Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - SOL1 - Lipica Open 2016 2.etapa - dolga

DROT, Veliki Dol, 13. 3. 2016
Kategorija: W14

NIme / klubČasZaostanekS-4949-7272-4646-9090-9696-6363-9898-6464-7575-F
1Ema Markova35:06+00:0001:28 (1)04:21 (1)08:59 (1)11:41 (1)18:09 (1)20:19 (1)24:56 (1)30:09 (1)33:36 (1)35:06 (2)
SCM Hanacke oblasti01:28 (1)02:53 (3)04:38 (1)02:42 (4)06:28 (1)02:10 (11)04:37 (1)05:13 (2)03:27 (7)01:30 (5)
2Lilla Zempleni37:18+02:1201:36 (2)04:42 (4)09:37 (2)13:18 (4)20:33 (3)22:24 (3)27:23 (3)32:30 (2)35:26 (2)37:18 (3)
Zempleni01:36 (2)03:06 (4)04:55 (2)03:41 (14)07:15 (3)01:51 (4)04:59 (4)05:07 (1)02:56 (4)01:52 (18)
3Boglárka Czakó39:46+04:4001:49 (6)04:36 (2)10:00 (3)12:33 (2)20:07 (2)22:00 (2)27:07 (2)35:37 (4)38:21 (3)39:46 (4)
MOM Budapest01:49 (6)02:47 (2)05:24 (5)02:33 (2)07:34 (4)01:53 (5)05:07 (6)08:30 (13)02:44 (2)01:25 (1)
4Tamara Kálmán43:27+08:2101:41 (3)05:43 (8)10:52 (6)13:55 (7)20:46 (4)22:45 (4)28:12 (4)35:25 (3)41:39 (4)43:27 (5)
MOM Budapest01:41 (3)04:02 (9)05:09 (4)03:03 (8)06:51 (2)01:59 (8)05:27 (9)07:13 (9)06:14 (21)01:48 (14)
5Elin Martanova44:11+09:0501:49 (6)05:26 (6)10:22 (5)13:23 (5)27:31 (6)28:44 (6)34:38 (5)39:55 (5)42:41 (5)44:11 (6)
Slavia Liberec Orienteering01:49 (6)03:37 (7)04:56 (3)03:01 (6)14:08 (23)01:13 (1)05:54 (10)05:17 (4)02:46 (3)01:30 (5)
6Anna Gröll48:04+12:5801:54 (8)04:39 (3)10:17 (4)12:47 (3)29:42 (9)31:52 (7)36:36 (7)41:53 (6)46:19 (6)48:04 (7)
OLC Graz01:54 (8)02:45 (1)05:38 (7)02:30 (1)16:55 (25)02:10 (11)04:44 (2)05:17 (4)04:26 (13)01:45 (13)
7Barbara Tóth48:58+13:5202:15 (13)12:55 (25)19:12 (13)22:15 (12)31:26 (11)33:24 (11)38:37 (8)44:01 (7)47:08 (7)48:58 (8)
Tipo Orienteering Club02:15 (13)10:40 (27)06:17 (8)03:03 (8)09:11 (9)01:58 (7)05:13 (7)05:24 (5)03:07 (5)01:50 (16)
8Pataki Virag Lara50:04+14:5802:15 (13)06:54 (13)15:55 (9)18:38 (8)28:08 (7)33:24 (11)39:54 (10)45:48 (9)48:30 (8)50:04 (9)
Pécsi Vasutas SK02:15 (13)04:39 (13)09:01 (11)02:43 (5)09:30 (11)05:16 (28)06:30 (12)05:54 (7)02:42 (1)01:34 (7)
9Lea Martanova51:39+16:3302:16 (14)05:34 (7)11:05 (7)13:39 (6)23:13 (5)24:55 (5)35:07 (6)44:05 (8)50:03 (9)51:39 (10)
Slavia Liberec Orienteering02:16 (14)03:18 (5)05:31 (6)02:34 (3)09:34 (12)01:42 (3)10:12 (21)08:58 (15)05:58 (20)01:36 (8)
10Giulia Rigoni53:26+18:2002:15 (13)06:48 (12)13:54 (8)19:24 (9)29:18 (8)32:42 (9)38:53 (9)46:41 (10)51:43 (10)53:26 (11)
G.S. Pavione - Imer02:15 (13)04:33 (12)07:06 (9)05:30 (25)09:54 (13)03:24 (20)06:11 (11)07:48 (12)05:02 (17)01:43 (12)
11Paulina Maitz57:15+22:0902:29 (18)06:32 (10)16:44 (11)21:11 (11)30:17 (10)32:34 (8)42:49 (11)51:39 (11)55:46 (11)57:15 (12)
