Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - SOL1 - Lipica Open 2016 2.etapa - dolga

DROT, Veliki Dol, 13. 3. 2016
Kategorija: M20

NIme / klubČasZaostanekS-7373-5353-5454-5555-6767-6969-4545-5959-6565-6363-3232-5050-7474-7575-F
1Uldis Upitis48:28+00:0014:28 (3)15:28 (3)16:13 (3)21:16 (3)22:05 (3)28:22 (4)33:59 (2)35:35 (1)37:22 (1)38:28 (1)40:57 (1)44:05 (2)46:15 (2)47:29 (2)48:28 (2)
OK Kapa14:28 (3)01:00 (5)00:45 (27)05:03 (4)00:49 (12)06:17 (6)05:37 (5)01:36 (1)01:47 (17)01:06 (4)02:29 (14)03:08 (11)02:10 (7)01:14 (15)00:59 (3)
2Jan Bendak48:37+00:0914:29 (4)15:46 (5)16:30 (5)21:43 (4)22:28 (4)28:18 (2)34:17 (3)36:34 (4)38:10 (3)39:35 (3)41:58 (3)44:37 (4)46:33 (3)47:37 (3)48:37 (3)
Czech Junior team14:29 (4)01:17 (23)00:44 (20)05:13 (10)00:45 (3)05:50 (2)05:59 (17)02:17 (29)01:36 (7)01:25 (33)02:23 (8)02:39 (2)01:56 (1)01:04 (1)01:00 (4)
3Jan Cech49:03+00:3514:50 (7)15:46 (5)16:28 (4)22:12 (7)23:00 (7)29:26 (6)34:33 (4)36:21 (3)37:58 (2)39:06 (2)41:21 (2)44:31 (3)46:43 (4)47:58 (4)49:03 (4)
Czech Junior team14:50 (7)00:56 (1)00:42 (10)05:44 (24)00:48 (9)06:26 (9)05:07 (1)01:48 (12)01:37 (10)01:08 (8)02:15 (3)03:10 (14)02:12 (11)01:15 (18)01:05 (10)
4Matous Fürst49:27+00:5914:02 (2)15:05 (2)15:55 (2)20:59 (2)21:50 (2)28:48 (5)35:26 (5)37:08 (5)38:38 (4)39:45 (4)42:06 (4)44:57 (5)47:08 (5)48:21 (5)49:27 (5)
Czech Junior team14:02 (2)01:03 (13)00:50 (32)05:04 (5)00:51 (22)06:58 (20)06:38 (28)01:42 (6)01:30 (2)01:07 (6)02:21 (7)02:51 (3)02:11 (8)01:13 (14)01:06 (12)
5Mattia Debertolis50:42+02:1414:55 (8)16:03 (7)16:49 (7)22:21 (8)23:12 (8)29:55 (7)35:46 (7)37:43 (6)39:17 (5)40:29 (5)42:54 (5)46:01 (6)48:19 (6)49:31 (6)50:42 (6)
U.S. Primiero A.S.D14:55 (8)01:08 (17)00:46 (28)05:32 (19)00:51 (22)06:43 (14)05:51 (14)01:57 (16)01:34 (6)01:12 (19)02:25 (10)03:07 (10)02:18 (16)01:12 (11)01:11 (22)
6Heino Ollin51:04+02:3615:22 (11)16:22 (9)16:58 (8)21:59 (6)22:52 (6)30:52 (11)37:06 (11)38:48 (10)40:27 (9)41:41 (9)44:06 (8)46:41 (7)48:48 (7)50:00 (7)51:04 (7)
Sävedalens AIK15:22 (11)01:00 (5)00:36 (2)05:01 (3)00:53 (26)08:00 (27)06:14 (23)01:42 (6)01:39 (13)01:14 (25)02:25 (10)02:35 (1)02:07 (4)01:12 (11)01:04 (9)
7Daniel Vandas51:12+02:4412:57 (1)14:29 (1)15:13 (1)20:26 (1)21:16 (1)27:55 (1)36:47 (8)38:32 (7)39:59 (6)41:12 (6)43:32 (6)47:02 (8)49:07 (8)50:13 (8)51:12 (8)
