Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - SOL1 - Lipica Open 2016 2.etapa - dolga

DROT, Veliki Dol, 13. 3. 2016
Kategorija: M40

NIme / klubČasZaostanekS-7878-5454-7979-5555-6767-6969-4545-6363-8383-8282-5151-F
1Bernhard Venhauer60:19+00:0002:27 (3)19:11 (1)20:35 (1)25:39 (1)26:51 (1)35:04 (2)42:35 (2)48:37 (3)52:42 (3)54:16 (4)58:03 (6)60:19 (8)
OLC Union Viktring02:27 (3)16:44 (1)01:24 (8)05:04 (1)01:12 (20)08:13 (5)07:31 (7)06:02 (14)04:05 (6)01:34 (2)03:47 (5)02:16 (3)
2Martins Godins60:29+00:1003:18 (14)21:05 (3)23:01 (6)28:29 (5)29:38 (5)37:02 (4)44:25 (6)48:40 (4)52:43 (4)54:26 (5)58:12 (7)60:29 (9)
42km.lv03:18 (14)17:47 (2)01:56 (22)05:28 (4)01:09 (16)07:24 (1)07:23 (6)04:15 (1)04:03 (5)01:43 (3)03:46 (4)02:17 (4)
3Martin Veitsberger60:48+00:2902:23 (2)21:08 (4)22:19 (3)27:41 (2)28:39 (2)36:33 (3)42:59 (3)48:57 (5)52:52 (5)54:59 (6)58:37 (8)60:48 (10)
OJE Wappler02:23 (2)18:45 (5)01:11 (3)05:22 (3)00:58 (6)07:54 (3)06:26 (1)05:58 (13)03:55 (2)02:07 (15)03:38 (1)02:11 (2)
4Girts Jankovskis61:16+00:5702:17 (1)21:04 (2)22:13 (2)27:49 (3)29:05 (3)37:11 (5)44:13 (4)49:54 (7)53:43 (7)55:14 (7)58:57 (9)61:16 (11)
Ozons OK02:17 (1)18:47 (6)01:09 (1)05:36 (5)01:16 (22)08:06 (4)07:02 (3)05:41 (10)03:49 (1)01:31 (1)03:43 (3)02:19 (5)
5Edi Ocvirk62:18+01:5903:25 (15)21:32 (6)22:43 (4)28:25 (4)29:20 (4)37:14 (6)44:18 (5)49:06 (6)53:41 (6)55:33 (8)60:11 (10)62:18 (12)
OK Japetic03:25 (15)18:07 (3)01:11 (3)05:42 (6)00:55 (3)07:54 (3)07:04 (4)04:48 (2)04:35 (8)01:52 (9)04:38 (9)02:07 (1)
6Andrea Cipriani64:16+03:5703:44 (16)24:17 (13)25:37 (13)30:55 (10)31:53 (10)40:29 (8)47:27 (7)52:18 (8)56:14 (8)58:02 (9)61:43 (11)64:16 (13)
Junior Team Trentino03:44 (16)20:33 (11)01:20 (6)05:18 (2)00:58 (6)08:36 (6)06:58 (2)04:51 (3)03:56 (3)01:48 (5)03:41 (2)02:33 (9)
7Norbert Bozsó68:26+08:0702:43 (8)21:18 (5)22:45 (5)29:18 (6)30:24 (6)39:49 (7)48:31 (8)53:47 (9)59:40 (9)61:26 (10)66:06 (12)68:26 (14)
Maccabi VAC - Hungary02:43 (8)18:35 (4)01:27 (11)06:33 (11)01:06 (11)09:25 (8)08:42 (11)05:16 (5)05:53 (16)01:46 (4)04:40 (11)02:20 (6)
8Plamen Ivanov69:07+08:4802:30 (4)23:06 (10)24:31 (10)30:51 (9)31:52 (9)41:40 (11)49:55 (10)55:21 (10)60:03 (10)61:54 (11)66:25 (13)69:07 (15)
Begun02:30 (4)20:36 (12)01:25 (9)06:20 (9)01:01 (9)09:48 (10)08:15 (8)05:26 (9)04:42 (9)01:51 (6)04:31 (8)02:42 (12)
9Péter Kálmán70:21+10:0202:35 (5)23:37 (11)24:50 (11)31:29 (12)32:29 (12)41:40 (11)48:57 (9)55:24 (11)61:25 (12)63:24 (12)67:37 (14)70:21 (16)
Budapest Mix02:35 (5)21:02 (13)01:13 (4)06:39 (13)01:00 (8)09:11 (7)07:17 (5)06:27 (16)06:01 (17)01:59 (11)04:13 (6)02:44 (13)
10Sergey Cherniavsky70:47+10:2803:15 (13)22:15 (8)23:49 (8)30:38 (8)31:46 (8)41:33 (9)49:59 (11)55:55 (12)61:25 (12)63:37 (13)68:19 (15)70:47 (17)
