Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - SOL1 - Lipica Open 2016 2.etapa - dolga

DROT, Veliki Dol, 13. 3. 2016
Kategorija: M60

NIme / klubČasZaostanekS-9797-5858-6666-4545-9595-8585-5959-9696-6363-3232-8383-8282-7575-F
1Alain Juan39:07+00:0004:52 (1)07:39 (1)09:58 (1)12:57 (1)17:14 (4)19:54 (4)20:58 (4)23:38 (2)25:08 (2)28:45 (2)31:21 (2)33:08 (2)37:17 (1)39:07 (2)
ANCO04:52 (1)02:47 (4)02:19 (3)02:59 (3)04:17 (25)02:40 (2)01:04 (11)02:40 (1)01:30 (2)03:37 (3)02:36 (22)01:47 (2)04:09 (2)01:50 (9)
2Arnfinn Pedersen41:30+02:2305:09 (2)07:52 (2)10:13 (3)13:12 (2)15:05 (1)19:16 (2)20:15 (2)25:06 (3)26:42 (3)30:56 (3)33:19 (3)35:11 (3)39:47 (2)41:30 (3)
Active Travel Norway AS05:09 (2)02:43 (3)02:21 (4)02:59 (3)01:53 (1)04:11 (25)00:59 (4)04:51 (23)01:36 (3)04:14 (15)02:23 (16)01:52 (3)04:36 (4)01:43 (6)
3Christian Biland41:33+02:2605:12 (3)08:42 (5)11:05 (5)14:16 (4)16:43 (3)19:31 (3)20:38 (3)26:49 (6)28:35 (6)31:45 (5)33:37 (4)35:23 (4)39:50 (3)41:33 (4)
OLG Cordoba05:12 (3)03:30 (15)02:23 (7)03:11 (5)02:27 (10)02:48 (4)01:07 (15)06:11 (28)01:46 (6)03:10 (1)01:52 (3)01:46 (1)04:27 (3)01:43 (6)
4Srečo Pirman42:27+03:2007:15 (17)10:12 (12)12:53 (8)16:13 (7)18:34 (5)21:15 (5)22:31 (5)25:37 (4)27:20 (4)31:15 (4)33:49 (5)35:48 (5)40:53 (5)42:27 (5)
Škofjeloški orientacijski klub07:15 (17)02:57 (7)02:41 (11)03:20 (7)02:21 (7)02:41 (3)01:16 (21)03:06 (5)01:43 (5)03:55 (11)02:34 (21)01:59 (4)05:05 (8)01:34 (2)
5Stefano Zonato43:23+04:1607:01 (14)10:12 (12)13:13 (10)16:54 (10)19:09 (8)22:07 (6)23:07 (6)26:16 (5)28:05 (5)32:02 (6)34:10 (6)36:12 (6)41:23 (6)43:23 (6)
Puolangan Ryhti07:01 (14)03:11 (9)03:01 (14)03:41 (10)02:15 (5)02:58 (7)01:00 (6)03:09 (7)01:49 (8)03:57 (12)02:08 (10)02:02 (6)05:11 (10)02:00 (15)
6Giorgio Bernasconi45:18+06:1106:40 (12)10:31 (13)13:18 (11)17:11 (11)19:24 (9)22:43 (8)23:41 (7)28:00 (8)29:50 (7)34:12 (8)36:18 (7)38:20 (7)43:30 (7)45:18 (7)
ANCO06:40 (12)03:51 (23)02:47 (13)03:53 (16)02:13 (4)03:19 (11)00:58 (3)04:19 (19)01:50 (9)04:22 (18)02:06 (7)02:02 (6)05:10 (9)01:48 (7)
7Bruno Scherr45:32+06:2505:21 (4)08:00 (3)10:09 (2)13:21 (3)15:40 (2)18:41 (1)19:43 (1)23:07 (1)24:45 (1)34:54 (10)36:42 (8)38:55 (8)43:43 (8)45:32 (9)
Naturfreunde Steuerberg OLG05:21 (4)02:39 (2)02:09 (2)03:12 (6)02:19 (6)03:01 (8)01:02 (8)03:24 (10)01:38 (4)10:09 (36)01:48 (1)02:13 (11)04:48 (6)01:49 (8)
8Frederic Genevois46:29+07:2207:43 (23)10:52 (17)13:20 (12)16:30 (8)19:05 (7)24:04 (11)25:13 (10)28:16 (9)30:07 (8)34:07 (7)37:07 (10)39:18 (10)44:56 (9)46:29 (10)