Czech Junior team12:57 (1)01:32 (28)00:44 (20)05:13 (10)00:50 (16)06:39 (12)08:52 (42)01:45 (10)01:27 (1)01:13 (21)02:20 (6)03:30 (29)02:05 (3)01:06 (2)00:59 (3)
8Vojtech Kettner51:59+03:3116:34 (19)17:46 (18)18:25 (18)23:33 (12)24:23 (12)30:26 (9)35:44 (6)38:33 (8)40:21 (8)41:35 (8)44:07 (9)47:22 (9)49:43 (9)50:50 (9)51:59 (9)
Czech Junior team16:34 (19)01:12 (20)00:39 (4)05:08 (6)00:50 (16)06:03 (4)05:18 (2)02:49 (35)01:48 (19)01:14 (25)02:32 (16)03:15 (19)02:21 (19)01:07 (4)01:09 (17)
9Jakub Glonek52:12+03:4416:29 (18)17:28 (16)18:08 (16)24:06 (16)24:55 (15)31:13 (13)36:59 (10)38:59 (11)40:41 (10)41:48 (10)44:06 (8)47:36 (10)49:45 (10)51:09 (10)52:12 (10)
Czech Junior team16:29 (18)00:59 (3)00:40 (6)05:58 (26)00:49 (12)06:18 (7)05:46 (10)02:00 (19)01:42 (15)01:07 (6)02:18 (4)03:30 (29)02:09 (5)01:24 (34)01:03 (6)
10Vojtech Netuka53:22+04:5415:15 (10)16:37 (10)17:22 (10)22:40 (10)23:38 (10)30:36 (10)36:52 (9)38:36 (9)40:10 (7)41:22 (7)45:05 (10)48:20 (11)50:41 (11)52:05 (11)53:22 (11)
Czech Junior team15:15 (10)01:22 (24)00:45 (27)05:18 (13)00:58 (31)06:58 (20)06:16 (24)01:44 (8)01:34 (6)01:12 (19)03:43 (39)03:15 (19)02:21 (19)01:24 (34)01:17 (33)
11Rafael Dobnik53:26+04:5816:51 (21)17:50 (19)18:39 (20)24:09 (17)25:47 (24)32:42 (19)38:21 (16)40:24 (15)42:19 (12)43:30 (12)46:08 (12)49:00 (12)51:10 (13)52:28 (13)53:26 (13)
OLC Union Viktring16:51 (21)00:59 (3)00:49 (31)05:30 (18)01:38 (43)06:55 (18)05:39 (6)02:03 (21)01:55 (26)01:11 (12)02:38 (17)02:52 (4)02:10 (7)01:18 (26)00:58 (1)
11Filip Wolf53:26+04:5815:56 (16)16:58 (11)17:43 (11)22:28 (9)23:17 (9)34:00 (22)39:22 (20)41:14 (19)42:46 (15)43:57 (14)46:00 (11)49:02 (13)51:05 (12)52:15 (12)53:26 (13)
Czech Junior team15:56 (16)01:02 (10)00:45 (27)04:45 (1)00:49 (12)10:43 (41)05:22 (3)01:52 (14)01:32 (3)01:11 (12)02:03 (1)03:02 (8)02:03 (2)01:10 (6)01:11 (22)
13Tomáš Křivda53:58+05:3015:35 (12)17:14 (14)18:06 (15)24:52 (24)25:38 (23)31:35 (14)37:26 (13)40:54 (17)42:45 (14)43:54 (13)46:23 (14)49:24 (14)51:36 (14)52:47 (14)53:58 (14)
Czech Junior team15:35 (12)01:39 (31)00:52 (35)06:46 (38)00:46 (4)05:57 (3)05:51 (14)03:28 (40)01:51 (21)01:09 (10)02:29 (14)03:01 (7)02:12 (11)01:11 (8)01:11 (22)
