Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - SOL1 - Lipica Open 2016 2.etapa - dolga

DROT, Veliki Dol, 13. 3. 2016
Kategorija: M16

NIme / klubČasZaostanekS-8686-8787-8989-9090-4646-6666-7070-8383-6464-7474-F
1Péter Knobloch-Esztergár40:01+00:0012:08 (4)17:03 (1)18:28 (1)21:44 (1)23:20 (2)24:00 (2)26:49 (2)31:28 (2)35:27 (1)37:20 (1)40:01 (1)
C.S. TranSilva Cluj12:08 (4)04:55 (2)01:25 (9)03:16 (4)01:36 (2)00:40 (6)02:49 (2)04:39 (12)03:59 (6)01:53 (6)02:41 (6)
2Michal Boranek40:12+00:1111:36 (2)17:24 (4)18:50 (5)21:46 (2)23:18 (1)23:58 (1)26:23 (1)29:48 (1)36:01 (2)37:41 (2)40:12 (2)
SCM Hanacke oblasti11:36 (2)05:48 (10)01:26 (10)02:56 (1)01:32 (1)00:40 (6)02:25 (1)03:25 (1)06:13 (31)01:40 (1)02:31 (2)
3Mikulas Jirka41:35+01:3411:39 (3)17:25 (5)18:45 (3)22:00 (3)23:46 (3)24:38 (3)28:03 (4)32:33 (4)36:34 (4)38:33 (3)41:35 (3)
SCM Hanacke oblasti11:39 (3)05:46 (8)01:20 (3)03:15 (3)01:46 (8)00:52 (13)03:25 (10)04:30 (9)04:01 (7)01:59 (11)03:02 (17)
4Matej Matousek41:36+01:3512:21 (6)17:11 (2)18:29 (2)22:17 (4)24:11 (4)24:51 (4)27:49 (3)32:05 (3)36:33 (3)38:37 (4)41:36 (4)
Klub vytrvalostnich sportu Sumperk12:21 (6)04:50 (1)01:18 (1)03:48 (9)01:54 (10)00:40 (6)02:58 (4)04:16 (6)04:28 (11)02:04 (16)02:59 (13)
5Damiano Bettega42:13+02:1213:09 (9)18:11 (7)19:32 (7)23:12 (7)24:55 (7)25:53 (7)29:08 (5)33:20 (5)37:11 (5)39:13 (5)42:13 (5)
G.S. Pavione - Imer13:09 (9)05:02 (3)01:21 (6)03:40 (6)01:43 (6)00:58 (21)03:15 (6)04:12 (5)03:51 (3)02:02 (15)03:00 (15)
6Leo Holper43:46+03:4510:51 (1)17:50 (6)19:11 (6)22:46 (5)24:25 (5)25:20 (5)31:59 (8)36:08 (8)39:37 (7)41:23 (7)43:46 (6)
OC Fürstenfeld10:51 (1)06:59 (20)01:21 (6)03:35 (5)01:39 (4)00:55 (14)06:39 (35)04:09 (3)03:29 (1)01:46 (4)02:23 (1)
7Tobias Micko43:51+03:5015:57 (14)21:18 (10)22:50 (10)25:55 (8)27:40 (8)28:25 (8)31:44 (6)35:50 (6)39:36 (6)41:19 (6)43:51 (7)
GO Harzberg15:57 (14)05:21 (5)01:32 (14)03:05 (2)01:45 (7)00:45 (7)03:19 (8)04:06 (2)03:46 (2)01:43 (2)02:32 (3)
8Balazs Egei44:36+04:3512:34 (7)18:52 (8)20:12 (8)26:17 (10)27:55 (9)28:44 (9)31:47 (7)35:59 (7)40:03 (8)41:58 (8)44:36 (8)
Tabáni Spartacus Sport és Környezetvédő Egyesület12:34 (7)06:18 (15)01:20 (3)06:05 (34)01:38 (3)00:49 (11)03:03 (5)04:12 (5)04:04 (8)01:55 (8)02:38 (5)
9Tomas Milan47:25+07:2412:15 (5)17:19 (3)18:50 (5)23:10 (6)24:52 (6)25:50 (6)32:16 (9)36:47 (9)42:22 (9)44:20 (9)47:25 (9)
KOS Tesla Brno12:15 (5)05:04 (4)01:31 (13)04:20 (17)01:42 (5)00:58 (21)06:26 (32)04:31 (10)05:35 (24)01:58 (10)03:05 (20)
