Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - SOL1 - Lipica Open 2016 2.etapa - dolga

DROT, Veliki Dol, 13. 3. 2016
Kategorija: M18

NIme / klubČasZaostanekS-7878-5454-7979-5555-6767-6969-4545-6363-8383-8282-5151-F
1Márton Zacher46:48+00:0002:12 (3)15:44 (1)16:39 (1)20:58 (1)21:45 (1)27:28 (1)33:26 (3)37:46 (6)40:48 (7)42:06 (9)45:01 (10)46:48 (11)
Tabáni Spartacus Sport és Környezetvédő Egyesület02:12 (3)13:32 (1)00:55 (1)04:19 (1)00:47 (7)05:43 (1)05:58 (1)04:20 (3)03:02 (1)01:18 (1)02:55 (1)01:47 (4)
2Vit Horcicka53:35+06:4702:29 (8)17:02 (3)18:14 (4)24:05 (3)24:50 (3)33:19 (3)39:32 (5)43:45 (8)47:29 (8)48:51 (10)51:53 (11)53:35 (12)
SCM Hanacke oblasti02:29 (8)14:33 (2)01:12 (14)05:51 (11)00:45 (3)08:29 (8)06:13 (3)04:13 (2)03:44 (2)01:22 (4)03:02 (2)01:42 (1)
3Ondrej Sramek55:51+09:0302:15 (5)17:04 (4)18:09 (3)23:01 (2)24:02 (2)31:47 (2)37:51 (4)43:43 (7)47:57 (9)49:32 (11)53:35 (12)55:51 (13)
Klub vytrvalostnich sportu Sumperk02:15 (5)14:49 (4)01:05 (9)04:52 (2)01:01 (16)07:45 (4)06:04 (2)05:52 (13)04:14 (9)01:35 (9)04:03 (11)02:16 (20)
4Mihály Ormay58:58+12:1002:06 (2)18:04 (5)19:08 (5)24:27 (4)25:19 (4)36:45 (8)43:00 (6)47:06 (9)51:51 (10)53:24 (12)57:01 (13)58:58 (14)
Tabáni Spartacus Sport és Környezetvédő Egyesület02:06 (2)15:58 (5)01:04 (8)05:19 (5)00:52 (10)11:26 (21)06:15 (4)04:06 (1)04:45 (11)01:33 (7)03:37 (7)01:57 (8)
5Jakub Chupek59:04+12:1602:21 (6)20:30 (9)21:34 (7)26:51 (7)28:28 (8)35:42 (5)43:17 (7)48:05 (10)52:01 (11)53:37 (13)57:17 (14)59:04 (15)
SCM Hanacke oblasti02:21 (6)18:09 (8)01:04 (8)05:17 (4)01:37 (28)07:14 (3)07:35 (10)04:48 (5)03:56 (4)01:36 (10)03:40 (9)01:47 (4)
6Matic Blaž60:51+14:0302:58 (15)20:23 (8)21:37 (8)27:02 (8)28:21 (7)36:14 (7)43:27 (8)49:16 (12)53:11 (12)54:31 (14)58:45 (15)60:51 (16)
Orientacijski klub Komenda02:58 (15)17:25 (7)01:14 (16)05:25 (7)01:19 (24)07:53 (5)07:13 (8)05:49 (12)03:55 (3)01:20 (2)04:14 (15)02:06 (15)
7Žan Ravnikar64:22+17:3402:37 (10)20:00 (7)21:17 (6)28:23 (11)29:18 (11)37:45 (9)44:14 (10)49:10 (11)53:22 (13)57:47 (15)62:18 (16)64:22 (18)
Orientacijski klub Komenda02:37 (10)17:23 (6)01:17 (20)07:06 (15)00:55 (12)08:27 (7)06:29 (6)04:56 (7)04:12 (8)04:25 (31)04:31 (17)02:04 (12)
8Ondrej Jilek65:36+18:4802:57 (14)21:29 (11)22:44 (10)28:11 (9)29:02 (9)37:47 (10)44:03 (9)51:31 (13)57:56 (15)60:20 (16)63:37 (17)65:36 (19)
Klub vytrvalostnich sportu Sumperk02:57 (14)18:32 (10)01:15 (18)05:27 (8)00:51 (9)08:45 (10)06:16 (5)07:28 (21)06:25 (21)02:24 (21)03:17 (3)01:59 (9)
9Erik Kálmán65:59+19:1102:03 (1)22:25 (13)23:29 (11)28:23 (11)29:10 (10)36:01 (6)48:08 (13)53:43 (14)57:55 (14)60:26 (17)63:59 (18)65:59 (20)
Tabáni Spartacus Sport és Környezetvédő Egyesület02:03 (1)20:22 (13)01:04 (8)04:54 (3)00:47 (7)06:51 (2)12:07 (26)05:35 (9)04:12 (8)02:31 (24)03:33 (5)02:00 (10)
