Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - SOL1 - Lipica Open 2016 2.etapa - dolga

DROT, Veliki Dol, 13. 3. 2016
Kategorija: M21B

NIme / klubČasZaostanekS-9191-3333-8686-8787-8989-9090-4646-5858-3232-8383-8282-5151-F
1Marek Cahel39:45+00:0004:41 (1)05:40 (1)11:11 (2)16:11 (3)17:30 (3)21:29 (4)23:11 (4)25:56 (4)30:54 (5)32:23 (4)33:57 (7)37:54 (10)39:45 (10)
Czech Junior team04:41 (1)00:59 (1)05:31 (3)05:00 (1)01:19 (1)03:59 (5)01:42 (1)02:45 (1)04:58 (1)01:29 (1)01:34 (2)03:57 (1)01:51 (1)
2Herwig Allwinger41:51+02:0605:21 (2)06:25 (2)11:52 (3)16:58 (4)18:24 (4)21:50 (5)23:41 (5)26:32 (5)32:07 (6)33:48 (5)35:23 (8)39:40 (11)41:51 (11)
Mariborski OK05:21 (2)01:04 (5)05:27 (2)05:06 (2)01:26 (2)03:26 (1)01:51 (3)02:51 (2)05:35 (3)01:41 (2)01:35 (3)04:17 (4)02:11 (5)
3Alexander Kroboth51:38+11:5306:56 (17)08:32 (15)13:54 (6)19:59 (6)22:01 (6)27:39 (7)29:43 (7)33:27 (7)40:07 (7)42:55 (6)44:24 (9)49:18 (12)51:38 (12)
Leibnitzer AC -Orienteering06:56 (17)01:36 (31)05:22 (1)06:05 (5)02:02 (22)05:38 (23)02:04 (6)03:44 (9)06:40 (10)02:48 (25)01:29 (1)04:54 (10)02:20 (8)
4Milos Hecl55:52+16:0705:37 (3)07:13 (6)12:54 (4)18:42 (5)20:25 (5)27:01 (6)29:36 (6)32:36 (6)44:15 (9)46:01 (8)48:20 (11)53:28 (13)55:52 (13)
Klub vytrvalostnich sportu Sumperk05:37 (3)01:36 (31)05:41 (4)05:48 (3)01:43 (10)06:36 (41)02:35 (12)03:00 (5)11:39 (52)01:46 (5)02:19 (18)05:08 (12)02:24 (11)
5Áron Dalos56:07+16:2209:26 (36)10:30 (32)16:59 (13)23:07 (8)25:03 (8)30:45 (9)32:49 (9)35:43 (8)41:25 (8)43:47 (7)47:14 (10)53:34 (14)56:07 (14)
Tipo Orienteering Club09:26 (36)01:04 (5)06:29 (6)06:08 (6)01:56 (19)05:42 (25)02:04 (6)02:54 (3)05:42 (4)02:22 (14)03:27 (41)06:20 (29)02:33 (14)
6Alessandro Cecon57:27+17:4205:52 (8)06:58 (5)17:17 (17)25:07 (13)29:56 (19)34:33 (16)36:31 (14)40:25 (14)46:20 (10)48:25 (9)50:16 (12)54:50 (15)57:27 (15)
Friuli MTB & Orienteering05:52 (8)01:06 (7)10:19 (35)07:50 (12)04:49 (60)04:37 (13)01:58 (4)03:54 (13)05:55 (5)02:05 (9)01:51 (6)04:34 (7)02:37 (19)
7Elio Golja57:46+18:0106:29 (11)07:53 (9)17:10 (14)23:04 (7)24:51 (7)29:18 (8)32:12 (8)40:21 (13)46:39 (11)48:34 (10)50:57 (13)55:22 (16)57:46 (16)
Orientacijski Klub Polaris06:29 (11)01:24 (24)09:17 (29)05:54 (4)01:47 (12)04:27 (11)02:54 (27)08:09 (53)06:18 (8)01:55 (7)02:23 (22)04:25 (6)02:24 (11)
8Pavel Matl58:48+19:0305:47 (6)06:50 (4)18:05 (21)29:51 (28)31:35 (26)35:54 (22)37:45 (20)41:38 (16)48:18 (16)50:00 (14)52:12 (17)56:10 (17)58:48 (17)
