Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - SOL1 - Lipica Open 2016 2.etapa - dolga

DROT, Veliki Dol, 13. 3. 2016
Kategorija: M35

NIme / klubČasZaostanekS-7373-5353-5454-5555-6767-6969-4545-5959-6565-6363-3232-5050-7474-7575-F
1Michael Stockmayer52:56+00:0015:05 (1)16:33 (1)17:14 (1)22:31 (1)23:28 (1)32:12 (3)37:47 (4)39:29 (3)41:02 (4)42:16 (5)44:36 (5)48:03 (5)50:21 (5)51:36 (6)52:56 (6)
HSV-OL Wr.Neustadt15:05 (1)01:28 (13)00:41 (1)05:17 (1)00:57 (12)08:44 (13)05:35 (1)01:42 (1)01:33 (1)01:14 (1)02:20 (1)03:27 (2)02:18 (1)01:15 (1)01:20 (2)
2Ivaylo Ivanov58:50+05:5418:01 (9)19:14 (7)20:00 (6)25:53 (3)26:45 (3)34:13 (5)41:11 (6)43:18 (5)45:01 (6)46:21 (7)49:24 (6)52:55 (6)55:35 (6)57:12 (7)58:50 (7)
Begun18:01 (9)01:13 (6)00:46 (2)05:53 (3)00:52 (7)07:28 (1)06:58 (6)02:07 (3)01:43 (2)01:20 (2)03:03 (6)03:31 (3)02:40 (6)01:37 (19)01:38 (20)
3Daniel Zwiker59:51+06:5518:09 (11)19:45 (10)20:51 (10)26:45 (9)27:33 (8)36:02 (8)42:40 (9)44:35 (9)46:45 (10)48:10 (11)50:35 (8)54:21 (7)57:04 (7)58:21 (8)59:51 (8)
OLG Galgenen18:09 (11)01:36 (16)01:06 (25)05:54 (4)00:48 (2)08:29 (10)06:38 (4)01:55 (2)02:10 (6)01:25 (6)02:25 (2)03:46 (6)02:43 (9)01:17 (2)01:30 (13)
4Bernhard Fink60:22+07:2617:39 (7)19:24 (8)20:18 (9)26:27 (5)27:30 (7)35:20 (7)41:44 (8)44:03 (8)46:26 (9)47:49 (10)50:56 (9)54:55 (10)57:30 (9)58:54 (10)60:22 (9)
ASKÖ Henndorf17:39 (7)01:45 (20)00:54 (10)06:09 (7)01:03 (19)07:50 (3)06:24 (3)02:19 (8)02:23 (10)01:23 (5)03:07 (8)03:59 (11)02:35 (3)01:24 (7)01:28 (12)
5Kaspars Čerjaks60:24+07:2816:31 (2)17:44 (2)18:54 (3)24:49 (2)25:40 (2)34:07 (4)41:08 (5)43:23 (6)45:55 (8)47:17 (9)50:57 (10)54:38 (8)57:26 (8)58:51 (9)60:24 (10)
OK Kapa16:31 (2)01:13 (6)01:10 (26)05:55 (5)00:51 (5)08:27 (7)07:01 (7)02:15 (7)02:32 (15)01:22 (4)03:40 (18)03:41 (5)02:48 (11)01:25 (8)01:33 (16)
6Janez Pretnar60:32+07:3618:02 (10)19:26 (9)20:16 (8)26:25 (4)27:26 (4)35:04 (6)41:26 (7)43:40 (7)45:24 (7)47:04 (8)51:51 (11)55:09 (11)57:54 (10)59:16 (11)60:32 (11)
Kamniški orientacijski klub18:02 (10)01:24 (10)00:50 (5)06:09 (7)01:01 (17)07:38 (2)06:22 (2)02:14 (6)01:44 (3)01:40 (19)04:47 (30)03:18 (1)02:45 (10)01:22 (5)01:16 (1)
7Pavel Milan62:29+09:3317:11 (4)18:24 (4)19:21 (4)26:32 (6)27:27 (6)36:05 (9)43:18 (10)45:28 (10)47:52 (11)49:31 (12)52:22 (12)56:30 (12)59:28 (12)60:52 (13)62:29 (13)
KOS Tesla Brno17:11 (4)01:13 (6)00:57 (13)07:11 (14)00:55 (9)08:38 (12)07:13 (9)02:10 (4)02:24 (11)01:39 (18)02:51 (4)04:08 (16)02:58 (16)01:24 (7)01:37 (19)
8Petr Skyva65:11+12:1518:00 (8)19:13 (6)20:10 (7)27:29 (11)28:37 (11)36:54 (12)44:44 (12)48:12 (12)50:18 (12)51:47 (13)55:01 (13)59:02 (13)61:52 (13)63:26 (14)65:11 (14)
