Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - SOL1 - Lipica Open 2016 2.etapa - dolga

DROT, Veliki Dol, 13. 3. 2016
Kategorija: M50

NIme / klubČasZaostanekS-3333-6666-7373-7979-6868-5757-6969-4545-5959-6363-3232-6464-7575-F
1Werner Pietsch55:39+00:0006:17 (5)07:28 (5)17:22 (2)18:24 (1)26:06 (2)27:12 (2)29:58 (1)37:23 (2)40:12 (6)43:12 (8)46:25 (10)51:40 (11)54:08 (13)55:39 (14)
Naturfreunde Wien06:17 (5)01:11 (5)09:54 (1)01:02 (11)07:42 (7)01:06 (1)02:46 (1)07:25 (3)02:49 (9)03:00 (1)03:13 (4)05:15 (8)02:28 (8)01:31 (7)
2Emanuel Braun57:07+01:2805:32 (2)06:42 (2)17:27 (3)18:43 (3)26:14 (3)27:27 (3)30:25 (3)38:11 (4)40:31 (7)45:27 (10)48:20 (12)53:09 (13)55:28 (14)57:07 (15)
HSV-OL Wr.Neustadt05:32 (2)01:10 (4)10:45 (4)01:16 (18)07:31 (4)01:13 (7)02:58 (3)07:46 (6)02:20 (3)04:56 (15)02:53 (1)04:49 (4)02:19 (5)01:39 (12)
3Tamas Egei57:57+02:1805:13 (1)06:22 (1)17:15 (1)18:39 (2)25:27 (1)26:34 (1)30:14 (2)37:53 (3)39:54 (5)43:42 (9)47:32 (11)52:35 (12)56:26 (15)57:57 (16)
Tabáni Spartacus Sport és Környezetvédő Egyesület05:13 (1)01:09 (2)10:53 (6)01:24 (23)06:48 (1)01:07 (2)03:40 (16)07:39 (4)02:01 (1)03:48 (5)03:50 (13)05:03 (6)03:51 (26)01:31 (7)
4Christian Stoffels62:04+06:2507:04 (9)10:29 (20)21:17 (8)22:09 (8)29:50 (7)30:59 (7)36:28 (8)43:42 (7)46:00 (10)50:22 (12)53:21 (14)58:04 (14)60:22 (16)62:04 (17)
Belgian Military Orienteering Team07:04 (9)03:25 (40)10:48 (5)00:52 (2)07:41 (6)01:09 (4)05:29 (32)07:14 (2)02:18 (2)04:22 (13)02:59 (3)04:43 (3)02:18 (4)01:42 (15)
5Reinhard Groell63:20+07:4106:42 (7)08:01 (6)20:21 (6)21:18 (6)28:43 (5)29:55 (5)32:56 (4)40:53 (5)43:24 (8)47:34 (11)52:15 (13)59:13 (15)61:40 (17)63:20 (18)
OLC Graz06:42 (7)01:19 (10)12:20 (9)00:57 (8)07:25 (3)01:12 (6)03:01 (5)07:57 (7)02:31 (4)04:10 (8)04:41 (18)06:58 (19)02:27 (7)01:40 (13)
6Peter Gehriger63:34+07:5506:04 (3)07:14 (3)17:40 (4)19:23 (4)29:18 (6)30:38 (6)33:32 (5)44:30 (8)47:50 (11)51:11 (14)54:08 (15)59:38 (17)61:53 (18)63:34 (19)
ol.biel.seeland06:04 (3)01:10 (4)10:26 (3)01:43 (33)09:55 (19)01:20 (11)02:54 (2)10:58 (24)03:20 (15)03:21 (3)02:57 (2)05:30 (9)02:15 (2)01:41 (14)
7Jan Hindér63:41+08:0206:31 (6)08:16 (7)18:39 (5)19:45 (5)27:54 (4)29:35 (4)34:33 (6)42:18 (6)45:38 (9)50:50 (13)54:35 (16)59:30 (16)62:15 (19)63:41 (20)
Tolered Utby OL06:31 (6)01:45 (19)10:23 (2)01:06 (15)08:09 (10)01:41 (25)04:58 (28)07:45 (5)03:20 (15)05:12 (21)03:45 (12)04:55 (5)02:45 (10)01:26 (4)