OC München03:15 (13)19:00 (7)01:34 (15)06:49 (14)01:08 (14)09:47 (9)08:26 (10)05:56 (12)05:30 (13)02:12 (17)04:42 (12)02:28 (8)
11Marián Mikluš75:07+14:4802:49 (9)24:47 (14)26:13 (14)32:38 (13)33:44 (13)44:35 (13)53:48 (13)59:13 (14)65:31 (14)67:38 (15)72:22 (16)75:07 (18)
TJ Rapid Bratislava02:49 (9)21:58 (16)01:26 (10)06:25 (10)01:06 (11)10:51 (14)09:13 (13)05:25 (7)06:18 (18)02:07 (15)04:44 (13)02:45 (16)
12Robert Binar75:34+15:1503:52 (17)25:12 (15)26:41 (15)33:19 (14)34:14 (14)45:31 (15)55:08 (15)61:04 (16)66:11 (17)68:15 (16)72:54 (18)75:34 (19)
SCM Hanacke oblasti03:52 (17)21:20 (14)01:29 (13)06:38 (12)00:55 (3)11:17 (15)09:37 (18)05:56 (12)05:07 (11)02:04 (12)04:39 (10)02:40 (11)
13Tihomir Salopek75:38+15:1902:43 (8)22:25 (9)23:58 (9)29:45 (7)30:53 (7)42:11 (12)53:43 (12)59:04 (13)64:20 (13)66:34 (14)72:23 (17)75:38 (20)
OK RIS Delnice02:43 (8)19:42 (9)01:33 (14)05:47 (7)01:08 (14)11:18 (16)11:32 (22)05:21 (6)05:16 (12)02:14 (18)05:49 (19)03:15 (21)
14Alex Srb75:57+15:3803:07 (12)25:20 (16)26:48 (16)33:47 (15)34:59 (15)46:31 (16)55:37 (16)61:03 (15)65:57 (16)68:20 (17)73:12 (19)75:57 (21)
Orienteering Klosterneuburg03:07 (12)22:13 (17)01:28 (12)06:59 (15)01:12 (20)11:32 (17)09:06 (12)05:26 (9)04:54 (10)02:23 (20)04:52 (15)02:45 (16)
15Lorenzo Frizzera76:25+16:0604:28 (18)24:12 (12)25:27 (12)31:21 (11)32:18 (11)45:25 (14)55:02 (14)61:46 (17)65:57 (16)68:50 (18)73:40 (20)76:25 (22)
AD Trento Orienteering04:28 (18)19:44 (10)01:15 (5)05:54 (8)00:57 (4)13:07 (20)09:37 (18)06:44 (18)04:11 (7)02:53 (24)04:50 (14)02:45 (16)
16Damir Gobec81:44+21:2502:50 (10)22:06 (7)23:28 (7)44:25 (22)45:24 (21)55:31 (20)63:56 (19)69:01 (19)73:04 (18)74:56 (19)79:16 (21)81:44 (23)
OK Vihor02:50 (10)19:16 (8)01:22 (7)20:57 (26)00:59 (7)10:07 (11)08:25 (9)05:05 (4)04:03 (5)01:52 (9)04:20 (7)02:28 (8)
17David Dorling93:33+33:1404:38 (19)26:24 (17)28:07 (17)36:16 (16)37:28 (16)50:19 (17)59:54 (17)66:00 (18)81:18 (19)83:25 (20)90:42 (22)93:33 (24)
Dartford04:38 (19)21:46 (15)01:43 (18)08:09 (18)01:12 (20)12:51 (18)09:35 (16)06:06 (15)15:18 (27)02:07 (15)07:17 (23)02:51 (18)
18Peter Ferluga95:56+35:3704:47 (20)29:17 (21)31:11 (21)44:09 (21)45:39 (22)59:41 (22)70:34 (21)78:41 (22)85:18 (21)87:10 (22)92:47 (23)95:56 (25)
SSD-AŠZ GAJA04:47 (20)24:30 (21)01:54 (21)12:58 (24)01:30 (23)14:02 (23)10:53 (21)08:07 (21)06:37 (21)01:52 (9)05:37 (17)03:09 (20)
19Herfried Trummer96:49+36:3005:12 (24)28:27 (19)30:16 (19)37:48 (17)38:57 (17)55:25 (19)71:11 (22)79:58 (23)85:29 (22)87:59 (23)93:22 (24)96:49 (26)
OC Fürstenfeld05:12 (24)23:15 (18)01:49 (20)07:32 (16)01:09 (16)16:28 (24)15:46 (26)08:47 (23)05:31 (14)02:30 (21)05:23 (16)03:27 (23)
