Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - SOL1 - Lipica Open 2016 2.etapa - dolga

DROT, Veliki Dol, 13. 3. 2016
Kategorija: W12

NIme / klubČasZaostanekS-6262-6060-102102-103103-5656-8080-7575-F
1Viktória Orosz18:38+00:0002:44 (3)03:51 (1)05:01 (1)07:25 (1)10:07 (3)14:30 (2)16:52 (2)18:38 (2)
Tabáni Spartacus Sport és Környezetvédő Egyesület02:44 (3)01:07 (5)01:10 (2)02:24 (2)02:42 (18)04:23 (2)02:22 (2)01:46 (5)
2Adela Binarova20:57+02:1902:24 (1)03:55 (2)05:25 (3)08:38 (4)10:41 (4)16:08 (5)18:55 (3)20:57 (3)
SCM Hanacke oblasti02:24 (1)01:31 (11)01:30 (16)03:13 (15)02:03 (15)05:27 (9)02:47 (4)02:02 (18)
3Karolina Smekalova21:01+02:2303:13 (4)04:23 (4)05:46 (4)08:19 (3)09:50 (2)14:58 (3)19:30 (5)21:01 (4)
SCM Hanacke oblasti03:13 (4)01:10 (7)01:23 (8)02:33 (3)01:31 (10)05:08 (6)04:32 (17)01:31 (2)
4Sara Lukasakova21:17+02:3904:37 (7)05:46 (5)07:09 (5)10:04 (5)13:05 (7)17:03 (7)19:26 (4)21:17 (5)
SCM Hanacke oblasti04:37 (7)01:09 (6)01:23 (8)02:55 (7)03:01 (19)03:58 (1)02:23 (3)01:51 (9)
5Rita Sárközy21:32+02:5402:38 (2)04:00 (3)05:23 (2)07:42 (2)08:51 (1)16:05 (4)20:08 (7)21:32 (6)
MOM Budapest02:38 (2)01:22 (9)01:23 (8)02:19 (1)01:09 (3)07:14 (16)04:03 (13)01:24 (1)
6Stella Cignini21:45+03:0704:30 (6)06:12 (7)07:44 (6)10:35 (6)11:43 (5)16:13 (6)19:53 (6)21:45 (7)
Punto K Orienteering ASD04:30 (6)01:42 (15)01:32 (18)02:51 (6)01:08 (2)04:30 (3)03:40 (9)01:52 (10)
7Anna Angermann23:48+05:1006:18 (12)07:29 (10)08:54 (9)11:30 (8)12:41 (6)17:34 (8)21:57 (8)23:48 (8)
SPORTUNION Klagenfurt06:18 (12)01:11 (8)01:25 (11)02:36 (4)01:11 (4)04:53 (4)04:23 (14)01:51 (9)
8Veronica De Eccher25:55+07:1703:33 (5)06:05 (6)12:18 (14)15:07 (14)16:37 (12)21:48 (11)24:02 (9)25:55 (9)
Friuli MTB & Orienteering03:33 (5)02:32 (19)06:13 (28)02:49 (5)01:30 (9)05:11 (7)02:14 (1)01:53 (12)
9Ester Simion25:57+07:1906:55 (14)07:55 (12)09:24 (11)12:43 (11)14:00 (9)21:15 (9)24:03 (10)25:57 (10)
G.S. Pavione - Imer06:55 (14)01:00 (4)01:29 (15)03:19 (17)01:17 (6)07:15 (17)02:48 (5)01:54 (14)
10Zala Ferenc27:16+08:3804:58 (10)06:39 (9)08:36 (8)12:25 (10)14:47 (10)21:20 (10)25:17 (11)27:16 (11)
OK Tivoli04:58 (10)01:41 (13)01:57 (21)03:49 (20)02:22 (16)06:33 (14)03:57 (11)01:59 (17)
11Johanna Thoman31:23+12:4504:46 (8)07:52 (11)09:08 (10)12:08 (9)13:35 (8)25:52 (14)29:26 (13)31:23 (12)
SPORTUNION Klagenfurt04:46 (8)03:06 (23)01:16 (4)03:00 (10)01:27 (8)12:17 (25)03:34 (8)01:57 (16)
12Giulia Fignon31:33+12:5504:48 (9)07:59 (13)09:38 (12)13:37 (13)15:14 (11)23:50 (12)28:57 (12)31:33 (13)
Semiperdo Orienteering Maniago04:48 (9)03:11 (24)01:39 (19)03:59 (22)01:37 (12)08:36 (24)05:07 (18)02:36 (26)
13Emilia Piecek31:50+13:1205:00 (11)06:35 (8)08:16 (7)11:28 (7)19:46 (14)26:01 (15)29:32 (14)31:50 (14)
UKS "Orientpark" Iwiny05:00 (11)01:35 (12)01:41 (20)03:12 (14)08:18 (24)06:15 (11)03:31 (7)02:18 (24)
14Nastja Ferluga32:05+13:2707:34 (15)09:20 (14)10:31 (13)13:30 (12)17:16 (13)24:07 (13)29:44 (15)32:05 (15)
