Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - SOL1 - Lipica Open 2016 2.etapa - dolga

DROT, Veliki Dol, 13. 3. 2016
Kategorija: M45

NIme / klubČasZaostanekS-3333-6666-7373-7979-6868-5757-6969-4545-5959-6363-3232-6464-7575-F
1Hajdu Martin52:59+00:0005:28 (1)06:41 (1)16:59 (1)17:46 (1)25:23 (2)26:22 (2)28:56 (1)35:44 (1)38:17 (2)41:39 (5)44:54 (6)49:13 (7)51:39 (12)52:59 (14)
Tipo Orienteering Club05:28 (1)01:13 (2)10:18 (2)00:47 (1)07:37 (5)00:59 (3)02:34 (1)06:48 (1)02:33 (4)03:22 (3)03:15 (4)04:19 (1)02:26 (5)01:20 (2)
2Gábor Pavlovics53:49+00:5006:29 (4)07:46 (2)17:42 (2)18:44 (2)24:53 (1)25:50 (1)29:22 (2)36:19 (2)38:18 (3)41:09 (4)44:35 (5)49:47 (8)52:07 (13)53:49 (15)
Pécsi Vasutas SK06:29 (4)01:17 (5)09:56 (1)01:02 (13)06:09 (2)00:57 (2)03:32 (14)06:57 (2)01:59 (1)02:51 (2)03:26 (9)05:12 (3)02:20 (3)01:42 (14)
3Ferenc Viniczai60:38+07:3907:07 (9)08:41 (10)19:59 (3)21:10 (3)28:09 (3)29:48 (4)33:09 (4)40:27 (3)42:40 (4)47:04 (6)50:33 (7)55:59 (9)58:48 (14)60:38 (16)
Pécsi Vasutas SK07:07 (9)01:34 (14)11:18 (4)01:11 (18)06:59 (3)01:39 (24)03:21 (6)07:18 (3)02:13 (2)04:24 (11)03:29 (10)05:26 (7)02:49 (13)01:50 (24)
4Rudy Rooman61:13+08:1408:46 (25)09:51 (21)21:04 (7)22:09 (7)28:17 (4)29:13 (3)33:02 (3)41:59 (4)46:22 (5)50:17 (7)53:17 (8)57:42 (10)59:48 (15)61:13 (17)
TROL Belgium08:46 (25)01:05 (1)11:13 (3)01:05 (15)06:08 (1)00:56 (1)03:49 (21)08:57 (8)04:23 (28)03:55 (5)03:00 (1)04:25 (2)02:06 (1)01:25 (4)
5Pataki Gabor63:31+10:3207:16 (11)08:45 (11)20:24 (5)21:12 (4)31:34 (6)32:42 (6)35:30 (6)45:46 (6)48:22 (7)51:13 (9)54:24 (9)59:38 (11)62:03 (16)63:31 (18)
Pécsi Vasutas SK07:16 (11)01:29 (10)11:39 (5)00:48 (3)10:22 (22)01:08 (5)02:48 (2)10:16 (19)02:36 (5)02:51 (2)03:11 (3)05:14 (4)02:25 (4)01:28 (5)
6Martin Smolka66:26+13:2706:13 (2)07:57 (4)20:09 (4)21:41 (6)30:13 (5)32:05 (5)35:24 (5)43:44 (5)46:50 (6)51:06 (8)55:14 (10)62:05 (12)64:45 (17)66:26 (19)
SCM Hanacke oblasti06:13 (2)01:44 (23)12:12 (6)01:32 (34)08:32 (8)01:52 (29)03:19 (5)08:20 (6)03:06 (9)04:16 (9)04:08 (19)06:51 (20)02:40 (8)01:41 (12)
7Oleksiy Perepelytsya68:02+15:0307:13 (10)08:27 (7)23:17 (13)24:17 (12)33:17 (10)34:41 (10)38:25 (10)48:06 (8)50:29 (9)54:43 (10)58:03 (11)63:42 (13)66:20 (18)68:02 (20)
07:13 (10)01:14 (4)14:50 (17)01:00 (10)09:00 (12)01:24 (13)03:44 (16)09:41 (13)02:23 (3)04:14 (8)03:20 (6)05:39 (10)02:38 (7)01:42 (14)
8Miha Škarabot69:32+16:3307:24 (12)09:01 (12)26:10 (23)27:10 (21)35:47 (16)37:07 (15)40:39 (14)48:43 (11)51:58 (12)56:04 (13)59:20 (12)65:32 (14)67:52 (19)69:32 (21)