8Josef Polster67:48+12:0907:39 (12)09:43 (12)23:34 (11)25:16 (10)34:34 (10)35:42 (10)40:07 (11)48:19 (11)51:29 (13)55:08 (17)59:32 (18)64:10 (19)66:22 (20)67:48 (21)
HSV Spittal/Drau07:39 (12)02:04 (26)13:51 (12)01:42 (31)09:18 (15)01:08 (3)04:25 (25)08:12 (9)03:10 (13)03:39 (4)04:24 (17)04:38 (2)02:12 (1)01:26 (4)
9Martin Gruenberger68:14+12:3507:26 (10)08:47 (10)21:32 (9)22:50 (9)31:39 (9)33:09 (9)36:55 (9)45:31 (9)48:14 (12)53:11 (16)57:15 (17)63:11 (18)66:29 (21)68:14 (22)
Orienteering Klosterneuburg07:26 (10)01:21 (11)12:45 (10)01:18 (19)08:49 (13)01:30 (18)03:46 (19)08:36 (11)02:43 (7)04:57 (16)04:04 (16)05:56 (12)03:18 (19)01:45 (19)
10Miro Šalamun68:58+13:1907:27 (11)08:43 (9)20:54 (7)21:42 (7)30:48 (8)32:12 (8)35:52 (7)47:03 (10)52:29 (14)56:41 (18)59:59 (19)65:13 (20)67:30 (22)68:58 (23)
Orientacijski Klub Polaris07:27 (11)01:16 (8)12:11 (8)00:48 (1)09:06 (14)01:24 (14)03:40 (16)11:11 (25)05:26 (25)04:12 (10)03:18 (5)05:14 (7)02:17 (3)01:28 (5)
11Wolfgang Pietsch72:14+16:3506:12 (4)07:28 (5)26:46 (18)28:00 (18)35:55 (12)37:05 (11)40:05 (10)49:39 (12)53:29 (16)58:37 (20)63:43 (23)68:13 (21)70:37 (24)72:14 (25)
Naturfreunde Wien06:12 (4)01:16 (8)19:18 (27)01:14 (16)07:55 (8)01:10 (5)03:00 (4)09:34 (15)03:50 (19)05:08 (19)05:06 (27)04:30 (1)02:24 (6)01:37 (11)
12Martin Tichy72:44+17:0507:42 (13)09:19 (11)23:20 (10)26:09 (12)38:51 (18)40:09 (18)43:37 (18)53:08 (19)55:43 (19)59:02 (22)62:27 (20)68:28 (22)70:57 (25)72:44 (26)
Tolar Jindrichuv Hradec07:42 (13)01:37 (16)14:01 (13)02:49 (40)12:42 (32)01:18 (10)03:28 (11)09:31 (14)02:35 (5)03:19 (2)03:25 (7)06:01 (13)02:29 (9)01:47 (20)
13Michael Steinauer73:35+17:5611:30 (33)13:16 (33)24:56 (13)26:39 (14)36:27 (13)37:42 (12)40:59 (12)51:54 (15)54:38 (17)58:51 (21)62:45 (21)68:51 (23)71:51 (26)73:35 (27)
ol.biel.seeland11:30 (33)01:46 (20)11:40 (7)01:43 (33)09:48 (18)01:15 (9)03:17 (8)10:55 (23)02:44 (8)04:13 (11)03:54 (15)06:06 (14)03:00 (12)01:44 (18)
14Gottfried Scheikl73:56+18:1707:01 (8)08:18 (8)31:11 (28)32:06 (26)39:15 (20)40:30 (20)44:06 (20)52:06 (17)55:01 (18)59:42 (23)63:17 (22)69:00 (24)72:00 (27)73:56 (28)
OC Fürstenfeld07:01 (8)01:17 (9)22:53 (36)00:55 (6)07:09 (2)01:15 (9)03:36 (13)08:00 (8)02:55 (10)04:41 (14)03:35 (9)05:43 (10)03:00 (12)01:56 (23)