Naturfreunde Wien07:43 (23)03:09 (8)02:28 (8)03:10 (4)02:35 (12)04:59 (29)01:09 (17)03:03 (4)01:51 (10)04:00 (13)03:00 (31)02:11 (10)05:38 (18)01:33 (1)
9Mauro Fontanari47:06+07:5906:06 (8)09:55 (9)13:23 (13)17:16 (12)20:20 (11)23:52 (9)24:55 (9)27:51 (7)30:08 (9)34:48 (9)37:06 (9)39:09 (9)45:09 (10)47:06 (11)
Orienteering Pergine06:06 (8)03:49 (22)03:28 (24)03:53 (16)03:04 (18)03:32 (17)01:03 (10)02:56 (3)02:17 (21)04:40 (23)02:18 (14)02:03 (7)06:00 (22)01:57 (11)
10Franz Hartinger48:00+08:5305:25 (5)08:13 (4)10:46 (4)14:52 (5)20:00 (10)24:16 (12)25:31 (11)28:44 (10)33:47 (15)37:32 (15)39:34 (15)41:40 (13)46:18 (12)48:00 (12)
Leibnitzer AC -Orienteering05:25 (5)02:48 (5)02:33 (10)04:06 (21)05:08 (28)04:16 (27)01:15 (20)03:13 (8)05:03 (37)03:45 (8)02:02 (5)02:06 (8)04:38 (5)01:42 (4)
11Jiri Jirka48:13+09:0607:14 (16)12:08 (22)16:37 (25)20:07 (21)22:31 (18)25:29 (15)26:22 (14)30:14 (14)32:38 (12)36:17 (12)38:21 (12)40:36 (11)46:11 (11)48:13 (13)
SCM Hanacke oblasti07:14 (16)04:54 (27)04:29 (29)03:30 (9)02:24 (8)02:58 (7)00:53 (1)03:52 (13)02:24 (24)03:39 (5)02:04 (6)02:15 (12)05:35 (17)02:02 (16)
12Helmut Murer48:24+09:1709:27 (28)13:31 (24)15:35 (19)19:28 (18)22:30 (17)25:22 (14)26:30 (15)29:25 (12)32:50 (13)36:28 (13)38:23 (13)40:59 (12)46:24 (13)48:24 (14)
Orienteering Pergine09:27 (28)04:04 (24)02:04 (1)03:53 (16)03:02 (17)02:52 (5)01:08 (16)02:55 (2)03:25 (34)03:38 (4)01:55 (4)02:36 (22)05:25 (12)02:00 (15)
13Robert Mayrhofer49:29+10:2207:16 (18)10:39 (14)13:55 (16)18:06 (16)20:34 (12)24:01 (10)25:41 (12)30:12 (13)32:01 (11)36:43 (14)39:21 (14)41:50 (14)47:12 (14)49:29 (15)
LAUFKLUB KOMPASS INNSBRUCK07:16 (18)03:23 (13)03:16 (21)04:11 (23)02:28 (11)03:27 (14)01:40 (30)04:31 (20)01:49 (8)04:42 (24)02:38 (23)02:29 (20)05:22 (11)02:17 (24)
14Manuel Dias49:53+10:4607:37 (22)09:43 (7)12:49 (7)15:32 (6)27:20 (25)29:56 (23)30:57 (23)35:07 (19)36:37 (18)39:55 (19)41:44 (18)43:52 (16)47:59 (15)49:53 (16)
Lisboa OK07:37 (22)02:06 (1)03:06 (17)02:43 (1)11:48 (35)02:36 (1)01:01 (7)04:10 (17)01:30 (2)03:18 (2)01:49 (2)02:08 (9)04:07 (1)01:54 (10)
15Kristian Leonhardt52:00+12:5305:41 (6)09:00 (6)12:06 (6)16:51 (9)18:59 (6)22:16 (7)24:42 (8)29:23 (11)31:20 (10)35:32 (11)37:50 (11)44:11 (17)49:42 (16)52:00 (17)
OC Fürstenfeld05:41 (6)03:19 (12)03:06 (17)04:45 (29)02:08 (3)03:17 (10)02:26 (33)04:41 (22)01:57 (13)04:12 (14)02:18 (14)06:21 (37)05:31 (15)02:18 (26)
16Adriano Bettega52:03+12:5607:04 (15)10:47 (15)13:30 (14)17:51 (15)21:18 (14)25:03 (13)26:06 (13)30:41 (15)33:11 (14)37:58 (16)40:57 (17)44:19 (18)49:52 (17)52:03 (18)