Klub vytrvalostnich sportu Sumperk05:47 (6)01:03 (3)11:15 (40)11:46 (37)01:44 (11)04:19 (7)01:51 (3)03:53 (12)06:40 (10)01:42 (4)02:12 (14)03:58 (2)02:38 (20)
9Lóránt Burian59:09+19:2405:54 (9)09:04 (21)17:28 (19)24:59 (12)26:42 (12)31:02 (10)35:06 (11)38:36 (9)47:43 (14)50:04 (15)52:01 (15)56:54 (18)59:09 (18)
MOM Budapest05:54 (9)03:10 (60)08:24 (19)07:31 (10)01:43 (10)04:20 (8)04:04 (45)03:30 (8)09:07 (33)02:21 (13)01:57 (7)04:53 (9)02:15 (6)
10Michael Tremul60:26+20:4108:48 (29)10:05 (27)16:26 (12)29:13 (26)30:41 (22)35:08 (19)37:42 (19)41:34 (15)47:45 (15)49:58 (13)52:06 (16)57:15 (19)60:26 (19)
Punto K Orienteering ASD08:48 (29)01:17 (14)06:21 (5)12:47 (45)01:28 (5)04:27 (11)02:34 (10)03:52 (11)06:11 (7)02:13 (11)02:08 (12)05:09 (13)03:11 (33)
11Roland Vogl63:14+23:2905:46 (5)06:48 (3)13:25 (5)34:35 (38)36:10 (39)39:47 (31)42:35 (28)45:30 (23)51:34 (20)53:29 (19)55:34 (20)60:34 (21)63:14 (21)
SV Mietraching05:46 (5)01:02 (2)06:37 (8)21:10 (59)01:35 (6)03:37 (2)02:48 (21)02:55 (4)06:04 (6)01:55 (7)02:05 (10)05:00 (11)02:40 (21)
11Gyula Károlyi63:14+23:2908:53 (30)10:16 (28)17:14 (16)24:09 (11)26:14 (11)31:54 (11)34:41 (10)39:18 (10)47:01 (12)49:52 (12)53:19 (18)59:12 (20)63:14 (21)
Tipo Orienteering Club08:53 (30)01:23 (21)06:58 (9)06:55 (8)02:05 (28)05:40 (24)02:47 (20)04:37 (22)07:43 (20)02:51 (27)03:27 (41)05:53 (19)04:02 (54)
13Francesco Raimondo63:31+23:4607:35 (21)09:05 (22)16:08 (9)31:49 (32)33:17 (30)38:24 (27)41:15 (25)44:42 (21)52:17 (22)54:13 (20)56:43 (24)61:27 (22)63:31 (22)
Orienteering Pergine07:35 (21)01:30 (27)07:03 (11)15:41 (55)01:28 (5)05:07 (18)02:51 (24)03:27 (6)07:35 (16)01:56 (8)02:30 (25)04:44 (8)02:04 (3)
14Valentin Eržen64:28+24:4307:18 (19)08:45 (16)18:30 (24)27:52 (19)29:40 (16)34:18 (14)36:48 (15)42:15 (18)50:28 (19)52:39 (18)55:17 (19)61:29 (23)64:28 (23)
OK Azimut07:18 (19)01:27 (26)09:45 (31)09:22 (23)01:48 (13)04:38 (14)02:30 (8)05:27 (33)08:13 (26)02:11 (10)02:38 (28)06:12 (26)02:59 (26)
15Marco Dorigo64:38+24:5306:55 (16)08:18 (11)20:22 (32)27:17 (16)29:38 (15)35:31 (21)38:02 (21)41:57 (17)49:51 (18)52:19 (17)56:22 (23)61:32 (24)64:38 (24)
Punto K Orienteering ASD06:55 (16)01:23 (21)12:04 (44)06:55 (8)02:21 (36)05:53 (29)02:31 (9)03:55 (14)07:54 (23)02:28 (16)04:03 (44)05:10 (14)03:06 (29)
16Rudolf Laták65:12+25:2707:08 (18)08:27 (13)16:15 (11)23:50 (9)25:54 (10)32:23 (12)35:26 (13)40:15 (12)48:21 (17)51:15 (16)56:08 (21)61:59 (25)65:12 (25)
Tipo Orienteering Club07:08 (18)01:19 (15)07:48 (15)07:35 (11)02:04 (27)06:29 (40)03:03 (30)04:49 (27)08:06 (25)02:54 (28)04:53 (50)05:51 (18)03:13 (35)
