Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - SOL1 - Lipica Open 2016 2.etapa - dolga

DROT, Veliki Dol, 13. 3. 2016
Kategorija: M21A

NIme / klubČasZaostanekS-5858-5959-5454-5555-6767-6161-6868-6969-4545-3333-6363-5050-5151-F
1Vladan Henek55:26+00:0005:04 (1)06:55 (1)17:28 (2)23:17 (2)24:08 (2)25:56 (2)30:56 (3)34:25 (3)40:01 (1)42:25 (2)45:06 (5)50:32 (10)53:11 (13)55:26 (14)
Expres Czech Team05:04 (1)01:51 (2)10:33 (2)05:49 (2)00:51 (3)01:48 (1)05:00 (8)03:29 (5)05:36 (1)02:24 (2)02:41 (1)05:26 (2)02:39 (1)02:15 (12)
2Petr Losman55:59+00:3305:36 (3)07:19 (2)16:41 (1)22:18 (1)23:03 (1)24:53 (1)29:03 (2)32:02 (2)40:33 (2)42:46 (3)45:54 (6)50:59 (11)53:54 (14)55:59 (15)
Czech Junior team05:36 (3)01:43 (1)09:22 (1)05:37 (1)00:45 (1)01:50 (2)04:10 (1)02:59 (1)08:31 (15)02:13 (1)03:08 (7)05:05 (1)02:55 (4)02:05 (5)
3Wojciech Pachnik58:53+03:2706:00 (5)08:08 (3)18:49 (3)25:18 (3)26:14 (3)28:30 (3)32:54 (4)36:17 (4)43:05 (3)45:36 (4)48:36 (7)54:15 (12)56:55 (15)58:53 (16)
UKS "Orientpark" Iwiny06:00 (5)02:08 (11)10:41 (3)06:29 (8)00:56 (8)02:16 (11)04:24 (4)03:23 (2)06:48 (3)02:31 (3)03:00 (4)05:39 (4)02:40 (3)01:58 (3)
4Mateusz Madej62:43+07:1706:50 (14)08:42 (10)20:35 (5)26:58 (4)28:08 (4)30:35 (5)35:54 (6)39:26 (5)45:47 (4)48:55 (5)51:37 (8)57:34 (13)60:30 (16)62:43 (17)
UKS "Orientpark" Iwiny06:50 (14)01:52 (3)11:53 (5)06:23 (7)01:10 (27)02:27 (12)05:19 (15)03:32 (6)06:21 (2)03:08 (10)02:42 (2)05:57 (8)02:56 (5)02:13 (11)
5Jan Skoupy65:35+10:0905:10 (2)08:28 (7)21:48 (7)29:42 (10)30:42 (10)33:18 (8)37:32 (8)40:57 (8)48:34 (5)51:57 (6)54:58 (9)60:45 (14)63:46 (17)65:35 (18)
SCM Hanacke oblasti05:10 (2)03:18 (31)13:20 (9)07:54 (20)01:00 (10)02:36 (20)04:14 (2)03:25 (4)07:37 (5)03:23 (18)03:01 (5)05:47 (6)03:01 (6)01:49 (1)
6Samuele Canella68:22+12:5609:48 (27)12:14 (26)25:11 (15)31:09 (12)32:01 (12)34:37 (11)39:19 (10)43:17 (10)51:09 (9)53:47 (8)56:58 (11)62:44 (15)66:14 (18)68:22 (19)
Junior Team Trentino09:48 (27)02:26 (18)12:57 (6)05:58 (5)00:52 (5)02:36 (20)04:42 (5)03:58 (8)07:52 (7)02:38 (4)03:11 (9)05:46 (5)03:30 (15)02:08 (7)
7Marek Wojnowicz68:47+13:2106:28 (10)08:26 (6)21:47 (6)28:19 (7)29:24 (7)31:38 (6)36:30 (7)39:55 (6)51:01 (8)54:01 (10)57:26 (12)63:15 (17)66:40 (19)68:47 (20)
UKS "Orientpark" Iwiny06:28 (10)01:58 (5)13:21 (10)06:32 (9)01:05 (19)02:14 (10)04:52 (7)03:25 (4)11:06 (28)03:00 (8)03:25 (12)05:49 (7)03:25 (12)02:07 (6)
