Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - SOL1 - Lipica Open 2016 2.etapa - dolga

DROT, Veliki Dol, 13. 3. 2016
Kategorija: M21E

NIme / klubČasZaostanekS-3131-3232-3333-3434-3535-3636-3737-3838-3939-4040-4141-4242-4343-4444-7676-7777-4646-4747-4848-4949-5050-5151-F
1Olivier Blanc Tranchant67:06+00:0001:21 (11)03:31 (11)08:10 (7)14:22 (4)15:53 (3)26:11 (2)27:25 (2)29:04 (1)29:38 (1)34:16 (1)34:58 (1)37:40 (1)38:47 (1)43:08 (1)50:10 (3)53:22 (3)54:32 (4)56:02 (6)56:46 (6)59:07 (10)63:06 (19)65:27 (21)67:06 (22)
Orientation Haut-Jura01:21 (11)02:10 (20)04:39 (5)06:12 (8)01:31 (7)10:18 (1)01:14 (2)01:39 (1)00:34 (4)04:38 (3)00:42 (8)02:42 (3)01:07 (2)04:21 (6)07:02 (12)03:12 (5)01:10 (54)01:30 (4)00:44 (4)02:21 (1)03:59 (4)02:21 (14)01:39 (5)
2Andris Jubelis67:13+00:0701:17 (7)03:05 (2)08:08 (4)13:55 (1)15:32 (2)26:42 (3)28:00 (3)29:47 (3)30:21 (3)34:53 (3)35:32 (3)38:29 (3)39:43 (3)43:53 (3)49:55 (2)53:05 (2)53:55 (3)55:37 (5)56:42 (5)59:30 (11)63:24 (20)65:36 (22)67:13 (23)
NBS/Latvia01:17 (7)01:48 (2)05:03 (16)05:47 (2)01:37 (11)11:10 (9)01:18 (8)01:47 (15)00:34 (4)04:32 (1)00:39 (2)02:57 (12)01:14 (4)04:10 (3)06:02 (1)03:10 (4)00:50 (14)01:42 (16)01:05 (51)02:48 (6)03:54 (2)02:12 (6)01:37 (3)
3Michele Caraglio68:09+01:0301:32 (28)03:33 (14)09:08 (18)14:53 (10)16:21 (8)27:06 (5)28:26 (5)30:39 (6)31:13 (5)35:53 (4)36:36 (4)39:15 (4)40:37 (4)44:39 (4)51:01 (4)54:02 (4)54:45 (5)56:21 (7)57:16 (7)60:28 (12)64:23 (21)66:27 (23)68:09 (24)
CUS BOLOGNA01:32 (28)02:01 (11)05:35 (28)05:45 (1)01:28 (3)10:45 (4)01:20 (11)02:13 (45)00:34 (4)04:40 (4)00:43 (12)02:39 (2)01:22 (23)04:02 (1)06:22 (2)03:01 (2)00:43 (1)01:36 (9)00:55 (35)03:12 (22)03:55 (3)02:04 (2)01:42 (9)
4Matthias Groell68:47+01:4101:22 (14)03:33 (14)08:11 (8)14:07 (2)15:29 (1)26:11 (2)27:24 (1)29:11 (2)29:45 (2)34:23 (2)35:07 (2)38:11 (2)39:17 (2)43:28 (2)51:31 (5)54:46 (5)55:33 (6)57:03 (8)57:50 (8)60:31 (13)64:55 (22)67:04 (24)68:47 (25)
OLC Graz01:22 (14)02:11 (22)04:38 (4)05:56 (4)01:22 (1)10:42 (3)01:13 (1)01:47 (15)00:34 (4)04:38 (3)00:44 (15)03:04 (20)01:06 (1)04:11 (4)08:03 (29)03:15 (8)00:47 (7)01:30 (4)00:47 (14)02:41 (3)04:24 (11)02:09 (4)01:43 (11)
5Máté Baumholczer71:07+04:0101:21 (11)03:28 (10)08:38 (14)14:29 (5)16:09 (6)27:00 (4)28:18 (4)30:32 (4)31:08 (4)36:15 (5)36:58 (5)39:57 (5)41:18 (5)46:00 (5)53:13 (6)56:36 (6)57:31 (7)59:06 (9)60:00 (9)62:51 (14)67:02 (23)69:17 (25)71:07 (26)
Pécsi Vasutas SK01:21 (11)02:07 (15)05:10 (18)05:51 (3)01:40 (18)10:51 (5)01:18 (8)02:14 (47)00:36 (7)05:07 (13)00:43 (12)02:59 (15)01:21 (20)04:42 (13)07:13 (14)03:23 (9)00:55 (31)01:35 (7)00:54 (33)02:51 (9)04:11 (7)02:15 (7)01:50 (16)
6Helmut Gremmel71:51+04:4501:13 (2)03:14 (4)07:54 (2)14:13 (3)15:54 (4)27:52 (8)29:14 (7)30:58 (7)31:46 (8)36:50 (7)37:37 (7)40:36 (8)41:52 (8)46:26 (6)54:51 (10)58:31 (10)59:17 (11)60:47 (13)61:25 (13)64:11 (18)68:00 (25)70:10 (26)71:51 (27)
HSV Pinkafeld01:13 (2)02:01 (11)04:40 (6)06:19 (9)01:41 (20)11:58 (19)01:22 (15)01:44 (8)00:48 (36)05:04 (11)00:47 (30)02:59 (15)01:16 (8)04:34 (9)08:25 (36)03:40 (21)00:46 (6)01:30 (4)00:38 (2)02:46 (5)03:49 (1)02:10 (5)01:41 (8)
7Klaus Schgaguler72:01+04:5501:23 (15)03:16 (6)08:17 (10)15:14 (12)16:46 (12)28:21 (10)29:38 (10)31:18 (10)31:58 (10)37:00 (8)37:49 (9)41:13 (10)42:46 (11)47:13 (9)53:42 (7)57:31 (9)58:23 (8)60:02 (11)60:48 (11)63:44 (15)67:56 (24)70:21 (27)72:01 (28)
OLC Graz01:23 (15)01:53 (5)05:01 (15)06:57 (24)01:32 (9)11:35 (13)01:17 (4)01:40 (3)00:40 (13)05:02 (10)00:49 (32)03:24 (40)01:33 (38)04:27 (7)06:29 (4)03:49 (28)00:52 (20)01:39 (13)00:46 (11)02:56 (11)04:12 (9)02:25 (18)01:40 (7)
8Martin Poklop72:31+05:2501:28 (22)03:42 (22)08:47 (16)14:46 (9)16:27 (10)27:26 (6)28:51 (6)30:34 (5)31:16 (6)36:42 (6)37:24 (6)40:25 (6)41:46 (6)46:40 (7)54:17 (9)57:26 (7)58:25 (9)60:00 (10)60:47 (10)64:02 (16)68:27 (26)70:48 (28)72:31 (29)
SCM Hanacke oblasti01:28 (22)02:14 (25)05:05 (17)05:59 (6)01:41 (20)10:59 (8)01:25 (18)01:43 (7)00:42 (23)05:26 (18)00:42 (8)03:01 (17)01:21 (20)04:54 (19)07:37 (20)03:09 (3)00:59 (38)01:35 (7)00:47 (14)03:15 (25)04:25 (14)02:21 (14)01:43 (11)
9Radovan Cech73:08+06:0201:41 (43)03:58 (31)08:09 (6)14:35 (6)16:25 (9)27:41 (7)29:15 (8)31:09 (8)31:44 (7)37:03 (9)37:49 (9)40:35 (7)41:52 (8)46:48 (8)54:05 (8)57:30 (8)58:29 (10)60:08 (12)60:53 (12)64:05 (17)68:40 (27)71:10 (29)73:08 (30)
KOS Tesla Brno01:41 (43)02:17 (28)04:11 (1)06:26 (12)01:50 (35)11:16 (10)01:34 (37)01:54 (24)00:35 (6)05:19 (14)00:46 (23)02:46 (5)01:17 (10)04:56 (22)07:17 (15)03:25 (11)00:59 (38)01:39 (13)00:45 (7)03:12 (22)04:35 (22)02:30 (23)01:58 (30)
10Erik Nilsson Simkovics73:47+06:4101:17 (7)03:07 (3)08:02 (3)14:37 (7)16:21 (8)30:08 (16)31:27 (15)33:21 (15)33:56 (15)38:58 (13)39:38 (13)43:50 (17)45:06 (15)49:43 (16)56:35 (14)60:04 (14)60:54 (16)62:22 (17)63:00 (16)65:40 (19)69:48 (28)72:07 (30)73:47 (31)