14Emanuel (jun) Braun54:49+06:2117:17 (26)18:29 (25)19:07 (25)24:42 (22)25:35 (21)34:03 (23)39:49 (22)41:26 (20)43:03 (19)44:11 (18)46:30 (15)50:00 (15)52:18 (15)53:34 (15)54:49 (15)
HSV-OL Wr.Neustadt17:17 (26)01:12 (20)00:38 (3)05:35 (21)00:53 (26)08:28 (35)05:46 (10)01:37 (2)01:37 (10)01:08 (8)02:19 (5)03:30 (29)02:18 (16)01:16 (21)01:15 (29)
15Stefan Mihailov55:11+06:4316:38 (20)18:01 (21)18:45 (21)24:14 (19)25:04 (16)31:49 (15)37:52 (14)39:56 (14)42:25 (13)44:06 (16)47:00 (17)50:14 (16)52:43 (16)54:00 (16)55:11 (16)
Begun16:38 (20)01:23 (26)00:44 (20)05:29 (16)00:50 (16)06:45 (15)06:03 (18)02:04 (23)02:29 (31)01:41 (40)02:54 (25)03:14 (17)02:29 (31)01:17 (24)01:11 (22)
16Simon Navratil55:44+07:1616:56 (23)18:03 (22)18:47 (22)23:56 (14)24:48 (14)31:13 (13)37:21 (12)39:04 (12)41:39 (11)43:12 (11)46:22 (13)50:30 (17)53:01 (17)54:24 (17)55:44 (17)
Czech Junior team16:56 (23)01:07 (16)00:44 (20)05:09 (8)00:52 (23)06:25 (8)06:08 (19)01:43 (7)02:35 (33)01:33 (37)03:10 (31)04:08 (38)02:31 (33)01:23 (31)01:20 (35)
17Balázs Miavecz55:47+07:1915:44 (13)17:07 (13)18:00 (14)24:05 (15)25:16 (19)32:44 (20)38:53 (19)41:05 (18)42:53 (17)44:05 (15)46:48 (16)50:53 (18)53:18 (18)54:34 (18)55:47 (18)
MOM Budapest15:44 (13)01:23 (26)00:53 (36)06:05 (30)01:11 (39)07:28 (22)06:09 (21)02:12 (28)01:48 (19)01:12 (19)02:43 (20)04:05 (37)02:25 (26)01:16 (21)01:13 (25)
18Richard Gremmel55:53+07:2516:04 (17)17:17 (15)18:00 (14)23:44 (13)24:31 (13)32:26 (18)38:36 (18)40:37 (16)42:57 (18)44:09 (17)47:31 (18)50:56 (19)53:20 (19)54:35 (19)55:53 (19)
HSV Pinkafeld16:04 (17)01:13 (21)00:43 (14)05:44 (24)00:47 (6)07:55 (25)06:10 (22)02:01 (20)02:20 (29)01:12 (19)03:22 (35)03:25 (24)02:24 (25)01:15 (18)01:18 (34)
19Mathias Peter56:08+07:4017:55 (30)19:39 (28)20:20 (27)25:38 (27)26:23 (27)34:51 (25)40:42 (24)42:41 (22)44:18 (21)45:30 (20)48:27 (20)51:28 (20)53:51 (20)55:04 (20)56:08 (20)
OLC Graz17:55 (30)01:44 (34)00:41 (8)05:18 (13)00:45 (3)08:28 (35)05:51 (14)01:59 (18)01:37 (10)01:12 (19)02:57 (28)03:01 (7)02:23 (22)01:13 (14)01:04 (9)
20Adrián Tóth56:39+08:1117:15 (25)18:16 (24)18:59 (24)24:44 (23)25:32 (20)32:02 (17)38:00 (15)39:51 (13)44:03 (20)45:12 (19)47:57 (19)51:34 (21)54:03 (21)55:24 (21)56:39 (21)
Tipo Orienteering Club17:15 (25)01:01 (8)00:43 (14)05:45 (25)00:48 (9)06:30 (10)05:58 (15)01:51 (13)04:12 (38)01:09 (10)02:45 (23)03:37 (30)02:29 (31)01:21 (30)01:15 (29)