8Nicolo Liva69:53+14:2706:26 (9)08:35 (8)20:00 (4)27:00 (5)28:18 (5)30:22 (4)35:35 (5)40:30 (7)48:50 (6)52:26 (7)56:21 (10)62:59 (16)67:27 (20)69:53 (21)
Semiperdo Orienteering Maniago06:26 (9)02:09 (12)11:25 (4)07:00 (12)01:18 (34)02:04 (5)05:13 (9)04:55 (24)08:20 (12)03:36 (19)03:55 (18)06:38 (13)04:28 (31)02:26 (18)
9Jiri Martan70:26+15:0007:03 (15)09:08 (13)22:31 (11)29:09 (9)30:19 (9)33:19 (9)38:33 (9)42:49 (9)50:09 (7)53:53 (9)57:28 (13)64:47 (18)68:01 (21)70:26 (22)
Slavia Liberec Orienteering07:03 (15)02:05 (8)13:23 (11)06:38 (10)01:10 (27)03:00 (27)05:14 (12)04:16 (13)07:20 (4)03:44 (22)03:35 (15)07:19 (24)03:14 (10)02:25 (14)
10Rok Močnik73:51+18:2506:50 (14)09:43 (15)26:30 (18)33:30 (16)34:32 (15)36:25 (13)41:42 (13)46:09 (12)54:29 (11)57:15 (12)61:13 (15)68:32 (20)71:39 (22)73:51 (23)
OK Azimut06:50 (14)02:53 (28)16:47 (25)07:00 (12)01:02 (11)01:53 (3)05:17 (13)04:27 (17)08:20 (12)02:46 (5)03:58 (20)07:19 (24)03:07 (8)02:12 (9)
11Vid Bogovič74:50+19:2407:04 (16)09:10 (14)22:22 (10)30:33 (11)31:44 (11)34:15 (10)40:31 (11)44:45 (11)52:58 (10)56:21 (11)60:18 (14)67:27 (19)72:13 (23)74:50 (24)
OK Brežice07:04 (16)02:06 (9)13:12 (8)08:11 (22)01:11 (28)02:31 (15)06:16 (30)04:14 (12)08:13 (10)03:23 (18)03:57 (19)07:09 (20)04:46 (36)02:37 (28)
12Giovanni Sonna77:23+21:5707:13 (17)09:47 (16)23:44 (12)32:36 (13)33:53 (13)38:26 (16)44:41 (17)49:03 (16)58:27 (14)61:44 (14)64:54 (17)71:24 (21)74:55 (24)77:23 (25)
Junior Team Trentino07:13 (17)02:34 (23)13:57 (17)08:52 (25)01:17 (32)04:33 (37)06:15 (29)04:22 (15)09:24 (20)03:17 (13)03:10 (8)06:30 (12)03:31 (16)02:28 (20)
13Stefano Raus78:32+23:0608:17 (20)10:50 (20)24:36 (14)34:04 (17)35:19 (17)37:30 (15)43:14 (14)47:42 (13)56:10 (12)59:06 (13)62:54 (16)71:26 (22)75:42 (25)78:32 (26)
AD Trento Orienteering08:17 (20)02:33 (21)13:46 (14)09:28 (31)01:15 (30)02:11 (9)05:44 (22)04:28 (19)08:28 (13)02:56 (7)03:48 (17)08:32 (32)04:16 (28)02:50 (36)
14Rudolfs Sadrins78:33+23:0705:43 (4)09:54 (17)31:27 (27)37:38 (24)38:30 (23)41:01 (21)46:21 (20)50:14 (19)58:51 (15)63:43 (17)66:40 (18)73:01 (23)76:07 (26)78:33 (27)
OK Kapa05:43 (4)04:11 (37)21:33 (36)06:11 (6)00:52 (5)02:31 (15)05:20 (16)03:53 (7)08:37 (16)04:52 (29)02:57 (3)06:21 (10)03:06 (7)02:26 (18)
15Armin Mariacher80:35+25:0910:09 (28)12:02 (24)28:46 (25)36:38 (21)38:22 (21)40:54 (19)46:45 (22)51:43 (22)60:28 (20)63:29 (16)67:42 (19)74:45 (24)78:33 (28)80:35 (28)