OLC Wienerwald01:17 (7)01:50 (4)04:55 (12)06:35 (15)01:44 (24)13:47 (41)01:19 (10)01:54 (24)00:35 (6)05:02 (10)00:40 (3)04:12 (61)01:16 (8)04:37 (10)06:52 (9)03:29 (14)00:50 (14)01:28 (1)00:38 (2)02:40 (2)04:08 (6)02:19 (10)01:40 (7)
11Arturs Paulins74:02+06:5601:40 (41)07:48 (71)13:05 (57)19:36 (41)21:06 (39)33:18 (36)34:35 (36)36:40 (35)37:17 (33)41:59 (27)42:42 (27)45:20 (25)46:40 (25)50:44 (19)57:08 (16)60:08 (15)60:52 (15)62:25 (18)63:10 (18)66:21 (22)70:27 (29)72:30 (31)74:02 (32)
Latvia/NBS01:40 (41)06:08 (71)05:17 (20)06:31 (14)01:30 (5)12:12 (21)01:17 (4)02:05 (36)00:37 (9)04:42 (5)00:43 (12)02:38 (1)01:20 (14)04:04 (2)06:24 (3)03:00 (1)00:44 (3)01:33 (5)00:45 (7)03:11 (19)04:06 (5)02:03 (1)01:32 (1)
12Ulf Forseth Indgaard74:41+07:3501:11 (1)02:56 (1)08:09 (6)16:14 (18)18:05 (18)28:58 (12)30:17 (12)32:02 (12)32:49 (11)37:33 (10)38:11 (10)41:03 (9)42:32 (9)47:24 (11)55:42 (12)58:57 (11)59:43 (12)61:26 (14)62:55 (15)66:11 (21)70:37 (30)72:55 (32)74:41 (33)
Frol IL01:11 (1)01:45 (1)05:13 (19)08:05 (46)01:51 (39)10:53 (6)01:19 (10)01:45 (10)00:47 (35)04:44 (6)00:38 (1)02:52 (8)01:29 (32)04:52 (17)08:18 (31)03:15 (8)00:46 (6)01:43 (19)01:29 (67)03:16 (27)04:26 (15)02:18 (9)01:46 (13)
13Riccardo Scalet75:28+08:2201:26 (18)03:23 (9)08:12 (9)14:40 (8)16:07 (5)28:03 (9)29:25 (9)31:17 (9)31:58 (10)37:35 (11)38:16 (11)41:22 (11)42:46 (11)47:18 (10)55:37 (11)59:23 (12)60:11 (13)61:52 (15)62:49 (14)65:43 (20)71:20 (32)73:43 (34)75:28 (34)
Lillomarka OL01:26 (18)01:57 (6)04:49 (8)06:28 (13)01:27 (2)11:56 (18)01:22 (15)01:52 (21)00:41 (19)05:37 (23)00:41 (5)03:06 (22)01:24 (25)04:32 (8)08:19 (33)03:46 (24)00:48 (9)01:41 (15)00:57 (45)02:54 (10)05:37 (49)02:23 (16)01:45 (12)
14Áron Bakó75:30+08:2401:17 (7)03:15 (5)12:17 (51)18:58 (40)20:36 (38)30:58 (23)32:16 (22)34:02 (19)34:48 (19)39:37 (15)40:56 (17)43:39 (15)45:12 (16)49:26 (14)57:05 (15)60:20 (16)61:04 (17)63:26 (20)64:14 (20)67:30 (26)71:47 (33)73:52 (35)75:30 (35)
Tabáni Spartacus Sport és Környezetvédő Egyesület01:17 (7)01:58 (7)09:02 (64)06:41 (18)01:38 (14)10:22 (2)01:18 (8)01:46 (13)00:46 (29)04:49 (7)01:19 (70)02:43 (4)01:33 (38)04:14 (5)07:39 (21)03:15 (8)00:44 (3)02:22 (46)00:48 (17)03:16 (27)04:17 (10)02:05 (3)01:38 (4)
15Benjamin Anciaux75:33+08:2701:38 (39)04:19 (41)09:14 (19)15:25 (13)17:03 (14)28:43 (11)30:05 (11)31:48 (11)32:53 (12)38:00 (12)38:46 (12)41:48 (12)43:10 (12)49:02 (13)56:26 (13)59:57 (13)60:43 (14)62:19 (16)63:06 (17)67:02 (24)71:14 (31)73:31 (33)75:33 (36)
Belgian Military Orienteering Team01:38 (39)02:41 (47)04:55 (12)06:11 (7)01:38 (14)11:40 (16)01:22 (15)01:43 (7)01:05 (57)05:07 (13)00:46 (23)03:02 (18)01:22 (23)05:52 (46)07:24 (17)03:31 (17)00:46 (6)01:36 (9)00:47 (14)03:56 (45)04:12 (9)02:17 (8)02:02 (40)
16Alessio Tenani76:31+09:2502:12 (64)04:33 (49)09:54 (29)16:33 (23)18:12 (19)30:50 (21)32:19 (24)34:18 (22)34:59 (21)40:47 (21)41:32 (21)44:41 (21)46:08 (21)50:50 (21)57:40 (19)61:05 (18)61:56 (19)63:33 (21)64:19 (21)67:26 (25)72:01 (34)74:29 (36)76:31 (37)
Gruppo Sportivo Forestale02:12 (64)02:21 (29)05:21 (22)06:39 (16)01:39 (16)12:38 (29)01:29 (23)01:59 (30)00:41 (19)05:48 (27)00:45 (19)03:09 (25)01:27 (29)04:42 (13)06:50 (8)03:25 (11)00:51 (17)01:37 (10)00:46 (11)03:07 (15)04:35 (22)02:28 (21)02:02 (40)
17Honza Flašar78:03+10:5701:31 (25)03:37 (18)08:58 (17)16:29 (20)18:14 (21)30:27 (19)31:53 (19)35:29 (29)36:13 (29)42:26 (29)43:13 (29)46:00 (28)47:19 (28)52:09 (26)58:49 (22)62:33 (21)63:27 (22)65:21 (24)66:18 (24)69:31 (28)73:56 (35)76:16 (37)78:03 (38)
Co kde Radim posbiral (CZE)01:31 (25)02:06 (13)05:21 (22)07:31 (37)01:45 (25)12:13 (22)01:26 (19)03:36 (67)00:44 (27)06:13 (36)00:47 (30)02:47 (6)01:19 (13)04:50 (15)06:40 (5)03:44 (23)00:54 (25)01:54 (28)00:57 (45)03:13 (24)04:25 (14)02:20 (11)01:47 (15)
18Giacomo Zagonel78:36+11:3001:37 (36)03:37 (18)10:07 (34)16:04 (17)17:46 (16)29:09 (13)30:38 (13)32:26 (13)33:07 (13)38:59 (14)39:40 (14)42:43 (13)43:58 (13)48:36 (12)57:16 (17)60:47 (17)61:39 (18)63:26 (20)64:12 (19)66:55 (23)74:40 (37)77:01 (38)78:36 (39)
U.S. Primiero A.S.D01:37 (36)02:00 (8)06:30 (43)05:57 (5)01:42 (22)11:23 (11)01:29 (23)01:48 (17)00:41 (19)05:52 (29)00:41 (5)03:03 (19)01:15 (5)04:38 (11)08:40 (42)03:31 (17)00:52 (20)01:47 (23)00:46 (11)02:43 (4)07:45 (71)02:21 (14)01:35 (2)
19Michael Siemmeister79:01+11:5501:24 (16)04:17 (40)09:45 (27)17:27 (33)19:05 (30)31:01 (24)32:19 (24)34:46 (25)35:26 (25)40:27 (19)41:13 (19)44:19 (20)45:35 (18)50:30 (18)58:46 (21)62:46 (22)63:47 (23)65:47 (25)66:40 (25)69:29 (27)74:46 (38)77:14 (40)79:01 (40)
OC Fürstenfeld01:24 (16)02:53 (55)05:28 (24)07:42 (41)01:38 (14)11:56 (18)01:18 (8)02:27 (54)00:40 (13)05:01 (8)00:46 (23)03:06 (22)01:16 (8)04:55 (20)08:16 (30)04:00 (36)01:01 (45)02:00 (34)00:53 (30)02:49 (7)05:17 (42)02:28 (21)01:47 (15)