21Michele Bertelle57:11+08:4314:42 (6)15:58 (6)17:18 (9)24:23 (21)25:37 (22)34:13 (24)40:59 (25)43:27 (24)45:09 (22)46:22 (22)48:51 (21)52:09 (22)54:28 (22)55:48 (22)57:11 (22)
A.S.D. FONZASO14:42 (6)01:16 (22)01:20 (44)07:05 (40)01:14 (41)08:36 (36)06:46 (31)02:28 (33)01:42 (15)01:13 (21)02:29 (14)03:18 (20)02:19 (17)01:20 (28)01:23 (37)
22Jonas Fencl57:34+09:0617:04 (24)18:07 (23)18:51 (23)24:13 (18)25:15 (18)36:18 (29)41:58 (27)43:38 (25)45:12 (23)46:18 (21)50:07 (22)53:00 (23)55:16 (23)56:27 (23)57:34 (23)
Czech Junior team17:04 (24)01:03 (13)00:44 (20)05:22 (14)01:02 (36)11:03 (43)05:40 (7)01:40 (3)01:34 (6)01:06 (4)03:49 (40)02:53 (5)02:16 (13)01:11 (8)01:07 (13)
23Dániel Peregi58:16+09:4814:42 (6)17:02 (12)17:51 (12)23:00 (11)23:53 (11)30:02 (8)40:18 (23)44:39 (27)46:30 (26)47:42 (24)50:11 (23)53:22 (24)55:57 (24)57:06 (24)58:16 (24)
Tabáni Spartacus Sport és Környezetvédő Egyesület14:42 (6)02:20 (40)00:49 (31)05:09 (8)00:53 (26)06:09 (5)10:16 (44)04:21 (42)01:51 (21)01:12 (19)02:29 (14)03:11 (15)02:35 (34)01:09 (5)01:10 (18)
24Ladislav Semrad59:41+11:1321:24 (38)23:34 (37)24:16 (36)29:45 (35)30:43 (35)37:59 (30)43:58 (29)46:08 (29)48:01 (29)49:19 (27)51:51 (26)54:57 (27)57:21 (27)58:28 (25)59:41 (25)
Czech Junior team21:24 (38)02:10 (39)00:42 (10)05:29 (16)00:58 (31)07:16 (21)05:59 (17)02:10 (25)01:53 (25)01:18 (29)02:32 (16)03:06 (9)02:24 (25)01:07 (4)01:13 (25)
25Stefan Kubelka59:52+11:2415:56 (16)17:32 (17)18:17 (17)24:16 (20)25:07 (17)31:55 (16)38:27 (17)41:36 (21)47:08 (27)48:10 (25)50:52 (25)54:46 (26)57:17 (26)58:46 (27)59:52 (26)
Leibnitzer AC -Orienteering15:56 (16)01:36 (29)00:45 (27)05:59 (27)00:51 (22)06:48 (17)06:32 (27)03:09 (38)05:32 (41)01:02 (2)02:42 (18)03:54 (34)02:31 (33)01:29 (36)01:06 (12)
26Otakar Hirs60:01+11:3317:23 (27)21:03 (31)21:48 (30)27:23 (30)28:18 (30)35:04 (26)44:21 (30)46:25 (30)48:04 (30)49:29 (29)52:13 (28)55:33 (28)57:45 (28)58:57 (28)60:01 (27)
Czech Junior team17:23 (27)03:40 (43)00:45 (27)05:35 (21)00:55 (28)06:46 (16)09:17 (43)02:04 (23)01:39 (13)01:25 (33)02:44 (22)03:20 (23)02:12 (11)01:12 (11)01:04 (9)
27Fabiano Bettega60:02+11:3417:41 (28)19:44 (29)20:32 (28)26:41 (29)27:26 (28)35:07 (27)41:16 (26)44:21 (26)46:14 (25)47:28 (23)50:23 (24)54:13 (25)56:57 (25)58:39 (26)60:02 (28)
