Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - SOL1 - Lipica Open 2016 2.etapa - dolga

DROT, Veliki Dol, 13. 3. 2016
Kategorija: OPEN

NIme / klubČasZaostanekS-8686-8787-8989-9090-4646-6666-7070-8383-6464-7474-F
1Alberto Grilli55:23+00:0016:03 (1)23:44 (1)26:09 (1)31:17 (2)35:25 (5)36:35 (5)40:04 (5)45:10 (10)49:39 (10)51:47 (10)55:23 (15)
Punto Nord16:03 (1)07:41 (2)02:25 (14)05:08 (3)04:08 (21)01:10 (4)03:29 (1)05:06 (1)04:29 (1)02:08 (1)03:36 (1)
2Renato Bettin60:34+05:1116:43 (2)25:04 (2)27:02 (2)32:07 (3)34:51 (4)36:06 (4)40:16 (7)46:43 (11)53:31 (11)56:14 (11)60:34 (16)
OR SWALLOWS16:43 (2)08:21 (5)01:58 (3)05:05 (2)02:44 (6)01:15 (6)04:10 (2)06:27 (3)06:48 (12)02:43 (5)04:20 (10)
3Melody Volgyesi67:37+12:1417:07 (3)25:54 (3)27:49 (3)36:09 (4)41:02 (6)42:27 (6)47:04 (8)53:38 (12)60:54 (12)63:59 (12)67:37 (17)
Tabáni Spartacus Sport és Környezetvédő Egyesület17:07 (3)08:47 (6)01:55 (2)08:20 (20)04:53 (25)01:25 (10)04:37 (4)06:34 (5)07:16 (15)03:05 (14)03:38 (2)
4Dirk Deubel68:22+12:5921:06 (10)30:09 (7)32:24 (6)38:52 (5)41:26 (7)42:47 (7)47:05 (9)53:54 (13)61:09 (13)64:10 (13)68:22 (18)
Naturfreunde Wien21:06 (10)09:03 (7)02:15 (10)06:28 (8)02:34 (4)01:21 (8)04:18 (3)06:49 (7)07:15 (14)03:01 (12)04:12 (8)
5Laszlo Pocsi74:07+18:4420:44 (9)30:33 (9)32:40 (7)42:01 (9)47:14 (12)49:12 (13)54:09 (13)60:37 (17)66:52 (15)69:50 (15)74:07 (19)
Siralyok Se.20:44 (9)09:49 (12)02:07 (6)09:21 (24)05:13 (29)01:58 (26)04:57 (7)06:28 (4)06:15 (7)02:58 (10)04:17 (9)
6Zsofi Szedlak74:25+19:0220:41 (8)30:30 (8)32:42 (8)42:10 (10)47:20 (13)49:11 (12)54:06 (12)60:43 (18)66:46 (14)69:49 (14)74:25 (20)
Siralyok Se.20:41 (8)09:49 (12)02:12 (9)09:28 (25)05:10 (28)01:51 (24)04:55 (6)06:37 (6)06:03 (6)03:03 (13)04:36 (13)
7Franco Vaccari75:23+20:0021:12 (11)28:22 (4)38:27 (11)42:55 (11)45:23 (11)46:34 (10)51:37 (10)57:56 (15)68:54 (18)71:34 (16)75:23 (21)
OTIS Trieste21:12 (11)07:10 (1)10:05 (32)04:28 (1)02:28 (1)01:11 (5)05:03 (8)06:19 (2)10:58 (31)02:40 (4)03:49 (4)
8Zsuzsanna Oroszné Tóth76:52+21:2918:04 (5)28:50 (6)30:58 (5)41:56 (8)44:47 (9)46:32 (9)51:48 (11)59:46 (16)67:26 (16)71:42 (17)76:52 (22)
Tabáni Spartacus Sport és Környezetvédő Egyesület18:04 (5)10:46 (15)02:08 (8)10:58 (26)02:51 (7)01:45 (20)05:16 (11)07:58 (11)07:40 (19)04:16 (24)05:10 (19)
9Zdenka Krizova82:19+26:5622:36 (13)35:23 (12)39:10 (13)46:08 (12)49:45 (14)51:25 (14)56:47 (15)65:26 (19)72:50 (19)76:45 (19)82:19 (23)
SKP Zdar n.S.22:36 (13)12:47 (19)03:47 (28)06:58 (13)03:37 (14)01:40 (18)05:22 (12)08:39 (12)07:24 (16)03:55 (22)05:34 (27)