Orientacijski Klub Polaris07:24 (12)01:37 (18)17:09 (26)01:00 (10)08:37 (9)01:20 (8)03:32 (14)08:04 (5)03:15 (13)04:06 (6)03:16 (5)06:12 (13)02:20 (3)01:40 (11)
9Tamas Toth70:53+17:5407:58 (18)09:28 (16)25:33 (17)26:39 (15)34:10 (12)35:42 (12)38:43 (11)47:04 (7)50:19 (8)55:47 (11)59:29 (13)66:03 (15)69:01 (20)70:53 (22)
Tipo Orienteering Club07:58 (18)01:30 (12)16:05 (21)01:06 (16)07:31 (4)01:32 (17)03:01 (3)08:21 (7)03:15 (13)05:28 (27)03:42 (12)06:34 (16)02:58 (16)01:52 (27)
10Martin Kunz71:17+18:1808:01 (19)09:31 (17)22:15 (10)23:10 (10)33:03 (9)34:36 (9)38:21 (9)48:59 (12)51:49 (11)56:00 (12)59:30 (14)66:09 (16)69:03 (21)71:17 (23)
Beta Ursus Rosice08:01 (19)01:30 (12)12:44 (11)00:55 (4)09:53 (18)01:33 (18)03:45 (17)10:38 (23)02:50 (6)04:11 (7)03:30 (11)06:39 (17)02:54 (15)02:14 (36)
11Robert Orehoci71:37+18:3806:32 (6)08:03 (5)20:40 (6)21:37 (5)31:46 (7)32:51 (7)36:27 (7)48:25 (9)52:31 (13)56:20 (14)60:06 (15)67:24 (17)70:06 (22)71:37 (24)
OK Bjelovar06:32 (6)01:31 (13)12:37 (9)00:57 (6)10:09 (19)01:05 (4)03:36 (15)11:58 (32)04:06 (25)03:49 (4)03:46 (13)07:18 (26)02:42 (10)01:31 (7)
12Oleksandr Ievstafiev71:51+18:5206:21 (3)08:38 (8)21:22 (8)22:41 (9)33:03 (9)34:26 (8)38:18 (8)48:34 (10)51:46 (10)57:08 (15)61:55 (16)67:27 (18)70:13 (23)71:51 (25)
06:21 (3)02:17 (38)12:44 (11)01:19 (22)10:22 (22)01:23 (12)03:52 (22)10:16 (19)03:12 (11)05:22 (26)04:47 (31)05:32 (9)02:46 (11)01:38 (9)
13Antonin Procházka72:54+19:5507:57 (17)09:43 (20)26:31 (24)28:10 (24)36:54 (18)38:03 (17)41:33 (15)52:12 (17)55:20 (16)59:40 (16)62:48 (17)68:19 (19)71:08 (24)72:54 (26)
KOB Dobřichovice07:57 (17)01:46 (26)16:48 (25)01:39 (40)08:44 (11)01:09 (6)03:30 (12)10:39 (24)03:08 (10)04:20 (10)03:08 (2)05:31 (8)02:49 (13)01:46 (20)
14Roland Reisenberger75:06+22:0707:30 (13)09:07 (14)21:43 (9)22:39 (8)34:14 (13)35:36 (11)38:58 (12)49:59 (13)56:30 (20)61:37 (21)65:01 (20)70:20 (20)73:22 (25)75:06 (27)
Orienteering Klosterneuburg07:30 (13)01:37 (18)12:36 (7)00:56 (5)11:35 (29)01:22 (10)03:22 (8)11:01 (30)06:31 (38)05:07 (22)03:24 (8)05:19 (6)03:02 (19)01:44 (16)
15Hans Borsitzky76:27+23:2808:11 (21)09:33 (19)26:05 (21)27:08 (20)35:30 (15)37:06 (14)41:54 (17)50:55 (14)54:15 (14)60:07 (18)64:24 (19)71:17 (21)75:02 (27)76:27 (28)
HSV OL Wiener Neustadt08:11 (21)01:22 (7)16:32 (24)01:03 (14)08:22 (6)01:36 (19)04:48 (36)09:01 (9)03:20 (14)05:52 (34)04:17 (21)06:53 (21)03:45 (31)01:25 (4)
16Attila Dalos77:11+24:1207:37 (14)09:14 (15)22:44 (12)24:08 (11)35:59 (17)37:39 (16)41:34 (16)51:41 (16)54:36 (15)59:57 (17)64:08 (18)71:20 (22)74:53 (26)77:11 (29)
