Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - SOL1 - Lipica Open 2016 2.etapa - dolga

DROT, Veliki Dol, 13. 3. 2016
Kategorija: M55

NIme / klubČasZaostanekS-6666-8686-9292-9393-9494-5858-6363-3232-5050-7474-7575-F
1Hannes Pacher41:21+00:0007:00 (3)11:19 (1)16:31 (2)17:37 (2)20:21 (1)24:41 (1)27:05 (1)29:52 (2)35:27 (2)38:15 (2)39:39 (2)41:21 (2)
SU Schöckl Graz07:00 (3)04:19 (1)05:12 (18)01:06 (2)02:44 (1)04:20 (4)02:24 (3)02:47 (1)05:35 (25)02:48 (2)01:24 (1)01:42 (8)
2Jaromir Sramek43:16+01:5507:29 (4)12:54 (5)17:06 (3)18:28 (3)21:58 (2)26:08 (2)28:35 (2)32:10 (3)36:39 (3)39:50 (3)41:34 (3)43:16 (3)
Klub vytrvalostnich sportu Sumperk07:29 (4)05:25 (9)04:12 (5)01:22 (11)03:30 (6)04:10 (3)02:27 (4)03:35 (8)04:29 (12)03:11 (8)01:44 (9)01:42 (8)
3Mats Lindqvist43:44+02:2308:58 (14)13:30 (6)17:47 (5)19:26 (5)22:35 (3)26:37 (3)28:56 (3)33:14 (4)37:41 (5)40:34 (5)42:07 (5)43:44 (4)
Sävedalens AIK08:58 (14)04:32 (3)04:17 (6)01:39 (24)03:09 (2)04:02 (1)02:19 (2)04:18 (15)04:27 (10)02:53 (3)01:33 (3)01:37 (5)
4Anders Björklund43:45+02:2407:48 (6)12:17 (3)15:49 (1)17:02 (1)23:06 (4)27:14 (4)30:05 (4)33:17 (5)37:29 (4)40:24 (4)42:02 (4)43:45 (5)
Sävedalens AIK07:48 (6)04:29 (2)03:32 (2)01:13 (7)06:04 (28)04:08 (2)02:51 (5)03:12 (4)04:12 (3)02:55 (4)01:38 (5)01:43 (10)
5Árpád Tőkés46:20+04:5908:14 (8)14:15 (8)17:40 (4)18:49 (4)23:27 (5)27:48 (5)30:40 (5)34:05 (6)39:29 (6)42:51 (6)44:30 (6)46:20 (6)
C.S. TranSilva Cluj08:14 (8)06:01 (12)03:25 (1)01:09 (4)04:38 (23)04:21 (5)02:52 (7)03:25 (6)05:24 (23)03:22 (11)01:39 (6)01:50 (15)
6Herwig Proske47:25+06:0407:42 (5)12:36 (4)18:58 (7)20:26 (7)24:09 (7)28:48 (7)31:44 (7)35:06 (7)40:30 (7)43:43 (7)45:32 (7)47:25 (7)
OC Fürstenfeld07:42 (5)04:54 (6)06:22 (22)01:28 (16)03:43 (15)04:39 (7)02:56 (8)03:22 (5)05:24 (23)03:13 (10)01:49 (12)01:53 (17)
7Maths Carlsson47:54+06:3308:45 (12)14:21 (9)18:43 (6)19:55 (6)23:33 (6)28:31 (6)31:37 (6)36:08 (8)41:06 (8)44:12 (8)46:05 (8)47:54 (8)
Tolered Utby OL08:45 (12)05:36 (10)04:22 (7)01:12 (6)03:38 (11)04:58 (11)03:06 (9)04:31 (20)04:58 (18)03:06 (5)01:53 (17)01:49 (13)
8Libor Hirs48:37+07:1608:06 (7)16:32 (15)21:06 (14)22:14 (13)25:39 (11)30:14 (8)33:42 (8)37:15 (9)41:37 (9)44:45 (9)46:50 (9)48:37 (9)
VSK Mendelu Brno08:06 (7)08:26 (27)04:34 (10)01:08 (3)03:25 (4)04:35 (6)03:28 (18)03:33 (7)04:22 (6)03:08 (7)02:05 (21)01:47 (12)
9Asgeir Edvardsen49:41+08:2006:54 (2)16:25 (14)21:09 (15)23:37 (17)27:08 (14)32:02 (12)34:54 (11)39:13 (12)43:11 (11)46:18 (10)47:51 (10)49:41 (10)
Göteborg-Majorna OK06:54 (2)09:31 (31)04:44 (11)02:28 (36)03:31 (8)04:54 (9)02:52 (7)04:19 (16)03:58 (2)03:07 (6)01:33 (3)01:50 (15)
