Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - SOL1 - Lipica Open 2016 2.etapa - dolga

DROT, Veliki Dol, 13. 3. 2016
Kategorija: W18

NIme / klubČasZaostanekS-9191-3333-8686-8787-8989-9090-4646-5858-3232-8383-8282-5151-F
1Vanda Vekony44:47+00:0005:57 (6)08:03 (11)12:42 (4)18:21 (3)19:49 (3)23:15 (3)25:17 (2)28:50 (2)34:27 (1)36:26 (1)38:31 (1)42:33 (1)44:47 (1)
Siralyok Se.05:57 (6)02:06 (22)04:39 (2)05:39 (2)01:28 (3)03:26 (1)02:02 (2)03:33 (4)05:37 (1)01:59 (4)02:05 (5)04:02 (1)02:14 (2)
2Eliška Sieglová45:31+00:4405:05 (1)06:13 (1)11:59 (1)17:17 (1)19:08 (1)22:55 (1)25:06 (1)29:11 (3)35:22 (4)37:11 (4)38:46 (2)43:00 (2)45:31 (2)
MatFyz Praha05:05 (1)01:08 (3)05:46 (6)05:18 (1)01:51 (13)03:47 (3)02:11 (7)04:05 (10)06:11 (4)01:49 (1)01:35 (1)04:14 (4)02:31 (8)
3Réka Dalida Pataki46:08+01:2106:15 (7)07:36 (6)12:08 (2)18:03 (2)19:27 (2)23:15 (3)25:32 (3)28:39 (1)34:43 (2)36:40 (2)39:38 (3)43:45 (3)46:08 (3)
Pécsi Vasutas SK06:15 (7)01:21 (11)04:32 (1)05:55 (3)01:24 (1)03:48 (4)02:17 (10)03:07 (2)06:04 (3)01:57 (3)02:58 (16)04:07 (2)02:23 (4)
4Anni Berger46:30+01:4306:20 (9)07:18 (5)12:28 (3)18:57 (4)20:33 (4)24:15 (4)26:02 (4)29:16 (4)34:55 (3)37:03 (3)39:45 (4)43:55 (4)46:30 (4)
Der Berger-Clan06:20 (9)00:58 (1)05:10 (3)06:29 (5)01:36 (5)03:42 (2)01:47 (1)03:14 (3)05:39 (2)02:08 (7)02:42 (14)04:10 (3)02:35 (11)
5Tereza Korpasová54:26+09:3908:10 (16)09:48 (13)15:11 (7)23:04 (7)24:41 (6)28:50 (5)30:57 (5)36:16 (6)42:55 (5)45:14 (5)47:05 (5)51:48 (5)54:26 (5)
Lokomotiva Ingstav Brno08:10 (16)01:38 (16)05:23 (4)07:53 (15)01:37 (6)04:09 (7)02:07 (4)05:19 (24)06:39 (7)02:19 (11)01:51 (3)04:43 (9)02:38 (12)
6Ágnes Néda55:20+10:3305:44 (4)07:01 (3)15:52 (11)24:22 (10)26:13 (11)30:03 (7)32:11 (7)36:14 (5)43:34 (6)46:06 (6)47:43 (6)52:35 (6)55:20 (6)
C.S. TranSilva Cluj05:44 (4)01:17 (7)08:51 (22)08:30 (17)01:51 (13)03:50 (5)02:08 (6)04:03 (9)07:20 (10)02:32 (14)01:37 (2)04:52 (11)02:45 (15)
7Tereza Miklušová58:13+13:2605:40 (2)07:01 (3)13:28 (5)22:38 (6)24:46 (7)30:34 (9)33:27 (10)37:12 (7)45:24 (8)48:07 (8)50:56 (7)55:38 (7)58:13 (8)
TJ Rapid Bratislava05:40 (2)01:21 (11)06:27 (8)09:10 (20)02:08 (20)05:48 (20)02:53 (16)03:45 (5)08:12 (14)02:43 (20)02:49 (15)04:42 (8)02:35 (11)
7Pia Ocvirk58:13+13:2610:06 (19)11:16 (17)19:25 (18)27:18 (17)29:16 (17)33:15 (15)35:32 (13)39:30 (14)46:50 (12)49:25 (13)51:26 (10)55:47 (8)58:13 (8)
OK Japetic10:06 (19)01:10 (5)08:09 (20)07:53 (15)01:58 (16)03:59 (6)02:17 (10)03:58 (7)07:20 (10)02:35 (16)02:01 (4)04:21 (5)02:26 (6)
9Erica Ceresa58:53+14:0606:55 (13)10:42 (16)16:40 (12)25:29 (15)27:14 (15)34:01 (16)36:56 (16)39:27 (13)47:13 (13)49:20 (12)51:40 (11)56:24 (9)58:53 (9)
ORIENTEERINGCOMO ASD06:55 (13)03:47 (25)05:58 (7)08:49 (19)01:45 (10)06:47 (23)02:55 (17)02:31 (1)07:46 (12)02:07 (6)02:20 (11)04:44 (10)02:29 (7)
10Lara Gantar59:22+14:3506:39 (12)07:59 (10)15:18 (9)21:54 (5)23:55 (5)29:20 (6)31:50 (6)37:59 (8)44:36 (7)46:51 (7)51:23 (9)56:26 (10)59:22 (10)