G.S. Pavione - Imer17:41 (28)02:03 (37)00:48 (29)06:09 (31)00:45 (3)07:41 (23)06:09 (21)03:05 (37)01:53 (25)01:14 (25)02:55 (26)03:50 (33)02:44 (36)01:42 (41)01:23 (37)
28Wojtech Sykora61:08+12:4024:55 (41)25:56 (41)26:41 (40)32:11 (38)33:02 (37)39:44 (37)45:32 (32)47:17 (31)48:56 (31)50:08 (31)53:12 (31)56:26 (29)58:48 (29)60:05 (29)61:08 (29)
Czech Junior team24:55 (41)01:01 (8)00:45 (27)05:30 (18)00:51 (22)06:42 (13)05:48 (11)01:45 (10)01:39 (13)01:12 (19)03:04 (29)03:14 (17)02:22 (20)01:17 (24)01:03 (6)
29Peter Tušar61:46+13:1816:54 (22)17:56 (20)18:39 (20)25:22 (25)26:18 (25)32:54 (21)39:37 (21)43:12 (23)45:59 (24)50:07 (30)52:58 (30)56:44 (30)59:13 (30)60:30 (30)61:46 (30)
OK Azimut16:54 (22)01:02 (10)00:43 (14)06:43 (36)00:56 (29)06:36 (11)06:43 (30)03:35 (41)02:47 (34)04:08 (44)02:51 (24)03:46 (31)02:29 (31)01:17 (24)01:16 (32)
30Samuele Tait62:42+14:1417:47 (29)19:35 (27)20:35 (29)26:37 (28)27:45 (29)36:07 (28)43:23 (28)45:41 (28)47:43 (28)49:04 (26)52:14 (29)57:48 (31)60:12 (31)61:30 (31)62:42 (31)
Junior Team Trentino17:47 (29)01:48 (35)01:00 (42)06:02 (29)01:08 (38)08:22 (32)07:16 (35)02:18 (30)02:02 (27)01:21 (31)03:10 (31)05:34 (43)02:24 (25)01:18 (26)01:12 (23)
31Simon Stanonik64:29+16:0121:09 (37)22:20 (36)22:55 (34)29:38 (34)30:28 (33)38:26 (33)44:58 (31)47:57 (33)51:02 (32)52:19 (32)55:59 (32)59:09 (32)61:59 (32)63:20 (32)64:29 (33)
OK Azimut21:09 (37)01:11 (18)00:35 (1)06:43 (36)00:50 (16)07:58 (26)06:32 (27)02:59 (36)03:05 (35)01:17 (28)03:40 (38)03:10 (14)02:50 (37)01:21 (30)01:09 (17)
32Ondrej Hlavac65:55+17:2726:54 (43)28:36 (43)29:16 (43)34:34 (42)35:25 (41)44:09 (40)49:52 (40)51:40 (37)53:33 (36)54:53 (36)57:49 (34)61:08 (34)63:24 (33)64:39 (33)65:55 (34)
Czech Junior team26:54 (43)01:42 (33)00:40 (6)05:18 (13)00:51 (22)08:44 (37)05:43 (8)01:48 (12)01:53 (25)01:20 (30)02:56 (27)03:19 (21)02:16 (13)01:15 (18)01:16 (32)
33Hajdu Erik66:02+17:3420:11 (34)21:53 (34)22:50 (33)30:10 (36)31:17 (36)39:42 (36)46:53 (37)50:08 (36)52:37 (35)54:16 (35)57:35 (33)61:02 (33)63:29 (34)64:48 (34)66:02 (35)
Tipo Orienteering Club20:11 (34)01:42 (33)00:57 (41)07:20 (42)01:07 (37)08:25 (33)07:11 (34)03:15 (39)02:29 (31)01:39 (38)03:19 (33)03:27 (25)02:27 (28)01:19 (27)01:14 (26)