10Josef Kroul47:52+07:5115:31 (12)22:26 (12)23:51 (12)27:38 (12)29:40 (11)30:17 (10)33:34 (10)38:17 (10)43:02 (10)44:57 (10)47:52 (10)
Klub vytrvalostnich sportu Sumperk15:31 (12)06:55 (17)01:25 (9)03:47 (8)02:02 (12)00:37 (1)03:17 (7)04:43 (14)04:45 (16)01:55 (8)02:55 (10)
11Lőrinc Pályi50:16+10:1515:37 (13)21:24 (11)23:02 (11)26:57 (11)29:46 (12)30:35 (12)33:55 (11)39:40 (11)45:21 (11)47:23 (11)50:16 (12)
MOM Budapest15:37 (13)05:47 (9)01:38 (15)03:55 (11)02:49 (29)00:49 (11)03:20 (9)05:45 (24)05:41 (27)02:02 (15)02:53 (9)
12Gergely Barta52:58+12:5714:37 (11)20:48 (9)22:29 (9)26:12 (9)28:00 (10)30:23 (11)37:28 (12)42:40 (12)47:39 (12)49:39 (12)52:58 (13)
Tabáni Spartacus Sport és Környezetvédő Egyesület14:37 (11)06:11 (13)01:41 (19)03:43 (7)01:48 (9)02:23 (41)07:05 (37)05:12 (19)04:59 (18)02:00 (13)03:19 (25)
13Thomas Kohlbacher53:34+13:3316:46 (17)22:44 (13)24:15 (13)28:37 (13)30:47 (13)31:25 (13)37:52 (13)43:01 (13)48:28 (13)50:44 (14)53:34 (14)
Naturfreunde Villach Orienteering16:46 (17)05:58 (12)01:31 (13)04:22 (19)02:10 (17)00:38 (2)06:27 (33)05:09 (18)05:27 (21)02:16 (23)02:50 (8)
14Jan Sedlar53:49+13:4814:34 (10)23:58 (15)26:02 (15)30:24 (14)32:53 (15)34:04 (15)38:51 (15)43:54 (15)48:29 (14)50:43 (13)53:49 (15)
KOS Tesla Brno14:34 (10)09:24 (29)02:04 (31)04:22 (19)02:29 (22)01:11 (31)04:47 (21)05:03 (17)04:35 (12)02:14 (22)03:06 (21)
15Marco Tonetto54:13+14:1218:17 (21)24:30 (16)26:09 (16)31:06 (17)33:25 (16)34:29 (16)38:04 (14)43:49 (14)49:27 (15)51:25 (15)54:13 (16)
Orienteering Tarzo a.s.d.18:17 (21)06:13 (14)01:39 (16)04:57 (27)02:19 (18)01:04 (28)03:35 (13)05:45 (24)05:38 (26)01:58 (10)02:48 (7)
16David Rajnoha55:22+15:2119:24 (22)25:02 (17)26:47 (17)30:54 (16)32:52 (14)33:48 (14)40:26 (16)44:45 (16)50:27 (16)52:19 (16)55:22 (17)
KOS Tesla Brno19:24 (22)05:38 (6)01:45 (24)04:07 (14)01:58 (11)00:56 (17)06:38 (34)04:19 (7)05:42 (28)01:52 (5)03:03 (18)
17Vojtech Gryc56:17+16:1612:46 (8)23:22 (14)25:06 (14)30:43 (15)34:21 (17)35:18 (17)41:37 (19)46:15 (17)50:41 (17)53:08 (17)56:17 (18)
KOS Tesla Brno12:46 (8)10:36 (32)01:44 (23)05:37 (31)03:38 (34)00:57 (18)06:19 (31)04:38 (11)04:26 (10)02:27 (28)03:09 (24)
18Elias Wachmann58:06+18:0521:59 (27)27:45 (22)29:45 (22)34:01 (19)36:21 (19)37:17 (19)41:23 (18)48:09 (18)53:03 (18)55:09 (18)58:06 (19)
OC Fürstenfeld21:59 (27)05:46 (8)02:00 (29)04:16 (16)02:20 (19)00:56 (17)04:06 (16)06:46 (28)04:54 (17)02:06 (19)02:57 (12)
19Pietro Palumbo58:38+18:3720:37 (26)27:33 (20)29:43 (20)34:14 (21)38:18 (22)39:36 (23)43:31 (21)48:55 (19)53:33 (19)55:33 (19)58:38 (20)