OC Fürstenfeld02:29 (18)04:03 (10)10:12 (14)04:27 (20)09:06 (8)02:17 (15)10:15 (22)08:50 (14)04:07 (12)01:29 (3)
12Daniela Sneiderova61:17+26:1102:22 (17)09:23 (18)19:38 (14)23:36 (13)32:16 (13)36:09 (13)44:20 (13)53:49 (12)59:14 (12)61:17 (13)
SCM Hanacke oblasti02:22 (17)07:01 (23)10:15 (16)03:58 (18)08:40 (6)03:53 (25)08:11 (16)09:29 (20)05:25 (18)02:03 (22)
13Daniela Bärnthaler62:04+26:5803:14 (23)10:06 (20)19:04 (12)26:24 (16)42:55 (18)44:51 (17)50:13 (16)56:21 (14)60:09 (13)62:04 (14)
OC Fürstenfeld03:14 (23)06:52 (21)08:58 (10)07:20 (26)16:31 (24)01:56 (6)05:22 (8)06:08 (8)03:48 (9)01:55 (19)
14Nilla Bogensperger62:29+27:2302:10 (9)06:03 (9)16:18 (10)20:04 (10)31:38 (12)33:53 (12)44:15 (12)55:24 (13)60:19 (14)62:29 (15)
ASKÖ Henndorf02:10 (9)03:53 (8)10:15 (16)03:46 (16)11:34 (17)02:15 (13)10:22 (23)11:09 (24)04:55 (15)02:10 (27)
15Nika Ravnikar64:55+29:4902:17 (15)06:41 (11)25:44 (21)29:16 (17)38:29 (16)40:53 (15)48:02 (15)57:49 (15)62:51 (15)64:55 (16)
Orientacijski klub Komenda02:17 (15)04:24 (11)19:03 (24)03:32 (13)09:13 (10)02:24 (17)07:09 (13)09:47 (22)05:02 (17)02:04 (25)
16Carina Veitsberger65:35+30:2902:22 (17)07:25 (15)28:37 (22)31:58 (20)43:41 (19)45:42 (18)53:17 (18)60:45 (17)63:58 (16)65:35 (17)
OJE Wappler02:22 (17)05:03 (16)21:12 (27)03:21 (12)11:43 (18)02:01 (9)07:35 (14)07:28 (11)03:13 (6)01:37 (9)
17Katja Babič66:40+31:3417:19 (29)24:29 (29)33:56 (26)37:05 (22)47:03 (21)48:33 (21)53:39 (19)61:05 (18)64:57 (17)66:40 (18)
Orientacijski klub Komenda17:19 (29)07:10 (24)09:27 (12)03:09 (9)09:58 (14)01:30 (2)05:06 (5)07:26 (10)03:52 (10)01:43 (12)
18Hannah Winkler66:42+31:3602:39 (20)08:52 (17)25:18 (20)29:24 (18)38:22 (15)42:13 (16)50:15 (17)59:35 (16)65:16 (18)66:42 (19)
SU Schöckl Graz02:39 (20)06:13 (18)16:26 (21)04:06 (19)08:58 (7)03:51 (24)08:02 (15)09:20 (18)05:41 (19)01:26 (2)
19Colombo Iris72:22+37:1602:15 (13)07:14 (14)20:29 (16)23:49 (14)35:50 (14)38:44 (14)47:02 (14)65:45 (19)70:40 (19)72:22 (20)
Semiperdo Orienteering Maniago02:15 (13)04:59 (15)13:15 (19)03:20 (11)12:01 (21)02:54 (18)08:18 (17)18:43 (28)04:55 (15)01:42 (10)
20Anja Škarabot76:11+41:0502:47 (21)09:47 (19)19:48 (15)24:23 (15)42:12 (17)46:13 (19)57:09 (21)66:29 (20)74:12 (20)76:11 (21)
Orientacijski Klub Polaris02:47 (21)07:00 (22)10:01 (13)04:35 (21)17:49 (27)04:01 (26)10:56 (24)09:20 (18)07:43 (25)01:59 (20)
21Tina Kern78:06+43:0009:15 (28)13:57 (26)43:58 (29)48:57 (29)59:34 (29)61:57 (27)66:42 (25)72:24 (22)75:57 (21)78:06 (22)
Orientacijski klub Komenda09:15 (28)04:42 (14)30:01 (29)04:59 (24)10:37 (15)02:23 (16)04:45 (3)05:42 (6)03:33 (8)02:09 (26)
22Giulia Rossi82:03+46:5703:15 (24)12:43 (24)25:17 (19)30:16 (19)48:17 (23)52:05 (23)63:12 (24)72:44 (23)79:59 (22)82:03 (23)