SSD-AŠZ GAJA07:34 (15)01:46 (17)01:11 (3)02:59 (9)03:46 (20)06:51 (15)05:37 (22)02:21 (25)
15Aileen Johnson34:41+16:0306:37 (13)15:44 (20)17:13 (19)21:34 (19)22:42 (16)27:56 (17)32:27 (16)34:41 (16)
OC Fürstenfeld06:37 (13)09:07 (25)01:29 (15)04:21 (28)01:08 (2)05:14 (8)04:31 (16)02:14 (22)
16Viktorie Smekalova35:02+16:2411:13 (21)14:15 (18)15:39 (18)18:50 (18)21:19 (15)26:13 (16)33:05 (17)35:02 (17)
SCM Hanacke oblasti11:13 (21)03:02 (22)01:24 (9)03:11 (12)02:29 (17)04:54 (5)06:52 (25)01:57 (16)
17Jessica Kaltenhauser38:16+19:3814:22 (23)15:50 (21)18:36 (21)22:52 (21)24:14 (18)30:37 (18)36:25 (19)38:16 (18)
G.S. Pavione - Imer14:22 (23)01:28 (10)02:46 (25)04:16 (26)01:22 (7)06:23 (12)05:48 (23)01:51 (9)
18Patricia Stöger38:23+19:4510:41 (20)11:38 (15)13:05 (15)17:19 (17)23:09 (17)30:58 (19)36:06 (18)38:23 (19)
OC Fürstenfeld10:41 (20)00:57 (3)01:27 (13)04:14 (25)05:50 (22)07:49 (20)05:08 (19)02:17 (23)
19Nicole Winkler42:07+23:2910:37 (19)12:19 (17)13:44 (17)17:04 (16)26:42 (20)33:06 (20)39:56 (20)42:07 (20)
SPORTUNION Klagenfurt10:37 (19)01:42 (15)01:25 (11)03:20 (18)09:38 (26)06:24 (13)06:50 (24)02:11 (21)
20Karolina Zawada42:23+23:4508:08 (17)17:42 (23)20:33 (23)23:49 (23)25:43 (19)33:20 (21)40:46 (21)42:23 (21)
UKS "Orientpark" Iwiny08:08 (17)09:34 (26)02:51 (26)03:16 (16)01:54 (13)07:37 (18)07:26 (26)01:37 (3)
21Wiktoria Kowalczyk43:33+24:5516:40 (24)17:31 (22)18:53 (22)23:14 (22)28:23 (21)36:08 (22)41:43 (23)43:33 (22)
UKS "Orientpark" Iwiny16:40 (24)00:51 (1)01:22 (5)04:21 (28)05:09 (21)07:45 (19)05:35 (21)01:50 (6)
22Magdalena Težak44:27+25:4918:55 (25)21:12 (24)23:25 (24)27:24 (24)29:26 (22)37:23 (24)41:20 (22)44:27 (23)
OK Vihor18:55 (25)02:17 (18)02:13 (22)03:59 (22)02:02 (14)07:57 (22)03:57 (11)03:07 (28)
23Marta Kukec46:42+28:0424:33 (27)25:26 (26)26:57 (26)29:55 (26)31:09 (23)36:39 (23)44:36 (24)46:42 (24)
OK Vihor24:33 (27)00:53 (2)01:31 (17)02:58 (8)01:14 (5)05:30 (10)07:57 (27)02:06 (19)
24Alessia Rigoni50:35+31:5707:51 (16)23:21 (25)25:42 (25)28:49 (25)37:27 (25)45:21 (25)48:24 (25)50:35 (25)
G.S. Pavione - Imer07:51 (16)15:30 (27)02:21 (23)03:07 (11)08:38 (25)07:54 (21)03:03 (6)02:11 (21)
25Réka Dalos56:20+37:4209:26 (18)12:09 (16)13:35 (16)16:47 (15)35:20 (24)49:59 (26)54:26 (27)56:20 (27)
Tipo Orienteering Club09:26 (18)02:43 (21)01:26 (12)03:12 (14)18:33 (27)14:39 (26)04:27 (15)01:54 (14)
26Iris Aurora Pecorari57:21+38:4332:09 (28)33:52 (27)36:17 (27)40:25 (27)42:01 (26)50:09 (27)55:42 (28)57:21 (28)
Semiperdo Orienteering Maniago32:09 (28)01:43 (16)02:25 (24)04:08 (24)01:36 (11)08:08 (23)05:33 (20)01:39 (4)
27Anka Grum132:44+114:0619:41 (26)36:04 (28)37:09 (28)40:48 (28)46:39 (27)125:59 (1)130:00 (1)132:44 (1)
Orientacijski klub Komenda19:41 (26)16:23 (28)01:05 (1)03:39 (19)05:51 (23)79:20 (27)04:01 (12)02:44 (27)
Laura König55:20+36:4212:18 (22)15:00 (19)18:17 (20)22:23 (20) (N/A) (N/A)53:27 (26)55:20 (26)
SU Schöckl Graz12:18 (22)02:42 (20)03:17 (27)04:06 (23)00:00 (N/A)00:00 (N/A)53:27 (28)01:53 (12)