Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - SOL1 - Lipica Open 2016 2.etapa - dolga

DROT, Veliki Dol, 13. 3. 2016
Kategorija: W16

NIme / klubČasZaostanekS-7272-9999-9090-8686-8585-9696-6363-9898-6464-7575-F
1Szuromi Hanga32:44+00:0004:33 (3)06:18 (2)11:29 (2)14:29 (3)17:30 (3)19:42 (2)21:01 (2)24:25 (2)28:57 (4)31:20 (5)32:44 (6)
Pécsi Vasutas SK04:33 (3)01:45 (5)05:11 (2)03:00 (2)03:01 (2)02:12 (1)01:19 (1)03:24 (1)04:32 (3)02:23 (2)01:24 (3)
2Csilla Gárdonyi34:48+02:0403:26 (1)05:38 (1)10:18 (1)12:59 (2)15:23 (2)21:36 (3)23:20 (3)27:13 (3)30:59 (5)33:20 (6)34:48 (7)
MOM Budapest03:26 (1)02:12 (16)04:40 (1)02:41 (1)02:24 (1)06:13 (21)01:44 (10)03:53 (2)03:46 (1)02:21 (1)01:28 (8)
3Blanka Tóth40:00+07:1606:24 (23)07:51 (14)13:44 (9)17:50 (6)21:01 (5)23:38 (4)25:19 (4)30:21 (4)35:46 (6)38:24 (7)40:00 (8)
Tipo Orienteering Club06:24 (23)01:27 (1)05:53 (7)04:06 (4)03:11 (6)02:37 (3)01:41 (8)05:02 (11)05:25 (11)02:38 (4)01:36 (15)
4Anezka Hlavacova40:11+07:2705:40 (19)07:56 (15)13:39 (7)18:53 (10)22:10 (7)25:21 (6)27:01 (6)31:13 (5)35:51 (7)38:43 (8)40:11 (9)
KOS Tesla Brno05:40 (19)02:16 (19)05:43 (5)05:14 (13)03:17 (8)03:11 (7)01:40 (7)04:12 (3)04:38 (4)02:52 (8)01:28 (8)
5Katerina Grycova41:51+09:0705:22 (13)07:16 (7)13:29 (6)17:39 (4)21:07 (6)24:19 (5)26:13 (5)31:36 (6)37:20 (8)40:15 (9)41:51 (10)
KOS Tesla Brno05:22 (13)01:54 (9)06:13 (12)04:10 (6)03:28 (10)03:12 (8)01:54 (15)05:23 (14)05:44 (13)02:55 (9)01:36 (15)
6Nelli Hajdu44:27+11:4304:39 (4)08:36 (20)13:55 (12)21:21 (16)24:26 (10)27:21 (8)29:28 (8)36:05 (11)40:21 (10)43:03 (10)44:27 (11)
Tipo Orienteering Club04:39 (4)03:57 (33)05:19 (3)07:26 (28)03:05 (4)02:55 (4)02:07 (22)06:37 (24)04:16 (2)02:42 (5)01:24 (3)
7Lucie Korpasová45:36+12:5205:20 (11)07:31 (8)13:22 (5)18:32 (8)22:34 (9)27:02 (7)28:58 (7)33:43 (7)39:58 (9)44:01 (11)45:36 (12)
Lokomotiva Ingstav Brno05:20 (11)02:11 (15)05:51 (6)05:10 (12)04:02 (15)04:28 (18)01:56 (16)04:45 (7)06:15 (15)04:03 (20)01:35 (12)
8Axell Bossio45:48+13:0404:57 (6)06:47 (5)16:39 (20)22:48 (19)25:52 (15)29:05 (14)30:45 (12)35:39 (10)41:22 (12)44:14 (12)45:48 (13)
Junior Team Trentino04:57 (6)01:50 (8)09:52 (30)06:09 (21)03:04 (3)03:13 (9)01:40 (7)04:54 (9)05:43 (12)02:52 (8)01:34 (11)
9Gréta Kovács46:24+13:4005:45 (20)07:34 (10)13:46 (10)18:03 (7)22:19 (8)27:33 (9)29:34 (9)36:13 (12)41:29 (13)44:37 (13)46:24 (14)
Pécsi Vasutas SK05:45 (20)01:49 (7)06:12 (11)04:17 (8)04:16 (19)05:14 (19)02:01 (19)06:39 (25)05:16 (7)03:08 (12)01:47 (25)
10Elena Zeiner46:57+14:1304:11 (2)06:39 (4)12:12 (3)17:46 (5)20:55 (4)28:57 (12)30:28 (11)35:35 (9)40:33 (11)45:16 (14)46:57 (15)
OLC Graz04:11 (2)02:28 (24)05:33 (4)05:34 (18)03:09 (5)08:02 (28)01:31 (4)05:07 (13)04:58 (5)04:43 (28)01:41 (20)
11Dorottya Bartha48:07+15:2305:07 (9)09:08 (24)16:41 (21)20:56 (15)24:27 (11)27:50 (10)30:11 (10)34:55 (8)43:35 (14)46:31 (15)48:07 (16)