20Markus Plohn79:12+12:0601:19 (9)03:21 (8)09:33 (20)16:31 (22)18:20 (22)30:41 (20)32:15 (21)34:15 (20)34:55 (20)41:03 (22)41:50 (22)44:51 (22)46:23 (22)51:26 (23)59:14 (24)63:01 (24)63:56 (25)65:53 (26)66:43 (26)69:47 (29)74:28 (36)77:14 (40)79:12 (41)
HSV-OL Wr.Neustadt01:19 (9)02:02 (12)06:12 (38)06:58 (26)01:49 (33)12:21 (26)01:34 (37)02:00 (32)00:40 (13)06:08 (32)00:47 (30)03:01 (17)01:32 (36)05:03 (25)07:48 (25)03:47 (27)00:55 (31)01:57 (31)00:50 (22)03:04 (13)04:41 (25)02:46 (37)01:58 (30)
21Jo Forseth Indgaard79:30+12:2401:28 (22)04:41 (51)09:38 (24)16:01 (16)18:31 (24)30:11 (17)31:39 (17)33:35 (17)34:19 (17)39:48 (16)40:39 (16)43:51 (18)45:13 (17)50:07 (17)59:03 (23)62:58 (23)63:53 (24)65:54 (27)66:51 (27)70:10 (30)75:09 (39)77:31 (41)79:30 (42)
Frol IL01:28 (22)03:13 (63)04:57 (13)06:23 (11)02:30 (60)11:40 (16)01:28 (20)01:56 (26)00:44 (27)05:29 (21)00:51 (38)03:12 (27)01:22 (23)04:54 (19)08:56 (46)03:55 (33)00:55 (31)02:01 (35)00:57 (45)03:19 (28)04:59 (37)02:22 (15)01:59 (32)
22Korbinian Lehner80:12+13:0601:38 (39)03:39 (19)09:45 (27)16:31 (22)18:05 (18)30:05 (15)31:39 (17)33:31 (16)34:09 (16)40:33 (20)41:18 (20)44:15 (19)45:47 (20)51:37 (24)58:22 (20)62:16 (20)63:04 (21)64:49 (22)65:46 (22)70:51 (32)75:33 (40)78:10 (42)80:12 (43)
OLG Regensburg01:38 (39)02:01 (11)06:06 (36)06:46 (21)01:34 (10)12:00 (20)01:34 (37)01:52 (21)00:38 (10)06:24 (40)00:45 (19)02:57 (12)01:32 (36)05:50 (44)06:45 (6)03:54 (30)00:48 (9)01:45 (21)00:57 (45)05:05 (57)04:42 (27)02:37 (30)02:02 (40)
23Samuele Curzio80:48+13:4201:22 (14)03:58 (31)09:59 (30)16:43 (27)18:49 (26)32:23 (33)34:00 (33)36:01 (33)36:43 (32)42:29 (30)43:17 (30)46:38 (30)48:02 (30)53:32 (29)60:57 (29)64:23 (28)65:17 (29)67:00 (28)68:06 (29)71:42 (33)76:07 (42)78:51 (43)80:48 (44)
Polisportiva G.Masi01:22 (14)02:36 (42)06:01 (34)06:44 (20)02:06 (47)13:34 (38)01:37 (43)02:01 (33)00:42 (23)05:46 (26)00:48 (31)03:21 (39)01:24 (25)05:30 (34)07:25 (18)03:26 (12)00:54 (25)01:43 (19)01:06 (52)03:36 (32)04:25 (14)02:44 (34)01:57 (25)
24Serge Dusza80:51+13:4501:39 (40)03:51 (26)10:59 (40)17:52 (36)19:32 (33)30:27 (19)31:48 (18)33:36 (18)34:21 (18)39:49 (17)40:33 (15)43:31 (14)44:52 (14)49:42 (15)57:31 (18)61:12 (19)62:17 (20)65:02 (23)66:18 (24)70:15 (31)75:59 (41)78:52 (44)80:51 (45)
Belgian Military Orienteering Team01:39 (40)02:12 (23)07:08 (52)06:53 (22)01:40 (18)10:55 (7)01:21 (12)01:48 (17)00:45 (28)05:28 (20)00:44 (15)02:58 (13)01:21 (20)04:50 (15)07:49 (26)03:41 (22)01:05 (48)02:45 (60)01:16 (60)03:57 (46)05:44 (50)02:53 (41)01:59 (32)
25Sergiy Muchidinov81:02+13:5601:41 (43)04:03 (35)09:38 (24)16:36 (24)18:45 (25)31:03 (25)32:34 (25)34:33 (23)35:17 (23)42:11 (28)43:08 (28)46:33 (29)48:02 (30)53:33 (30)61:15 (30)64:52 (29)65:46 (30)67:39 (31)68:29 (30)71:53 (34)76:30 (43)79:01 (45)81:02 (46)
U.S. Aldo Moro Paluzza01:41 (43)02:22 (31)05:35 (28)06:58 (26)02:09 (49)12:18 (25)01:31 (32)01:59 (30)00:44 (27)06:54 (46)00:57 (52)03:25 (41)01:29 (32)05:31 (36)07:42 (23)03:37 (18)00:54 (25)01:53 (27)00:50 (22)03:24 (30)04:37 (23)02:31 (24)02:01 (35)
26Jakob Pauser81:19+14:1301:27 (20)03:42 (22)08:31 (13)16:38 (25)19:37 (35)31:15 (26)32:44 (26)34:37 (24)35:18 (24)41:12 (23)41:58 (23)45:05 (23)46:24 (23)52:06 (25)59:24 (27)63:11 (25)64:03 (26)67:53 (32)68:42 (32)71:55 (35)76:40 (44)79:17 (46)81:19 (47)
HSV OL Wiener Neustadt01:27 (20)02:15 (26)04:49 (8)08:07 (47)02:59 (68)11:38 (14)01:29 (23)01:53 (22)00:41 (19)05:54 (30)00:46 (23)03:07 (23)01:19 (13)05:42 (40)07:18 (16)03:47 (27)00:52 (20)03:50 (70)00:49 (20)03:13 (24)04:45 (30)02:37 (30)02:02 (40)
27Jernej Zorman81:26+14:2001:19 (9)04:17 (40)10:47 (39)17:48 (35)19:19 (32)31:41 (29)33:11 (28)35:27 (28)36:04 (27)41:32 (25)42:16 (24)45:11 (24)46:32 (24)51:24 (22)59:19 (25)65:09 (30)66:10 (31)68:01 (33)68:54 (33)72:04 (36)76:46 (45)79:34 (47)81:26 (48)
Orientacijski klub Komenda01:19 (9)02:58 (59)06:30 (43)07:01 (27)01:31 (7)12:22 (27)01:30 (28)02:16 (49)00:37 (9)05:28 (20)00:44 (15)02:55 (10)01:21 (20)04:52 (17)07:55 (27)05:50 (68)01:01 (45)01:51 (26)00:53 (30)03:10 (17)04:42 (27)02:48 (39)01:52 (20)
28Martins Sirmais82:21+15:1502:22 (69)04:29 (46)10:01 (31)16:42 (26)18:28 (23)31:22 (28)32:52 (27)34:52 (26)35:35 (26)41:31 (24)42:21 (25)45:52 (27)47:09 (26)52:24 (27)60:06 (28)64:00 (27)64:57 (28)67:39 (31)68:30 (31)72:42 (38)77:50 (48)80:19 (49)82:21 (49)
NBS/Latvia02:22 (69)02:07 (15)05:32 (25)06:41 (18)01:46 (26)12:54 (31)01:30 (28)02:00 (32)00:43 (24)05:56 (31)00:50 (37)03:31 (44)01:17 (10)05:15 (27)07:42 (23)03:54 (30)00:57 (35)02:42 (57)00:51 (25)04:12 (49)05:08 (40)02:29 (22)02:02 (40)
29Marco Seppi82:27+15:2101:14 (3)03:47 (25)08:22 (11)15:32 (15)17:01 (13)29:18 (14)30:49 (14)32:29 (14)33:16 (14)40:18 (18)41:00 (18)43:48 (16)45:47 (20)50:50 (21)59:20 (26)63:15 (26)64:06 (27)67:17 (29)68:05 (28)72:16 (37)77:12 (46)79:59 (48)82:27 (50)
