)10:09 (25)08:28 (24)05:23 (17)05:25 (13)01:54 (10)10:24 (32)14:39 (35)03:57 (17)02:55 (36)
20Tobias Teichmann73:29+40:5905:41 (16)07:51 (15)14:49 (13)31:19 (23)40:16 (24)51:35 (23)53:35 (23)61:08 (25)68:34 (26)71:54 (27)73:29 (28)
SU Schöckl Graz05:41 (16)02:10 (17)06:58 (14)16:30 (29)08:57 (26)11:19 (30)02:00 (14)07:33 (24)07:26 (25)03:20 (10)01:35 (22)
21Simone Unfer79:06+46:3605:04 (9)09:51 (20)23:57 (25)32:12 (26)37:28 (23)57:40 (25)59:36 (25)66:10 (28)72:52 (27)77:42 (28)79:06 (29)
Friuli MTB & Orienteering05:04 (9)04:47 (29)14:06 (32)08:15 (21)05:16 (15)20:12 (34)01:56 (12)06:34 (18)06:42 (16)04:50 (26)01:24 (10)
22Frantisek Hecl85:05+52:3517:18 (34)19:53 (32)27:48 (27)34:38 (28)49:05 (26)56:11 (24)58:43 (24)64:22 (26)74:30 (29)83:24 (29)85:05 (30)
Klub vytrvalostnich sportu Sumperk17:18 (34)02:35 (23)07:55 (21)06:50 (15)14:27 (31)07:06 (22)02:32 (26)05:39 (14)10:08 (31)08:54 (34)01:41 (26)
23Domen Žurbi87:22+54:5208:12 (25)23:38 (34)31:20 (32)37:46 (29)43:52 (25)50:58 (22)53:26 (22)64:26 (27)73:53 (28)85:38 (30)87:22 (31)
Orientacijski klub Komenda08:12 (25)15:26 (36)07:42 (20)06:26 (14)06:06 (19)07:06 (22)02:28 (24)11:00 (33)09:27 (29)11:45 (35)01:44 (28)
24Patrick Kollar89:26+56:5607:33 (24)11:25 (22)28:15 (29)46:27 (30)56:01 (30)66:53 (29)69:00 (28)76:23 (30)83:30 (30)87:48 (31)89:26 (32)
Junior Team Trentino07:33 (24)03:52 (28)16:50 (33)18:12 (31)09:34 (27)10:52 (29)02:07 (16)07:23 (23)07:07 (20)04:18 (23)01:38 (23)
25Elias Dobnik92:39+60:0906:38 (22)15:26 (28)25:48 (26)49:09 (32)53:54 (28)61:54 (26)64:52 (26)73:35 (29)83:59 (31)91:12 (32)92:39 (33)
OLC Union Viktring06:38 (22)08:48 (34)10:22 (26)23:21 (33)04:45 (13)08:00 (26)02:58 (31)08:43 (28)10:24 (33)07:13 (33)01:27 (15)
26Leonardo Casagrande93:38+61:0811:31 (31)19:21 (31)30:54 (31)47:28 (31)54:31 (29)64:27 (28)66:21 (27)76:35 (31)84:54 (32)91:45 (33)93:38 (34)
Orienteering Pergine11:31 (31)07:50 (31)11:33 (28)16:34 (30)07:03 (22)09:56 (28)01:54 (10)10:14 (31)08:19 (26)06:51 (31)01:53 (32)
27Jakob Zrim93:55+61:2508:23 (26)12:09 (24)31:48 (33)56:55 (34)67:27 (33)73:51 (31)76:08 (31)81:32 (33)88:52 (34)92:16 (34)93:55 (35)
OC Fürstenfeld08:23 (26)03:46 (27)19:39 (34)25:07 (34)10:32 (28)06:24 (17)02:17 (18)05:24 (10)07:20 (22)03:24 (15)01:39 (25)
28Grzegorz Słoma94:02+61:3205:52 (17)07:19 (9)16:06 (18)24:25 (17)29:22 (13)70:39 (30)73:16 (30)81:00 (32)88:22 (33)92:39 (35)94:02 (36)
UKS "Orientpark" Iwiny05:52 (17)01:27 (2)08:47 (23)08:19 (23)04:57 (14)41:17 (35)02:37 (27)07:44 (26)07:22 (24)04:17 (21)01:23 (9)
29Filip Grad98:14+65:4408:43 (27)11:19 (21)22:39 (23)31:59 (25)57:04 (31)64:11 (27)71:47 (29)83:17 (34)92:14 (35)96:31 (36)98:14 (37)