C.S. TranSilva Cluj05:07 (9)04:01 (34)07:33 (19)04:15 (7)03:31 (11)03:23 (10)02:21 (24)04:44 (6)08:40 (28)02:56 (10)01:36 (15)
12Dora Zeiner51:01+18:1705:36 (16)07:43 (11)13:53 (11)18:39 (9)25:39 (14)29:03 (13)30:55 (13)37:05 (13)43:39 (15)49:20 (16)51:01 (17)
OLC Graz05:36 (16)02:07 (11)06:10 (10)04:46 (11)07:00 (32)03:24 (11)01:52 (14)06:10 (21)06:34 (16)05:41 (33)01:41 (20)
13Serena Raus52:00+19:1605:35 (14)08:22 (18)15:50 (16)20:34 (13)24:38 (12)28:57 (12)31:23 (14)37:29 (14)45:16 (16)49:59 (17)52:00 (18)
AD Trento Orienteering05:35 (14)02:47 (30)07:28 (18)04:44 (10)04:04 (17)04:19 (15)02:26 (25)06:06 (19)07:47 (25)04:43 (28)02:01 (31)
14Anna Pietsch52:15+19:3106:37 (24)08:50 (22)16:07 (18)22:30 (17)26:30 (17)30:53 (15)32:59 (15)39:47 (16)47:20 (17)50:27 (18)52:15 (19)
Naturfreunde Wien06:37 (24)02:13 (17)07:17 (17)06:23 (23)04:00 (14)04:23 (17)02:06 (21)06:48 (26)07:33 (24)03:07 (11)01:48 (27)
15Dorottya Hajnal52:30+19:4604:59 (8)07:09 (6)13:14 (4)20:16 (12)29:30 (21)32:27 (17)34:09 (16)38:55 (15)47:46 (18)51:10 (19)52:30 (20)
Tabáni Spartacus Sport és Környezetvédő Egyesület04:59 (8)02:10 (13)06:05 (8)07:02 (27)09:14 (35)02:57 (5)01:42 (9)04:46 (8)08:51 (29)03:24 (14)01:20 (1)
16Alice Selem55:29+22:4505:17 (10)07:50 (13)20:12 (28)26:13 (26)30:16 (24)33:23 (19)35:23 (19)42:48 (21)49:44 (20)53:34 (20)55:29 (21)
A.S.D. Orienteering G. Galilei05:17 (10)02:33 (27)12:22 (35)06:01 (20)04:03 (16)03:07 (6)02:00 (17)07:25 (29)06:56 (18)03:50 (17)01:55 (29)
17Tímea Virág55:53+23:0905:22 (13)07:33 (9)13:43 (8)30:04 (28)33:21 (27)35:58 (24)37:32 (22)42:01 (17)51:31 (24)54:06 (21)55:53 (22)
C.S. TranSilva Cluj05:22 (13)02:11 (15)06:10 (10)16:21 (35)03:17 (8)02:37 (3)01:34 (5)04:29 (4)09:30 (32)02:35 (3)01:47 (25)
18Pia Gruenberger56:17+23:3306:44 (26)09:13 (25)17:15 (22)22:48 (19)26:14 (16)34:18 (21)36:09 (20)42:31 (18)49:48 (21)54:16 (22)56:17 (23)
Orienteering Klosterneuburg06:44 (26)02:29 (25)08:02 (22)05:33 (17)03:26 (9)08:04 (29)01:51 (13)06:22 (22)07:17 (21)04:28 (24)02:01 (31)
19Imola Kálmán57:23+24:3905:38 (17)07:59 (17)15:38 (14)20:15 (11)25:27 (13)32:19 (16)34:10 (17)42:48 (21)49:27 (19)55:10 (23)57:23 (24)
Tabáni Spartacus Sport és Környezetvédő Egyesület05:38 (17)02:21 (23)07:39 (20)04:37 (9)05:12 (24)06:52 (25)01:51 (13)08:38 (34)06:39 (17)05:43 (34)02:13 (37)
20Ana Pia Pogačar57:45+25:0107:12 (27)09:08 (24)16:13 (19)23:14 (20)30:06 (23)35:26 (23)37:54 (23)44:17 (23)50:11 (22)56:02 (25)57:45 (25)
Orientacijski klub Komenda07:12 (27)01:56 (10)07:05 (16)07:01 (26)06:52 (31)05:20 (20)02:28 (27)06:23 (23)05:54 (14)05:51 (35)01:43 (21)
21Anna Pleunik57:58+25:1406:22 (22)10:31 (28)20:09 (27)25:29 (23)29:59 (22)34:02 (20)36:44 (21)42:45 (19)50:39 (23)55:52 (24)57:58 (26)
OC Fürstenfeld06:22 (22)04:09 (35)09:38 (28)05:20 (14)04:30 (22)04:03 (14)02:42 (30)06:01 (18)07:54 (26)05:13 (30)02:06 (32)