CUS BOLOGNA01:14 (3)02:33 (39)04:35 (3)07:10 (31)01:29 (4)12:17 (23)01:31 (32)01:40 (3)00:47 (35)07:02 (51)00:42 (8)02:48 (7)01:59 (53)05:03 (25)08:30 (38)03:55 (33)00:51 (17)03:11 (66)00:48 (17)04:11 (48)04:56 (35)02:47 (38)02:28 (55)
30Pavol Bukovac82:31+15:2501:32 (28)04:11 (37)10:17 (36)17:12 (31)19:02 (29)32:10 (30)33:47 (30)35:46 (32)37:27 (35)43:37 (33)44:27 (33)47:46 (33)49:31 (33)54:55 (32)62:38 (33)66:16 (31)67:10 (32)68:58 (34)69:49 (34)72:59 (39)77:39 (47)80:22 (50)82:31 (51)
Farmaceut Bratislava01:32 (28)02:39 (46)06:06 (36)06:55 (23)01:50 (35)13:08 (33)01:37 (43)01:59 (30)01:41 (70)06:10 (33)00:50 (37)03:19 (36)01:45 (40)05:24 (30)07:43 (24)03:38 (19)00:54 (25)01:48 (24)00:51 (25)03:10 (17)04:40 (24)02:43 (33)02:09 (44)
31Luigi Giuliani83:59+16:5301:35 (32)04:26 (44)10:40 (38)17:45 (34)19:34 (34)33:39 (37)35:36 (37)37:28 (37)38:15 (37)44:01 (35)44:48 (35)48:23 (35)50:20 (35)55:43 (35)62:36 (32)66:34 (32)67:32 (33)69:18 (35)70:12 (35)73:52 (40)78:50 (49)82:08 (51)83:59 (52)
Polisportiva Besanese01:35 (32)02:51 (52)06:14 (39)07:05 (30)01:49 (33)14:05 (44)01:57 (58)01:52 (21)00:47 (35)05:46 (26)00:47 (30)03:35 (45)01:57 (52)05:23 (29)06:53 (11)03:58 (34)00:58 (36)01:46 (22)00:54 (33)03:40 (36)04:58 (36)03:18 (54)01:51 (17)
32Giacomo Barbone84:42+17:3601:29 (24)03:37 (18)10:25 (37)18:20 (38)20:03 (37)32:21 (32)33:51 (32)35:37 (31)36:19 (31)44:28 (36)45:15 (36)48:26 (36)49:58 (34)55:19 (34)64:14 (36)68:13 (36)69:14 (37)71:10 (37)72:07 (37)75:13 (42)79:46 (50)82:42 (52)84:42 (53)
O'Jura01:29 (24)02:08 (17)06:48 (46)07:55 (43)01:43 (23)12:18 (25)01:30 (28)01:46 (13)00:42 (23)08:09 (66)00:47 (30)03:11 (26)01:32 (36)05:21 (28)08:55 (45)03:59 (35)01:01 (45)01:56 (30)00:57 (45)03:06 (14)04:33 (19)02:56 (43)02:00 (33)
33Kuba Makovsky85:05+17:5902:14 (65)06:14 (66)13:31 (62)20:55 (48)22:53 (46)36:05 (42)37:51 (43)39:59 (42)40:49 (41)47:13 (39)48:13 (40)51:29 (40)53:07 (38)58:33 (37)66:08 (39)69:38 (39)70:33 (40)72:14 (42)73:02 (40)76:02 (44)80:45 (52)83:13 (53)85:05 (54)
Co kde Radim posbiral (CZE)02:14 (65)04:00 (67)07:17 (56)07:24 (33)01:58 (44)13:12 (34)01:46 (51)02:08 (40)00:50 (42)06:24 (40)01:00 (57)03:16 (31)01:38 (39)05:26 (31)07:35 (19)03:30 (15)00:55 (31)01:41 (15)00:48 (17)03:00 (12)04:43 (28)02:28 (21)01:52 (20)
34Vojtěch Vozda85:31+18:2501:44 (45)03:52 (27)09:38 (24)17:18 (32)21:43 (40)34:22 (38)36:05 (38)38:11 (38)39:02 (38)44:44 (37)45:45 (37)49:01 (37)50:50 (36)55:58 (36)65:03 (37)69:05 (38)70:01 (39)71:51 (40)72:47 (39)75:37 (43)80:25 (51)83:39 (54)85:31 (55)
Klub vytrvalostnich sportu Sumperk01:44 (45)02:08 (17)05:46 (32)07:40 (39)04:25 (70)12:39 (30)01:43 (48)02:06 (39)00:51 (44)05:42 (24)01:01 (60)03:16 (31)01:49 (45)05:08 (26)09:05 (49)04:02 (37)00:56 (34)01:50 (25)00:56 (38)02:50 (8)04:48 (31)03:14 (49)01:52 (20)
35Artjoms Rekunenko86:07+19:0101:27 (20)03:44 (23)08:42 (15)21:22 (54)23:13 (50)34:43 (40)36:13 (39)38:29 (39)39:10 (39)47:05 (38)47:48 (38)50:41 (38)52:02 (37)59:39 (39)66:47 (40)70:16 (40)71:05 (41)73:09 (43)73:55 (43)77:06 (47)81:35 (54)84:09 (56)86:07 (56)
NBS/Latvia01:27 (20)02:17 (28)04:58 (14)12:40 (72)01:51 (39)11:30 (12)01:30 (28)02:16 (49)00:41 (19)07:55 (62)00:43 (12)02:53 (9)01:21 (20)07:37 (67)07:08 (13)03:29 (14)00:49 (12)02:04 (39)00:46 (11)03:11 (19)04:29 (17)02:34 (26)01:58 (30)
36Bertalan Kovács86:18+19:1202:05 (61)04:57 (57)09:48 (28)17:10 (29)19:07 (31)32:53 (35)34:24 (34)36:42 (36)37:29 (36)42:55 (31)43:47 (31)47:27 (32)48:52 (32)55:09 (33)65:18 (38)68:57 (37)69:50 (38)72:12 (41)73:22 (42)77:05 (46)81:40 (55)84:17 (57)86:18 (57)
Pécsi Vasutas SK02:05 (61)02:52 (53)04:51 (9)07:22 (32)01:57 (43)13:46 (40)01:31 (32)02:18 (52)00:47 (35)05:26 (18)00:52 (41)03:40 (47)01:25 (26)06:17 (50)10:09 (59)03:39 (20)00:53 (21)02:22 (46)01:10 (55)03:43 (40)04:35 (22)02:37 (30)02:01 (35)
37Daniele Pagliari86:24+19:1801:48 (49)04:01 (32)09:44 (25)17:11 (30)19:00 (27)32:15 (31)33:50 (31)35:35 (30)36:16 (30)41:39 (26)42:32 (26)45:41 (26)47:12 (27)52:52 (28)63:36 (34)67:59 (35)69:00 (36)70:44 (36)71:29 (36)74:56 (41)80:53 (53)83:50 (55)86:24 (58)
Gruppo Sportivo Forestale01:48 (49)02:13 (24)05:43 (31)07:27 (36)01:49 (33)13:15 (35)01:35 (38)01:45 (10)00:41 (19)05:23 (15)00:53 (45)03:09 (25)01:31 (33)05:40 (38)10:44 (63)04:23 (47)01:01 (45)01:44 (20)00:45 (7)03:27 (31)05:57 (54)02:57 (44)02:34 (60)
38Zdenek Rajnosek87:21+20:1501:36 (35)03:58 (31)09:34 (21)17:00 (28)19:02 (29)32:36 (34)34:28 (35)36:37 (34)37:24 (34)43:13 (32)44:03 (32)47:18 (31)48:31 (31)54:20 (31)63:58 (35)67:45 (34)68:58 (35)71:35 (38)72:27 (38)76:04 (45)81:49 (56)84:35 (58)87:21 (59)