OK Tivoli08:43 (27)02:36 (24)11:20 (27)09:20 (25)25:05 (35)07:07 (23)07:36 (35)11:30 (34)08:57 (28)04:17 (21)01:43 (27)
30Oskar Maitz113:58+81:2811:28 (30)23:34 (33)45:22 (34)57:18 (35)79:16 (35)93:45 (35)96:05 (34)101:44 (1)109:00 (3)112:19 (1)113:58 (1)
OC Fürstenfeld11:28 (30)12:06 (35)21:48 (36)11:56 (26)21:58 (33)14:29 (32)02:20 (19)05:39 (14)07:16 (21)03:19 (9)01:39 (25)
31Kristjan Kalc114:11+81:4109:10 (28)12:09 (24)21:31 (22)29:48 (21)66:45 (32)81:09 (32)83:50 (32)95:38 (35)105:13 (1)112:24 (2)114:11 (2)
SSD-AŠZ GAJA09:10 (28)02:59 (25)09:22 (24)08:17 (22)36:57 (36)14:24 (31)02:41 (28)11:48 (35)09:35 (30)07:11 (32)01:47 (30)
32Urban Krkoč114:16+81:4609:46 (29)17:38 (30)29:23 (30)56:53 (33)81:38 (36)88:03 (33)90:09 (33)96:44 (36)107:04 (2)112:51 (3)114:16 (3)
Planinsko Društvo Ajdovščina09:46 (29)07:52 (32)11:45 (29)27:30 (35)24:45 (34)06:25 (18)02:06 (15)06:35 (19)10:20 (32)05:47 (29)01:25 (13)
33Stanisław Pachnik119:29+86:5912:14 (32)14:44 (27)27:53 (28)32:55 (27)51:53 (27)95:55 (36)98:18 (35)106:04 (2)113:25 (4)117:43 (4)119:29 (4)
UKS "Orientpark" Iwiny12:14 (32)02:30 (22)13:09 (30)05:02 (8)18:58 (32)44:02 (36)02:23 (20)07:46 (27)07:21 (23)04:18 (23)01:46 (29)
34Maurizio Grillo121:50+89:2028:41 (35)31:42 (35)52:42 (35)68:38 (36)74:01 (34)89:18 (34)98:57 (36)106:34 (3)115:16 (5)119:55 (5)121:50 (5)
Semiperdo Orienteering Maniago28:41 (35)03:01 (26)21:00 (35)15:56 (28)05:23 (17)15:17 (33)09:39 (36)07:37 (25)08:42 (27)04:39 (25)01:55 (33)
35Nejc Domnik134:09+101:3941:00 (36)43:06 (36)57:09 (36)103:35 (1)107:12 (1)113:39 (1)116:07 (1)121:37 (4)128:36 (6)132:40 (6)134:09 (6)
OK Azimut41:00 (36)02:06 (15)14:03 (31)46:26 (36)03:37 (9)06:27 (19)02:28 (24)05:30 (12)06:59 (19)04:04 (18)01:29 (16)
Maximilian Freißmuth+-33:30 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OC Fürstenfeld00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Loris Kaltenhauser+-33:30 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
G.S. Pavione - Imer00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Mikołaj Gapiński+-33:30 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
UKS "Orientpark" Iwiny00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Lukas Burgsteiner60:00+27:30 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)37:01 (14) (N/A)57:42 (23)60:00 (24)
OC Fürstenfeld00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)37:01 (36)00:00 (N/A)57:42 (36)02:18 (34)
Michael Thoman73:04+40:3406:30 (20)08:39 (19)15:44 (15)23:03 (16)31:55 (18)40:54 (19)43:24 (19) (N/A) (N/A) (N/A)73:04 (27)
SPORTUNION Klagenfurt06:30 (20)02:09 (16)07:05 (16)07:19 (20)08:52 (25)08:59 (27)02:30 (25)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)73:04 (37)