OK Azimut06:39 (12)01:20 (8)07:19 (13)06:36 (7)02:01 (19)05:25 (18)02:30 (11)06:09 (26)06:37 (6)02:15 (9)04:32 (25)05:03 (12)02:56 (18)
11Veronika Grycova59:43+14:5613:35 (22)15:25 (22)21:00 (21)28:45 (20)30:27 (18)34:38 (18)36:44 (15)42:12 (18)48:33 (14)50:29 (14)52:46 (14)57:08 (11)59:43 (11)
KOS Tesla Brno13:35 (22)01:50 (20)05:35 (5)07:45 (13)01:42 (8)04:11 (8)02:06 (3)05:28 (25)06:21 (5)01:56 (2)02:17 (7)04:22 (6)02:35 (11)
12Agnes Scheikl61:10+16:2306:37 (11)07:52 (9)16:58 (13)23:10 (8)24:56 (8)30:45 (10)34:53 (12)38:45 (11)46:36 (10)48:42 (9)52:34 (13)58:27 (12)61:10 (12)
OC Fürstenfeld06:37 (11)01:15 (6)09:06 (24)06:12 (4)01:46 (11)05:49 (21)04:08 (24)03:52 (6)07:51 (13)02:06 (5)03:52 (24)05:53 (16)02:43 (14)
13Boróka Király63:19+18:3205:44 (4)07:15 (4)15:06 (6)24:44 (12)26:15 (12)30:49 (11)33:01 (9)38:16 (10)48:49 (15)51:26 (15)55:18 (15)61:03 (14)63:19 (13)
Göcsej KTFE05:44 (4)01:31 (13)07:51 (18)09:38 (22)01:31 (4)04:34 (10)02:12 (8)05:15 (23)10:33 (25)02:37 (17)03:52 (24)05:45 (15)02:16 (3)
14Tereza Kinkorová63:27+18:4011:02 (20)12:06 (19)19:06 (17)25:40 (16)27:37 (16)32:17 (13)34:25 (11)39:15 (12)46:05 (9)48:59 (11)51:18 (8)61:02 (13)63:27 (14)
OK Lokomotiva Plzeň11:02 (20)01:04 (2)07:00 (9)06:34 (6)01:57 (14)04:40 (11)02:08 (6)04:50 (18)06:50 (8)02:54 (21)02:19 (10)09:44 (26)02:25 (5)
15Eszter Katalin Tóth64:36+19:4906:34 (10)08:48 (12)15:52 (11)23:36 (9)25:56 (10)34:19 (17)37:07 (18)41:30 (17)50:57 (18)53:39 (17)57:21 (18)61:53 (16)64:36 (15)
Pécsi Vasutas SK06:34 (10)02:14 (23)07:04 (10)07:44 (12)02:20 (22)08:23 (26)02:48 (14)04:23 (13)09:27 (20)02:42 (19)03:42 (22)04:32 (7)02:43 (14)
16Anna Porgányi65:23+20:3605:57 (6)07:45 (7)15:12 (8)24:26 (11)25:53 (9)30:17 (8)32:50 (8)38:01 (9)46:40 (11)48:49 (10)52:26 (12)61:48 (15)65:23 (16)
Zalaegerszegi Tájékozódási Futó Club05:57 (6)01:48 (19)07:27 (14)09:14 (21)01:27 (2)04:24 (9)02:33 (12)05:11 (21)08:39 (17)02:09 (8)03:37 (21)09:22 (25)03:35 (26)
17Brina Foški65:47+21:0006:19 (8)07:51 (8)18:24 (16)25:12 (13)27:10 (14)32:20 (14)35:54 (14)39:53 (15)49:51 (16)52:24 (16)56:01 (16)62:58 (17)65:47 (17)
Orientacijski Klub Polaris06:19 (8)01:32 (14)10:33 (25)06:48 (9)01:58 (16)05:10 (16)03:34 (22)03:59 (8)09:58 (22)02:33 (15)03:37 (21)06:57 (21)02:49 (16)
18Monika Ravnikar66:08+21:2112:18 (21)13:39 (20)20:55 (20)28:30 (19)30:29 (20)36:07 (19)38:43 (19)43:04 (19)51:27 (19)53:43 (18)56:02 (17)63:00 (18)66:08 (18)
Orientacijski klub Komenda12:18 (21)01:21 (11)07:16 (12)07:35 (10)01:59 (18)05:38 (19)02:36 (13)04:21 (12)08:23 (15)02:16 (10)02:19 (10)06:58 (22)03:08 (24)
19Benedetta Vanzella67:04+22:1708:08 (15)10:08 (15)17:48 (14)25:25 (14)27:09 (13)31:56 (12)37:00 (17)41:29 (16)50:24 (17)56:14 (19)58:31 (19)64:06 (19)67:04 (19)
Orienteering Tarzo a.s.d.08:08 (15)02:00 (21)07:40 (15)07:37 (11)01:44 (9)04:47 (13)05:04 (26)04:29 (15)08:55 (18)05:50 (26)02:17 (7)05:35 (14)02:58 (20)