Klub vytrvalostnich sportu Sumperk01:36 (35)02:22 (31)05:36 (29)07:26 (34)02:02 (45)13:34 (38)01:52 (54)02:09 (41)00:47 (35)05:49 (28)00:50 (37)03:15 (28)01:13 (3)05:49 (43)09:38 (55)03:47 (27)01:13 (59)02:37 (55)00:52 (27)03:37 (33)05:45 (51)02:46 (37)02:46 (67)
39Tomy Janssens89:01+21:5501:26 (18)03:36 (15)13:56 (63)21:32 (56)23:14 (52)36:18 (44)37:48 (42)39:44 (41)41:13 (43)48:57 (45)49:42 (45)53:23 (44)54:49 (43)60:32 (42)67:18 (41)71:13 (41)72:08 (42)73:51 (44)74:48 (44)79:58 (50)84:30 (57)87:04 (59)89:01 (60)
Belgian Military Orienteering Team01:26 (18)02:10 (20)10:20 (69)07:36 (38)01:42 (22)13:04 (32)01:30 (28)01:56 (26)01:29 (69)07:44 (61)00:45 (19)03:41 (48)01:26 (28)05:43 (41)06:46 (7)03:55 (33)00:55 (31)01:43 (19)00:57 (45)05:10 (59)04:32 (18)02:34 (26)01:57 (25)
40Krisztián Liszka89:10+22:0401:17 (7)03:40 (20)10:03 (32)16:25 (19)18:14 (21)30:51 (22)32:15 (21)34:17 (21)35:09 (22)49:08 (46)49:55 (46)53:42 (46)56:12 (48)61:53 (47)68:46 (44)73:07 (44)73:58 (45)75:36 (46)76:20 (46)79:43 (49)84:34 (58)87:13 (60)89:10 (61)
Tabáni Spartacus Sport és Környezetvédő Egyesület01:17 (7)02:23 (32)06:23 (41)06:22 (10)01:49 (33)12:37 (28)01:24 (17)02:02 (34)00:52 (46)13:59 (71)00:47 (30)03:47 (52)02:30 (62)05:41 (39)06:53 (11)04:21 (46)00:51 (17)01:38 (11)00:44 (4)03:23 (29)04:51 (32)02:39 (31)01:57 (25)
41Boris Navratil90:11+23:0501:29 (24)03:18 (7)07:46 (1)15:13 (11)16:45 (11)35:12 (41)36:45 (41)41:33 (48)42:22 (47)47:47 (42)48:32 (42)51:53 (41)53:44 (39)58:46 (38)68:08 (42)72:38 (42)73:34 (43)75:29 (45)76:18 (45)80:34 (51)85:18 (59)88:03 (61)90:11 (62)
Czech Junior team01:29 (24)01:49 (3)04:28 (2)07:27 (36)01:32 (9)18:27 (68)01:33 (33)04:48 (71)00:49 (37)05:25 (16)00:45 (19)03:21 (39)01:51 (47)05:02 (23)09:22 (53)04:30 (49)00:56 (34)01:55 (29)00:49 (20)04:16 (50)04:44 (29)02:45 (35)02:08 (43)
42Bert Bockx91:56+24:5001:32 (28)04:08 (36)11:19 (46)20:41 (45)22:20 (43)36:57 (45)38:33 (45)40:46 (45)41:36 (44)48:32 (44)49:30 (44)53:17 (43)54:36 (42)60:03 (40)68:40 (43)72:49 (43)73:50 (44)76:19 (47)77:36 (47)81:21 (52)86:55 (61)89:44 (62)91:56 (63)
Belgian Military Orienteering Team01:32 (28)02:36 (42)07:11 (54)09:22 (56)01:39 (16)14:37 (47)01:36 (41)02:13 (45)00:50 (42)06:56 (47)00:58 (53)03:47 (52)01:19 (13)05:27 (32)08:37 (40)04:09 (39)01:01 (45)02:29 (52)01:17 (64)03:45 (41)05:34 (47)02:49 (40)02:12 (45)
43Ainars Lupikis92:36+25:3002:19 (67)04:45 (52)10:10 (35)21:16 (53)23:05 (48)37:17 (48)38:56 (47)40:53 (46)41:40 (45)48:24 (43)49:16 (43)53:25 (45)54:51 (44)60:42 (43)71:07 (49)75:26 (48)76:15 (49)79:32 (53)80:35 (52)83:47 (55)88:14 (63)90:39 (63)92:36 (64)
OK Kapa02:19 (67)02:26 (34)05:25 (23)11:06 (69)01:49 (33)14:12 (46)01:39 (45)01:57 (27)00:47 (35)06:44 (42)00:52 (41)04:09 (60)01:26 (28)05:51 (45)10:25 (61)04:19 (44)00:49 (12)03:17 (67)01:03 (49)03:12 (22)04:27 (16)02:25 (18)01:57 (25)
44Martin Janda93:16+26:1001:33 (30)04:03 (35)13:28 (61)20:10 (42)22:55 (47)36:59 (46)38:50 (46)40:32 (44)41:44 (46)47:16 (40)48:09 (39)51:25 (39)55:35 (46)61:06 (44)69:32 (46)74:32 (47)75:21 (47)78:30 (50)79:19 (50)83:00 (53)87:56 (62)91:02 (65)93:16 (65)
Co kde Radim posbiral (CZE)01:33 (30)02:30 (37)09:25 (66)06:42 (19)02:45 (67)14:04 (43)01:51 (53)01:42 (5)01:12 (63)05:32 (22)00:53 (45)03:16 (31)04:10 (69)05:31 (36)08:26 (37)05:00 (58)00:49 (12)03:09 (65)00:49 (20)03:41 (37)04:56 (35)03:06 (46)02:14 (48)
45Bjarke Refslund94:37+27:3101:38 (39)04:31 (48)10:04 (33)18:01 (37)19:49 (36)34:31 (39)36:16 (40)38:34 (40)39:41 (40)50:05 (50)50:59 (50)54:29 (49)56:31 (49)63:16 (50)71:37 (51)75:40 (50)77:53 (52)79:51 (54)80:51 (54)84:34 (57)89:47 (65)92:30 (67)94:37 (67)
OK PAN Aarhus01:38 (39)02:53 (55)05:33 (26)07:57 (44)01:48 (28)14:42 (49)01:45 (49)02:18 (52)01:07 (60)10:24 (70)00:54 (49)03:30 (42)02:02 (55)06:45 (59)08:21 (35)04:03 (38)02:13 (72)01:58 (33)01:00 (46)03:43 (40)05:13 (41)02:43 (33)02:07 (42)
46Petr Turczer94:47+27:4101:33 (30)03:57 (28)11:00 (41)20:39 (44)22:26 (44)36:07 (43)38:07 (44)40:18 (43)41:10 (42)47:23 (41)48:17 (41)52:01 (42)53:47 (40)61:29 (45)69:49 (47)74:27 (46)75:40 (48)77:38 (49)78:39 (49)83:02 (54)89:21 (64)92:25 (66)94:47 (68)
Klub vytrvalostnich sportu Sumperk01:33 (30)02:24 (33)07:03 (50)09:39 (59)01:47 (27)13:41 (39)02:00 (60)02:11 (42)00:52 (46)06:13 (36)00:54 (49)03:44 (49)01:46 (42)07:42 (68)08:20 (34)04:38 (53)01:13 (59)01:58 (33)01:01 (48)04:23 (52)06:19 (58)03:04 (45)02:22 (54)
47Oskar Cervin95:31+28:2501:53 (53)04:50 (54)12:08 (50)20:55 (48)23:09 (49)37:15 (47)39:09 (49)43:07 (52)44:20 (52)51:18 (52)52:11 (52)55:30 (51)57:46 (52)63:14 (49)71:15 (50)76:02 (51)77:08 (51)79:12 (52)80:36 (53)85:25 (59)90:18 (67)93:33 (68)95:31 (69)
Helsingborg SOK01:53 (53)02:57 (58)07:18 (57)08:47 (51)02:14 (51)14:06 (45)01:54 (57)03:58 (69)01:13 (64)06:58 (48)00:53 (45)03:19 (36)02:16 (59)05:28 (33)08:01 (28)04:47 (55)01:06 (49)02:04 (39)01:24 (66)04:49 (56)04:53 (33)03:15 (52)01:58 (30)