15Enrico Casagrande75:13+19:3409:12 (24)11:59 (25)28:42 (20)29:35 (19)37:07 (17)38:29 (17)41:37 (13)49:56 (13)52:54 (15)58:30 (19)63:56 (24)70:33 (25)73:39 (28)75:13 (29)
Orienteering Pergine09:12 (24)02:47 (39)16:43 (19)00:53 (3)07:32 (5)01:22 (12)03:08 (7)08:19 (10)02:58 (11)05:36 (25)05:26 (29)06:37 (17)03:06 (18)01:34 (9)
16Erwin Koeck76:44+21:0508:52 (21)10:15 (17)30:00 (23)30:57 (23)38:58 (19)40:30 (20)44:04 (19)54:48 (22)57:24 (23)61:43 (25)65:04 (25)70:51 (26)74:40 (29)76:44 (30)
HSV-OL Wr.Neustadt08:52 (21)01:23 (12)19:45 (28)00:57 (8)08:01 (9)01:32 (20)03:34 (12)10:44 (22)02:36 (6)04:19 (12)03:21 (6)05:47 (11)03:49 (25)02:04 (29)
17Ana Pribaković Borštnik78:08+22:2908:41 (20)10:21 (19)25:46 (16)27:16 (16)36:46 (15)38:26 (16)42:48 (16)52:39 (18)56:00 (21)61:10 (24)65:53 (26)73:06 (27)76:07 (30)78:08 (31)
OK Tivoli08:41 (20)01:40 (17)15:25 (17)01:30 (26)09:30 (16)01:40 (24)04:22 (24)09:51 (16)03:21 (16)05:10 (20)04:43 (21)07:13 (23)03:01 (13)02:01 (27)
18Srečko Omejc80:04+24:2507:48 (14)09:47 (14)26:34 (17)27:29 (17)39:26 (21)41:55 (22)45:17 (21)53:57 (20)57:54 (24)63:56 (28)67:34 (27)74:36 (28)78:20 (31)80:04 (32)
07:48 (14)01:59 (25)16:47 (20)00:55 (6)11:57 (29)02:29 (35)03:22 (9)08:40 (12)03:57 (20)06:02 (29)03:38 (10)07:02 (21)03:44 (24)01:44 (18)
19Pavel Pulec81:44+26:0507:50 (15)10:20 (18)25:20 (15)26:25 (13)36:36 (14)38:04 (14)41:54 (14)51:58 (16)55:48 (20)63:09 (27)67:52 (28)76:15 (29)79:47 (32)81:44 (33)
VSK Mendelu Brno07:50 (15)02:30 (36)15:00 (16)01:05 (13)10:11 (23)01:28 (17)03:50 (20)10:04 (18)03:50 (19)07:21 (34)04:43 (21)08:23 (26)03:32 (21)01:57 (24)
20Paolo Pizzamus82:00+26:2109:09 (23)11:34 (24)25:05 (14)26:43 (15)36:54 (16)38:25 (15)42:06 (15)51:19 (14)56:57 (22)62:44 (26)68:28 (29)76:51 (30)79:56 (33)82:00 (34)
SSD-AŠZ GAJA09:09 (23)02:25 (35)13:31 (11)01:38 (29)10:11 (23)01:31 (19)03:41 (17)09:13 (13)05:38 (26)05:47 (27)05:44 (34)08:23 (26)03:05 (17)02:04 (29)
21Andreas Cart82:33+26:5408:04 (16)09:51 (15)24:18 (12)25:39 (11)35:47 (11)37:53 (13)43:01 (17)54:33 (21)60:17 (25)65:49 (29)70:42 (30)77:01 (31)80:34 (34)82:33 (35)
OLC Wienerwald08:04 (16)01:47 (21)14:27 (15)01:21 (20)10:08 (21)02:06 (31)05:08 (30)11:32 (28)05:44 (27)05:32 (24)04:53 (24)06:19 (15)03:33 (22)01:59 (26)
22Fabrizio Donadini87:43+32:0411:39 (34)13:59 (34)30:37 (25)31:52 (25)47:10 (29)49:32 (28)54:30 (28)61:12 (24)69:05 (30)73:03 (33)76:55 (33)83:15 (33)86:19 (36)87:43 (36)