20Giulia Maschio71:57+27:1008:08 (15)09:51 (14)17:49 (15)28:06 (18)30:28 (19)37:10 (20)40:35 (20)45:05 (20)55:27 (20)58:46 (20)62:06 (20)68:52 (20)71:57 (20)
U.S. Primiero A.S.D08:08 (15)01:43 (18)07:58 (19)10:17 (25)02:22 (24)06:42 (22)03:25 (20)04:30 (16)10:22 (24)03:19 (22)03:20 (18)06:46 (19)03:05 (23)
21Clara Loidolt72:25+27:3813:43 (23)15:24 (21)23:15 (22)31:13 (21)33:25 (21)40:56 (22)43:45 (22)48:45 (21)58:19 (22)60:50 (22)63:24 (21)69:28 (21)72:25 (21)
OC Fürstenfeld13:43 (23)01:41 (17)07:51 (18)07:58 (16)02:12 (21)07:31 (24)02:49 (15)05:00 (19)09:34 (21)02:31 (13)02:34 (13)06:04 (18)02:57 (19)
22Alize Bosio72:54+28:0708:28 (17)16:34 (23)23:43 (23)33:29 (23)35:57 (22)40:47 (21)43:44 (21)48:57 (22)56:37 (21)59:17 (21)64:43 (22)70:46 (22)72:54 (22)
Junior Team Trentino08:28 (17)08:06 (26)07:09 (11)09:46 (23)02:28 (25)04:50 (14)02:57 (18)05:13 (22)07:40 (11)02:40 (18)05:26 (26)06:03 (17)02:08 (1)
23Mia Lovrec83:39+38:5209:25 (18)11:50 (18)20:44 (19)32:14 (22)39:35 (23)47:31 (23)50:35 (23)55:25 (23)67:18 (23)71:35 (23)74:00 (23)80:49 (23)83:39 (23)
OK Vihor09:25 (18)02:25 (24)08:54 (23)11:30 (26)07:21 (26)07:56 (25)03:04 (19)04:50 (18)11:53 (26)04:17 (24)02:25 (12)06:49 (20)02:50 (17)
24Emy Michelin85:03+40:1625:31 (25)27:06 (25)34:57 (24)43:33 (24)45:11 (24)49:58 (24)55:01 (24)59:26 (24)68:29 (24)74:16 (24)76:34 (24)82:01 (24)85:03 (24)
A.S.D. Orienteering G. Galilei25:31 (25)01:35 (15)07:51 (18)08:36 (18)01:38 (7)04:47 (13)05:03 (25)04:25 (14)09:03 (19)05:47 (25)02:18 (8)05:27 (13)03:02 (21)
25Jana Habigerova89:19+44:3226:01 (26)27:29 (26)36:10 (25)46:12 (25)48:34 (25)53:49 (25)57:50 (25)62:57 (25)71:29 (25)74:53 (25)78:12 (25)86:15 (25)89:19 (25)
Klub vytrvalostnich sportu Sumperk26:01 (26)01:28 (12)08:41 (21)10:02 (24)02:22 (24)05:15 (17)04:01 (23)05:07 (20)08:32 (16)03:24 (23)03:19 (17)08:03 (24)03:04 (22)
26Ella Danay90:20+45:3325:19 (24)26:28 (24)42:28 (26)49:15 (26)51:14 (26)56:23 (26)59:52 (26)63:58 (26)73:57 (26)76:26 (26)79:50 (26)87:05 (26)90:20 (26)
SeleSuedtirol25:19 (24)01:09 (4)16:00 (26)06:47 (8)01:59 (18)05:09 (15)03:29 (21)04:06 (11)09:59 (23)02:29 (12)03:24 (19)07:15 (23)03:15 (25)
Michela Jerman+-45:13 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
ORIENTEERING TRIESTE A.S.D.00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Anja Humar+-45:13 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OK Azimut00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Alessandra Minati+-45:13 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Junior Team Trentino00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Melania Tinelli+-45:13 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
A.S.D. Orienteering G. Galilei00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Polona Jezeršek+-45:13 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Orientacijski klub Komenda00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)