Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - SOL1 - Lipica Open 2016 2.etapa - dolga

DROT, Veliki Dol, 13. 3. 2016
Kategorija: M65

NIme / klubČasZaostanekS-6363-5858-4545-8686-8585-9696-8383-5050-7575-F
1Max Moosberger43:24+00:0006:46 (1)12:00 (5)16:58 (3)20:08 (4)23:21 (3)26:37 (2)33:19 (3)36:48 (2)41:23 (2)43:24 (2)
OLregioolten06:46 (1)05:14 (13)04:58 (3)03:10 (9)03:13 (1)03:16 (3)06:42 (1)03:29 (1)04:35 (6)02:01 (7)
2Roy Dawson43:45+00:2108:36 (4)11:44 (2)16:07 (1)17:58 (1)21:36 (1)25:03 (1)33:16 (2)37:16 (3)41:47 (3)43:45 (3)
GAFA08:36 (4)03:08 (4)04:23 (1)01:51 (2)03:38 (3)03:27 (5)08:13 (6)04:00 (8)04:31 (5)01:58 (5)
3Juergen Ziesche46:26+03:0207:33 (2)09:45 (1)18:19 (5)21:13 (5)25:03 (5)28:19 (3)36:17 (4)40:29 (4)44:32 (4)46:26 (4)
OLV Ost07:33 (2)02:12 (1)08:34 (14)02:54 (8)03:50 (4)03:16 (3)07:58 (3)04:12 (10)04:03 (1)01:54 (2)
4Ludwig Genderjahn51:44+08:2008:06 (3)11:45 (3)16:59 (4)19:18 (3)24:10 (4)28:23 (4)40:45 (5)44:40 (5)49:49 (5)51:44 (5)
OLV Ost08:06 (3)03:39 (9)05:14 (5)02:19 (5)04:52 (9)04:13 (8)12:22 (13)03:55 (7)05:09 (10)01:55 (3)
5Franz Wyss53:43+10:1909:15 (7)11:51 (4)16:31 (2)18:16 (2)21:52 (2)36:17 (9)43:08 (8)47:10 (8)51:27 (7)53:43 (6)
OLregioolten09:15 (7)02:36 (2)04:40 (2)01:45 (1)03:36 (2)14:25 (14)06:51 (2)04:02 (9)04:17 (2)02:16 (9)
6Wolfgang Germ53:52+10:2808:50 (5)12:29 (6)18:34 (7)22:37 (6)26:39 (6)33:39 (6)41:44 (6)46:31 (7)51:24 (6)53:52 (7)
Naturfreunde Kühnsdorf08:50 (5)03:39 (9)06:05 (7)04:03 (12)04:02 (5)07:00 (13)08:05 (5)04:47 (12)04:53 (9)02:28 (11)
7Roland Eggli55:24+12:0011:55 (14)15:16 (12)21:23 (10)24:00 (9)28:04 (7)32:53 (5)42:01 (7)45:49 (6)52:58 (8)55:24 (8)
Fuersten OK Ettingen11:55 (14)03:21 (5)06:07 (8)02:37 (7)04:04 (6)04:49 (10)09:08 (8)03:48 (4)07:09 (15)02:26 (10)
8Renzo Bernabe56:07+12:4310:36 (11)14:04 (11)24:08 (12)29:14 (12)34:19 (11)37:25 (10)45:27 (10)49:10 (9)53:59 (9)56:07 (9)
Orienteering Pergine10:36 (11)03:28 (6)10:04 (15)05:06 (14)05:05 (10)03:06 (1)08:02 (4)03:43 (3)04:49 (8)02:08 (8)
9Rudolf Hudax57:59+14:3511:50 (13)16:26 (13)24:25 (13)26:51 (11)31:21 (9)35:34 (7)45:44 (11)50:17 (11)55:28 (10)57:59 (10)
OC Fürstenfeld11:50 (13)04:36 (12)07:59 (12)02:26 (6)04:30 (8)04:13 (8)10:10 (10)04:33 (11)05:11 (11)02:31 (12)
10Otto Venhauer58:17+14:5309:09 (6)12:52 (7)18:30 (6)22:59 (7)32:20 (10)35:41 (8)45:13 (9)50:06 (10)55:34 (11)58:17 (11)
OLC Union Viktring09:09 (6)03:43 (10)05:38 (6)04:29 (13)09:21 (15)03:21 (4)09:32 (9)04:53 (13)05:28 (13)02:43 (14)
11Achim Bader63:55+20:3109:36 (10)21:18 (15)33:52 (15)36:10 (15)41:26 (14)45:03 (12)53:44 (12)57:16 (12)61:58 (12)63:55 (12)
OLV Ost09:36 (10)11:42 (15)12:34 (16)02:18 (3)05:16 (12)03:37 (6)08:41 (7)03:32 (2)04:42 (7)01:57 (4)
12Giancarlo Gozzer74:14+30:5012:47 (15)19:23 (14)26:55 (14)30:37 (14)36:59 (12)43:14 (11)57:33 (13)63:40 (14)70:57 (14)74:14 (14)
Orienteering Crea Rossa A.S.D.12:47 (15)06:36 (14)07:32 (11)03:42 (11)06:22 (13)06:15 (12)14:19 (16)06:07 (15)07:17 (16)03:17 (16)
13Gino Vivian78:04+34:4010:58 (12)13:55 (9)19:09 (8)25:44 (10)50:37 (15)56:51 (14)67:48 (14)71:40 (15)76:03 (15)78:04 (15)
Orienteering Pergine10:58 (12)02:57 (3)05:14 (5)06:35 (15)24:53 (16)06:14 (11)10:57 (11)03:52 (5)04:23 (4)02:01 (7)
14Robert Benedek82:53+39:2909:36 (10)13:56 (10)20:56 (9)30:23 (13)38:14 (13)57:53 (15)68:57 (15)74:05 (16)79:50 (16)82:53 (16)
LZ OMAHA09:36 (10)04:20 (11)07:00 (10)09:27 (16)07:51 (14)19:39 (16)11:04 (12)05:08 (14)05:45 (14)03:03 (15)
15Günther Prommer85:18+41:5429:25 (16)43:24 (16)49:51 (16)53:05 (16)57:21 (16)61:54 (16)74:20 (16)78:14 (17)83:29 (17)85:18 (17)
NF St. Veit/Glan29:25 (16)13:59 (16)06:27 (9)03:14 (10)04:16 (7)04:33 (9)12:26 (14)03:54 (6)05:15 (12)01:49 (1)
Harald Bertoldi32:19+-12:55 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)13:28 (1)19:36 (1)27:38 (1)32:19 (1)
Junior Team Trentino00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)13:28 (15)06:08 (16)08:02 (17)04:41 (17)
Franz Käfer+-44:36 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OC Fürstenfeld00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Wilhelm Grabenhofer66:15+22:5109:21 (8)12:59 (8)21:28 (11)23:47 (8)29:02 (8)46:03 (13) (N/A)59:20 (13)63:41 (13)66:15 (13)
LZ OMAHA09:21 (8)03:38 (7)08:29 (13)02:19 (5)05:15 (11)17:01 (15)00:00 (N/A)59:20 (17)04:21 (3)02:34 (13)
Heinrich Czembirek+-44:36 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
MTV Hernals00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)