SCM Hanacke oblasti18:00 (8)01:13 (6)00:57 (13)07:19 (15)01:08 (24)08:17 (5)07:50 (12)03:28 (25)02:06 (5)01:29 (11)03:14 (11)04:01 (13)02:50 (12)01:34 (17)01:45 (27)
9Blaž Kölner65:24+12:2816:49 (3)17:55 (3)18:47 (2)27:15 (10)28:18 (10)36:24 (10)46:28 (16)48:56 (15)51:27 (14)52:53 (15)55:53 (14)59:54 (14)62:36 (14)63:58 (15)65:24 (15)
Orientacijski klub Komenda16:49 (3)01:06 (1)00:52 (8)08:28 (22)01:03 (19)08:06 (4)10:04 (28)02:28 (13)02:31 (14)01:26 (8)03:00 (5)04:01 (13)02:42 (8)01:22 (5)01:26 (8)
10Jiri Hlavac66:34+13:3818:30 (12)20:10 (12)21:15 (12)28:23 (12)29:14 (12)37:42 (13)45:17 (14)48:19 (13)50:19 (13)51:53 (14)56:23 (15)60:19 (15)63:34 (15)65:03 (16)66:34 (16)
KOS Tesla Brno18:30 (12)01:40 (18)01:05 (23)07:08 (13)00:51 (5)08:28 (8)07:35 (11)03:02 (19)02:00 (4)01:34 (14)04:30 (28)03:56 (9)03:15 (20)01:29 (11)01:31 (14)
11Evaldas Jadenkus67:16+14:2018:37 (13)20:36 (14)21:38 (13)29:04 (16)30:09 (16)38:47 (16)46:17 (15)48:44 (14)51:49 (16)53:34 (17)57:21 (16)61:11 (16)64:05 (16)65:35 (17)67:16 (17)
Azuolas18:37 (13)01:59 (23)01:02 (20)07:26 (16)01:05 (21)08:38 (12)07:30 (10)02:27 (12)03:05 (24)01:45 (22)03:47 (22)03:50 (8)02:54 (15)01:30 (12)01:41 (21)
12Tadas Kazlauskas68:16+15:2017:22 (5)20:06 (11)20:53 (11)26:40 (8)27:41 (9)36:26 (11)43:37 (11)46:04 (11)53:41 (17)55:07 (18)58:17 (17)62:30 (17)65:12 (17)66:49 (18)68:16 (18)
Fortuna OSK17:22 (5)02:44 (27)00:47 (3)05:47 (2)01:01 (17)08:45 (14)07:11 (8)02:27 (12)07:37 (35)01:26 (8)03:10 (9)04:13 (17)02:42 (8)01:37 (19)01:27 (9)
13Lyonel Ehrl69:23+16:2717:38 (6)19:02 (5)20:00 (6)26:39 (7)27:27 (6)39:10 (17)48:10 (17)50:21 (17)53:59 (18)55:30 (19)58:57 (18)63:14 (18)66:25 (18)67:58 (20)69:23 (20)
OL-Team Bayern17:38 (6)01:24 (10)00:58 (15)06:39 (10)00:48 (2)11:43 (25)09:00 (19)02:11 (5)03:38 (29)01:31 (13)03:27 (15)04:17 (20)03:11 (19)01:33 (14)01:25 (7)
13Aidas Barkauskas69:23+16:2720:07 (16)21:45 (17)22:44 (17)28:55 (14)29:51 (14)38:14 (15)45:06 (13)49:17 (16)51:29 (15)52:56 (16)60:25 (19)64:13 (19)66:40 (19)67:58 (20)69:23 (20)
OK ąžuolas20:07 (16)01:38 (17)00:59 (17)06:11 (8)00:56 (10)08:23 (6)06:52 (5)04:11 (32)02:12 (7)01:27 (10)07:29 (37)03:48 (7)02:27 (2)01:18 (3)01:25 (7)
15Ingemar Neuhauser71:37+18:4118:46 (14)20:36 (14)21:42 (14)28:37 (13)29:36 (13)38:05 (14)50:09 (19)52:31 (19)55:05 (19)57:08 (20)60:34 (20)64:49 (20)68:36 (21)70:05 (22)71:37 (21)
SeleSuedtirol18:46 (14)01:50 (22)01:06 (25)06:55 (11)00:59 (14)08:29 (10)12:04 (29)02:22 (9)02:34 (16)02:03 (32)03:26 (14)04:15 (18)03:47 (33)01:29 (11)01:32 (15)
16Aleš Poljanšek71:45+18:4919:14 (15)21:17 (15)22:08 (15)31:32 (18)32:26 (17)41:12 (19)49:14 (18)51:51 (18)56:19 (21)58:11 (22)61:01 (21)65:08 (21)68:02 (20)70:02 (21)71:45 (22)