48Walter Bettega95:49+28:4301:56 (56)04:50 (54)11:01 (42)20:59 (49)22:50 (45)37:28 (49)39:09 (49)41:30 (47)42:23 (48)49:23 (48)50:17 (48)53:48 (47)55:16 (45)60:12 (41)69:02 (45)73:15 (45)74:22 (46)76:52 (48)77:53 (48)84:00 (56)89:56 (66)93:36 (69)95:49 (70)
G.S. Pavione - Imer01:56 (56)02:54 (56)06:11 (37)09:58 (61)01:51 (39)14:38 (48)01:41 (46)02:21 (53)00:53 (48)07:00 (50)00:54 (49)03:31 (44)01:28 (30)04:56 (22)08:50 (44)04:13 (40)01:07 (50)02:30 (54)01:01 (48)06:07 (65)05:56 (53)03:40 (62)02:13 (47)
49Ivano Bettega97:27+30:2101:49 (51)08:21 (72)14:08 (66)22:03 (59)24:48 (60)38:20 (51)39:56 (51)42:09 (50)43:03 (50)49:23 (48)50:13 (47)53:49 (48)55:37 (47)61:52 (46)71:01 (48)75:37 (49)76:37 (50)78:41 (51)80:20 (51)84:46 (58)91:15 (68)94:44 (70)97:27 (71)
G.S. Pavione - Imer01:49 (51)06:32 (73)05:47 (33)07:55 (43)02:45 (67)13:32 (36)01:36 (41)02:13 (45)00:54 (49)06:20 (37)00:50 (37)03:36 (46)01:48 (44)06:15 (49)09:09 (51)04:36 (52)01:00 (39)02:04 (39)01:39 (71)04:26 (53)06:29 (61)03:29 (55)02:43 (65)
50Gergely Bugár97:51+30:4501:22 (14)03:32 (12)08:26 (12)15:30 (14)17:24 (15)31:21 (27)33:26 (29)35:18 (27)36:08 (28)43:47 (34)44:44 (34)48:05 (34)54:12 (41)62:27 (48)74:01 (53)80:20 (54)81:15 (55)83:18 (57)84:13 (57)87:59 (62)93:22 (71)95:58 (73)97:51 (72)
Tabáni Spartacus Sport és Környezetvédő Egyesület01:22 (14)02:10 (20)04:54 (10)07:04 (29)01:54 (42)13:57 (42)02:05 (61)01:52 (21)00:50 (42)07:39 (60)00:57 (52)03:21 (39)06:07 (71)08:15 (69)11:34 (66)06:19 (71)00:55 (31)02:03 (36)00:55 (35)03:46 (43)05:23 (44)02:36 (27)01:53 (21)
51Petr Klimeš98:01+30:5501:34 (31)04:03 (35)11:17 (44)20:13 (43)22:16 (41)38:05 (50)39:39 (50)41:56 (49)42:47 (49)49:46 (49)50:42 (49)54:31 (50)56:41 (50)63:22 (51)72:49 (52)77:45 (52)78:56 (53)81:03 (55)81:59 (55)85:48 (60)92:17 (69)95:26 (71)98:01 (73)
Co kde Radim posbiral (CZE)01:34 (31)02:29 (36)07:14 (55)08:56 (53)02:03 (46)15:49 (54)01:34 (37)02:17 (50)00:51 (44)06:59 (49)00:56 (50)03:49 (54)02:10 (57)06:41 (58)09:27 (54)04:56 (57)01:11 (55)02:07 (41)00:56 (38)03:49 (44)06:29 (61)03:09 (47)02:35 (61)
52Lorenzo Pinna98:10+31:0401:51 (52)05:41 (64)13:58 (64)21:01 (50)23:17 (53)38:40 (52)40:18 (52)42:47 (51)43:49 (51)50:35 (51)51:28 (51)55:35 (52)57:39 (51)63:42 (52)75:00 (54)79:19 (53)80:33 (54)82:43 (56)83:34 (56)87:13 (61)92:40 (70)95:54 (72)98:10 (74)
AGOROSSO BERGAMO01:51 (52)03:50 (66)08:17 (62)07:03 (28)02:16 (52)15:23 (52)01:38 (44)02:29 (58)01:02 (55)06:46 (43)00:53 (45)04:07 (59)02:04 (56)06:03 (47)11:18 (65)04:19 (44)01:14 (60)02:10 (42)00:51 (25)03:39 (34)05:27 (45)03:14 (49)02:16 (50)
53Fanda Pašek102:16+35:1002:05 (61)04:55 (56)12:36 (55)21:07 (52)23:29 (54)41:49 (59)43:43 (60)46:23 (58)47:48 (58)54:37 (55)55:56 (57)62:16 (61)64:12 (60)70:52 (60)79:58 (58)84:19 (57)85:20 (58)87:46 (60)88:42 (58)92:22 (63)97:24 (72)100:18 (1)102:16 (1)
Co kde Radim posbiral (CZE)02:05 (61)02:50 (51)07:41 (60)08:31 (49)02:22 (58)18:20 (67)01:54 (57)02:40 (62)01:25 (68)06:49 (44)01:19 (70)06:20 (70)01:56 (50)06:40 (57)09:06 (50)04:21 (46)01:01 (45)02:26 (49)00:56 (38)03:40 (36)05:02 (38)02:54 (42)01:58 (30)
54Tommaso Civera105:08+38:0201:47 (47)04:26 (44)14:58 (67)25:47 (66)28:28 (66)46:09 (66)49:25 (70)51:58 (69)53:05 (69)59:56 (67)60:43 (65)65:01 (65)66:22 (64)72:09 (62)80:50 (61)85:05 (60)86:09 (60)88:26 (61)89:41 (61)93:27 (64)99:38 (73)102:53 (2)105:08 (2)
AGOROSSO BERGAMO01:47 (47)02:39 (46)10:32 (70)10:49 (67)02:41 (63)17:41 (65)03:16 (73)02:33 (59)01:07 (60)06:51 (45)00:47 (30)04:18 (62)01:21 (20)05:47 (42)08:41 (43)04:15 (42)01:04 (47)02:17 (43)01:15 (59)03:46 (43)06:11 (57)03:15 (52)02:15 (49)
55Boštjan Čerin106:51+39:4501:43 (44)04:12 (38)14:05 (65)22:30 (60)24:51 (62)40:28 (54)43:05 (55)45:39 (54)46:29 (53)54:02 (53)55:08 (53)59:55 (55)61:57 (53)68:57 (55)77:55 (56)83:13 (55)84:45 (56)87:31 (58)88:46 (60)93:34 (65)100:33 (1)104:12 (3)106:51 (3)
OK Tivoli01:43 (44)02:29 (36)09:53 (67)08:25 (48)02:21 (56)15:37 (53)02:37 (72)02:34 (60)00:50 (42)07:33 (58)01:06 (65)04:47 (68)02:02 (55)07:00 (62)08:58 (47)05:18 (63)01:32 (68)02:46 (61)01:15 (59)04:48 (55)06:59 (65)03:39 (60)02:39 (63)
56Andreas Wibmer107:15+40:0901:56 (56)05:04 (59)13:10 (59)22:51 (63)27:27 (65)42:29 (61)44:37 (61)47:06 (59)48:16 (59)55:26 (59)56:25 (58)61:04 (60)62:57 (57)69:06 (56)77:46 (55)83:24 (56)84:47 (57)87:32 (59)88:43 (59)95:01 (66)100:54 (2)104:57 (4)107:15 (4)
FLOT01:56 (56)03:08 (61)08:06 (61)09:41 (60)04:36 (71)15:02 (51)02:08 (66)02:29 (58)01:10 (62)07:10 (53)00:59 (55)04:39 (65)01:53 (48)06:09 (48)08:40 (42)05:38 (65)01:23 (66)02:45 (60)01:11 (57)06:18 (67)05:53 (52)04:03 (64)02:18 (51)
57Peter Mižúr107:31+40:2501:55 (54)04:29 (46)11:09 (43)18:51 (39)22:17 (42)46:55 (69)48:26 (67)50:32 (65)51:55 (65)59:51 (66)60:51 (66)64:40 (64)66:37 (65)73:03 (63)83:35 (64)87:49 (64)89:10 (65)91:58 (67)92:55 (67)96:37 (69)101:55 (3)105:28 (5)107:31 (5)