SU Schöckl Graz10:09 (28)01:53 (4)16:44 (24)07:52 (19)01:44 (41)02:32 (17)05:51 (25)04:58 (25)08:45 (18)03:01 (9)04:13 (25)07:03 (18)03:48 (20)02:02 (4)
16Juraj Bencůr80:36+25:1006:16 (7)08:37 (9)22:21 (8)28:14 (6)29:18 (6)35:14 (12)40:33 (12)48:31 (15)59:50 (17)67:03 (22)70:05 (24)75:35 (27)78:15 (27)80:36 (29)
TJ Slovan Luhačovice06:16 (7)02:21 (17)13:44 (13)05:53 (3)01:04 (17)05:56 (39)05:19 (15)07:58 (38)11:19 (29)07:13 (35)03:02 (6)05:30 (3)02:40 (3)02:21 (13)
17Šimon Mižúr81:00+25:3410:56 (32)12:57 (27)25:55 (17)34:19 (18)35:28 (18)38:44 (17)44:38 (16)49:06 (17)59:54 (18)64:29 (18)68:01 (20)74:48 (25)78:49 (29)81:00 (30)
Farmaceut Bratislava10:56 (32)02:01 (7)12:58 (7)08:24 (24)01:09 (24)03:16 (30)05:54 (26)04:28 (19)10:48 (27)04:35 (27)03:32 (14)06:47 (16)04:01 (24)02:11 (8)
18Giacomo Crucil82:15+26:4906:35 (11)08:47 (11)27:22 (20)37:44 (25)38:33 (24)41:10 (22)46:37 (21)51:27 (20)59:12 (16)62:23 (15)68:14 (21)75:00 (26)79:40 (30)82:15 (31)
Friuli MTB & Orienteering06:35 (11)02:12 (13)18:35 (32)10:22 (36)00:49 (2)02:37 (21)05:27 (18)04:50 (22)07:45 (6)03:11 (11)05:51 (34)06:46 (14)04:40 (34)02:35 (26)
19Frane Marković82:23+26:5711:34 (34)14:08 (29)27:57 (21)37:38 (24)38:41 (25)42:45 (24)48:20 (23)53:14 (24)62:02 (22)66:11 (21)70:16 (25)76:19 (29)80:10 (31)82:23 (32)
OK Japetic11:34 (34)02:34 (23)13:49 (15)09:41 (32)01:03 (15)04:04 (35)05:35 (19)04:54 (23)08:48 (19)04:09 (24)04:05 (23)06:03 (9)03:51 (21)02:13 (11)
20Markus Seppele82:54+27:2808:49 (25)11:25 (23)26:44 (19)37:20 (22)38:29 (22)41:00 (20)45:52 (19)51:43 (22)60:14 (19)65:11 (19)68:53 (22)76:13 (28)80:23 (32)82:54 (33)
Naturfreunde Villach Orienteering08:49 (25)02:36 (24)15:19 (23)10:36 (37)01:09 (24)02:31 (15)04:52 (7)05:51 (31)08:31 (15)04:57 (31)03:42 (16)07:20 (25)04:10 (25)02:31 (24)
21Michal Hodek83:29+28:0309:45 (26)12:14 (26)25:41 (16)33:17 (14)34:25 (14)37:14 (14)43:31 (15)48:03 (14)56:47 (13)65:14 (20)69:44 (23)77:25 (30)80:50 (33)83:29 (34)
Co kde Radim posbiral (CZE)09:45 (26)02:29 (20)13:27 (12)07:36 (18)01:08 (22)02:49 (24)06:17 (31)04:32 (21)08:44 (17)08:27 (37)04:30 (27)07:41 (28)03:25 (12)02:39 (29)
22Adam Hajek85:21+29:5506:04 (6)08:12 (4)34:01 (31)41:22 (28)42:20 (28)44:25 (27)51:24 (30)56:43 (30)64:40 (24)67:59 (24)71:59 (27)78:26 (31)82:53 (34)85:21 (35)
SK Kamenice06:04 (6)02:08 (11)25:49 (40)07:21 (17)00:58 (9)02:05 (7)06:59 (36)05:19 (28)07:57 (8)03:19 (15)04:00 (21)06:27 (11)04:27 (30)02:28 (20)