17Oleksii Novokshonov65:38+25:5308:24 (27)09:45 (25)20:21 (31)31:38 (30)33:49 (33)38:13 (25)42:37 (29)47:15 (29)54:55 (27)56:37 (25)58:41 (25)63:03 (26)65:38 (26)
OLC Graz08:24 (27)01:21 (18)10:36 (36)11:17 (34)02:11 (33)04:24 (9)04:24 (50)04:38 (23)07:40 (19)01:42 (4)02:04 (9)04:22 (5)02:35 (15)
18Janis Salins66:31+26:4606:52 (15)08:04 (10)18:59 (26)31:54 (33)33:46 (31)39:47 (31)43:42 (35)48:19 (32)55:21 (29)57:38 (27)60:04 (29)64:21 (27)66:31 (27)
OK Kapa06:52 (15)01:12 (13)10:55 (38)12:55 (46)01:52 (15)06:01 (33)03:55 (43)04:37 (22)07:02 (11)02:17 (12)02:26 (23)04:17 (4)02:10 (4)
19Aleš Balek66:42+26:5705:42 (4)07:31 (7)14:40 (7)23:53 (10)25:47 (9)32:34 (13)35:18 (12)39:33 (11)47:05 (13)49:34 (11)51:20 (14)64:22 (28)66:42 (28)
OK Slovenj Gradec05:42 (4)01:49 (40)07:09 (12)09:13 (22)01:54 (17)06:47 (45)02:44 (17)04:15 (16)07:32 (14)02:29 (17)01:46 (4)13:02 (61)02:20 (8)
20Matic Omejc68:27+28:4207:41 (22)08:50 (19)19:42 (28)34:42 (39)36:09 (38)40:25 (34)43:10 (32)46:39 (26)51:49 (21)54:28 (21)56:16 (22)65:55 (31)68:27 (30)
07:41 (22)01:09 (9)10:52 (37)15:00 (54)01:27 (3)04:16 (6)02:45 (18)03:29 (7)05:10 (2)02:39 (19)01:48 (5)09:39 (56)02:32 (13)
21Horst Mayer69:38+29:5309:59 (43)11:08 (36)22:38 (39)30:45 (29)32:49 (29)40:03 (32)42:43 (30)46:29 (25)54:04 (26)57:00 (26)59:13 (27)65:34 (30)69:38 (31)
SSV Hallein-Neualm09:59 (43)01:09 (9)11:30 (42)08:07 (15)02:04 (27)07:14 (50)02:40 (15)03:46 (10)07:35 (16)02:56 (30)02:13 (16)06:21 (32)04:04 (55)
22Martin Faccinelli69:39+29:5406:27 (10)08:26 (12)15:01 (8)28:14 (21)29:56 (19)35:01 (18)37:41 (18)42:47 (19)53:37 (25)56:23 (23)59:53 (28)66:51 (33)69:39 (32)
SU Schöckl Graz06:27 (10)01:59 (46)06:35 (7)13:13 (47)01:42 (8)05:05 (17)02:40 (15)05:06 (29)10:50 (50)02:46 (24)03:30 (42)06:58 (39)02:48 (22)
23Marco Bezzi70:22+30:3714:12 (55)15:55 (55)24:48 (43)32:50 (35)35:26 (35)40:53 (38)43:34 (34)48:13 (30)55:49 (30)58:17 (29)60:36 (30)66:08 (32)70:22 (33)
Junior Team Trentino14:12 (55)01:43 (37)08:53 (22)08:02 (14)02:36 (47)05:27 (19)02:41 (16)04:39 (24)07:36 (17)02:28 (16)02:19 (18)05:32 (15)04:14 (58)
24Andrea Migliore70:51+31:0609:45 (40)11:23 (38)19:55 (29)27:52 (19)29:52 (17)34:44 (17)37:36 (17)44:46 (22)52:43 (23)55:41 (22)61:55 (31)67:58 (34)70:51 (34)
Oricuneo09:45 (40)01:38 (33)08:32 (20)07:57 (13)02:00 (21)04:52 (15)02:52 (26)07:10 (47)07:57 (24)02:58 (32)06:14 (56)06:03 (25)02:53 (24)
25Gert Wallas73:08+33:2306:33 (12)10:30 (32)19:25 (27)28:52 (23)30:29 (21)40:19 (33)42:59 (31)48:44 (33)57:28 (32)60:56 (30)63:18 (32)70:00 (35)73:08 (35)