Farmaceut Bratislava01:55 (54)02:34 (40)06:40 (45)07:42 (41)03:26 (69)24:38 (73)01:31 (32)02:06 (39)01:23 (67)07:56 (63)01:00 (57)03:49 (54)01:57 (52)06:26 (52)10:32 (62)04:14 (41)01:21 (64)02:48 (62)00:57 (45)03:42 (38)05:18 (43)03:33 (57)02:03 (41)
58Tomas Cechura108:27+41:2102:11 (63)05:37 (63)12:29 (54)21:28 (55)24:00 (56)41:26 (56)43:12 (56)45:40 (55)47:30 (57)54:42 (56)55:44 (55)59:44 (54)62:35 (56)68:54 (54)82:42 (63)87:12 (63)88:16 (63)90:43 (66)92:00 (66)96:10 (68)102:41 (5)105:56 (7)108:27 (6)
OK Lokomotiva Plzeň02:11 (63)03:26 (64)06:52 (47)08:59 (54)02:32 (61)17:26 (64)01:46 (51)02:28 (56)01:50 (72)07:12 (55)01:02 (61)04:00 (56)02:51 (64)06:19 (51)13:48 (70)04:30 (49)01:04 (47)02:27 (50)01:17 (64)04:10 (47)06:31 (62)03:15 (52)02:31 (57)
59Xander Berger108:28+41:2201:36 (35)07:28 (69)13:06 (58)21:06 (51)23:14 (52)41:55 (60)43:38 (59)46:14 (57)47:18 (56)55:17 (58)56:30 (59)60:27 (58)63:20 (58)69:51 (58)80:40 (60)85:36 (61)86:45 (62)89:15 (64)90:26 (63)95:38 (67)102:07 (4)105:42 (6)108:28 (7)
Der Berger-Clan01:36 (35)05:52 (70)05:38 (30)08:00 (45)02:08 (48)18:41 (69)01:43 (48)02:36 (61)01:04 (56)07:59 (64)01:13 (68)03:57 (55)02:53 (65)06:31 (55)10:49 (64)04:56 (57)01:09 (53)02:30 (54)01:11 (57)05:12 (62)06:29 (61)03:35 (58)02:46 (67)
60Tomas Tichy108:58+41:5201:57 (58)05:02 (58)11:18 (45)21:35 (57)24:12 (57)40:26 (53)42:25 (53)45:36 (53)46:44 (55)54:04 (54)55:16 (54)59:40 (53)61:59 (54)68:49 (53)81:14 (62)87:05 (62)88:18 (64)90:38 (65)91:48 (65)97:00 (70)103:03 (6)106:19 (8)108:58 (8)
Tolar Jindrichuv Hradec01:57 (58)03:05 (60)06:16 (40)10:17 (63)02:37 (62)16:14 (55)01:59 (59)03:11 (65)01:08 (61)07:20 (57)01:12 (67)04:24 (64)02:19 (61)06:50 (61)12:25 (69)05:51 (69)01:13 (59)02:20 (44)01:10 (55)05:12 (62)06:03 (56)03:16 (53)02:39 (63)
61Jaroslav Hlavač110:21+43:1501:58 (59)05:07 (60)12:26 (52)23:50 (64)26:17 (64)46:02 (65)47:26 (65)49:07 (62)49:57 (61)56:23 (61)57:15 (61)60:34 (59)64:53 (61)71:41 (61)80:12 (59)84:46 (59)86:15 (61)88:38 (62)89:55 (62)97:41 (71)103:43 (7)108:08 (9)110:21 (9)
Co kde Radim posbiral (CZE)01:58 (59)03:09 (62)07:19 (58)11:24 (70)02:27 (59)19:45 (71)01:24 (17)01:41 (4)00:50 (42)06:26 (41)00:52 (41)03:19 (36)04:19 (70)06:48 (60)08:31 (39)04:34 (50)01:29 (67)02:23 (47)01:17 (64)07:46 (71)06:02 (55)04:25 (70)02:13 (47)
62Aaron Gaio113:15+46:0901:49 (51)07:41 (70)17:42 (70)27:19 (70)35:04 (71)51:28 (71)53:36 (72)55:42 (72)56:24 (71)62:45 (70)63:35 (70)66:54 (69)68:40 (67)75:15 (65)85:19 (67)90:54 (68)92:02 (68)94:07 (69)94:59 (69)99:20 (72)106:10 (8)110:25 (10)113:15 (10)
G.S. Pavione - Imer01:49 (51)05:52 (70)10:01 (68)09:37 (58)07:45 (72)16:24 (56)02:08 (66)02:06 (39)00:42 (23)06:21 (38)00:50 (37)03:19 (36)01:46 (42)06:35 (56)10:04 (58)05:35 (64)01:08 (51)02:05 (40)00:52 (27)04:21 (51)06:50 (64)04:15 (66)02:50 (70)
63Leon Kropivšek113:34+46:2803:11 (74)06:01 (65)18:43 (73)27:33 (72)29:24 (68)44:18 (64)46:43 (64)49:11 (63)50:58 (63)58:32 (64)61:44 (67)66:28 (66)69:01 (68)75:28 (66)83:47 (65)89:28 (65)90:24 (66)93:02 (68)93:55 (68)101:17 (2)106:54 (9)111:13 (11)113:34 (11)
Mariborski OK03:11 (74)02:50 (51)12:42 (73)08:50 (52)01:51 (39)14:54 (50)02:25 (70)02:28 (56)01:47 (71)07:34 (59)03:12 (72)04:44 (67)02:33 (63)06:27 (53)08:19 (33)05:41 (66)00:56 (34)02:38 (56)00:53 (30)07:22 (70)05:37 (49)04:19 (67)02:21 (53)
64Peter Weinig117:05+49:5902:21 (68)05:17 (61)12:27 (53)22:33 (62)24:51 (62)44:11 (63)46:17 (63)49:03 (61)49:59 (62)57:07 (62)58:16 (62)63:37 (62)65:55 (63)73:12 (64)85:35 (68)91:36 (69)93:10 (70)96:49 (73)98:21 (73)103:31 (4)110:04 (13)114:25 (13)117:05 (14)
OC München02:21 (68)02:56 (57)07:10 (53)10:06 (62)02:18 (55)19:20 (70)02:06 (63)02:46 (64)00:56 (50)07:08 (52)01:09 (66)05:21 (69)02:18 (60)07:17 (65)12:23 (68)06:01 (70)01:34 (69)03:39 (69)01:32 (68)05:10 (59)06:33 (63)04:21 (68)02:40 (64)
65Michal Henek118:35+51:2901:48 (49)04:30 (47)11:33 (49)22:02 (58)24:20 (58)41:39 (58)43:30 (57)45:44 (56)46:42 (54)54:50 (57)55:54 (56)59:56 (56)62:09 (55)69:13 (57)84:39 (66)89:46 (66)91:47 (67)94:12 (70)95:20 (70)101:04 (1)109:46 (12)114:40 (15)118:35 (15)
Expres Czech Team01:48 (49)02:42 (49)07:03 (50)10:29 (65)02:18 (55)17:19 (63)01:51 (53)02:14 (47)00:58 (51)08:08 (65)01:04 (64)04:02 (57)02:13 (58)07:04 (63)15:26 (72)05:07 (60)02:01 (71)02:25 (48)01:08 (53)05:44 (64)08:42 (72)04:54 (71)03:55 (72)
66Björn Kramer119:51+52:4502:11 (63)04:53 (55)11:31 (47)20:49 (46)23:31 (55)40:43 (55)42:53 (54)50:03 (64)51:02 (64)58:14 (63)59:17 (63)71:49 (71)73:36 (71)80:45 (71)90:59 (71)96:49 (72)98:01 (71)100:57 (1)102:01 (1)106:40 (6)113:40 (14)117:19 (16)119:51 (16)