34Simone Bettega68:32+20:0419:58 (32)21:52 (33)22:43 (32)29:28 (32)30:28 (33)38:17 (32)46:51 (36)49:12 (35)51:05 (33)52:35 (33)58:03 (35)62:16 (35)65:25 (35)66:53 (35)68:32 (36)
G.S. Pavione - Imer19:58 (32)01:54 (36)00:51 (33)06:45 (37)01:00 (33)07:49 (24)08:34 (41)02:21 (32)01:53 (25)01:30 (35)05:28 (43)04:13 (39)03:09 (41)01:28 (35)01:39 (42)
35Jan Boril68:42+20:1419:34 (31)20:41 (30)28:08 (42)34:20 (41)35:59 (42)44:18 (41)51:10 (41)53:09 (39)55:39 (39)56:55 (39)60:34 (39)63:44 (36)66:02 (36)67:26 (36)68:42 (37)
Czech Junior team19:34 (31)01:07 (16)07:27 (45)06:12 (33)01:39 (44)08:19 (31)06:52 (32)01:59 (18)02:30 (32)01:16 (27)03:39 (37)03:10 (14)02:18 (16)01:24 (34)01:16 (32)
36Fabio Brunet70:24+21:5620:02 (33)21:07 (32)21:52 (31)27:29 (31)28:20 (31)39:00 (35)45:42 (33)47:38 (32)54:15 (38)55:56 (38)60:32 (38)64:27 (38)67:35 (37)69:09 (37)70:24 (38)
U.S. Primiero A.S.D20:02 (33)01:05 (14)00:45 (27)05:37 (22)00:51 (22)10:40 (40)06:42 (29)01:56 (15)06:37 (42)01:41 (40)04:36 (42)03:55 (35)03:08 (40)01:34 (39)01:15 (29)
37Márk Porgányi70:57+22:2921:55 (39)24:45 (40)25:41 (39)31:43 (37)33:10 (38)42:59 (39)49:24 (39)54:37 (41)59:00 (40)60:00 (40)62:43 (40)66:12 (40)68:35 (39)69:48 (39)70:57 (39)
Zalaegerszegi Tájékozódási Futó Club21:55 (39)02:50 (42)00:56 (40)06:02 (29)01:27 (42)09:49 (39)06:25 (25)05:13 (43)04:23 (39)01:00 (1)02:43 (20)03:29 (26)02:23 (22)01:13 (14)01:09 (17)
38Oskar Lindqvist70:59+22:3122:11 (40)24:17 (38)25:01 (37)32:12 (39)33:13 (39)42:08 (38)49:03 (38)51:51 (38)54:09 (37)55:42 (37)59:58 (37)64:57 (39)68:01 (38)69:34 (38)70:59 (40)
Sävedalens AIK22:11 (40)02:06 (38)00:44 (20)07:11 (41)01:01 (35)08:55 (38)06:55 (33)02:48 (34)02:18 (28)01:33 (37)04:16 (41)04:59 (42)03:04 (39)01:33 (37)01:25 (39)
39Giacomo Pezze76:53+28:2526:12 (42)27:15 (42)28:07 (41)35:37 (43)36:36 (43)44:44 (42)52:20 (42)54:32 (40)61:30 (41)62:44 (41)66:21 (41)70:58 (41)73:49 (40)75:27 (40)76:53 (41)
Junior Team Trentino26:12 (42)01:03 (13)00:52 (35)07:30 (43)00:59 (32)08:08 (30)07:36 (38)02:12 (28)06:58 (43)01:14 (25)03:37 (36)04:37 (40)02:51 (38)01:38 (40)01:26 (41)
40Andraž De Luisa79:37+31:0921:02 (36)24:43 (39)25:38 (38)33:39 (40)34:33 (40)45:20 (43)53:40 (43)55:52 (42)63:33 (42)65:31 (42)68:53 (42)72:53 (42)76:27 (41)78:12 (41)79:37 (42)