OK Azimut19:14 (15)02:03 (24)00:51 (7)09:24 (28)00:54 (8)08:46 (15)08:02 (15)02:37 (15)04:28 (32)01:52 (25)02:50 (3)04:07 (15)02:54 (15)02:00 (30)01:43 (22)
17Bojan Jevševar72:21+19:2520:18 (17)22:59 (19)23:53 (19)32:56 (19)33:48 (19)42:54 (20)50:55 (20)53:28 (20)56:10 (20)57:32 (21)61:19 (22)65:56 (22)68:59 (22)70:27 (23)72:21 (23)
OK Brežice20:18 (17)02:41 (26)00:54 (10)09:03 (25)00:52 (7)09:06 (16)08:01 (14)02:33 (14)02:42 (18)01:22 (4)03:47 (22)04:37 (25)03:03 (17)01:28 (9)01:54 (32)
18Gregor Anderluh75:03+22:0721:56 (20)23:21 (20)24:21 (20)31:27 (17)32:42 (18)43:09 (21)52:03 (21)54:27 (21)56:44 (22)58:23 (23)61:52 (23)67:22 (23)71:00 (23)73:03 (24)75:03 (24)
Orientacijski Klub Polaris21:56 (20)01:25 (11)01:00 (18)07:06 (12)01:15 (27)10:27 (19)08:54 (18)02:24 (10)02:17 (9)01:39 (18)03:29 (16)05:30 (32)03:38 (30)02:03 (32)02:00 (36)
19Klemen Kenda76:59+24:0320:55 (19)22:43 (18)23:47 (18)33:00 (20)34:11 (20)44:56 (22)52:49 (22)56:09 (22)59:26 (23)61:26 (24)65:21 (24)70:16 (24)73:33 (24)75:14 (25)76:59 (25)
OK Azimut20:55 (19)01:48 (21)01:04 (21)09:13 (26)01:11 (25)10:45 (20)07:53 (13)03:20 (23)03:17 (26)02:00 (31)03:55 (24)04:55 (26)03:17 (24)01:41 (21)01:45 (27)
20Kristian Bosisio81:25+28:2923:18 (21)26:09 (22)27:10 (22)35:24 (22)36:46 (22)47:47 (24)56:40 (23)60:21 (23)63:36 (24)65:17 (25)69:19 (25)74:30 (25)78:11 (25)79:51 (26)81:25 (26)
OK Trzin23:18 (21)02:51 (29)01:01 (19)08:14 (21)01:22 (33)11:01 (21)08:53 (17)03:41 (26)03:15 (25)01:41 (20)04:02 (26)05:11 (28)03:41 (31)01:40 (20)01:34 (17)
21Gábor Nagy82:48+29:5224:10 (22)25:29 (21)26:20 (21)34:34 (21)35:54 (21)45:12 (23)59:41 (24)62:45 (24)65:32 (25)67:10 (26)71:58 (26)76:00 (26)79:31 (26)81:03 (27)82:48 (27)
Tipo Orienteering Club24:10 (22)01:19 (7)00:51 (7)08:14 (21)01:20 (31)09:18 (17)14:29 (34)03:04 (20)02:47 (19)01:38 (16)04:48 (31)04:02 (14)03:31 (27)01:32 (13)01:45 (27)
22Eddy Sandri82:55+29:5927:37 (29)29:05 (28)30:48 (28)38:51 (26)39:58 (26)51:03 (26)61:03 (25)64:49 (25)67:19 (26)69:03 (27)73:02 (27)77:00 (27)79:40 (27)81:32 (28)82:55 (28)
Junior Team Trentino27:37 (29)01:28 (13)01:43 (31)08:03 (19)01:07 (23)11:05 (22)10:00 (27)03:46 (27)02:30 (13)01:44 (21)03:59 (25)03:58 (10)02:40 (6)01:52 (25)01:23 (5)
23Roman Fiedler87:12+34:1620:27 (18)21:35 (16)22:33 (16)29:01 (15)29:58 (15)40:24 (18)61:49 (26)70:27 (30)73:23 (30)74:50 (30)78:07 (30)81:40 (28)84:17 (28)85:51 (29)87:12 (29)
OC Fürstenfeld20:27 (18)01:08 (2)00:58 (15)06:28 (9)00:57 (12)10:26 (18)21:25 (36)08:38 (34)02:56 (23)01:27 (10)03:17 (13)03:33 (4)02:37 (4)01:34 (17)01:21 (3)
24Stefano Brambilla88:42+35:4625:56 (26)29:33 (29)30:45 (27)40:37 (29)41:54 (29)54:05 (29)63:28 (27)67:53 (27)70:48 (27)72:46 (28)76:32 (28)81:44 (29)85:14 (29)87:07 (30)88:42 (30)