SCOM Mendrisio11:39 (34)02:20 (34)16:38 (18)01:15 (17)15:18 (37)02:22 (34)04:58 (28)06:42 (1)07:53 (34)03:58 (7)03:52 (14)06:20 (16)03:04 (16)01:24 (1)
23Silvij Močnik87:59+32:2008:11 (17)09:45 (13)39:32 (36)40:27 (35)49:15 (31)51:07 (31)54:32 (29)65:04 (27)68:04 (28)71:56 (32)75:30 (32)82:42 (32)85:44 (35)87:59 (37)
OK Azimut08:11 (17)01:34 (14)29:47 (39)00:55 (6)08:48 (12)01:52 (29)03:25 (10)10:32 (21)03:00 (12)03:52 (6)03:34 (8)07:12 (22)03:02 (14)02:15 (35)
24Harald Zeiner90:00+34:2110:15 (28)12:14 (28)32:23 (29)33:27 (29)44:58 (25)46:37 (25)52:06 (26)62:29 (25)65:57 (26)71:05 (30)74:44 (31)83:29 (34)87:52 (37)90:00 (38)
OLC Graz10:15 (28)01:59 (25)20:09 (30)01:04 (12)11:31 (28)01:39 (22)05:29 (32)10:23 (20)03:28 (17)05:08 (19)03:39 (11)08:45 (28)04:23 (28)02:08 (32)
25Radovan Markovic93:12+37:3310:37 (29)12:49 (31)36:14 (34)37:20 (34)48:16 (30)50:22 (29)56:04 (31)66:13 (30)70:32 (32)75:35 (35)80:27 (36)87:53 (36)90:57 (38)93:12 (39)
OK Jasenica10:37 (29)02:12 (30)23:25 (37)01:06 (15)10:56 (25)02:06 (31)05:42 (33)10:09 (19)04:19 (23)05:03 (17)04:52 (23)07:26 (24)03:04 (16)02:15 (35)
26István Bujdosó94:28+38:4908:15 (18)09:59 (16)28:14 (19)29:48 (20)39:47 (22)41:27 (21)48:06 (23)60:10 (23)66:35 (27)71:51 (31)77:58 (34)86:53 (35)92:34 (39)94:28 (40)
Tabáni Spartacus Sport és Környezetvédő Egyesület08:15 (18)01:44 (18)18:15 (26)01:34 (27)09:59 (20)01:40 (24)06:39 (37)12:04 (29)06:25 (30)05:16 (23)06:07 (37)08:55 (30)05:41 (37)01:54 (22)
27Aleš Borštnik95:22+39:4310:49 (31)12:58 (32)30:18 (24)31:19 (24)46:05 (27)47:49 (26)51:34 (25)63:59 (26)68:20 (29)74:12 (34)79:04 (35)89:13 (37)92:49 (40)95:22 (41)
OK Tivoli10:49 (31)02:09 (27)17:20 (25)01:01 (10)14:46 (36)01:44 (27)03:45 (18)12:25 (30)04:21 (24)05:52 (28)04:52 (23)10:09 (37)03:36 (23)02:33 (38)
28Armin Friessnig100:38+44:5909:49 (26)12:04 (27)28:52 (21)30:28 (21)49:55 (34)51:22 (32)55:41 (30)65:42 (28)76:14 (33)81:29 (37)87:05 (38)93:59 (38)99:13 (41)100:38 (1)
OC Fürstenfeld09:49 (26)02:15 (33)16:48 (21)01:36 (28)19:27 (41)01:27 (15)04:19 (22)10:01 (17)10:32 (37)05:15 (22)05:36 (33)06:54 (18)05:14 (35)01:25 (2)
29Martin Lejsek103:23+47:4409:49 (26)12:03 (26)32:37 (31)33:59 (30)46:25 (28)48:39 (27)53:01 (27)65:44 (29)70:01 (31)79:23 (36)84:56 (37)95:52 (39)100:42 (1)103:23 (2)