Naturfreunde Villach Orienteering06:33 (12)03:57 (62)08:55 (24)09:27 (27)01:37 (7)09:50 (54)02:40 (15)05:45 (39)08:44 (29)03:28 (41)02:22 (20)06:42 (37)03:08 (31)
26Diego Milani73:47+34:0210:05 (44)11:16 (37)18:16 (22)31:39 (31)33:49 (33)38:26 (28)41:30 (26)46:10 (24)55:10 (28)58:14 (28)63:29 (33)70:53 (38)73:47 (36)
Orient-Express Verona10:05 (44)01:11 (11)07:00 (10)13:23 (48)02:10 (31)04:37 (13)03:04 (31)04:40 (25)09:00 (31)03:04 (33)05:15 (52)07:24 (42)02:54 (25)
27Denis Mitri73:51+34:0606:42 (14)09:00 (20)20:10 (30)29:05 (25)31:30 (25)38:42 (29)41:54 (27)46:54 (27)57:40 (33)61:28 (31)64:08 (35)70:28 (37)73:51 (37)
Friuli MTB & Orienteering06:42 (14)02:18 (51)11:10 (39)08:55 (18)02:25 (38)07:12 (49)03:12 (33)05:00 (28)10:46 (49)03:48 (45)02:40 (29)06:20 (29)03:23 (38)
28Adam Jarosi74:09+34:2407:55 (25)09:30 (23)17:12 (15)26:20 (14)28:33 (13)34:33 (16)37:08 (16)48:19 (32)58:09 (35)61:35 (32)63:48 (34)70:17 (36)74:09 (38)
Tabáni Spartacus Sport és Környezetvédő Egyesület07:55 (25)01:35 (29)07:42 (13)09:08 (21)02:13 (34)06:00 (32)02:35 (12)11:11 (59)09:50 (38)03:26 (40)02:13 (16)06:29 (34)03:52 (52)
29Stefan Ruch74:29+34:4407:20 (20)08:46 (18)17:51 (20)27:16 (15)30:48 (23)36:22 (23)39:14 (23)49:01 (35)59:44 (38)62:24 (35)65:05 (36)71:02 (39)74:29 (39)
Swiss O Tours07:20 (20)01:26 (25)09:05 (28)09:25 (24)03:32 (57)05:34 (21)02:52 (26)09:47 (57)10:43 (48)02:40 (21)02:41 (30)05:57 (22)03:27 (42)
30Christopher Immervoll76:42+36:5707:49 (23)09:32 (24)18:26 (23)27:53 (20)30:29 (21)40:52 (37)46:15 (39)50:47 (37)57:52 (34)64:52 (38)67:12 (39)73:30 (41)76:42 (40)
SU Schöckl Graz07:49 (23)01:43 (37)08:54 (23)09:27 (27)02:36 (47)10:23 (58)05:23 (56)04:32 (20)07:05 (12)07:00 (55)02:20 (19)06:18 (27)03:12 (34)
31Edoardo Tona76:47+37:0209:08 (33)10:47 (35)21:03 (36)29:39 (27)31:42 (27)38:02 (24)40:49 (24)47:03 (28)57:00 (31)62:43 (36)65:41 (37)73:08 (40)76:47 (41)
Orienteering Tarzo a.s.d.09:08 (33)01:39 (34)10:16 (34)08:36 (17)02:03 (24)06:20 (38)02:47 (20)06:14 (43)09:57 (41)05:43 (52)02:58 (36)07:27 (43)03:39 (49)
32Markus Babin78:27+38:4212:08 (50)13:13 (46)29:44 (49)37:15 (42)39:09 (42)43:02 (41)47:52 (42)52:23 (39)60:49 (39)65:44 (40)70:17 (42)75:51 (44)78:27 (42)
Naturfreunde Villach Orienteering12:08 (50)01:05 (6)16:31 (50)07:31 (10)01:54 (17)03:53 (3)04:50 (53)04:31 (19)08:26 (27)04:55 (48)04:33 (48)05:34 (16)02:36 (17)
33Diego Ruzzier78:36+38:5105:49 (7)07:33 (8)16:09 (10)28:45 (22)30:49 (24)40:47 (35)46:49 (40)52:18 (38)61:41 (40)64:31 (37)69:23 (41)75:46 (43)78:36 (43)