22Noémi Zacher60:57+28:1317:32 (39)19:16 (37)31:28 (36)35:35 (34)39:53 (32)43:20 (29)45:09 (28)49:52 (27)55:11 (26)59:32 (27)60:57 (27)
Tabáni Spartacus Sport és Környezetvédő Egyesület17:32 (39)01:44 (3)12:12 (34)04:07 (5)04:18 (20)03:27 (12)01:49 (11)04:43 (5)05:19 (8)04:21 (23)01:25 (5)
23Laura Wiedemayer61:24+28:4004:59 (8)07:44 (12)15:57 (17)23:39 (22)28:42 (20)32:33 (18)34:54 (18)42:59 (22)54:13 (25)59:17 (26)61:24 (28)
ASKÖ Henndorf04:59 (8)02:45 (29)08:13 (23)07:42 (29)05:03 (23)03:51 (13)02:21 (24)08:05 (32)11:14 (35)05:04 (29)02:07 (33)
24Nika Poljanšek61:56+29:1212:38 (37)15:10 (35)24:53 (31)30:19 (29)34:47 (29)39:07 (26)41:40 (25)47:48 (24)55:45 (27)60:22 (28)61:56 (29)
OK Azimut12:38 (37)02:32 (26)09:43 (29)05:26 (15)04:28 (21)04:20 (16)02:33 (29)06:08 (20)07:57 (27)04:37 (26)01:34 (11)
25Deja Razpet62:23+29:3908:21 (31)14:43 (34)24:45 (30)31:32 (31)35:10 (30)41:36 (28)44:07 (27)49:34 (26)56:33 (28)60:37 (29)62:23 (30)
OK Azimut08:21 (31)06:22 (38)10:02 (31)06:47 (25)03:38 (13)06:26 (23)02:31 (28)05:27 (15)06:59 (20)04:04 (21)01:46 (23)
26Vera Chiusole64:33+31:4906:42 (25)08:25 (19)15:28 (13)20:56 (15)27:21 (19)34:59 (22)47:07 (29)53:56 (29)59:19 (29)63:08 (30)64:33 (31)
SeleSuedtirol06:42 (25)01:43 (2)07:03 (15)05:28 (16)06:25 (30)07:38 (27)12:08 (39)06:49 (27)05:23 (10)03:49 (16)01:25 (5)
27Anna Casagrande66:00+33:1605:39 (18)07:57 (16)15:48 (15)30:25 (30)34:34 (28)41:01 (27)43:07 (26)49:06 (25)60:02 (30)64:22 (31)66:00 (32)
Orienteering Pergine05:39 (18)02:18 (22)07:51 (21)14:37 (33)04:09 (18)06:27 (24)02:06 (21)05:59 (17)10:56 (34)04:20 (22)01:38 (17)
28Mihala Korelc68:25+35:4107:13 (28)10:15 (27)19:18 (26)25:34 (24)31:37 (25)38:43 (25)41:37 (24)51:38 (28)60:52 (31)66:17 (32)68:25 (33)
Orientacijski klub Komenda07:13 (28)03:02 (31)09:03 (27)06:16 (22)06:03 (28)07:06 (26)02:54 (32)10:01 (35)09:14 (30)05:25 (31)02:08 (35)
29Patricija Primožič69:03+36:1914:29 (38)16:38 (36)25:11 (33)31:51 (32)37:16 (31)48:56 (32)50:25 (31)55:31 (31)63:00 (32)66:55 (33)69:03 (34)
Orientacijski klub Komenda14:29 (38)02:09 (12)08:33 (25)06:40 (24)05:25 (25)11:40 (33)01:29 (3)05:06 (12)07:29 (23)03:55 (19)02:08 (35)
30Katarzyna Świca71:17+38:3306:02 (21)08:40 (21)17:40 (23)25:47 (25)32:04 (26)44:15 (30)47:15 (30)55:10 (30)64:55 (33)69:29 (34)71:17 (35)
UKS "Orientpark" Iwiny06:02 (21)02:38 (28)09:00 (26)08:07 (30)06:17 (29)12:11 (34)03:00 (33)07:55 (31)09:45 (33)04:34 (25)01:48 (27)
31Emma Elisabeth Garber74:31+41:4709:40 (34)11:25 (31)17:44 (24)23:21 (21)26:57 (18)45:01 (31)56:57 (34)63:52 (32)69:13 (34)73:04 (35)74:31 (36)
SeleSuedtirol09:40 (34)01:45 (5)06:19 (13)05:37 (19)03:36 (12)18:04 (38)11:56 (38)06:55 (28)05:21 (9)03:51 (18)01:27 (6)
32Zala Zavrl74:55+42:1104:50 (5)06:37 (3)25:45 (35)29:06 (27)40:34 (33)59:00 (37)60:29 (36)65:28 (35)70:30 (35)73:14 (36)74:55 (37)