OL-Team Bayern02:11 (63)02:42 (49)06:38 (44)09:18 (55)02:42 (64)17:12 (61)02:10 (67)07:10 (73)00:59 (53)07:12 (55)01:03 (62)12:32 (71)01:47 (43)07:09 (64)10:14 (60)05:50 (68)01:12 (56)02:56 (63)01:04 (50)04:39 (54)07:00 (66)03:39 (60)02:32 (59)
67Petr Suchy122:13+55:0701:47 (47)04:26 (44)11:33 (49)23:59 (65)26:09 (63)43:16 (62)45:22 (62)51:38 (68)52:38 (68)61:21 (68)62:25 (68)66:46 (68)68:36 (66)77:05 (68)91:31 (72)96:46 (71)98:23 (72)101:08 (2)103:00 (2)108:13 (7)115:54 (15)119:25 (17)122:13 (17)
Co kde Radim posbiral (CZE)01:47 (47)02:39 (46)07:07 (51)12:26 (71)02:10 (50)17:07 (59)02:06 (63)06:16 (72)01:00 (54)08:43 (68)01:04 (64)04:21 (63)01:50 (46)08:29 (70)14:26 (71)05:15 (62)01:37 (70)02:45 (60)01:52 (72)05:13 (63)07:41 (69)03:31 (56)02:48 (68)
68Matthias Poell126:08+59:0202:26 (70)07:12 (68)16:19 (68)27:04 (68)29:26 (69)46:36 (68)49:13 (68)52:43 (70)54:03 (70)63:17 (71)64:18 (71)68:59 (70)73:04 (70)80:38 (70)92:14 (73)98:50 (73)100:13 (1)104:21 (3)105:38 (3)110:50 (8)117:54 (16)122:16 (18)126:08 (18)
OLC Wienerwald02:26 (70)04:46 (68)09:07 (65)10:45 (66)02:22 (58)17:10 (60)02:37 (72)03:30 (66)01:20 (66)09:14 (69)01:01 (60)04:41 (66)04:05 (67)07:34 (66)11:36 (67)06:36 (72)01:23 (66)04:08 (72)01:17 (64)05:12 (62)07:04 (67)04:22 (69)03:52 (71)
69Denis Kokelj135:13+68:0702:50 (71)05:22 (62)13:02 (56)22:31 (61)24:23 (59)41:38 (57)43:32 (58)47:20 (60)48:26 (60)55:39 (60)56:40 (60)60:26 (57)63:58 (59)70:26 (59)79:27 (57)84:32 (58)85:50 (59)88:47 (63)90:58 (64)99:34 (73)123:00 (17)130:23 (19)135:13 (19)
Kamniški orientacijski klub02:50 (71)02:32 (38)07:40 (59)09:29 (57)01:52 (40)17:15 (62)01:54 (57)03:48 (68)01:06 (58)07:13 (56)01:01 (60)03:46 (50)03:32 (66)06:28 (54)09:01 (48)05:05 (59)01:18 (61)02:57 (64)02:11 (73)08:36 (73)23:26 (73)07:23 (73)04:50 (73)
Luca Rosato136:17+69:1102:15 (66)10:43 (74)21:33 (74)34:18 (74)37:03 (73)58:17 (73)60:32 (73)64:55 (73)66:09 (72)74:34 (72)75:54 (72) (N/A) (N/A) (N/A)100:05 (1)107:39 (1)108:58 (2)113:04 (4)114:37 (4)121:47 (9)129:32 (18)133:45 (20)136:17 (20)
A.S.D. Orienteering G. Galilei02:15 (66)08:28 (74)10:50 (71)12:45 (73)02:45 (67)21:14 (72)02:15 (69)04:23 (70)01:14 (65)08:25 (67)01:20 (71)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)100:05 (57)07:34 (73)01:19 (63)04:06 (71)01:33 (70)07:10 (69)07:45 (71)04:13 (65)02:32 (59)
Maurizio Todeschini61:47+-6:4103:11 (74)09:28 (73)17:56 (71)28:14 (73) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)61:47 (21)
Nirvana Verde03:11 (74)06:17 (72)08:28 (63)10:18 (64)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)61:47 (74)
Thomas Polster93:46+26:4001:57 (58)04:35 (50)16:26 (69)27:23 (71)29:41 (70)46:18 (67)48:25 (66)51:07 (66)52:00 (66) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)62:04 (31)67:14 (33)68:23 (34)71:46 (39)73:19 (41)79:33 (48)86:53 (60)90:56 (64)93:46 (66)
HSV Spittal/Drau01:57 (58)02:38 (43)11:51 (72)10:57 (68)02:18 (55)16:37 (58)02:07 (64)02:42 (63)00:53 (48)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)62:04 (73)05:10 (61)01:09 (53)03:23 (68)01:33 (70)06:14 (66)07:20 (68)04:03 (64)02:50 (70)
Matjaž Štanfel+-68:54 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OK Azimut00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
François Van Der Ouderaa+-68:54 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Belgian Military Orienteering Team00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Pavel Kosarek+-68:54 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Czech Junior team00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Aljoša Pečar+-68:54 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Mariborski OK00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Ákos Kisvölcsey+-68:54 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
MOM Budapest00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Rajko Kračun114:11+47:0501:36 (35)03:47 (25)18:35 (72)27:08 (69)29:02 (67)47:05 (70)49:20 (69)51:24 (67)52:23 (67)58:35 (65)59:34 (64)63:38 (63)65:34 (62)78:27 (69)87:47 (70)92:30 (70) (N/A)95:42 (72)96:36 (72)103:05 (3)108:12 (10)111:52 (12)114:11 (12)
Orientacijski Klub Polaris01:36 (35)02:11 (22)14:48 (74)08:33 (50)01:54 (42)18:03 (66)02:15 (69)02:04 (35)00:59 (53)06:12 (34)00:59 (55)04:04 (58)01:56 (50)12:53 (71)09:20 (52)04:43 (54)00:00 (N/A)95:42 (73)00:54 (33)06:29 (68)05:07 (39)03:40 (62)02:19 (52)
Andrej Cimerman117:02+49:5602:53 (72)06:27 (67)13:27 (60)26:49 (67)35:21 (72)51:56 (72)53:32 (71)55:18 (71) (N/A)62:28 (69)63:22 (69)66:40 (67)70:50 (69)76:27 (67)86:19 (69)90:54 (68)92:13 (69)94:41 (71)95:59 (71)103:47 (5)109:18 (11)114:32 (14)117:02 (13)
Orientacijski Klub Polaris02:53 (72)03:34 (65)07:00 (48)13:22 (74)08:32 (73)16:35 (57)01:36 (41)01:46 (13)00:00 (N/A)62:28 (72)00:54 (49)03:18 (32)04:10 (69)05:37 (37)09:52 (56)04:35 (51)01:19 (63)02:28 (51)01:18 (65)07:48 (72)05:31 (46)05:14 (72)02:30 (56)