23Matic Močnik88:17+32:5107:35 (18)10:02 (18)24:16 (13)33:20 (15)34:37 (16)43:33 (26)49:17 (25)54:45 (26)65:01 (25)68:18 (26)71:49 (26)81:07 (32)85:21 (35)88:17 (36)
OK Azimut07:35 (18)02:27 (19)14:14 (19)09:04 (26)01:17 (32)08:56 (42)05:44 (22)05:28 (30)10:16 (22)03:17 (13)03:31 (13)09:18 (34)04:14 (26)02:56 (37)
24Maurizio Mel89:54+34:2808:10 (19)20:23 (38)35:03 (33)42:11 (29)43:04 (29)45:09 (29)50:31 (27)54:39 (25)62:44 (23)72:16 (27)75:34 (28)82:25 (33)87:06 (36)89:54 (37)
Orienteering Tarzo a.s.d.08:10 (19)12:13 (40)14:40 (21)07:08 (13)00:53 (6)02:05 (7)05:22 (17)04:08 (10)08:05 (9)09:32 (38)03:18 (10)06:51 (17)04:41 (35)02:48 (33)
25Nejc Močnik90:39+35:1308:21 (21)10:38 (19)28:35 (24)38:57 (26)40:00 (26)42:42 (23)49:45 (26)54:50 (27)65:12 (26)68:08 (25)75:35 (29)82:59 (34)87:39 (37)90:39 (38)
OK Azimut08:21 (21)02:17 (15)17:57 (29)10:22 (36)01:03 (15)02:42 (22)07:03 (37)05:05 (27)10:22 (23)02:56 (7)07:27 (39)07:24 (26)04:40 (34)03:00 (38)
26Zdenek Janu J.91:02+35:3606:45 (12)09:03 (12)27:59 (22)35:18 (19)36:14 (19)43:13 (25)48:27 (24)52:29 (23)70:49 (28)74:07 (28)77:26 (30)85:04 (35)88:31 (38)91:02 (39)
Klub vytrvalostnich sportu Sumperk06:45 (12)02:18 (16)18:56 (33)07:19 (15)00:56 (8)06:59 (40)05:14 (12)04:02 (9)18:20 (40)03:18 (14)03:19 (11)07:38 (27)03:27 (14)02:31 (24)
27Andrea Marzolla95:35+40:0914:45 (40)17:42 (36)34:36 (32)48:12 (34)49:33 (34)52:08 (34)56:27 (33)62:46 (33)74:55 (30)78:32 (31)83:41 (34)90:28 (38)93:38 (41)95:35 (40)
CUS BOLOGNA14:45 (40)02:57 (29)16:54 (26)13:36 (41)01:21 (35)02:35 (18)04:19 (3)06:19 (34)12:09 (32)03:37 (21)05:09 (30)06:47 (16)03:10 (9)01:57 (2)
28Jakub Jilek95:38+40:1206:21 (8)08:20 (5)22:22 (10)28:20 (8)29:25 (8)32:20 (7)50:45 (28)55:17 (28)69:37 (27)77:25 (30)81:30 (31)88:46 (36)93:04 (39)95:38 (41)
Klub vytrvalostnich sportu Sumperk06:21 (8)01:59 (6)14:02 (18)05:58 (5)01:05 (19)02:55 (26)18:25 (42)04:32 (21)14:20 (35)07:48 (36)04:05 (23)07:16 (21)04:18 (29)02:34 (25)
29Alessandro Giacchetto96:20+40:5410:45 (31)14:19 (30)28:13 (23)35:31 (20)36:37 (20)39:43 (18)44:57 (18)49:20 (18)61:46 (21)67:40 (23)82:14 (33)90:04 (37)93:30 (40)96:20 (42)
Semiperdo Orienteering Maniago10:45 (31)03:34 (33)13:54 (16)07:18 (14)01:06 (20)03:06 (29)05:14 (12)04:23 (16)12:26 (33)05:54 (33)14:34 (41)07:50 (29)03:26 (13)02:50 (36)
30Boris Eržen100:42+45:1610:15 (29)14:00 (28)32:23 (28)42:32 (30)43:39 (30)47:56 (31)54:41 (32)60:09 (31)72:06 (29)76:08 (29)81:39 (32)94:24 (39)98:16 (42)100:42 (1)