20Feridun Takis98:05+37:4605:43 (25)30:09 (22)31:47 (22)39:44 (18)40:54 (18)51:43 (18)61:17 (18)76:01 (20)82:23 (20)84:19 (21)95:15 (25)98:05 (27)
Istanbul Orienteering Spor Kulubu05:43 (25)24:26 (20)01:38 (16)07:57 (17)01:10 (17)10:49 (13)09:34 (15)14:44 (26)06:22 (19)01:56 (10)10:56 (27)02:50 (17)
21Gregor Pavlič101:01+40:4204:54 (22)40:27 (26)42:37 (25)53:38 (24)55:12 (24)65:47 (25)75:08 (25)82:10 (25)88:02 (24)92:26 (25)98:23 (26)101:01 (1)
SSD-AŠZ GAJA04:54 (22)35:33 (26)02:10 (25)11:01 (22)01:34 (25)10:35 (12)09:21 (14)07:02 (20)05:52 (15)04:24 (26)05:57 (20)02:38 (10)
22Márk Gárdonyi103:25+43:0602:40 (6)28:39 (20)30:27 (20)39:55 (19)41:44 (19)55:44 (21)67:53 (20)77:38 (21)87:19 (23)90:40 (24)98:58 (27)103:25 (2)
Orvosegyetem SC02:40 (6)25:59 (22)01:48 (19)09:28 (20)01:49 (27)14:00 (22)12:09 (24)09:45 (24)09:41 (25)03:21 (25)08:18 (26)04:27 (26)
23Robert Erber105:53+45:3404:51 (21)35:17 (24)36:58 (24)49:38 (23)50:46 (23)63:49 (24)74:10 (24)80:54 (24)88:23 (25)97:07 (26)102:56 (1)105:53 (3)
Orienteering Klosterneuburg04:51 (21)30:26 (25)01:41 (17)12:40 (23)01:08 (14)13:03 (19)10:21 (20)06:44 (18)07:29 (23)08:44 (27)05:49 (19)02:57 (19)
24Maurizio Marussig107:33+47:1404:56 (23)32:16 (23)34:18 (23)43:03 (20)44:19 (20)61:04 (23)73:17 (23)87:57 (26)95:26 (26)97:38 (27)104:16 (2)107:33 (4)
Friuli MTB & Orienteering04:56 (23)27:20 (24)02:02 (24)08:45 (19)01:16 (22)16:45 (25)12:13 (25)14:40 (25)07:29 (23)02:12 (17)06:38 (21)03:17 (22)
25Dušan Furucz114:13+53:5403:01 (11)27:04 (18)29:04 (18)60:50 (26)62:21 (26)76:09 (26)85:58 (26)92:59 (27)99:26 (27)102:07 (1)109:44 (3)114:13 (5)
Farmaceut Bratislava03:01 (11)24:03 (19)02:00 (23)31:46 (27)01:31 (24)13:48 (21)09:49 (19)07:01 (19)06:27 (20)02:41 (23)07:37 (24)04:29 (27)
26Piero Giudici129:45+69:2608:51 (27)35:50 (25)49:07 (26)59:05 (25)59:59 (25)81:48 (27)93:52 (27)102:29 (1)115:40 (1)117:55 (2)126:12 (4)129:45 (6)
ORIENTEERING TRIESTE A.S.D.08:51 (27)26:59 (23)13:17 (27)09:58 (21)00:54 (1)21:49 (27)12:04 (23)08:37 (22)13:11 (26)02:15 (19)08:17 (25)03:33 (24)
27Marko Germani171:51+111:3206:15 (26)60:20 (27)66:37 (27)83:19 (27)84:58 (27)106:23 (1)123:20 (1)149:18 (2)157:43 (2)160:23 (3)167:35 (5)171:51 (7)
SSD-AŠZ GAJA06:15 (26)54:05 (27)06:17 (26)16:42 (25)01:39 (26)21:25 (26)16:57 (27)25:58 (27)08:25 (24)02:40 (22)07:12 (22)04:16 (25)
Peteris Stradins+-61:41 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Auseklis IK00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Martin Bogensperger+-61:41 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
ASKÖ Henndorf00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Simone Grassi+-61:41 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Sportclub Meran00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)