Junior Team Trentino20:37 (26)06:56 (18)02:10 (33)04:31 (21)04:04 (35)01:18 (32)03:55 (14)05:24 (20)04:38 (14)02:00 (13)03:05 (20)
20Tjaž Gantar59:40+19:3916:22 (15)30:38 (27)32:00 (27)35:49 (24)38:29 (24)39:09 (21)42:39 (20)49:48 (20)54:26 (20)56:32 (20)59:40 (21)
OK Azimut16:22 (15)14:16 (42)01:22 (7)03:49 (10)02:40 (24)00:40 (6)03:30 (11)07:09 (31)04:38 (14)02:06 (19)03:08 (22)
21Martin Safar62:17+22:1617:55 (19)28:34 (24)29:55 (23)33:53 (18)36:21 (19)37:10 (18)40:45 (17)52:14 (22)56:54 (22)59:17 (22)62:17 (22)
Klub vytrvalostnich sportu Sumperk17:55 (19)10:39 (33)01:21 (6)03:58 (12)02:28 (21)00:49 (11)03:35 (13)11:29 (38)04:40 (15)02:23 (26)03:00 (15)
22Michele Paganini62:47+22:4620:00 (25)27:15 (18)28:55 (18)34:13 (20)37:43 (20)38:46 (20)45:27 (22)51:10 (21)56:47 (21)59:11 (21)62:47 (23)
SeleSuedtirol20:00 (25)07:15 (21)01:40 (17)05:18 (29)03:30 (33)01:03 (26)06:41 (36)05:43 (21)05:37 (25)02:24 (27)03:36 (35)
23Mátyás Vozár65:18+25:1727:32 (34)36:40 (32)38:32 (32)43:09 (29)45:16 (28)46:15 (27)51:01 (27)56:00 (24)59:54 (24)62:17 (23)65:18 (24)
Pécsi Vasutas SK27:32 (34)09:08 (26)01:52 (26)04:37 (24)02:07 (16)00:59 (23)04:46 (20)04:59 (15)03:54 (5)02:23 (26)03:01 (16)
24Stefano De Eccher66:14+26:1329:45 (36)35:41 (31)37:57 (31)42:06 (27)46:33 (29)47:32 (29)51:37 (28)56:19 (25)61:50 (25)63:36 (24)66:14 (25)
Friuli MTB & Orienteering29:45 (36)05:56 (11)02:16 (37)04:09 (15)04:27 (40)00:59 (23)04:05 (15)04:42 (13)05:31 (22)01:46 (4)02:38 (5)
25Joergen Deubel68:26+28:2530:08 (37)38:54 (34)41:04 (34)45:07 (32)47:11 (31)48:03 (31)50:54 (26)56:52 (26)62:12 (26)64:57 (25)68:26 (26)
Naturfreunde Wien30:08 (37)08:46 (24)02:10 (33)04:03 (13)02:04 (14)00:52 (13)02:51 (3)05:58 (26)05:20 (20)02:45 (34)03:29 (31)
26Samuel Kremshofer69:13+29:1225:58 (33)32:47 (30)34:49 (30)40:53 (26)43:36 (26)46:11 (26)50:36 (25)57:33 (27)63:05 (27)65:40 (26)69:13 (27)
OC Fürstenfeld25:58 (33)06:49 (16)02:02 (30)06:04 (33)02:43 (26)02:35 (42)04:25 (18)06:57 (29)05:32 (23)02:35 (30)03:33 (32)
27Michele Terren71:18+31:1719:49 (24)28:46 (25)30:59 (26)42:21 (28)45:04 (27)46:42 (28)51:52 (29)59:12 (28)64:58 (28)67:56 (27)71:18 (28)
A.S.D. Orienteering G. Galilei19:49 (24)08:57 (25)02:13 (35)11:22 (39)02:43 (26)01:38 (37)05:10 (25)07:20 (32)05:46 (29)02:58 (36)03:22 (28)
28Radim Kligl72:51+32:5018:08 (20)27:26 (19)29:10 (19)36:08 (25)38:11 (21)39:20 (22)49:55 (23)54:17 (23)58:23 (23)69:17 (28)72:51 (29)