10Pavel Kriz82:20+26:5722:48 (14)35:34 (13)39:17 (15)46:09 (13)49:55 (15)51:39 (15)56:53 (16)65:33 (20)72:59 (20)76:50 (20)82:20 (24)
SKP Zdar n.S.22:48 (14)12:46 (18)03:43 (26)06:52 (11)03:46 (17)01:44 (19)05:14 (10)08:40 (14)07:26 (17)03:51 (21)05:30 (25)
11Doris Wimmer83:27+28:0418:48 (6)28:34 (5)30:36 (4)39:17 (6)43:04 (8)44:34 (8)61:17 (18)70:52 (23)76:45 (21)79:37 (21)83:27 (26)
Der Berger-Clan18:48 (6)09:46 (10)02:02 (4)08:41 (21)03:47 (18)01:30 (15)16:43 (28)09:35 (16)05:53 (3)02:52 (6)03:50 (5)
12Pako Delgado84:19+28:5617:52 (4)48:00 (20)50:16 (20)55:27 (21)57:56 (21)58:58 (20)64:06 (19)71:36 (24)77:38 (23)80:32 (22)84:19 (27)
OK Variopintos ZG17:52 (4)30:08 (28)02:16 (11)05:11 (4)02:29 (2)01:02 (1)05:08 (9)07:30 (8)06:02 (5)02:54 (7)03:47 (3)
13Giuliana Zoppe88:02+32:3924:11 (15)36:57 (16)39:59 (16)46:28 (14)50:24 (16)52:15 (16)58:45 (17)70:44 (22)78:41 (25)82:31 (24)88:02 (28)
Panda Orienteering Valsugana24:11 (15)12:46 (18)03:02 (20)06:29 (9)03:56 (19)01:51 (24)06:30 (14)11:59 (23)07:57 (21)03:50 (20)05:31 (26)
14Jakub Vanik89:24+34:0139:21 (27)50:40 (21)53:06 (21)59:52 (25)63:02 (25)64:09 (25)69:03 (23)76:54 (26)82:51 (27)85:27 (26)89:24 (30)
Klub vytrvalostnich sportu Sumperk39:21 (27)11:19 (16)02:26 (15)06:46 (10)03:10 (11)01:07 (3)04:54 (5)07:51 (10)05:57 (4)02:36 (2)03:57 (6)
15Bernhard Lieber91:16+35:5328:06 (17)36:16 (15)38:37 (12)55:06 (20)58:27 (22)59:33 (21)68:35 (21)76:10 (25)82:50 (26)85:46 (27)91:16 (32)
HSV Villach28:06 (17)08:10 (4)02:21 (13)16:29 (29)03:21 (13)01:06 (2)09:02 (20)07:35 (9)06:40 (9)02:56 (8)05:30 (25)
16Ágnes Tóth93:20+37:5730:07 (18)44:09 (19)46:56 (19)54:01 (18)57:39 (20)61:45 (22)68:51 (22)77:31 (28)84:30 (28)88:07 (28)93:20 (33)
Tabáni Spartacus Sport és Környezetvédő Egyesület30:07 (18)14:02 (22)02:47 (17)07:05 (15)03:38 (15)04:06 (35)07:06 (15)08:40 (14)06:59 (13)03:37 (18)05:13 (20)
17Andres Lopez Moreno96:30+41:0724:21 (16)34:59 (11)36:53 (10)54:31 (19)60:18 (23)61:49 (23)72:09 (26)83:27 (31)89:07 (30)91:45 (29)96:30 (34)
UWC Adriatic24:21 (16)10:38 (14)01:54 (1)17:38 (30)05:47 (30)01:31 (16)10:20 (23)11:18 (22)05:40 (2)02:38 (3)04:45 (14)
18Helmut Tanner97:11+41:4830:26 (19)39:47 (17)42:21 (17)51:22 (17)53:55 (18)56:04 (19)67:32 (20)77:11 (27)89:00 (29)91:57 (30)97:11 (35)
OLC Union Viktring30:26 (19)09:21 (8)02:34 (16)09:01 (23)02:33 (3)02:09 (27)11:28 (25)09:39 (17)11:49 (32)02:57 (9)05:14 (21)
19Javi Luri97:54+42:3120:35 (7)30:54 (10)32:59 (9)60:50 (26)63:45 (26)65:15 (26)71:02 (25)83:04 (30)89:52 (31)92:51 (31)97:54 (36)