Tipo Orienteering Club07:37 (14)01:37 (18)13:30 (12)01:24 (25)11:51 (32)01:40 (25)03:55 (23)10:07 (17)02:55 (7)05:21 (24)04:11 (20)07:12 (24)03:33 (26)02:18 (37)
17Zoltán Miháczi78:15+25:1607:52 (16)10:59 (27)25:16 (15)26:42 (16)37:12 (19)38:51 (18)42:49 (18)52:55 (18)56:30 (20)61:11 (20)65:48 (21)72:55 (24)76:07 (28)78:15 (30)
Tipo Orienteering Club07:52 (16)03:07 (44)14:17 (15)01:26 (30)10:30 (24)01:39 (24)03:58 (24)10:06 (16)03:35 (18)04:41 (14)04:37 (28)07:07 (23)03:12 (22)02:08 (32)
18Remo Madella78:57+25:5809:07 (29)10:48 (25)26:10 (23)27:33 (23)37:57 (21)39:46 (20)43:34 (19)54:21 (22)57:57 (21)63:08 (22)67:14 (23)73:57 (25)76:56 (29)78:57 (31)
VIVAIO09:07 (29)01:41 (22)15:22 (20)01:23 (24)10:24 (23)01:49 (27)03:48 (20)10:47 (26)03:36 (19)05:11 (23)04:06 (17)06:43 (18)02:59 (18)02:01 (31)
19Helmut Wöllik79:39+26:4006:55 (8)08:41 (10)22:34 (11)24:38 (13)33:47 (11)35:47 (13)39:33 (13)51:34 (15)55:42 (17)60:35 (19)66:42 (22)72:39 (23)78:03 (30)79:39 (32)
SPORTUNION Klagenfurt06:55 (8)01:46 (26)13:53 (13)02:04 (42)09:09 (14)02:00 (32)03:46 (19)12:01 (33)04:08 (26)04:53 (17)06:07 (41)05:57 (11)05:24 (41)01:36 (8)
20Andrea Rivetta80:42+27:4310:07 (35)12:11 (34)24:48 (14)26:00 (14)40:21 (24)41:51 (23)45:13 (23)54:16 (21)59:06 (23)63:52 (23)67:45 (24)75:58 (27)78:50 (31)80:42 (33)
Semiperdo Orienteering Maniago10:07 (35)02:04 (35)12:37 (9)01:12 (19)14:21 (41)01:30 (14)03:22 (8)09:03 (10)04:50 (31)04:46 (15)03:53 (15)08:13 (33)02:52 (14)01:52 (27)
21Erik Adenstedt81:11+28:1208:59 (27)10:40 (24)25:46 (18)27:00 (19)38:10 (22)39:56 (21)43:42 (20)52:56 (19)56:20 (18)63:55 (24)67:48 (25)75:26 (26)78:58 (32)81:11 (34)
Orienteering Klosterneuburg08:59 (27)01:41 (22)15:06 (19)01:14 (20)11:10 (27)01:46 (26)03:46 (19)09:14 (12)03:24 (16)07:35 (40)03:53 (15)07:38 (27)03:32 (25)02:13 (33)
22Mauro Sergas81:21+28:2208:07 (20)09:33 (19)25:53 (19)26:53 (18)37:52 (20)40:31 (22)43:56 (21)54:31 (23)59:05 (22)64:46 (25)69:24 (26)76:31 (28)79:35 (33)81:21 (35)
Punto K Orienteering ASD08:07 (20)01:26 (8)16:20 (23)01:00 (10)10:59 (26)02:39 (39)03:25 (10)10:35 (22)04:34 (29)05:41 (30)04:38 (29)07:07 (23)03:04 (20)01:46 (20)
23Helmut Lerchegger82:26+29:2706:30 (5)08:19 (6)26:04 (20)26:52 (17)35:24 (14)39:21 (19)45:10 (22)53:02 (20)59:50 (24)64:54 (26)71:35 (27)78:08 (29)80:40 (34)82:26 (36)
Leibnitzer AC -Orienteering06:30 (5)01:49 (28)17:45 (28)00:48 (3)08:32 (8)03:57 (42)05:49 (40)07:52 (4)06:48 (40)05:04 (20)06:41 (43)06:33 (15)02:32 (6)01:46 (20)