KOS Tesla Brno18:08 (20)09:18 (28)01:44 (23)06:58 (36)02:03 (13)01:09 (30)10:35 (40)04:22 (8)04:06 (9)10:54 (42)03:34 (33)
29Gábor Szuhán73:30+33:2935:34 (41)44:44 (40)46:33 (39)51:13 (38)53:18 (37)54:14 (37)59:04 (35)64:06 (34)67:59 (29)70:21 (29)73:30 (30)
Pécsi Vasutas SK35:34 (41)09:10 (27)01:49 (25)04:40 (25)02:05 (15)00:56 (17)04:50 (22)05:02 (16)03:53 (4)02:22 (24)03:09 (24)
30Gašper Čopi74:12+34:1119:42 (23)27:34 (21)29:45 (22)34:17 (22)42:44 (25)44:23 (25)50:22 (24)64:04 (33)69:05 (33)71:15 (31)74:12 (31)
OK Azimut19:42 (23)07:52 (22)02:11 (34)04:32 (22)08:27 (42)01:39 (39)05:59 (29)13:42 (41)05:01 (19)02:10 (20)02:57 (12)
31Nicola Cavallar75:05+35:0432:53 (38)39:50 (37)41:17 (35)47:02 (34)49:53 (35)50:55 (35)55:20 (34)62:28 (32)68:50 (32)71:40 (32)75:05 (32)
SeleSuedtirol32:53 (38)06:57 (19)01:27 (11)05:45 (32)02:51 (31)01:02 (24)04:25 (18)07:08 (30)06:22 (32)02:50 (35)03:25 (29)
32Karlo Težak75:18+35:1725:17 (31)38:56 (35)41:59 (37)46:32 (33)49:16 (33)50:19 (32)55:18 (33)61:02 (30)68:37 (30)71:15 (31)75:18 (33)
OK Vihor25:17 (31)13:39 (41)03:03 (39)04:33 (23)02:44 (27)01:03 (26)04:59 (23)05:44 (22)07:35 (37)02:38 (32)04:03 (37)
33Rocco Franceschini76:44+36:4322:32 (28)32:19 (29)34:18 (29)44:26 (30)46:54 (30)47:41 (30)53:15 (30)59:41 (29)69:22 (34)72:07 (33)76:44 (34)
A.S.D. Orienteering G. Galilei22:32 (28)09:47 (31)01:59 (28)10:08 (38)02:28 (21)00:47 (8)05:34 (27)06:26 (27)09:41 (40)02:45 (34)04:37 (39)
34Antonin Forst78:51+38:5017:41 (18)28:26 (23)30:42 (24)35:31 (23)38:21 (23)39:57 (24)54:24 (31)61:53 (31)68:46 (31)74:11 (34)78:51 (35)
MatFyz Praha17:41 (18)10:45 (34)02:16 (37)04:49 (26)02:50 (30)01:36 (36)14:27 (41)07:29 (33)06:53 (35)05:25 (40)04:40 (40)
35Jura Kukec79:38+39:3729:26 (35)43:03 (38)46:11 (38)50:38 (37)53:23 (38)54:21 (38)59:26 (36)65:14 (35)72:47 (35)75:25 (35)79:38 (36)
OK Vihor29:26 (35)13:37 (40)03:08 (40)04:27 (20)02:45 (28)00:58 (21)05:05 (24)05:48 (25)07:33 (36)02:38 (32)04:13 (38)
36Sebastian Fabian80:19+40:1823:01 (29)31:05 (28)32:49 (28)44:31 (31)48:49 (32)50:21 (33)55:03 (32)65:36 (36)74:18 (36)76:50 (36)80:19 (37)
OC Fürstenfeld23:01 (29)08:04 (23)01:44 (23)11:42 (40)04:18 (38)01:32 (34)04:42 (19)10:33 (37)08:42 (38)02:32 (29)03:29 (31)
37Jaka Grad OŠ Kašelj85:01+45:0016:33 (16)29:01 (26)30:43 (25)48:12 (36)52:28 (36)54:03 (36)60:04 (38)68:31 (37)79:34 (37)81:39 (37)85:01 (38)
OK Tivoli16:33 (16)12:28 (36)01:42 (20)17:29 (42)04:16 (37)01:35 (35)06:01 (30)08:27 (35)11:03 (42)02:05 (17)03:22 (28)