OK Variopintos ZG20:35 (7)10:19 (13)02:05 (5)27:51 (32)02:55 (9)01:30 (15)05:47 (13)12:02 (24)06:48 (12)02:59 (11)05:03 (18)
20Robert Babin98:26+43:0321:57 (12)35:55 (14)39:12 (14)48:12 (15)51:11 (17)52:29 (17)70:01 (24)79:53 (29)90:30 (32)94:26 (32)98:26 (37)
Naturfreunde Villach Orienteering21:57 (12)13:58 (21)03:17 (23)09:00 (22)02:59 (10)01:18 (7)17:32 (30)09:52 (18)10:37 (30)03:56 (23)04:00 (7)
21Aija Stradina112:33+57:1040:00 (28)60:38 (24)64:04 (24)69:58 (28)72:53 (30)74:19 (30)81:44 (29)95:31 (35)104:15 (1)107:30 (1)112:33 (4)
Auseklis IK40:00 (28)20:38 (23)03:26 (25)05:54 (6)02:55 (9)01:26 (11)07:25 (16)13:47 (27)08:44 (26)03:15 (16)05:03 (18)
22Zdeněk Olexa118:52+63:2937:25 (26)58:42 (23)61:47 (23)68:41 (27)72:44 (29)74:07 (29)88:19 (30)104:36 (1)111:13 (2)114:23 (2)118:52 (5)
Expres Czech Team37:25 (26)21:17 (25)03:05 (21)06:54 (12)04:03 (20)01:23 (9)14:12 (27)16:17 (30)06:37 (8)03:10 (15)04:29 (11)
23Ivana Kunzová126:18+70:5540:14 (29)69:34 (27)72:26 (27)80:03 (31)83:22 (32)84:50 (32)98:40 (33)107:26 (2)115:04 (3)121:42 (3)126:18 (7)
Beta Ursus Rosice40:14 (29)29:20 (26)02:52 (18)07:37 (18)03:19 (12)01:28 (13)13:50 (26)08:46 (15)07:38 (18)06:38 (34)04:36 (13)
24Andras Zempleni128:53+73:3043:02 (31)51:12 (22)53:33 (22)58:49 (22)61:28 (24)63:20 (24)102:50 (1)113:15 (5)119:57 (5)123:17 (4)128:53 (8)
Zempleni43:02 (31)08:10 (4)02:21 (13)05:16 (5)02:39 (5)01:52 (25)39:30 (33)10:25 (21)06:42 (10)03:20 (17)05:36 (28)
25Sahra Gibson130:48+75:2533:49 (22)63:13 (25)66:57 (25)73:58 (29)78:11 (31)80:02 (31)89:57 (31)110:49 (3)118:37 (4)125:02 (5)130:48 (9)
UWC Adriatic33:49 (22)29:24 (27)03:44 (27)07:01 (14)04:13 (22)01:51 (24)09:55 (22)20:52 (34)07:48 (20)06:25 (33)05:46 (30)
26Tinkara Cerar134:35+79:1242:50 (30)63:35 (26)67:50 (26)79:14 (30)86:21 (33)88:12 (33)97:47 (32)110:51 (4)123:08 (6)128:10 (6)134:35 (10)
42:50 (30)20:45 (24)04:15 (31)11:24 (27)07:07 (33)01:51 (24)09:35 (21)13:04 (25)12:17 (34)05:02 (29)06:25 (32)
27Lorenzo Basso163:37+108:1436:14 (23)78:28 (31)81:39 (29)89:30 (34)100:04 (1)101:32 (1)118:59 (2)135:06 (6)144:51 (7)158:41 (7)163:37 (11)
UWC Adriatic36:14 (23)42:14 (32)03:11 (22)07:51 (19)10:34 (34)01:28 (13)17:27 (29)16:07 (29)09:45 (29)13:50 (35)04:56 (16)
28Eduardo Ardid167:39+112:1637:00 (25)78:14 (29)82:11 (30)89:30 (34)95:40 (34)98:42 (34)128:03 (3)148:40 (7)157:41 (8)162:17 (8)167:39 (12)
OK Variopintos ZG37:00 (25)41:14 (30)03:57 (30)07:19 (17)06:10 (31)03:02 (33)29:21 (31)20:37 (33)09:01 (28)04:36 (26)05:22 (22)
29Jorge Salgado168:03+112:4036:56 (24)78:28 (31)82:17 (31)89:36 (35)95:47 (35)98:54 (35)128:58 (4)149:21 (8)157:56 (9)162:19 (9)168:03 (13)