10Joachim Friessnig51:52+10:3106:40 (1)11:34 (2)19:39 (8)20:50 (8)27:57 (15)34:26 (15)39:11 (18)42:18 (17)45:53 (14)48:35 (12)50:12 (12)51:52 (11)
OC Fürstenfeld06:40 (1)04:54 (6)08:05 (27)01:11 (5)07:07 (33)06:29 (22)04:45 (32)03:07 (3)03:35 (1)02:42 (1)01:37 (4)01:40 (6)
11Miklós Mets51:56+10:3509:13 (15)16:13 (13)20:41 (13)22:31 (14)26:19 (12)31:27 (10)35:24 (12)39:06 (11)43:31 (12)47:30 (11)49:20 (11)51:56 (12)
Orvosegyetem SC09:13 (15)07:00 (18)04:28 (8)01:50 (27)03:48 (18)05:08 (14)03:57 (26)03:42 (10)04:25 (8)03:59 (21)01:50 (14)02:36 (33)
12Ales Chmelik52:28+11:0708:27 (9)17:03 (18)21:33 (16)23:09 (15)26:46 (13)31:36 (11)34:45 (10)39:46 (13)45:03 (13)48:37 (13)50:24 (13)52:28 (13)
VSK Mendelu Brno08:27 (9)08:36 (28)04:30 (9)01:36 (20)03:37 (10)04:50 (8)03:09 (11)05:01 (27)05:17 (21)03:34 (14)01:47 (11)02:04 (20)
13Richard Zeiner-Gundersen52:30+11:0908:31 (10)16:46 (16)20:39 (12)22:07 (12)25:30 (8)30:26 (9)33:48 (9)37:59 (10)42:25 (10)48:56 (14)50:39 (14)52:30 (14)
Fossum IF08:31 (10)08:15 (25)03:53 (3)01:28 (16)03:23 (3)04:56 (10)03:22 (16)04:11 (13)04:26 (9)06:31 (35)01:43 (8)01:51 (16)
14Stanko Čufer53:40+12:1909:26 (16)14:41 (10)19:54 (9)22:05 (11)25:36 (10)34:02 (13)37:32 (13)41:56 (15)46:34 (15)50:00 (15)52:06 (15)53:40 (15)
Planinsko Društvo Ajdovščina09:26 (16)05:15 (8)05:13 (19)02:11 (32)03:31 (8)08:26 (27)03:30 (22)04:24 (18)04:38 (15)03:26 (12)02:06 (23)01:34 (3)
15Varis Peisenieks55:06+13:4508:54 (13)13:44 (7)25:29 (23)26:26 (22)29:56 (20)37:08 (21)39:18 (20)44:03 (20)48:20 (17)51:33 (16)53:23 (16)55:06 (16)
OK Kapa08:54 (13)04:50 (4)11:45 (33)00:57 (1)03:30 (6)07:12 (23)02:10 (1)04:45 (24)04:17 (4)03:13 (10)01:50 (14)01:43 (10)
16Jaroslav Korpas56:04+14:4309:31 (18)15:35 (11)20:27 (11)21:54 (10)25:34 (9)34:11 (14)37:40 (15)42:16 (16)49:02 (20)52:29 (18)54:34 (19)56:04 (17)
Lokomotiva Ingstav Brno09:31 (18)06:04 (13)04:52 (14)01:27 (14)03:40 (12)08:37 (29)03:29 (20)04:36 (22)06:46 (32)03:27 (13)02:05 (21)01:30 (1)
17Conci Alessandro56:35+15:1409:29 (17)17:45 (20)23:29 (19)24:50 (19)31:10 (22)36:40 (20)39:55 (21)44:23 (22)48:53 (19)52:38 (20)54:25 (18)56:35 (18)
Orienteering Crea Rossa A.S.D.09:29 (17)08:16 (26)05:44 (20)01:21 (10)06:20 (29)05:30 (17)03:15 (14)04:28 (19)04:30 (13)03:45 (16)01:47 (11)02:10 (24)
18Petr Jelínek56:44+15:2310:19 (20)19:33 (26)24:44 (20)26:18 (20)30:04 (21)36:00 (19)39:16 (19)43:28 (19)48:26 (18)52:32 (19)54:38 (20)56:44 (19)
SKOB Zlín10:19 (20)09:14 (30)05:11 (17)01:34 (18)03:46 (17)05:56 (21)03:16 (15)04:12 (14)04:58 (18)04:06 (24)02:06 (23)02:06 (21)
19Karel Krsak57:00+15:3910:39 (21)18:18 (22)23:24 (18)24:49 (18)29:17 (17)34:28 (16)37:37 (14)41:14 (14)47:51 (16)51:50 (17)54:17 (17)57:00 (20)