Naturfreunde Villach Orienteering09:49 (26)02:14 (31)20:34 (32)01:22 (22)12:26 (31)02:14 (32)04:22 (24)12:43 (31)04:17 (22)09:22 (37)05:33 (32)10:56 (39)04:50 (32)02:41 (39)
30Libor Forst105:25+49:4609:01 (22)10:33 (21)31:08 (26)32:56 (27)51:23 (35)54:00 (34)57:40 (32)69:10 (31)76:33 (34)83:38 (38)89:07 (39)98:41 (40)102:02 (2)105:25 (3)
MatFyz Praha09:01 (22)01:32 (13)20:35 (33)01:48 (34)18:27 (39)02:37 (36)03:40 (16)11:30 (27)07:23 (32)07:05 (33)05:29 (30)09:34 (34)03:21 (20)03:23 (41)
31Jean-marc Tomassi111:32+55:5309:52 (27)11:27 (23)33:23 (32)34:48 (32)45:41 (26)53:10 (33)60:31 (35)77:28 (33)81:32 (35)89:43 (39)94:48 (40)104:31 (1)109:25 (3)111:32 (4)
Esprit Raid09:52 (27)01:35 (15)21:56 (35)01:25 (24)10:53 (24)07:29 (41)07:21 (39)16:57 (34)04:04 (21)08:11 (35)05:05 (26)09:43 (35)04:54 (34)02:07 (31)
32Georg Pregartner121:11+65:3213:54 (38)30:59 (40)48:17 (40)50:23 (39)64:16 (39)65:55 (39)72:57 (39)84:11 (35)92:14 (39)98:00 (40)104:41 (2)113:16 (2)119:05 (4)121:11 (5)
OLG Deutsch Kaltenbrunn13:54 (38)17:05 (41)17:18 (24)02:06 (36)13:53 (34)01:39 (22)07:02 (38)11:14 (26)08:03 (35)05:46 (26)06:41 (38)08:35 (27)05:49 (38)02:06 (30)
33Erich Peter121:30+65:5113:24 (37)15:39 (37)35:34 (33)37:02 (33)49:16 (32)54:42 (35)61:01 (36)85:52 (37)92:08 (38)98:49 (41)104:41 (2)114:50 (3)119:42 (5)121:30 (6)
OLC Graz13:24 (37)02:15 (33)19:55 (29)01:28 (25)12:14 (30)05:26 (40)06:19 (36)24:51 (38)06:16 (29)06:41 (32)05:52 (36)10:09 (37)04:52 (33)01:48 (21)
34Vojko Kacin125:09+69:3016:33 (39)19:07 (38)39:33 (37)42:06 (37)56:35 (37)58:53 (37)64:55 (37)85:26 (36)91:42 (37)100:48 (1)108:41 (3)118:12 (4)122:45 (6)125:09 (7)
OK Azimut16:33 (39)02:34 (37)20:26 (31)02:33 (39)14:29 (35)02:18 (33)06:02 (35)20:31 (35)06:16 (29)09:06 (36)07:53 (39)09:31 (33)04:33 (30)02:24 (37)
35Alastair Mackenzie125:36+69:5723:04 (40)24:55 (39)39:09 (35)40:31 (36)49:17 (33)50:41 (30)59:42 (34)80:38 (34)103:31 (2)107:42 (4)112:24 (6)119:25 (6)124:02 (8)125:36 (8)
Darlington Orienteers23:04 (40)01:51 (22)14:14 (14)01:22 (22)08:46 (11)01:24 (14)09:01 (41)20:56 (36)22:53 (40)04:11 (9)04:42 (19)07:01 (20)04:37 (31)01:34 (9)
36Ertl Wilfried126:39+71:0008:32 (19)10:43 (22)32:30 (30)34:33 (31)53:23 (36)55:07 (36)59:25 (33)73:01 (32)86:57 (36)104:13 (3)109:11 (4)118:17 (5)123:42 (7)126:39 (9)
Ertl-Striednig08:32 (19)02:11 (29)21:47 (34)02:03 (35)18:50 (40)01:44 (27)04:18 (21)13:36 (33)13:56 (38)17:16 (40)04:58 (25)09:06 (32)05:25 (36)02:57 (40)