Punto K Orienteering ASD05:49 (7)01:44 (38)08:36 (21)12:36 (44)02:04 (27)09:58 (56)06:02 (58)05:29 (34)09:23 (35)02:50 (26)04:52 (49)06:23 (33)02:50 (23)
34Luka Plavčak78:56+39:1108:18 (26)10:18 (30)18:40 (25)29:01 (24)32:05 (28)38:19 (26)43:11 (33)48:55 (34)58:54 (37)61:40 (33)66:07 (38)75:19 (42)78:56 (44)
Škofjeloški orientacijski klub08:18 (26)02:00 (47)08:22 (17)10:21 (31)03:04 (54)06:14 (37)04:52 (54)05:44 (37)09:59 (42)02:46 (24)04:27 (46)09:12 (55)03:37 (47)
35Andrea Roberto79:46+40:0109:51 (41)12:21 (44)23:42 (40)33:50 (37)35:56 (36)40:52 (37)44:04 (36)49:19 (36)58:53 (36)61:50 (34)68:02 (40)76:22 (45)79:46 (45)
Oricuneo09:51 (41)02:30 (54)11:21 (41)10:08 (29)02:06 (29)04:56 (16)03:12 (33)05:15 (32)09:34 (37)02:57 (31)06:12 (55)08:20 (52)03:24 (40)
36Angelo Occhi79:50+40:0511:39 (48)18:14 (58)26:08 (46)40:59 (47)43:02 (46)48:39 (45)50:53 (44)56:00 (43)63:39 (42)66:19 (41)71:48 (45)77:48 (47)79:50 (46)
Polisportiva Besanese11:39 (48)06:35 (63)07:54 (16)14:51 (52)02:03 (24)05:37 (22)02:14 (7)05:07 (30)07:39 (18)02:40 (21)05:29 (54)06:00 (24)02:02 (2)
37Marco Mancini80:12+40:2708:54 (31)10:43 (34)20:24 (33)35:21 (40)37:20 (40)43:58 (42)47:19 (41)53:08 (40)62:13 (41)65:32 (39)70:34 (44)76:55 (46)80:12 (47)
ORIENTEERING TRIESTE A.S.D.08:54 (31)01:49 (40)09:41 (30)14:57 (53)01:59 (20)06:38 (44)03:21 (34)05:49 (40)09:05 (32)03:19 (35)05:02 (51)06:21 (32)03:17 (37)
38Jan Dressler82:34+42:4909:45 (40)11:36 (39)21:42 (37)33:15 (36)36:08 (37)42:21 (40)45:59 (37)53:44 (41)64:12 (43)67:33 (42)70:31 (43)78:06 (48)82:34 (48)
KOB Start Blansko09:45 (40)01:51 (42)10:06 (33)11:33 (36)02:53 (52)06:13 (36)03:38 (39)07:45 (50)10:28 (46)03:21 (38)02:58 (36)07:35 (45)04:28 (60)
39Rok Sušnik84:23+44:3809:13 (34)12:20 (43)20:44 (35)32:11 (34)35:06 (34)41:35 (39)46:06 (38)53:52 (42)67:11 (45)70:35 (44)73:17 (47)80:12 (49)84:23 (49)
OK Azimut09:13 (34)03:07 (59)08:24 (19)11:27 (35)02:55 (53)06:29 (40)04:31 (51)07:46 (51)13:19 (57)03:24 (39)02:42 (31)06:55 (38)04:11 (57)
40Attila Molnár85:56+46:1109:45 (40)13:14 (47)30:16 (51)39:18 (43)41:58 (43)47:50 (43)50:52 (43)56:06 (44)65:33 (44)69:21 (43)72:43 (46)80:56 (50)85:56 (50)
Tipo Orienteering Club09:45 (40)03:29 (61)17:02 (54)09:02 (20)02:40 (50)05:52 (28)03:02 (29)05:14 (31)09:27 (36)03:48 (45)03:22 (39)08:13 (50)05:00 (61)
41Peter Babin87:15+47:3013:53 (53)15:17 (53)36:09 (57)46:19 (55)48:11 (53)52:07 (49)56:54 (48)61:25 (46)69:55 (47)76:11 (46)78:18 (48)84:48 (51)87:15 (51)