10Vince Weiler69:29+22:4102:37 (10)23:47 (14)24:51 (13)30:19 (13)31:06 (13)39:10 (11)53:00 (16)57:45 (17)61:50 (16)63:23 (18)67:33 (19)69:29 (22)
Tabáni Spartacus Sport és Környezetvédő Egyesület02:37 (10)21:10 (15)01:04 (8)05:28 (9)00:47 (7)08:04 (6)13:50 (31)04:45 (4)04:05 (5)01:33 (7)04:10 (12)01:56 (7)
11Patrik Egei70:04+23:1602:13 (4)16:52 (2)18:01 (2)25:30 (5)26:25 (5)34:55 (4)53:38 (17)59:04 (19)63:25 (19)64:47 (20)68:17 (21)70:04 (23)
Tabáni Spartacus Sport és Környezetvédő Egyesület02:13 (4)14:39 (3)01:09 (12)07:29 (18)00:55 (12)08:30 (9)18:43 (34)05:26 (8)04:21 (10)01:22 (4)03:30 (4)01:47 (4)
12Jonas Muller70:05+23:1702:52 (11)22:25 (13)23:35 (12)33:16 (14)34:01 (14)43:00 (14)50:21 (14)57:20 (16)62:06 (17)63:46 (19)68:00 (20)70:05 (24)
Klub vytrvalostnich sportu Sumperk02:52 (11)19:33 (12)01:10 (13)09:41 (27)00:45 (3)08:59 (13)07:21 (9)06:59 (19)04:46 (12)01:40 (11)04:14 (15)02:05 (13)
13Dominik Kirin70:50+24:0204:16 (26)27:44 (22)28:43 (20)34:21 (18)35:07 (18)46:05 (18)53:53 (19)58:46 (18)62:54 (18)64:55 (21)68:34 (22)70:50 (25)
OK Japetic04:16 (26)23:28 (20)00:59 (3)05:38 (10)00:46 (4)10:58 (18)07:48 (12)04:53 (6)04:08 (6)02:01 (14)03:39 (8)02:16 (20)
14Lukas Patscheider73:25+26:3702:27 (7)20:49 (10)22:08 (9)29:25 (12)30:21 (12)39:17 (12)46:10 (11)60:13 (21)65:05 (20)67:33 (22)71:34 (23)73:25 (26)
SeleSuedtirol02:27 (7)18:22 (9)01:19 (22)07:17 (16)00:56 (13)08:56 (12)06:53 (7)14:03 (32)04:52 (14)02:28 (23)04:01 (10)01:51 (6)
15Matej Škarabot74:19+27:3103:11 (19)26:06 (18)27:26 (18)35:02 (19)36:07 (19)45:52 (17)54:30 (20)60:12 (20)65:44 (21)67:47 (23)72:06 (24)74:19 (27)
Orientacijski Klub Polaris03:11 (19)22:55 (19)01:20 (24)07:36 (19)01:05 (19)09:45 (16)08:38 (15)05:42 (11)05:32 (15)02:03 (16)04:19 (16)02:13 (17)
16Francesco Magenes75:38+28:5003:00 (16)28:01 (23)28:57 (22)34:19 (17)35:03 (17)43:51 (15)52:01 (15)60:54 (23)68:33 (23)70:00 (25)73:35 (25)75:38 (28)
Polisportiva Besanese03:00 (16)25:01 (23)00:56 (2)05:22 (6)00:44 (1)08:48 (11)08:10 (14)08:53 (27)07:39 (29)01:27 (5)03:35 (6)02:03 (11)
17Jan Ritter76:32+29:4404:07 (25)25:13 (16)26:19 (14)33:48 (16)34:48 (16)44:13 (16)53:46 (18)60:19 (22)67:47 (22)69:22 (24)74:26 (26)76:32 (29)
OC Fürstenfeld04:07 (25)21:06 (14)01:06 (10)07:29 (18)01:00 (15)09:25 (14)09:33 (17)06:33 (17)07:28 (28)01:35 (9)05:04 (19)02:06 (15)
18Samuel Markel78:53+32:0502:54 (12)32:08 (26)33:28 (25)39:32 (24)40:36 (24)50:12 (20)58:19 (22)64:00 (24)70:08 (24)72:23 (27)76:37 (27)78:53 (30)
ASKÖ Henndorf02:54 (12)29:14 (28)01:20 (24)06:04 (12)01:04 (18)09:36 (15)08:07 (13)05:41 (10)06:08 (18)02:15 (19)04:14 (15)02:16 (20)
19Ákos Hortobágyi80:14+33:2603:27 (21)26:58 (20)28:02 (19)36:09 (20)37:08 (20)48:04 (19)57:32 (21)64:05 (25)70:18 (25)72:13 (26)77:47 (28)80:14 (31)
Tabáni Spartacus Sport és Környezetvédő Egyesület03:27 (21)23:31 (21)01:04 (8)08:07 (22)00:59 (14)10:56 (17)09:28 (16)06:33 (17)06:13 (19)01:55 (12)05:34 (21)02:27 (22)