OK Variopintos ZG36:56 (24)41:32 (31)03:49 (29)07:19 (17)06:11 (32)03:07 (34)30:04 (32)20:23 (32)08:35 (24)04:23 (25)05:44 (29)
Paula Kundörfer102:50+47:2744:57 (32) (N/A) (N/A)59:22 (24)64:17 (28)66:57 (28)74:33 (28)84:50 (34)93:16 (34)98:01 (34)102:50 (2)
SU Schöckl Graz44:57 (32)00:00 (N/A)00:00 (N/A)59:22 (35)04:55 (27)02:40 (30)07:36 (17)10:17 (20)08:26 (22)04:45 (27)04:49 (15)
Klara Karsai91:07+35:4431:00 (20) (N/A) (N/A)40:15 (7)45:09 (10)47:41 (11)56:03 (14)69:46 (21)78:16 (24)83:20 (25)91:07 (31)
PSE CLUB31:00 (20)00:00 (N/A)00:00 (N/A)40:15 (33)04:54 (26)02:32 (29)08:22 (19)13:43 (26)08:30 (23)05:04 (31)07:47 (34)
Csilla Hajas124:18+68:5558:34 (35)72:20 (28)75:19 (28)86:53 (32) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)124:18 (6)
Zempleni58:34 (35)13:46 (20)02:59 (19)11:34 (28)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)124:18 (36)
Julianna Grant82:35+27:12 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)26:59 (3)29:49 (3)40:16 (7)56:57 (14)68:49 (17)74:15 (18)82:35 (25)
PSE CLUB00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)26:59 (35)02:50 (32)10:27 (24)16:41 (31)11:52 (33)05:26 (32)08:20 (35)
Marija Tišljar+-56:37 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OK Orion00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Marta Došlić+-56:37 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OK Orion00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Sicheng Zou172:39+117:1654:43 (34)86:37 (32)88:45 (32)108:25 (1)113:18 (2)115:47 (2) (N/A)157:04 (9) (N/A) (N/A)172:39 (14)
UWC Adriatic54:43 (34)31:54 (29)02:08 (8)19:40 (31)04:53 (25)02:29 (28)00:00 (N/A)157:04 (28)00:00 (N/A)00:00 (N/A)172:39 (37)
Daniel Szeles+-56:37 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Orvosegyetem SC00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Rainer Kundörfer104:32+49:0945:02 (33) (N/A) (N/A)59:22 (24)64:05 (27)66:47 (27)74:32 (27)84:49 (33)93:28 (35)98:31 (35)104:32 (3)
SU Schöckl Graz45:02 (33)00:00 (N/A)00:00 (N/A)59:22 (35)04:43 (23)02:42 (31)07:45 (18)10:17 (20)08:39 (25)05:03 (30)06:01 (31)
Ruslan Saleev88:50+33:27 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)77:12 (22)82:07 (23)88:50 (29)
UWC Adriatic00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)77:12 (35)04:55 (28)06:43 (33)
Andrea Rass - Venhauer101:46+46:2331:48 (21)41:18 (18)44:38 (18)50:42 (16)54:23 (19)56:03 (18) (N/A)83:43 (32)92:40 (33)96:23 (33)101:46 (1)
OLC Union Viktring31:48 (21)09:30 (9)03:20 (24)06:04 (7)03:41 (16)01:40 (18)00:00 (N/A)83:43 (35)08:57 (27)03:43 (19)05:23 (23)