Naturfreunde Villach Orienteering13:53 (53)01:24 (24)20:52 (56)10:10 (30)01:52 (15)03:56 (4)04:47 (52)04:31 (19)08:30 (28)06:16 (54)02:07 (11)06:30 (35)02:27 (12)
42Roland Berner89:46+50:0108:57 (32)10:35 (33)35:48 (55)44:45 (52)47:11 (52)58:10 (56)61:36 (55)65:58 (53)74:53 (51)77:49 (48)80:27 (50)86:22 (52)89:46 (52)
SSV Hallein-Neualm08:57 (32)01:38 (33)25:13 (60)08:57 (19)02:26 (39)10:59 (59)03:26 (35)04:22 (17)08:55 (30)02:56 (30)02:38 (28)05:55 (20)03:24 (40)
43David Poustka92:01+52:1609:26 (36)12:06 (42)32:07 (53)44:00 (51)46:36 (51)52:45 (50)56:21 (47)61:57 (47)69:18 (46)73:03 (45)81:52 (51)89:24 (54)92:01 (53)
OK Lokomotiva Plzeň09:26 (36)02:40 (56)20:01 (55)11:53 (38)02:36 (47)06:09 (35)03:36 (37)05:36 (36)07:21 (13)03:45 (43)08:49 (58)07:32 (44)02:37 (19)
44Matej Vidič92:21+52:3613:55 (54)15:16 (52)24:18 (42)42:22 (50)44:32 (49)54:40 (54)58:24 (54)64:28 (50)74:53 (51)78:26 (49)82:34 (53)88:32 (53)92:21 (54)
OK Azimut13:55 (54)01:21 (18)09:02 (26)18:04 (56)02:10 (31)10:08 (57)03:44 (41)06:04 (42)10:25 (44)03:33 (42)04:08 (45)05:58 (23)03:49 (50)
45Flavio Mattioni93:08+53:2307:52 (24)10:18 (30)27:11 (47)39:32 (44)42:55 (45)50:07 (47)58:07 (52)64:46 (51)75:43 (52)79:43 (51)82:49 (54)90:06 (55)93:08 (55)
Semiperdo Orienteering Maniago07:52 (24)02:26 (53)16:53 (52)12:21 (43)03:23 (56)07:12 (49)08:00 (61)06:39 (45)10:57 (51)04:00 (46)03:06 (37)07:17 (40)03:02 (28)
46Tomaž Pust93:14+53:2910:31 (45)12:27 (45)35:53 (56)48:13 (56)50:52 (55)56:35 (55)61:39 (56)67:13 (56)77:40 (54)83:06 (54)85:17 (56)90:52 (56)93:14 (56)
OK Azimut10:31 (45)01:56 (45)23:26 (58)12:20 (42)02:39 (49)05:43 (26)05:04 (55)05:34 (35)10:27 (45)05:26 (51)02:11 (13)05:35 (17)02:22 (9)
47Nejc Rojc95:04+55:1911:18 (47)13:19 (48)25:42 (44)40:24 (46)43:07 (47)49:44 (46)53:43 (46)60:34 (45)73:02 (48)76:22 (47)79:06 (49)91:26 (57)95:04 (57)
OK Azimut11:18 (47)02:01 (48)12:23 (47)14:42 (51)02:43 (51)06:37 (43)03:59 (44)06:51 (46)12:28 (55)03:20 (36)02:44 (32)12:20 (59)03:38 (48)
48Tomáš Sláčík95:22+55:3709:39 (37)12:03 (41)28:38 (48)39:53 (45)42:20 (44)48:17 (44)51:54 (45)62:39 (48)73:17 (49)82:04 (52)84:05 (55)92:11 (58)95:22 (58)
OB Vizovice09:39 (37)02:24 (52)16:35 (51)11:15 (33)02:27 (40)05:57 (30)03:37 (38)10:45 (58)10:38 (47)08:47 (57)02:01 (8)08:06 (48)03:11 (33)
49István Dankó97:23+57:3808:43 (28)10:04 (26)46:16 (59)55:43 (57)58:17 (57)67:26 (59)70:24 (59)74:37 (57)82:30 (57)85:07 (55)87:56 (58)93:53 (59)97:23 (59)
Tipo Orienteering Club08:43 (28)01:21 (18)36:12 (61)09:27 (27)02:34 (42)09:09 (52)02:58 (28)04:13 (15)07:53 (22)02:37 (18)02:49 (34)05:57 (22)03:30 (45)