G.S. Pavione - Imer07:04 (15)03:43 (19)02:43 (12)04:21 (25)03:27 (23)03:45 (19)01:03 (10)04:35 (21)02:30 (27)04:47 (25)02:59 (30)03:22 (30)05:33 (16)02:11 (22)
17Franz Ponweiser52:29+13:2207:35 (21)10:51 (16)16:23 (22)19:47 (19)22:25 (16)27:31 (18)28:38 (18)32:05 (16)34:01 (16)38:27 (17)40:39 (16)43:23 (15)50:50 (18)52:29 (19)
HSV-OL Wr.Neustadt07:35 (21)03:16 (11)05:32 (35)03:24 (8)02:38 (13)05:06 (31)01:07 (15)03:27 (11)01:56 (12)04:26 (20)02:12 (12)02:44 (26)07:27 (32)01:39 (3)
18Fulvio Pacor53:18+14:1108:35 (27)11:26 (20)14:33 (17)21:30 (25)23:31 (19)29:41 (22)30:46 (22)36:00 (21)38:01 (20)41:43 (20)43:50 (20)46:19 (20)51:19 (20)53:18 (20)
SSD-AŠZ GAJA08:35 (27)02:51 (6)03:07 (18)06:57 (34)02:01 (2)06:10 (34)01:05 (12)05:14 (24)02:01 (14)03:42 (6)02:07 (8)02:29 (20)05:00 (7)01:59 (12)
19Jozsef Bugar53:24+14:1706:20 (10)09:46 (8)12:55 (9)17:22 (13)20:40 (13)25:44 (16)27:24 (17)32:59 (17)35:25 (17)39:49 (18)42:31 (19)45:12 (19)50:54 (19)53:24 (21)
Tabáni Spartacus Sport és Környezetvédő Egyesület06:20 (10)03:26 (14)03:09 (19)04:27 (28)03:18 (22)05:04 (30)01:40 (30)05:35 (26)02:26 (25)04:24 (19)02:42 (25)02:41 (24)05:42 (19)02:30 (30)
20Mats Strandhagen56:22+17:1510:06 (30)13:40 (26)16:10 (21)21:10 (24)26:39 (23)30:29 (24)33:25 (24)37:25 (23)39:31 (23)43:47 (23)46:10 (22)48:42 (22)54:09 (21)56:22 (22)
Göteborg-Majorna OK10:06 (30)03:34 (16)02:30 (9)05:00 (31)05:29 (29)03:50 (23)02:56 (34)04:00 (15)02:06 (16)04:16 (17)02:23 (16)02:32 (21)05:27 (14)02:13 (23)
21Enzo Zamperin57:16+18:0908:27 (26)12:03 (21)16:36 (24)20:59 (23)24:44 (20)28:55 (19)30:05 (20)34:11 (18)36:43 (19)42:21 (21)45:16 (21)47:40 (21)54:56 (22)57:16 (23)
Oricuneo08:27 (26)03:36 (17)04:33 (30)04:23 (27)03:45 (24)04:11 (25)01:10 (18)04:06 (16)02:32 (28)05:38 (29)02:55 (29)02:24 (17)07:16 (31)02:20 (28)
22Roberto Cereatti57:52+18:4508:22 (24)17:45 (32)20:08 (29)24:09 (27)30:34 (29)34:04 (29)35:11 (27)38:31 (24)40:49 (24)44:38 (24)47:04 (24)49:49 (23)55:43 (23)57:52 (24)
Friuli MTB & Orienteering08:22 (24)09:23 (36)02:23 (7)04:01 (18)06:25 (31)03:30 (15)01:07 (15)03:20 (9)02:18 (22)03:49 (9)02:26 (17)02:45 (27)05:54 (20)02:09 (21)
23Marco Ongaro60:48+21:4106:56 (13)10:12 (12)13:40 (15)17:25 (14)25:36 (21)29:08 (21)30:03 (19)37:05 (22)39:10 (22)43:40 (22)46:11 (23)51:20 (24)58:30 (25)60:48 (25)
U.S. Primiero A.S.D06:56 (13)03:16 (11)03:28 (24)03:45 (11)08:11 (33)03:32 (17)00:55 (2)07:02 (29)02:05 (15)04:30 (21)02:31 (19)05:09 (36)07:10 (29)02:18 (26)
24László Pap60:59+21:5206:37 (11)11:25 (19)14:59 (18)18:52 (17)21:59 (15)25:47 (17)27:20 (16)35:53 (20)38:55 (21)45:56 (25)48:47 (26)51:29 (25)58:21 (24)60:59 (26)