OB Vizovice10:39 (21)07:39 (22)05:06 (16)01:25 (13)04:28 (20)05:11 (15)03:09 (11)03:37 (9)06:37 (31)03:59 (21)02:27 (26)02:43 (36)
20Günter Kradischnig57:51+16:3012:56 (30)20:15 (28)25:02 (21)26:21 (21)29:54 (19)35:07 (18)38:20 (17)43:28 (19)49:03 (21)53:25 (22)55:56 (21)57:51 (21)
OLC Graz12:56 (30)07:19 (19)04:47 (13)01:19 (9)03:33 (9)05:13 (16)03:13 (12)05:08 (29)05:35 (25)04:22 (27)02:31 (29)01:55 (18)
21Ivo Kete58:52+17:3110:45 (22)16:52 (17)21:45 (17)23:23 (16)28:37 (16)34:29 (17)37:59 (16)44:17 (21)49:11 (22)53:11 (21)57:06 (22)58:52 (22)
Planinsko Društvo Ajdovščina10:45 (22)06:07 (14)04:53 (15)01:38 (23)05:14 (26)05:52 (20)03:30 (22)06:18 (34)04:54 (16)04:00 (22)03:55 (36)01:46 (11)
22Lino Orler60:58+19:3711:43 (26)26:19 (33)31:04 (30)32:37 (30)36:22 (26)41:28 (24)45:13 (24)49:17 (25)53:35 (24)57:23 (23)59:21 (23)60:58 (23)
U.S. Primiero A.S.D11:43 (26)14:36 (35)04:45 (12)01:33 (17)03:45 (16)05:06 (12)03:45 (24)04:04 (12)04:18 (5)03:48 (18)01:58 (19)01:37 (5)
23Urban Lundberg62:56+21:3510:04 (19)15:59 (12)20:08 (10)21:44 (9)29:28 (18)39:08 (22)42:42 (22)48:21 (23)53:31 (23)58:27 (24)60:48 (24)62:56 (24)
Orienteering Klosterneuburg10:04 (19)05:55 (11)04:09 (4)01:36 (20)07:44 (34)09:40 (31)03:34 (23)05:39 (31)05:10 (20)04:56 (31)02:21 (25)02:08 (22)
24Zdeněk Blabla64:11+22:5011:04 (23)17:46 (21)27:40 (25)29:18 (25)33:39 (24)39:28 (23)42:56 (23)49:13 (24)55:06 (25)59:08 (25)61:36 (25)64:11 (25)
Expres Czech Team11:04 (23)06:42 (17)09:54 (32)01:38 (23)04:21 (19)05:49 (19)03:28 (18)06:17 (33)05:53 (29)04:02 (23)02:28 (27)02:35 (31)
25Janko Lapajne71:16+29:5512:47 (29)20:32 (30)30:00 (29)32:16 (29)36:49 (27)44:04 (25)48:17 (25)53:05 (27)60:32 (27)65:36 (26)68:52 (26)71:16 (26)
OK Azimut12:47 (29)07:45 (23)09:28 (30)02:16 (33)04:33 (21)07:15 (24)04:13 (29)04:48 (26)07:27 (35)05:04 (32)03:16 (34)02:24 (29)
26Piero Taufer71:45+30:2416:11 (34)32:08 (36)40:57 (35)42:46 (35)46:28 (34)51:35 (32)54:49 (31)59:28 (31)64:06 (30)67:48 (27)69:41 (27)71:45 (27)
U.S. Primiero A.S.D16:11 (34)15:57 (36)08:49 (29)01:49 (26)03:42 (14)05:07 (13)03:14 (13)04:39 (23)04:38 (15)03:42 (15)01:53 (17)02:04 (20)
27Zdenek Janu S.72:54+31:3311:44 (27)19:33 (26)29:12 (27)30:54 (27)41:26 (32)47:07 (28)53:30 (27)58:17 (28)63:55 (29)68:09 (28)70:23 (28)72:54 (28)
Klub vytrvalostnich sportu Sumperk11:44 (27)07:49 (24)09:39 (31)01:42 (25)10:32 (36)05:41 (18)06:23 (35)04:47 (25)05:38 (27)04:14 (25)02:14 (24)02:31 (30)
28Charles Nelson73:04+31:4313:52 (31)20:12 (27)34:09 (33)36:30 (33)41:12 (30)49:45 (30)53:45 (28)58:18 (29)63:54 (28)68:11 (29)70:55 (29)73:04 (29)
OK Azimut13:52 (31)06:20 (16)13:57 (36)02:21 (35)04:42 (24)08:33 (28)04:00 (28)04:33 (21)05:36 (26)04:17 (26)02:44 (30)02:09 (23)