38Žiga Taljat89:59+49:5833:46 (40)46:25 (41)50:57 (42)55:56 (40)60:28 (41)62:07 (41)67:23 (39)74:54 (39)81:32 (39)84:48 (38)89:59 (39)
OK Azimut33:46 (40)12:39 (38)04:32 (42)04:59 (28)04:32 (41)01:39 (39)05:16 (26)07:31 (34)06:38 (34)03:16 (37)05:11 (42)
39Peter Smrekar OŠ Kašelj93:06+53:0524:35 (30)37:04 (33)38:45 (33)56:09 (41)60:30 (42)62:18 (42)68:03 (40)76:36 (40)87:32 (41)89:44 (40)93:06 (40)
OK Tivoli24:35 (30)12:29 (37)01:41 (19)17:24 (41)04:21 (39)01:48 (40)05:45 (28)08:33 (36)10:56 (41)02:12 (21)03:22 (28)
40Raphael Marth93:12+53:1125:45 (32)39:17 (36)41:50 (36)47:14 (35)49:44 (34)50:52 (34)59:34 (37)71:47 (38)80:40 (38)89:28 (39)93:12 (41)
OC Fürstenfeld25:45 (32)13:32 (39)02:33 (38)05:24 (30)02:30 (23)01:08 (29)08:42 (39)12:13 (40)08:53 (39)08:48 (41)03:44 (36)
41Brin Smole97:14+57:1333:25 (39)44:17 (39)47:47 (40)56:12 (42)60:19 (40)61:47 (40)70:23 (41)82:21 (42)88:59 (42)93:39 (42)97:14 (43)
Orientacijski Klub Polaris33:25 (39)10:52 (35)03:30 (41)08:25 (37)04:07 (36)01:28 (33)08:36 (38)11:58 (39)06:38 (34)04:40 (39)03:35 (34)
Daniel Winter+-41:59 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OC Fürstenfeld00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Riccardo Spironelli50:04+10:03 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)50:04 (11)
Orienteering Tarzo a.s.d.00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)50:04 (43)
Silvio Gaio+-41:59 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
G.S. Pavione - Imer00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Stefan Rainer+-41:59 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
SSV Hallein-Neualm00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Jan Marc95:00+54:5937:42 (42)47:11 (42)49:07 (41)55:28 (39)58:54 (39)59:58 (39) (N/A)80:36 (41)86:30 (40)89:54 (41)95:00 (42)
Planinsko Društvo Ajdovščina37:42 (42)09:29 (30)01:56 (27)06:21 (35)03:26 (32)01:04 (28)00:00 (N/A)80:36 (42)05:54 (30)03:24 (38)05:06 (41)
Gregor Kunc+-41:59 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OK Tivoli00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Riccardo Pavetta+-41:59 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Orienteering Tarzo a.s.d.00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Maks Rodman+-41:59 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Planinsko Društvo Ajdovščina00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Stefano Viel+-41:59 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Orienteering Tarzo a.s.d.00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)