Tipo Orienteering Club06:37 (11)04:48 (26)03:34 (25)03:53 (16)03:07 (20)03:48 (21)01:33 (26)08:33 (32)03:02 (32)07:01 (34)02:51 (28)02:42 (25)06:52 (26)02:38 (34)
25Vladimir John61:21+22:1417:12 (36)22:11 (35)25:26 (34)30:14 (33)32:40 (31)35:54 (30)37:06 (29)40:14 (26)42:52 (26)48:25 (27)50:53 (27)53:16 (26)59:13 (26)61:21 (27)
Expres Czech Team17:12 (36)04:59 (28)03:15 (20)04:48 (30)02:26 (9)03:14 (9)01:12 (19)03:08 (6)02:38 (30)05:33 (28)02:28 (18)02:23 (16)05:57 (21)02:08 (20)
26Günther Dobnik64:42+25:3509:52 (29)15:05 (28)18:53 (28)24:12 (28)27:13 (24)31:02 (25)34:08 (25)42:30 (27)45:08 (27)50:01 (28)52:43 (28)55:20 (27)62:08 (27)64:42 (28)
OLC Union Viktring09:52 (29)05:13 (30)03:48 (27)05:19 (32)03:01 (16)03:49 (22)03:06 (35)08:22 (31)02:38 (30)04:53 (26)02:42 (25)02:37 (23)06:48 (25)02:34 (32)
27Mark Sylvester66:02+26:5518:34 (37)22:17 (36)27:02 (35)30:55 (34)33:41 (32)37:29 (31)38:56 (30)43:07 (28)45:16 (28)51:04 (29)53:51 (29)56:47 (28)63:58 (28)66:02 (29)
UWC Adriatic18:34 (37)03:43 (19)04:45 (31)03:53 (16)02:46 (14)03:48 (21)01:27 (23)04:11 (18)02:09 (18)05:48 (31)02:47 (27)02:56 (29)07:11 (30)02:04 (17)
28Gianluca Gobbi66:45+27:3810:25 (31)14:14 (27)21:31 (32)25:42 (29)28:56 (28)32:40 (26)34:22 (26)39:52 (25)42:01 (25)46:36 (26)48:44 (25)57:32 (29)64:40 (29)66:45 (30)
Orienteering Pergine10:25 (31)03:49 (22)07:17 (36)04:11 (23)03:14 (21)03:44 (18)01:42 (31)05:30 (25)02:09 (18)04:35 (22)02:08 (10)08:48 (38)07:08 (28)02:05 (19)
29Alberto Zambiasi68:34+29:2707:22 (19)11:07 (18)16:27 (23)20:50 (22)28:45 (27)33:52 (28)35:27 (28)49:10 (31)51:03 (31)54:53 (31)57:27 (31)59:47 (30)66:34 (30)68:34 (31)
Punto K Orienteering ASD07:22 (19)03:45 (20)05:20 (34)04:23 (27)07:55 (32)05:07 (32)01:35 (28)13:43 (35)01:53 (11)03:50 (10)02:34 (21)02:20 (13)06:47 (24)02:00 (15)
30Kalle Lindqvist70:58+31:5110:26 (32)15:06 (29)18:33 (27)22:31 (26)25:37 (22)29:00 (20)30:28 (21)47:53 (30)50:12 (30)55:28 (32)58:12 (32)62:07 (32)68:39 (31)70:58 (32)
Växjö OK10:26 (32)04:40 (25)03:27 (22)03:58 (17)03:06 (19)03:23 (12)01:28 (24)17:25 (36)02:19 (23)05:16 (27)02:44 (26)03:55 (34)06:32 (23)02:19 (27)
31Giancarlo Dell'eva71:27+32:2023:19 (38)32:41 (37)35:04 (37)39:06 (37)45:30 (37)48:57 (35)49:57 (35)53:27 (32)55:42 (32)59:25 (33)61:34 (33)63:55 (33)69:22 (33)71:27 (33)
Junior Team Trentino23:19 (38)09:22 (35)02:23 (7)04:02 (19)06:24 (30)03:27 (14)01:00 (6)03:30 (12)02:15 (19)03:43 (7)02:09 (11)02:21 (14)05:27 (14)02:05 (19)
32Mauro Nardi72:45+33:3806:13 (9)17:40 (31)21:27 (31)25:44 (30)28:38 (26)32:52 (27)40:40 (31)44:35 (29)47:26 (29)53:22 (30)57:20 (30)60:09 (31)69:17 (32)72:45 (34)