24Igor Bončina84:55+31:5609:31 (32)11:27 (30)29:11 (28)30:39 (28)42:23 (27)44:01 (27)48:29 (27)59:16 (25)62:53 (25)67:32 (27)71:51 (28)79:09 (30)82:41 (35)84:55 (37)
OK Azimut09:31 (32)01:56 (31)17:44 (27)01:28 (32)11:44 (31)01:38 (21)04:28 (33)10:47 (26)03:37 (20)04:39 (13)04:19 (22)07:18 (26)03:32 (25)02:14 (36)
25Dariusz Pachnik86:49+33:5008:46 (25)10:21 (23)33:04 (33)38:32 (37)47:10 (35)48:31 (34)51:44 (30)60:48 (26)63:51 (26)69:27 (28)74:03 (29)80:49 (31)85:10 (36)86:49 (38)
UKS "Orientpark" Iwiny08:46 (25)01:35 (15)22:43 (36)05:28 (45)08:38 (10)01:21 (9)03:13 (4)09:04 (11)03:03 (8)05:36 (29)04:36 (27)06:46 (19)04:21 (35)01:39 (10)
26Andrej Smerke88:57+35:5808:42 (23)11:08 (29)27:20 (26)28:59 (26)39:20 (23)41:53 (24)46:46 (24)57:35 (24)65:53 (28)71:38 (30)76:07 (30)83:59 (32)87:10 (37)88:57 (39)
OK Maksimir08:42 (23)02:26 (40)16:12 (22)01:39 (40)10:21 (20)02:33 (38)04:53 (37)10:49 (27)08:18 (41)05:45 (31)04:29 (24)07:52 (30)03:11 (21)01:47 (21)
27Günther Rosenkranz90:15+37:1609:21 (31)10:59 (27)25:25 (16)27:15 (22)41:03 (25)42:26 (25)47:20 (25)62:24 (29)66:07 (29)72:29 (31)76:36 (31)84:39 (33)88:15 (38)90:15 (40)
OL Andritz09:21 (31)01:38 (19)14:26 (16)01:50 (41)13:48 (40)01:23 (12)04:54 (38)15:04 (41)03:43 (21)06:22 (38)04:07 (18)08:03 (32)03:36 (27)02:00 (30)
28Robert Kunc90:23+37:2407:47 (15)09:06 (13)33:04 (33)34:05 (32)44:58 (30)46:29 (29)52:02 (31)61:49 (28)65:49 (27)71:20 (29)76:45 (32)85:52 (35)88:34 (39)90:23 (41)
OK Tivoli07:47 (15)01:19 (6)23:58 (38)01:01 (11)10:53 (25)01:31 (15)05:33 (39)09:47 (14)04:00 (24)05:31 (28)05:25 (36)09:07 (35)02:42 (10)01:49 (23)
29Frank Buytaert93:32+40:3306:37 (7)07:51 (3)33:52 (35)35:18 (34)46:48 (34)48:27 (33)52:28 (32)63:21 (30)67:43 (30)72:41 (32)77:24 (33)85:10 (34)90:10 (40)93:32 (42)
TROL Belgium06:37 (7)01:14 (4)26:01 (40)01:26 (30)11:30 (28)01:39 (24)04:01 (26)10:53 (28)04:22 (27)04:58 (18)04:43 (30)07:46 (29)05:00 (39)03:22 (45)
30Ewald Glatz94:44+41:4513:19 (44)15:16 (44)41:46 (42)42:46 (41)54:23 (40)55:41 (38)59:06 (36)70:05 (34)76:37 (36)81:44 (37)85:07 (37)90:25 (37)93:24 (41)94:44 (43)
OLC Graz13:19 (44)01:57 (33)26:30 (42)01:00 (10)11:37 (30)01:18 (7)03:25 (10)10:59 (29)06:32 (39)05:07 (22)03:23 (7)05:18 (5)02:59 (18)01:20 (2)
31Markus Thoman96:18+43:1909:54 (34)11:55 (33)38:03 (41)43:27 (42)52:43 (38)55:24 (37)59:58 (38)70:04 (33)73:53 (34)79:15 (35)84:06 (36)90:37 (38)94:34 (42)96:18 (44)
SPORTUNION Klagenfurt09:54 (34)02:01 (34)26:08 (41)05:24 (44)09:16 (15)02:41 (40)04:34 (34)10:06 (16)03:49 (23)05:22 (26)04:51 (32)06:31 (14)03:57 (32)01:44 (16)