A.S.D. FONZASO03:15 (24)09:28 (26)12:34 (18)04:59 (24)18:01 (28)03:48 (23)11:07 (25)09:32 (21)07:15 (24)02:04 (25)
23Tereza Greschnerová83:14+48:0803:08 (22)16:06 (27)34:31 (27)38:17 (24)50:13 (24)52:30 (24)60:56 (22)77:08 (24)81:14 (23)83:14 (24)
SCM Hanacke oblasti03:08 (22)12:58 (28)18:25 (23)03:46 (16)11:56 (20)02:17 (15)08:26 (19)16:12 (26)04:06 (11)02:00 (21)
24Kerstin Thoman87:07+52:0105:39 (27)11:58 (23)32:43 (24)37:21 (23)48:16 (22)51:50 (22)63:00 (23)72:23 (21)84:53 (24)87:07 (25)
SPORTUNION Klagenfurt05:39 (27)06:19 (19)20:45 (26)04:38 (22)10:55 (16)03:34 (21)11:10 (26)09:23 (19)12:30 (29)02:14 (28)
24Teja Tušar89:56+54:5001:43 (4)05:10 (5)32:57 (25)36:08 (21)43:46 (20)46:57 (20)55:21 (20)81:21 (25)88:23 (25)89:56 (26)
OK Azimut01:43 (4)03:27 (6)27:47 (28)03:11 (10)07:38 (5)03:11 (19)08:24 (18)26:00 (29)07:02 (22)01:33 (6)
25Anna Löwenstein94:42+59:3601:52 (7)22:05 (28)40:30 (28)44:26 (27)56:19 (25)58:33 (25)67:05 (26)85:46 (27)92:51 (26)94:42 (27)
SU Schöckl Graz01:52 (7)20:13 (29)18:25 (23)03:56 (17)11:53 (19)02:14 (12)08:32 (20)18:41 (27)07:05 (23)01:51 (17)
26Zala Špenko99:46+64:4002:31 (19)11:42 (22)32:00 (23)39:32 (26)56:32 (26)60:14 (26)72:39 (27)85:51 (28)97:42 (28)99:46 (29)
Orientacijski klub Komenda02:31 (19)09:11 (25)20:18 (25)07:32 (27)17:00 (26)03:42 (22)12:25 (28)13:12 (25)11:51 (28)02:04 (25)
26Katharina Thoman95:11+60:0504:08 (26)10:34 (21)21:10 (17)39:01 (25)58:23 (27)63:59 (29)75:49 (28)85:02 (26)93:21 (27)95:11 (28)
SPORTUNION Klagenfurt04:08 (26)06:26 (20)10:36 (17)17:51 (28)19:22 (29)05:36 (29)11:50 (27)09:13 (16)08:19 (26)01:50 (16)
27Paula Pavlin100:33+65:2703:23 (25)08:46 (16)24:53 (18)45:25 (28)58:33 (28)62:43 (28)78:33 (29)88:47 (29)97:55 (29)100:33 (1)
OK Vihor03:23 (25)05:23 (17)16:07 (20)20:32 (29)13:08 (22)04:10 (27)15:50 (29)10:14 (23)09:08 (27)02:38 (29)
Veronika De Luisa+-36:54 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
SSD-AŠZ GAJA00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Sabina Smolkova+-36:54 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
SCM Hanacke oblasti00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Katarina Eva Anderluh+-36:54 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Orientacijski Klub Polaris00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Tamara Miklušová+-36:54 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
TJ Rapid Bratislava00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Leonie Schönleitner+-36:54 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
SSV Hallein-Neualm00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)