Orientacijski klub Komenda04:50 (5)01:47 (6)19:08 (38)03:21 (3)11:28 (37)18:26 (39)01:29 (3)04:59 (10)05:02 (6)02:44 (6)01:41 (20)
33Anna Lueger76:35+43:5108:37 (32)10:54 (29)17:53 (25)34:24 (33)43:19 (34)54:38 (33)56:39 (33)64:13 (33)71:41 (36)74:57 (37)76:35 (38)
SU Schöckl Graz08:37 (32)02:17 (21)06:59 (14)16:31 (36)08:55 (34)11:19 (32)02:01 (19)07:34 (30)07:28 (22)03:16 (13)01:38 (17)
34Magdalena Standhartinger77:07+44:2305:36 (16)09:31 (26)25:15 (34)40:26 (37)50:24 (37)56:39 (34)59:07 (35)64:46 (34)71:45 (37)75:14 (38)77:07 (39)
SU Schöckl Graz05:36 (16)03:55 (32)15:44 (36)15:11 (34)09:58 (36)06:15 (22)02:28 (27)05:39 (16)06:59 (20)03:29 (15)01:53 (28)
35Katarina Kušar88:36+55:5211:20 (36)13:34 (33)21:54 (29)39:04 (36)44:50 (35)58:47 (35)61:54 (37)70:14 (36)81:35 (38)87:05 (40)88:36 (40)
Orientacijski klub Komenda11:20 (36)02:14 (18)08:20 (24)17:10 (37)05:46 (27)13:57 (35)03:07 (34)08:20 (33)11:21 (36)05:30 (32)01:31 (9)
36Tjaša De Luisa102:02+69:1807:31 (29)20:01 (38)31:46 (37)49:09 (39)54:48 (38)69:05 (38)71:57 (39)83:34 (38)92:58 (39)100:18 (1)102:02 (1)
SSD-AŠZ GAJA07:31 (29)12:30 (39)11:45 (32)17:23 (38)05:39 (26)14:17 (36)02:52 (31)11:37 (36)09:24 (31)07:20 (37)01:44 (22)
37Kathi Spitaler111:17+78:3307:37 (30)12:50 (32)24:58 (32)37:27 (35)49:58 (36)58:50 (36)64:54 (38)78:34 (37)101:17 (1)108:43 (2)111:17 (2)
SU Schöckl Graz07:37 (30)05:13 (37)12:08 (33)12:29 (31)12:31 (38)08:52 (31)06:04 (36)13:40 (38)22:43 (39)07:26 (38)02:34 (38)
38Marlene Glawitsch120:27+87:4308:59 (33)11:16 (30)33:42 (38)46:21 (38)61:18 (39)70:08 (39)76:14 (40)89:47 (39)110:38 (2)118:17 (3)120:27 (3)
OC Fürstenfeld08:59 (33)02:17 (21)22:26 (39)12:39 (32)14:57 (39)08:50 (30)06:06 (37)13:33 (37)20:51 (37)07:39 (39)02:10 (36)
39Katja Zgonec180:47+148:0326:19 (40)30:36 (39)47:18 (39)103:28 (1)112:19 (1)127:18 (1)133:20 (1)147:06 (1)169:48 (3)177:06 (4)180:47 (5)
OK Tivoli26:19 (40)04:17 (36)16:42 (37)56:10 (39)08:51 (33)14:59 (37)06:02 (35)13:46 (39)22:42 (38)07:18 (36)03:41 (40)
Ivana Mužina+-33:16 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Planinsko Društvo Ajdovščina00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Julija Ferenc180:36+147:52 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)180:36 (4)
OK Tivoli00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)180:36 (41)
Ekaterina Egorova+-33:16 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Northern Wind00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Viniczai Judit+-33:16 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Pécsi Vasutas SK00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Andreja Peršič90:04+57:2009:53 (35) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)50:54 (32) (N/A) (N/A)86:48 (39)90:04 (41)
Planinsko Društvo Ajdovščina09:53 (35)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)50:54 (40)00:00 (N/A)00:00 (N/A)86:48 (40)03:16 (39)