CO225:56 (26)03:37 (35)01:12 (27)09:52 (33)01:17 (30)12:11 (29)09:23 (25)04:25 (33)02:55 (21)01:58 (29)03:46 (20)05:12 (29)03:30 (26)01:53 (26)01:35 (18)
25Matej Sedej90:35+37:3924:33 (23)27:49 (24)28:48 (24)38:27 (25)39:32 (25)52:36 (27)64:44 (29)68:36 (28)71:27 (28)73:22 (29)76:59 (29)82:35 (30)86:25 (30)88:46 (31)90:35 (31)
OK Azimut24:33 (23)03:16 (34)00:59 (17)09:39 (32)01:05 (21)13:04 (30)12:08 (30)03:52 (28)02:51 (20)01:55 (26)03:37 (17)05:36 (33)03:50 (34)02:21 (36)01:49 (30)
26David Smekal93:39+40:4328:23 (31)29:47 (30)32:52 (31)40:43 (30)42:36 (30)57:24 (33)66:40 (32)75:54 (35)78:21 (35)80:10 (35)83:27 (32)87:43 (32)90:37 (31)92:11 (32)93:39 (32)
SCM Hanacke oblasti28:23 (31)01:24 (10)03:05 (36)07:51 (18)01:53 (35)14:48 (33)09:16 (22)09:14 (36)02:27 (12)01:49 (24)03:17 (13)04:16 (19)02:54 (15)01:34 (17)01:28 (12)
27Jožko Jazbar94:19+41:2325:19 (24)26:49 (23)28:13 (23)35:57 (23)37:14 (23)48:56 (25)65:25 (30)74:21 (32)76:35 (31)78:33 (32)81:39 (31)86:52 (31)90:48 (32)92:34 (33)94:19 (33)
OK Azimut25:19 (24)01:30 (14)01:24 (30)07:44 (17)01:17 (30)11:42 (24)16:29 (35)08:56 (35)02:14 (8)01:58 (29)03:06 (7)05:13 (30)03:56 (36)01:46 (23)01:45 (27)
28Stanislav Kustec96:52+43:5628:09 (30)31:11 (31)32:08 (30)41:35 (31)42:42 (31)62:32 (35)71:53 (35)74:36 (33)77:57 (34)79:54 (33)85:33 (36)89:57 (34)93:13 (34)95:07 (34)96:52 (34)
Mariborski OK28:09 (30)03:02 (33)00:57 (13)09:27 (30)01:07 (23)19:50 (35)09:21 (24)02:43 (16)03:21 (28)01:57 (27)05:39 (35)04:24 (22)03:16 (22)01:54 (27)01:45 (27)
29Andrea Foschian97:06+44:1026:22 (28)28:57 (27)30:17 (26)39:43 (27)41:08 (27)55:18 (31)68:20 (33)72:19 (31)77:31 (32)80:10 (35)84:28 (33)88:54 (33)92:51 (33)95:08 (35)97:06 (35)
Semiperdo Orienteering Maniago26:22 (28)02:35 (25)01:20 (29)09:26 (29)01:25 (34)14:10 (32)13:02 (32)03:59 (30)05:12 (33)02:39 (35)04:18 (27)04:26 (23)03:57 (37)02:17 (34)01:58 (34)
30Roberto Larotella98:44+45:4826:10 (27)27:54 (25)28:59 (25)37:59 (24)39:00 (24)54:20 (30)64:05 (28)66:58 (26)72:57 (29)77:33 (31)86:33 (37)91:00 (35)94:42 (35)96:57 (37)98:44 (36)
ORIENTEERING TRIESTE A.S.D.26:10 (27)01:44 (19)01:05 (23)09:00 (24)01:01 (17)15:20 (34)09:45 (26)02:53 (17)05:59 (34)04:36 (37)09:00 (38)04:27 (24)03:42 (32)02:15 (33)01:47 (29)
31Marko Gamberger98:50+45:5432:09 (33)34:58 (33)37:55 (33)47:15 (33)48:36 (33)62:03 (34)71:05 (34)75:02 (34)77:41 (33)80:35 (37)85:17 (34)91:25 (36)94:55 (36)96:57 (37)98:50 (37)
OK Vihor32:09 (33)02:49 (28)02:57 (35)09:20 (27)01:21 (32)13:27 (31)09:02 (20)03:57 (29)02:39 (17)02:54 (36)04:42 (29)06:08 (35)03:30 (26)02:02 (31)01:53 (31)