50Uwe Kelhar97:55+58:1011:48 (49)14:20 (50)22:07 (38)41:09 (48)43:46 (48)53:08 (51)57:27 (50)63:43 (49)75:59 (53)79:20 (50)81:58 (52)94:28 (60)97:55 (60)
SU Schöckl Graz11:48 (49)02:32 (55)07:47 (14)19:02 (57)02:37 (48)09:22 (53)04:19 (49)06:16 (44)12:16 (54)03:21 (38)02:38 (28)12:30 (60)03:27 (42)
51Matjaž Koprivc98:21+58:3616:19 (57)17:42 (56)29:51 (50)41:59 (49)45:49 (50)53:51 (52)58:08 (53)66:16 (54)78:12 (55)82:19 (53)86:51 (57)94:51 (61)98:21 (61)
OK Azimut16:19 (57)01:23 (21)12:09 (45)12:08 (40)03:50 (59)08:02 (51)04:17 (48)08:08 (52)11:56 (53)04:07 (47)04:32 (47)08:00 (47)03:30 (45)
52Michele Cernigoj104:52+65:0713:45 (52)15:09 (51)24:12 (41)36:30 (41)39:06 (41)50:43 (48)57:15 (49)66:20 (55)82:56 (58)88:22 (56)91:11 (59)101:23 (1)104:52 (1)
SSD-AŠZ GAJA13:45 (52)01:24 (24)09:03 (27)12:18 (41)02:36 (47)11:37 (60)06:32 (59)09:05 (55)16:36 (60)05:26 (51)02:49 (34)10:12 (58)03:29 (43)
53Simon Čopi108:21+68:3617:59 (58)19:34 (59)44:06 (58)56:13 (58)58:30 (58)64:04 (58)67:45 (57)77:18 (59)87:10 (60)93:16 (59)96:27 (60)105:13 (2)108:21 (2)
OK Azimut17:59 (58)01:35 (29)24:32 (59)12:07 (39)02:17 (35)05:34 (21)03:41 (40)09:33 (56)09:52 (40)06:06 (53)03:11 (38)08:46 (53)03:08 (31)
54Boštjan Bogataj110:17+70:3240:46 (62)41:58 (63)51:58 (62)60:16 (59)62:50 (59)68:53 (60)71:43 (60)77:28 (60)85:21 (59)92:44 (58)98:08 (61)106:25 (3)110:17 (3)
OK Azimut40:46 (62)01:12 (13)10:00 (32)08:18 (16)02:34 (42)06:03 (34)02:50 (22)05:45 (39)07:53 (22)07:23 (56)05:24 (53)08:17 (51)03:52 (52)
55Paolo Pradolin111:28+71:4315:44 (56)17:56 (57)34:52 (54)46:04 (53)48:40 (54)54:25 (53)58:00 (51)65:25 (52)78:43 (56)89:38 (57)100:15 (2)108:12 (4)111:28 (4)
Semiperdo Orienteering Maniago15:44 (56)02:12 (50)16:56 (53)11:12 (32)02:36 (47)05:45 (27)03:35 (36)07:25 (49)13:18 (56)10:55 (59)10:37 (60)07:57 (46)03:16 (36)
56Davide Umari114:18+74:3310:37 (46)13:33 (49)25:45 (45)46:12 (54)51:10 (56)61:02 (57)68:39 (58)77:17 (58)90:49 (61)96:09 (60)100:05 (1)109:50 (5)114:18 (5)
SSD-AŠZ GAJA10:37 (46)02:56 (57)12:12 (46)20:27 (58)04:58 (61)09:52 (55)07:37 (60)08:38 (54)13:32 (59)05:20 (49)03:56 (43)09:45 (57)04:28 (60)
57Ariano Gon130:49+91:0434:35 (61)35:46 (62)51:47 (61)65:30 (60)68:46 (60)75:50 (61)79:36 (61)92:49 (61)102:40 (1)112:35 (1)120:14 (3)126:52 (6)130:49 (6)
GO-Cai Monfalcone34:35 (61)01:11 (11)16:01 (49)13:43 (50)03:16 (55)07:04 (46)03:46 (42)13:13 (60)09:51 (39)09:55 (58)07:39 (57)06:38 (36)03:57 (53)