Semiperdo Orienteering Maniago06:13 (9)11:27 (37)03:47 (26)04:17 (24)02:54 (15)04:14 (26)07:48 (36)03:55 (14)02:51 (31)05:56 (32)03:58 (36)02:49 (28)09:08 (37)03:28 (36)
33Leo Müller81:56+42:4907:29 (20)12:55 (23)16:01 (20)20:07 (21)40:20 (33)48:08 (33)49:27 (34)55:09 (33)58:56 (33)65:50 (34)69:21 (34)71:44 (34)79:18 (34)81:56 (35)
ASKÖ Henndorf07:29 (20)05:26 (32)03:06 (17)04:06 (21)20:13 (37)07:48 (35)01:19 (22)05:42 (27)03:47 (36)06:54 (33)03:31 (34)02:23 (16)07:34 (33)02:38 (34)
34Jan Sveen88:23+49:1610:50 (33)16:02 (30)20:29 (30)26:28 (31)42:34 (35)47:09 (32)48:43 (33)57:57 (34)61:14 (34)66:53 (35)71:23 (36)76:12 (36)84:29 (36)88:23 (37)
Active Travel Norway AS10:50 (33)05:12 (29)04:27 (28)05:59 (33)16:06 (36)04:35 (28)01:34 (27)09:14 (33)03:17 (33)05:39 (30)04:30 (37)04:49 (35)08:17 (34)03:54 (37)
35Nicolo Zuffi93:56+54:4912:34 (35)19:38 (33)24:44 (33)33:38 (35)42:24 (34)55:53 (36)57:23 (37)65:19 (37)67:49 (37)77:21 (37)80:51 (37)84:21 (37)91:22 (37)93:56 (38)
Semiperdo Orienteering Maniago12:34 (35)07:04 (33)05:06 (33)08:54 (37)08:46 (34)13:29 (36)01:30 (25)07:56 (30)02:30 (27)09:32 (35)03:30 (33)03:30 (32)07:01 (27)02:34 (32)
36Davide Chiocca100:36+61:2911:13 (34)19:40 (34)30:03 (36)38:25 (36)43:14 (36)48:43 (34)50:59 (36)60:21 (35)63:47 (36)78:28 (38)84:01 (38)87:49 (38)97:19 (38)100:36 (1)
GO-Cai Monfalcone11:13 (34)08:27 (34)10:23 (37)08:22 (35)04:49 (27)05:29 (33)02:16 (32)09:22 (34)03:26 (35)14:41 (37)05:33 (38)03:48 (33)09:30 (38)03:17 (35)
Mazzeni Gian Pietro+-40:53 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
A.S.D. Orienteering G. Galilei00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Erwin Schweifer45:31+06:2405:54 (7) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)25:04 (1)28:45 (1)32:10 (1)40:38 (4)45:31 (8)
HSV-OL Wr.Neustadt05:54 (7)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)25:04 (38)03:41 (35)03:25 (31)08:28 (35)04:53 (38)
Rudolf Wernig+-40:53 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Naturfreunde Kühnsdorf00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Gianfranco Siega83:57+44:5008:23 (25)13:38 (25)18:31 (26)27:23 (32)31:41 (30) (N/A)41:25 (32)60:52 (36)63:09 (35)67:24 (36)70:28 (35)72:53 (35)81:36 (35)83:57 (36)
SSD-AŠZ GAJA08:23 (25)05:15 (31)04:53 (32)08:52 (36)04:18 (26)00:00 (N/A)41:25 (37)19:27 (37)02:17 (21)04:15 (16)03:04 (32)02:25 (18)08:43 (36)02:21 (29)
Ezio Paris+-40:53 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Junior Team Trentino00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)