20Roman Schuh84:27+37:3903:05 (17)29:18 (24)30:46 (23)37:47 (22)38:55 (22)50:23 (21)60:42 (23)66:44 (26)72:52 (26)74:49 (28)81:01 (29)84:27 (32)
Orienteering Klosterneuburg03:05 (17)26:13 (24)01:28 (27)07:01 (14)01:08 (21)11:28 (22)10:19 (21)06:02 (14)06:08 (18)01:57 (13)06:12 (24)03:26 (31)
21Tiziano Braiato90:30+43:4203:49 (24)26:08 (19)27:24 (16)39:38 (25)42:05 (25)55:31 (23)65:19 (24)73:18 (27)80:39 (28)82:42 (29)87:54 (30)90:30 (33)
SeleSuedtirol03:49 (24)22:19 (18)01:16 (19)12:14 (30)02:27 (34)13:26 (27)09:48 (18)07:59 (22)07:21 (27)02:03 (16)05:12 (20)02:36 (25)
22Tamas Dezsi91:03+44:1503:37 (22)25:02 (15)27:26 (18)33:36 (15)34:40 (15)55:07 (22)68:19 (28)76:41 (30)81:29 (29)84:16 (31)88:54 (31)91:03 (34)
Tabáni Spartacus Sport és Környezetvédő Egyesület03:37 (22)21:25 (17)02:24 (33)06:10 (13)01:04 (18)20:27 (33)13:12 (27)08:22 (23)04:48 (13)02:47 (27)04:38 (18)02:09 (16)
23Leonardo Bonfiglioli92:44+45:5602:57 (14)26:59 (21)28:52 (21)36:32 (21)37:42 (21)56:50 (24)67:10 (25)73:40 (28)79:59 (27)82:46 (30)90:15 (32)92:44 (35)
SSD-AŠZ GAJA02:57 (14)24:02 (22)01:53 (29)07:40 (20)01:10 (23)19:08 (32)10:20 (23)06:30 (15)06:19 (20)02:47 (27)07:29 (31)02:29 (24)
24Jan Kundörfer99:13+52:2508:34 (33)36:11 (29)37:20 (28)45:43 (28)46:49 (28)57:53 (26)68:11 (27)74:51 (29)82:42 (30)91:01 (33)97:22 (33)99:13 (36)
SU Schöckl Graz08:34 (33)27:37 (26)01:09 (12)08:23 (26)01:06 (20)11:04 (20)10:18 (20)06:40 (18)07:51 (30)08:19 (34)06:21 (25)01:51 (6)
25Martin Krenn101:53+55:0503:18 (20)34:38 (28)36:03 (27)44:25 (27)45:47 (27)56:51 (25)67:11 (26)81:00 (31)88:04 (31)90:23 (32)97:35 (34)101:53 (1)
OC Fürstenfeld03:18 (20)31:20 (29)01:25 (26)08:22 (25)01:22 (26)11:04 (20)10:20 (23)13:49 (30)07:04 (25)02:19 (20)07:12 (30)04:18 (34)
26Andreas Seidl106:19+59:3106:17 (31)33:55 (27)35:56 (26)46:23 (29)47:32 (29)66:25 (27)77:33 (29)88:49 (32)95:43 (32)97:55 (34)103:30 (1)106:19 (2)
OC Fürstenfeld06:17 (31)27:38 (27)02:01 (30)10:27 (29)01:09 (22)18:53 (31)11:08 (24)11:16 (29)06:54 (24)02:12 (18)05:35 (22)02:49 (29)
27Erik Nicolao109:24+62:3603:40 (23)46:21 (33)47:53 (32)58:13 (32)60:51 (32)74:14 (31)84:20 (33)91:37 (33)97:39 (33)100:04 (1)106:39 (2)109:24 (3)
U.S. Primiero A.S.D03:40 (23)42:41 (34)01:32 (28)10:20 (28)02:38 (35)13:23 (26)10:06 (19)07:17 (20)06:02 (16)02:25 (22)06:35 (27)02:45 (28)
28Andreas Zechner111:13+64:2504:43 (28)36:26 (30)38:36 (29)51:31 (31)52:51 (30)68:53 (29)83:51 (32)92:21 (34)99:14 (34)101:50 (2)108:33 (3)111:13 (4)
OC Fürstenfeld04:43 (28)31:43 (30)02:10 (31)12:55 (31)01:20 (25)16:02 (29)14:58 (33)08:30 (25)06:53 (23)02:36 (25)06:43 (28)02:40 (26)
29Giorgio Tonda116:49+70:0105:18 (29)42:01 (32)43:16 (31)51:26 (30)53:53 (31)66:46 (28)79:59 (30)93:53 (35)101:12 (1)104:05 (3)114:05 (4)116:49 (5)