Škofjeloški orientacijski klub10:15 (29)03:45 (36)18:23 (30)10:09 (33)01:07 (21)04:17 (36)06:45 (35)05:28 (30)11:57 (30)04:02 (23)05:31 (32)12:45 (41)03:52 (22)02:26 (18)
31Dietmar Hofer104:59+49:3316:45 (41)19:02 (37)33:58 (30)43:06 (31)44:09 (31)47:01 (30)53:11 (31)61:21 (32)76:32 (31)80:59 (32)86:39 (35)96:14 (40)102:29 (1)104:59 (2)
SU Schöckl Graz16:45 (41)02:17 (15)14:56 (22)09:08 (27)01:03 (15)02:52 (25)06:10 (28)08:10 (39)15:11 (36)04:27 (26)05:40 (33)09:35 (35)06:15 (42)02:30 (21)
32Andraž Ravnikar105:33+50:0712:01 (37)15:19 (34)38:31 (36)47:49 (33)49:07 (33)51:39 (33)57:25 (34)64:17 (34)80:18 (35)83:55 (34)89:10 (37)99:15 (42)102:51 (3)105:33 (3)
Orientacijski Klub Polaris12:01 (37)03:18 (31)23:12 (39)09:18 (29)01:18 (34)02:32 (17)05:46 (23)06:52 (36)16:01 (38)03:37 (21)05:15 (31)10:05 (36)03:36 (17)02:42 (30)
33Thomas Veitsberger105:56+50:3008:27 (23)11:09 (22)31:08 (26)39:31 (27)41:01 (27)44:38 (28)51:20 (29)56:20 (29)78:57 (33)82:19 (33)87:03 (36)97:41 (41)102:49 (2)105:56 (4)
OC Fürstenfeld08:27 (23)02:42 (26)19:59 (34)08:23 (23)01:30 (39)03:37 (33)06:42 (33)05:00 (26)22:37 (41)03:22 (16)04:44 (28)10:38 (38)05:08 (38)03:07 (39)
34Federico Navarra110:46+55:2008:42 (24)28:16 (42)46:03 (40)56:20 (39)57:53 (40)61:36 (40)69:11 (41)76:28 (41)87:11 (39)91:22 (37)95:35 (40)104:16 (2)108:15 (5)110:46 (5)
Polisportiva Besanese08:42 (24)19:34 (42)17:47 (28)10:17 (34)01:33 (40)03:43 (34)07:35 (38)07:17 (37)10:43 (26)04:11 (25)04:13 (25)08:41 (33)03:59 (23)02:31 (24)
35Johannes Renz110:52+55:2617:21 (42)21:01 (39)42:16 (38)51:39 (37)53:06 (37)55:51 (36)61:51 (36)68:06 (36)78:39 (32)84:04 (35)91:02 (38)101:19 (1)107:28 (4)110:52 (6)
SU Schöckl Graz17:21 (42)03:40 (35)21:15 (35)09:23 (30)01:27 (37)02:45 (23)06:00 (27)06:15 (33)10:33 (25)05:25 (32)06:58 (38)10:17 (37)06:09 (41)03:24 (40)
36Pavel Koran113:36+58:1008:23 (22)11:04 (21)49:06 (41)56:26 (40)57:29 (39)59:29 (39)66:09 (39)70:27 (38)80:50 (36)92:28 (38)99:17 (41)107:10 (3)110:47 (6)113:36 (7)
VSK Mendelu Brno08:23 (22)02:41 (25)38:02 (41)07:20 (16)01:03 (15)02:00 (4)06:40 (32)04:18 (14)10:23 (24)11:38 (39)06:49 (37)07:53 (30)03:37 (19)02:49 (34)
37Tihomir Despetović114:37+59:1110:17 (30)26:12 (41)43:43 (39)53:01 (38)54:15 (38)57:21 (37)63:10 (37)69:41 (37)81:50 (37)94:35 (39)100:37 (2)107:56 (5)112:11 (7)114:37 (8)