32Stefano Collodet99:23+46:2729:46 (32)32:48 (32)34:03 (32)43:36 (32)44:27 (32)56:21 (32)65:36 (31)68:59 (29)78:34 (36)80:34 (36)85:25 (35)91:47 (37)95:42 (37)98:01 (38)99:23 (38)
Friuli MTB & Orienteering29:46 (32)03:02 (33)01:15 (28)09:33 (31)00:51 (5)11:54 (26)09:15 (21)03:23 (24)09:35 (36)02:00 (31)04:51 (32)06:22 (37)03:55 (35)02:19 (35)01:22 (4)
33Hannes Wenzel102:23+49:2725:51 (25)28:49 (26)30:59 (29)39:56 (28)41:10 (28)52:42 (28)74:52 (36)78:59 (36)82:17 (37)84:44 (38)90:22 (38)94:45 (38)97:52 (38)100:55 (1)102:23 (1)
OLC Union Viktring25:51 (25)02:58 (31)02:10 (33)08:57 (23)01:14 (26)11:32 (23)22:10 (37)04:07 (31)03:18 (27)02:27 (33)05:38 (34)04:23 (21)03:07 (18)03:03 (38)01:28 (12)
34Roman Danek122:28+69:3255:00 (36)57:55 (35)60:37 (35)71:21 (35)72:37 (35)84:34 (37)93:53 (38)97:11 (38)101:01 (1)103:34 (1)109:17 (1)115:13 (1)118:45 (1)120:42 (2)122:28 (2)
KOB Start Blansko55:00 (36)02:55 (30)02:42 (34)10:44 (35)01:16 (28)11:57 (28)09:19 (23)03:18 (22)03:50 (30)02:33 (34)05:43 (36)05:56 (34)03:32 (28)01:57 (29)01:46 (28)
35Valter Foški130:20+77:2438:33 (34)40:09 (34)40:58 (34)51:34 (34)52:33 (34)64:29 (36)76:42 (37)87:14 (37)111:58 (2)113:29 (2)116:41 (2)122:59 (2)126:15 (2)128:12 (3)130:20 (3)
Orientacijski Klub Polaris38:33 (34)01:36 (16)00:49 (4)10:36 (34)00:59 (14)11:56 (27)12:13 (31)10:32 (37)24:44 (37)01:31 (13)03:12 (10)06:18 (36)03:16 (22)01:57 (29)02:08 (37)
Lino Legac61:39+08:43 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)28:15 (2)36:42 (3)39:41 (4)44:08 (5)45:44 (6)49:39 (7)54:41 (9)57:58 (11)59:41 (12)61:39 (12)
OK Japetic00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)28:15 (37)08:27 (16)02:59 (18)04:27 (31)01:36 (15)03:55 (24)05:02 (27)03:17 (24)01:43 (22)01:58 (34)
Audrius Smilgius+-53:04 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Azuolas00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Stefan Schwarzenberger38:51+-15:55 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)14:08 (2)17:18 (2)20:14 (3)22:00 (4)25:45 (4)31:00 (4)34:36 (4)36:27 (5)38:51 (5)
Swiss O Tours00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)14:08 (33)03:10 (21)02:56 (23)01:46 (23)03:45 (19)05:15 (31)03:36 (29)01:51 (24)02:24 (38)
Alessio Rozzi186:35+133:3944:58 (35)63:04 (36)64:57 (36)80:38 (36)82:37 (36)103:28 (1)126:42 (1)139:22 (1) (N/A)163:35 (3)169:09 (3)176:14 (3)181:43 (3)184:35 (4)186:35 (4)
SSD-AŠZ GAJA44:58 (35)18:06 (36)01:53 (32)15:41 (36)01:59 (36)20:51 (36)23:14 (38)12:40 (38)00:00 (N/A)163:35 (38)05:34 (33)07:05 (38)05:29 (38)02:52 (37)02:00 (36)
Tomislav Varnica+-53:04 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OK Vihor00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)