32Attila Varsányi99:09+46:1009:06 (28)11:42 (32)29:51 (29)31:17 (29)43:19 (28)44:51 (28)49:12 (28)61:30 (27)71:28 (32)76:07 (33)81:54 (34)89:34 (36)96:46 (43)99:09 (45)
Maccabi VAC - Hungary09:06 (28)02:36 (41)18:09 (29)01:26 (30)12:02 (33)01:32 (17)04:21 (30)12:18 (35)09:58 (45)04:39 (13)05:47 (40)07:40 (28)07:12 (43)02:23 (38)
33Stefan Röhl100:19+47:2008:16 (22)09:57 (22)44:13 (43)45:23 (43)55:14 (43)57:11 (39)61:25 (39)71:48 (38)75:15 (35)81:37 (36)85:58 (38)94:52 (40)98:31 (45)100:19 (1)
OLV Ost08:16 (22)01:41 (22)34:16 (44)01:10 (17)09:51 (17)01:57 (30)04:14 (29)10:23 (21)03:27 (17)06:22 (38)04:21 (23)08:54 (34)03:39 (30)01:48 (22)
34Marko De Luisa100:30+47:3110:12 (36)12:36 (36)31:50 (31)32:52 (31)45:50 (32)48:00 (32)54:40 (33)67:08 (31)70:52 (31)77:03 (34)81:55 (35)93:32 (39)97:56 (44)100:30 (2)
SSD-AŠZ GAJA10:12 (36)02:24 (39)19:14 (32)01:02 (13)12:58 (36)02:10 (34)06:40 (42)12:28 (37)03:44 (22)06:11 (35)04:52 (33)11:37 (44)04:24 (37)02:34 (41)
35Josef Hilbert103:22+50:2312:44 (42)14:13 (40)33:13 (34)34:31 (33)52:39 (37)54:55 (36)59:18 (37)70:55 (36)76:54 (37)81:45 (38)87:01 (40)96:55 (41)101:08 (1)103:22 (3)
Naturfreunde Wien12:44 (42)01:29 (10)19:00 (30)01:18 (21)18:08 (44)02:16 (35)04:23 (31)11:37 (31)05:59 (36)04:51 (16)05:16 (34)09:54 (38)04:13 (34)02:14 (36)
36Aleš Zupan103:35+50:3609:19 (30)11:08 (29)30:58 (30)32:23 (30)45:23 (31)47:00 (30)57:28 (34)67:46 (32)72:53 (33)82:18 (39)86:51 (39)98:28 (44)101:44 (2)103:35 (4)
Orientacijski Klub Polaris09:19 (30)01:49 (28)19:50 (33)01:25 (27)13:00 (37)01:37 (20)10:28 (45)10:18 (20)05:07 (33)09:25 (41)04:33 (26)11:37 (44)03:16 (23)01:51 (25)
37Gianluca Leoni104:13+51:1410:41 (37)12:38 (37)27:30 (27)29:04 (27)44:51 (29)59:20 (43)63:24 (42)75:32 (40)78:55 (38)84:45 (41)90:20 (42)98:22 (43)102:20 (3)104:13 (5)
SSD-AŠZ GAJA10:41 (37)01:57 (33)14:52 (18)01:34 (36)15:47 (42)14:29 (45)04:04 (27)12:08 (34)03:23 (15)05:50 (32)05:35 (39)08:02 (31)03:58 (33)01:53 (28)
38Saša Rakić106:15+53:1611:12 (39)12:57 (38)26:53 (25)28:24 (25)41:57 (26)43:57 (26)48:25 (26)73:43 (39)79:50 (40)85:42 (42)89:44 (41)99:19 (45)103:43 (4)106:15 (6)
OK Jasenica11:12 (39)01:45 (24)13:56 (14)01:31 (33)13:33 (39)02:00 (32)04:28 (33)25:18 (45)06:07 (37)05:52 (34)04:02 (16)09:35 (37)04:24 (37)02:32 (40)
39Mátyás Paskuj112:24+59:2512:16 (41)14:25 (42)36:38 (37)38:16 (36)57:06 (44)59:29 (44)64:05 (43)76:32 (42)81:52 (43)88:06 (43)94:16 (44)104:19 (1)109:30 (5)112:24 (7)