29Pavel Rejec74:06+32:4511:56 (28)19:30 (23)25:17 (22)27:12 (23)33:37 (23)44:31 (26)48:31 (26)52:16 (26)58:06 (26)69:51 (30)71:45 (30)74:06 (30)
OK Azimut11:56 (28)07:34 (21)05:47 (21)01:55 (28)06:25 (30)10:54 (34)04:00 (28)03:45 (11)05:50 (28)11:45 (37)01:54 (18)02:21 (28)
30Vlado Sedej75:17+33:5614:12 (32)27:36 (34)35:08 (34)37:08 (34)41:44 (33)49:24 (29)53:51 (29)58:56 (30)65:18 (31)70:12 (31)72:57 (31)75:17 (31)
OK Azimut14:12 (32)13:24 (33)07:32 (25)02:00 (29)04:36 (22)07:40 (25)04:27 (30)05:05 (28)06:22 (30)04:54 (30)02:45 (31)02:20 (27)
31Manfred Huemer76:08+34:4711:13 (24)17:25 (19)30:00 (29)31:14 (28)41:17 (31)53:15 (34)56:44 (32)61:59 (33)67:01 (33)70:55 (32)73:50 (32)76:08 (32)
SPORTUNION Klagenfurt11:13 (24)06:12 (15)12:35 (35)01:14 (8)10:03 (35)11:58 (37)03:29 (20)05:15 (30)05:02 (19)03:54 (19)02:55 (32)02:18 (26)
32Roman Sladič76:46+35:2511:33 (25)20:47 (31)33:18 (32)35:19 (32)40:14 (28)50:06 (31)53:52 (30)59:46 (32)66:54 (32)71:35 (33)74:06 (33)76:46 (33)
Škofjeloški orientacijski klub11:33 (25)09:14 (30)12:31 (34)02:01 (30)04:55 (25)09:52 (32)03:46 (25)05:54 (32)07:08 (33)04:41 (28)02:31 (29)02:40 (34)
33Mark Collins77:49+36:2808:44 (11)20:20 (29)29:06 (26)30:44 (26)34:26 (25)45:38 (27)61:44 (34)66:07 (34)70:35 (34)74:23 (34)76:15 (34)77:49 (34)
08:44 (11)11:36 (32)08:46 (28)01:38 (23)03:42 (14)11:12 (35)16:06 (37)04:23 (17)04:28 (11)03:48 (18)01:52 (15)01:34 (3)
34Mauro Clemente83:13+41:5214:25 (33)19:33 (26)26:31 (24)27:54 (24)46:59 (35)55:07 (35)65:45 (35)68:47 (36)73:10 (35)79:21 (35)81:02 (35)83:13 (35)
SSD-AŠZ GAJA14:25 (33)05:08 (7)06:58 (23)01:23 (12)19:05 (37)08:08 (26)10:38 (36)03:02 (2)04:23 (7)06:11 (33)01:41 (7)02:11 (25)
35Jiri Gawel87:49+46:2816:56 (36)24:30 (32)31:29 (31)33:47 (31)40:54 (29)52:52 (33)58:41 (33)67:04 (35)75:05 (36)81:25 (36)84:46 (36)87:49 (36)
Expres Czech Team16:56 (36)07:34 (21)06:59 (24)02:18 (34)07:07 (33)11:58 (37)05:49 (34)08:23 (36)08:01 (37)06:20 (34)03:21 (35)03:03 (37)
36Črtomir Knap94:31+53:1018:14 (37)38:37 (37)46:16 (36)48:26 (36)55:11 (36)64:36 (36)69:30 (36)76:52 (37)84:10 (37)88:58 (37)91:55 (37)94:31 (37)
OK Azimut18:14 (37)20:23 (37)07:39 (26)02:10 (31)06:45 (31)09:25 (30)04:54 (33)07:22 (35)07:18 (34)04:48 (29)02:57 (33)02:36 (33)
37Fiorenzo Ruzzier129:44+88:2316:50 (35)31:11 (35)71:54 (37)74:29 (37)80:09 (37)90:11 (37)94:55 (37)106:22 (1)114:00 (1)121:15 (1)127:03 (1)129:44 (1)
SSD-AŠZ GAJA16:50 (35)14:21 (34)40:43 (37)02:35 (37)05:40 (27)10:02 (33)04:44 (31)11:27 (37)07:38 (36)07:15 (36)05:48 (37)02:41 (35)
Rudolf Koeller+-42:39 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
SPORTUNION Klagenfurt00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)