58Wolfgang Schüller161:25+121:4009:58 (42)11:52 (40)49:38 (60)85:28 (61)87:39 (61)102:31 (1)106:40 (1)128:50 (1)146:19 (2)149:05 (2)151:28 (4)158:49 (7)161:25 (7)
Der Berger-Clan09:58 (42)01:54 (44)37:46 (62)35:50 (60)02:11 (33)14:52 (61)04:09 (46)22:10 (61)17:29 (61)02:46 (24)02:23 (22)07:21 (41)02:36 (17)
59Grega E. Voglar189:57+150:1230:00 (60)31:43 (61)72:21 (63)121:18 (2)124:53 (2)131:58 (3)136:11 (3)143:29 (3)156:52 (4)168:36 (3)178:12 (6)186:22 (9)189:57 (9)
SCOM Mendrisio30:00 (60)01:43 (37)40:38 (63)48:57 (61)03:35 (58)07:05 (47)04:13 (47)07:18 (48)13:23 (58)11:44 (60)09:36 (59)08:10 (49)03:35 (46)
Herwig Stütz+-40:1519:23 (59)21:14 (60) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OLG Deutsch Kaltenbrunn19:23 (59)01:51 (42)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Elija Princic+-40:15 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Punto K Orienteering ASD00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Thomas Hudax+-40:15 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OC Fürstenfeld00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Francesco Mazzer+-40:15 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Orienteering Tarzo a.s.d.00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Žiga Kušar+-40:1513:42 (51)15:34 (54)30:34 (52) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Orientacijski klub Komenda13:42 (51)01:52 (43)15:00 (48)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Fabrizio Banal+-40:1506:35 (13)08:46 (18)20:38 (34) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Junior Team Trentino06:35 (13)02:11 (49)11:52 (43)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Thomas Denk+-40:15 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Der Berger-Clan00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Boštjan Kern176:30+136:4578:30 (63)81:27 (64)102:53 (1)116:35 (1)118:57 (1)125:34 (2)131:20 (2)137:21 (2)146:32 (3) (N/A)163:09 (5)172:21 (8)176:30 (8)
Orientacijski klub Komenda78:30 (63)02:57 (58)21:26 (57)13:42 (49)02:22 (37)06:37 (43)05:46 (57)06:01 (41)09:11 (34)00:00 (N/A)163:09 (61)09:12 (55)04:09 (56)
Matjaž Draksler+-40:15 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Škofjeloški orientacijski klub00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Borut Seljak68:24+28:39 (N/A)08:29 (14)17:26 (18)27:24 (17)29:19 (14)35:17 (20)38:08 (22)42:54 (20)53:19 (24)56:33 (24)59:02 (26)65:23 (29)68:24 (29)
Orientacijski klub Komenda00:00 (N/A)08:29 (64)08:57 (25)09:58 (28)01:55 (18)05:58 (31)02:51 (24)04:46 (26)10:25 (44)03:14 (34)02:29 (24)06:21 (32)03:01 (27)