Maccabi VAC - Hungary12:16 (41)02:09 (37)22:13 (34)01:38 (37)18:50 (45)02:23 (36)04:36 (35)12:27 (36)05:20 (34)06:14 (36)06:10 (42)10:03 (39)05:11 (40)02:54 (44)
40Aleš Čerin112:38+59:3912:49 (43)14:44 (43)37:00 (38)38:33 (38)54:47 (41)58:40 (41)62:50 (40)75:53 (41)80:30 (41)91:23 (44)95:54 (45)106:17 (2)109:54 (6)112:38 (8)
OK Tivoli12:49 (43)01:55 (30)22:16 (35)01:33 (35)16:14 (43)03:53 (41)04:10 (28)13:03 (38)04:37 (30)10:53 (42)04:31 (25)10:23 (40)03:37 (29)02:44 (42)
41Franz Gusel112:55+59:5609:42 (33)11:35 (31)35:34 (36)36:59 (35)46:08 (33)47:59 (31)51:27 (29)70:28 (35)79:12 (39)84:14 (40)92:02 (43)98:08 (42)111:09 (7)112:55 (9)
Naturfreunde Steuerberg OLG09:42 (33)01:53 (29)23:59 (39)01:25 (27)09:09 (14)01:51 (28)03:28 (11)19:01 (43)08:44 (42)05:02 (19)07:48 (44)06:06 (12)13:01 (45)01:46 (20)
42Dušan Smole124:35+71:3616:37 (45)18:42 (45)37:54 (40)39:21 (39)51:29 (36)54:01 (35)58:01 (35)71:46 (37)81:24 (42)95:50 (45)101:17 (1)113:11 (3)122:39 (8)124:35 (10)
Orientacijski Klub Polaris16:37 (45)02:05 (36)19:12 (31)01:27 (31)12:08 (34)02:32 (37)04:00 (25)13:45 (39)09:38 (44)14:26 (44)05:27 (37)11:54 (45)09:28 (44)01:56 (29)
43Robert Benko125:07+72:0811:31 (40)14:16 (41)44:21 (44)45:42 (44)55:11 (42)57:13 (40)63:15 (41)78:05 (43)83:56 (44)105:03 (2)110:26 (3)119:59 (4)123:36 (9)125:07 (11)
Orientacijski Klub Polaris11:31 (40)02:45 (42)30:05 (43)01:21 (23)09:29 (16)02:02 (33)06:02 (41)14:50 (40)05:51 (35)21:07 (45)05:23 (35)09:33 (36)03:37 (29)01:31 (7)
44Markus Sterba130:04+77:0511:07 (38)14:04 (39)37:54 (40)40:40 (40)53:47 (39)58:43 (42)69:01 (44)86:21 (44)91:17 (45)102:26 (1)110:17 (2)121:06 (5)127:34 (10)130:04 (12)
Orienteering Klosterneuburg11:07 (38)02:57 (43)23:50 (37)02:46 (43)13:07 (38)04:56 (44)10:18 (44)17:20 (42)04:56 (32)11:09 (43)07:51 (45)10:49 (42)06:28 (42)02:30 (39)
45Andrej Korelc134:29+81:3008:59 (27)12:24 (35)47:27 (45)49:06 (45)61:34 (45)66:27 (45)73:24 (45)94:46 (45)104:23 (1)110:52 (3)116:26 (4)126:54 (6)131:37 (11)134:29 (13)
Orientacijski klub Komenda08:59 (27)03:25 (45)35:03 (45)01:39 (40)12:28 (35)04:53 (43)06:57 (43)21:22 (44)09:37 (43)06:29 (39)05:34 (38)10:28 (41)04:43 (38)02:52 (43)
Andrea Gobber+-53:01 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
U.S. Primiero A.S.D00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Jožef Štiblar+-53:01 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Orientacijski Klub Polaris00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Wilfried Renner+-53:01 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OLC Graz00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)