OK Azimut21:02 (36)03:41 (44)00:55 (38)08:01 (44)00:54 (27)10:47 (42)08:20 (40)02:12 (28)07:41 (45)01:58 (41)03:22 (35)04:00 (36)03:34 (42)01:45 (42)01:25 (39)
41Jachym Kavalir81:58+33:3015:56 (16)18:41 (26)19:24 (26)25:34 (26)26:22 (26)38:05 (31)46:17 (35)67:23 (44)69:09 (43)71:31 (44)73:46 (43)77:06 (43)79:33 (42)80:49 (42)81:58 (43)
Czech Junior team15:56 (16)02:45 (41)00:43 (14)06:10 (32)00:48 (9)11:43 (44)08:12 (39)21:06 (45)01:46 (16)02:22 (43)02:15 (3)03:20 (23)02:27 (28)01:16 (21)01:09 (17)
42Giulio Zucal83:50+35:2237:04 (45)38:43 (45)39:39 (45)46:39 (44)47:53 (44)55:57 (44)63:32 (44)65:40 (43)69:49 (44)71:05 (43)74:18 (44)78:08 (44)80:50 (43)82:24 (43)83:50 (44)
AD Trento Orienteering37:04 (45)01:39 (31)00:56 (40)07:00 (39)01:14 (41)08:04 (29)07:35 (37)02:08 (24)04:09 (37)01:16 (27)03:13 (32)03:50 (33)02:42 (35)01:34 (39)01:26 (41)
43Andreas Mayer121:20+72:5229:34 (44)34:38 (44)35:55 (44)48:46 (45)50:40 (45)64:19 (45)79:09 (45)84:59 (45)89:55 (45)91:55 (45)97:30 (45)112:51 (1)116:54 (1)119:25 (1)121:20 (1)
OLC Wienerwald29:34 (44)05:04 (45)01:17 (43)12:51 (45)01:54 (45)13:39 (45)14:50 (45)05:50 (44)04:56 (40)02:00 (42)05:35 (44)15:21 (44)04:03 (43)02:31 (43)01:55 (43)
Máté Dalos64:17+15:4915:07 (9)16:08 (8)16:49 (7)21:44 (5)22:31 (5)28:21 (3)33:57 (1)35:39 (2)42:47 (16)49:22 (28)52:06 (27) (N/A) (N/A) (N/A)64:17 (32)
Tipo Orienteering Club15:07 (9)01:01 (8)00:41 (8)04:55 (2)00:47 (6)05:50 (2)05:36 (4)01:42 (6)07:08 (44)06:35 (45)02:44 (22)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)64:17 (44)
Stepan Mudrak+-49:32 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
DROT00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Egor Egorov+-49:32 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Northern Wind00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Blaž Petrovič+-49:32 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Orientacijski Klub Polaris00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Alessandro De Noni+-49:3220:53 (35)22:20 (36)23:14 (35)29:33 (33)30:34 (34)38:38 (34)46:12 (34)48:33 (34)52:23 (34)53:49 (34)59:33 (36)64:21 (37) (N/A) (N/A) (N/A)
Orienteering Tarzo a.s.d.20:53 (35)01:27 (27)00:54 (37)06:19 (34)01:01 (35)08:04 (29)07:34 (36)02:21 (32)03:50 (36)01:26 (34)05:44 (45)04:48 (41)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)