37Janez Zavrl126:52+71:1331:39 (41)34:15 (41)58:45 (41)60:27 (41)71:46 (40)73:33 (40)78:00 (40)90:49 (39)97:20 (40)103:44 (2)109:34 (5)120:08 (7)124:35 (9)126:52 (10)
Orientacijski klub Komenda31:39 (41)02:36 (38)24:30 (38)01:42 (31)11:19 (26)01:47 (28)04:27 (26)12:49 (32)06:31 (31)06:24 (30)05:50 (35)10:34 (38)04:27 (29)02:17 (36)
38Costantino Scopel141:37+85:5813:09 (36)14:15 (36)31:11 (28)33:18 (28)42:53 (24)45:53 (24)50:52 (24)89:40 (38)110:49 (3)121:36 (6)126:58 (8)135:46 (8)140:02 (10)141:37 (11)
A.S.D. FONZASO13:09 (36)01:06 (1)16:56 (22)02:07 (37)09:35 (17)03:00 (38)04:59 (29)38:48 (40)21:09 (39)10:47 (39)05:22 (28)08:48 (29)04:16 (27)01:35 (10)
39Renato Pelessoni145:46+90:0711:51 (35)14:01 (35)46:23 (38)48:48 (38)61:57 (38)64:49 (38)70:51 (38)92:33 (40)101:56 (1)108:32 (5)119:47 (7)137:34 (9)143:47 (11)145:46 (12)
SSD-AŠZ GAJA11:51 (35)02:10 (28)32:22 (40)02:25 (38)13:09 (33)02:52 (37)06:02 (35)21:42 (37)09:23 (36)06:36 (31)11:15 (40)17:47 (40)06:13 (40)01:59 (26)
40Sergio Nicolao150:06+94:2710:49 (31)12:45 (30)47:49 (39)56:17 (40)72:07 (41)75:15 (41)82:56 (41)110:17 (1)117:56 (4)127:59 (7)133:29 (9)142:26 (10)148:22 (12)150:06 (13)
U.S. Primiero A.S.D10:49 (31)01:56 (23)35:04 (41)08:28 (41)15:50 (38)03:08 (39)07:41 (40)27:21 (39)07:39 (33)10:03 (38)05:30 (31)08:57 (31)05:56 (39)01:44 (18)
Giovanni Cont+-56:21 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Punto K Orienteering ASD00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Petr Patočka70:31+14:52 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)52:32 (15) (N/A) (N/A)68:21 (23)70:31 (24)
Beta Ursus Rosice00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)52:32 (41)00:00 (N/A)00:00 (N/A)68:21 (41)02:10 (33)
Ivo Tišljar+-56:21 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OK Orion00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Phill Batts+-56:2111:24 (32)12:36 (29)29:54 (22)30:55 (22)42:21 (23)43:49 (23)46:56 (22) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Darlington Orienteers11:24 (32)01:12 (6)17:18 (24)01:01 (10)11:26 (27)01:28 (17)03:07 (6)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Gabor Szeles+-56:21 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Orvosegyetem SC00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)