OK Bjelovar10:17 (30)15:55 (41)17:31 (27)09:18 (29)01:14 (29)03:06 (29)05:49 (24)06:31 (35)12:09 (32)12:45 (40)06:02 (35)07:19 (24)04:15 (27)02:26 (18)
38Striednig Thomas116:08+60:4211:41 (35)15:08 (33)33:32 (29)45:03 (32)46:32 (32)50:05 (32)57:56 (35)66:24 (35)80:06 (34)84:59 (36)95:21 (39)107:37 (4)112:41 (8)116:08 (9)
Ertl-Striednig11:41 (35)03:27 (32)18:24 (31)11:31 (38)01:29 (38)03:33 (32)07:51 (39)08:28 (40)13:42 (34)04:53 (30)10:22 (40)12:16 (40)05:04 (37)03:27 (41)
39Matteo Zoppe119:11+63:4512:06 (38)16:33 (35)57:56 (42)66:04 (41)67:14 (41)69:20 (41)76:03 (42)80:13 (42)96:28 (41)101:18 (1)105:46 (4)112:51 (8)116:28 (9)119:11 (10)
Panda Orienteering Valsugana12:06 (38)04:27 (38)41:23 (42)08:08 (21)01:10 (27)02:06 (8)06:43 (34)04:10 (11)16:15 (39)04:50 (28)04:28 (26)07:05 (19)03:37 (19)02:43 (31)
40Zoran Furman119:41+64:1511:56 (36)14:47 (31)37:49 (35)49:30 (36)50:34 (35)54:04 (35)63:46 (38)74:04 (39)84:12 (38)97:37 (41)104:25 (3)112:28 (7)116:57 (10)119:41 (11)
Orientacijski klub Slovenske Konjice11:56 (36)02:51 (27)23:02 (38)11:41 (39)01:04 (17)03:30 (31)09:42 (41)10:18 (41)10:08 (21)13:25 (41)06:48 (36)08:03 (31)04:29 (32)02:44 (32)
41Fabio Dalla Riva120:49+65:2311:12 (33)14:49 (32)36:50 (34)49:04 (35)50:54 (36)58:52 (38)68:22 (40)74:21 (40)89:40 (40)95:50 (40)100:37 (2)111:45 (6)117:16 (11)120:49 (12)
G.S. Pavione - Imer11:12 (33)03:37 (34)22:01 (37)12:14 (40)01:50 (42)07:58 (41)09:30 (40)05:59 (32)15:19 (37)06:10 (34)04:47 (29)11:08 (39)05:31 (40)03:33 (42)
Samuel Imriska+-56:34 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Naturfreunde Wien00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Gregor Zupan148:36+93:1013:55 (39)24:54 (40)39:15 (37)89:50 (42)91:17 (42)96:40 (42)102:18 (1)115:59 (1) (N/A) (N/A) (N/A)140:28 (9)145:59 (12)148:36 (13)
Orientacijski klub Komenda13:55 (39)10:59 (39)14:21 (20)50:35 (42)01:27 (37)05:23 (38)05:38 (20)13:41 (42)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)140:28 (42)05:31 (40)02:37 (28)
Loris D'errico+-56:34 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Orienteering Tarzo a.s.d.00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Martin Černy+-56:34 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Co kde Radim posbiral (CZE)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Gregor Hvala+-56:34 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OK Azimut00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)