A.S.D. Orienteering G. Galilei05:18 (29)36:43 (32)01:15 (18)08:10 (24)02:27 (34)12:53 (25)13:13 (28)13:54 (31)07:19 (26)02:53 (29)10:00 (34)02:44 (27)
30Alessandro De Biasi119:00+72:1206:06 (30)50:08 (34)51:26 (33)59:35 (33)61:31 (33)77:39 (32)91:28 (34)101:17 (1)108:01 (2)110:07 (4)116:36 (5)119:00 (6)
Orienteering Tarzo a.s.d.06:06 (30)44:02 (35)01:18 (21)08:09 (23)01:56 (30)16:08 (30)13:49 (30)09:49 (28)06:44 (22)02:06 (17)06:29 (26)02:24 (21)
31Juš Smole135:52+89:0406:38 (32)38:46 (31)40:57 (30)65:35 (34)67:37 (34)79:24 (34)91:30 (35)114:08 (3)122:20 (3)127:26 (7)133:24 (6)135:52 (7)
Orientacijski Klub Polaris06:38 (32)32:08 (31)02:11 (32)24:38 (34)02:02 (31)11:47 (23)12:06 (25)22:38 (34)08:12 (31)05:06 (33)05:58 (23)02:28 (23)
32András Ortmann137:08+90:2003:09 (18)29:37 (25)30:50 (24)38:39 (23)40:08 (23)69:52 (30)83:49 (31)110:14 (2)123:57 (5)126:45 (6)133:47 (7)137:08 (8)
Pécsi Vasutas SK03:09 (18)26:28 (25)01:13 (15)07:49 (21)01:29 (27)29:44 (34)13:57 (32)26:25 (35)13:43 (34)02:48 (28)07:02 (29)03:21 (30)
33Markus Adenstedt139:10+92:2204:37 (27)25:55 (17)27:20 (15)42:04 (26)44:13 (26)77:47 (33)105:46 (1)114:34 (4)123:04 (4)126:38 (5)135:01 (8)139:10 (9)
Orienteering Klosterneuburg04:37 (27)21:18 (16)01:25 (26)14:44 (32)02:09 (32)33:34 (35)27:59 (35)08:48 (26)08:30 (32)03:34 (30)08:23 (33)04:09 (33)
34Antonio Callegaro151:47+104:5922:50 (34)60:48 (35)63:39 (34)79:37 (35)81:26 (35)97:15 (35)110:33 (2)124:54 (5)134:44 (6)139:43 (8)147:48 (9)151:47 (10)
Semiperdo Orienteering Maniago22:50 (34)37:58 (33)02:51 (34)15:58 (33)01:49 (29)15:49 (28)13:18 (29)14:21 (33)09:50 (33)04:59 (32)08:05 (32)03:59 (32)
Gašper Petrovič+-47:12 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Orientacijski Klub Polaris00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Maurizio Castellaz+-47:12 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
G.S. Pavione - Imer00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Alessandro Pradolin63:26+16:38 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)63:26 (17)
Semiperdo Orienteering Maniago00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)63:26 (35)
Christian Scarabellotto+-47:12 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Semiperdo Orienteering Maniago00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Mark Bogataj68:25+21:37 (N/A)19:00 (6) (N/A)26:22 (6)27:13 (6)40:03 (13)47:50 (12)56:17 (15) (N/A) (N/A) (N/A)68:25 (21)
OK Azimut00:00 (N/A)19:00 (11)00:00 (N/A)26:22 (35)00:51 (9)12:50 (24)07:47 (11)08:27 (24)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)68:25 (36)
Jan Šalamun+-47:12 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Orientacijski Klub Polaris00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Szuromi Mátyás+-47:12 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Pécsi Vasutas SK00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)