Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - SOL1 - Lipica Open 2016 2.etapa - dolga

DROT, Veliki Dol, 13. 3. 2016
Kategorija: W20

NIme / klubČasZaostanekS-4545-8686-8484-8888-8787-4646-3333-6363-8383-8282-5151-7575-F
1Tereza Janosikova44:09+00:0009:05 (1)10:39 (1)17:12 (1)18:19 (1)22:26 (1)27:53 (1)29:57 (1)32:45 (1)35:59 (2)37:46 (3)42:10 (4)42:57 (5)44:09 (5)
Czech Junior team09:05 (1)01:34 (4)06:33 (1)01:07 (1)04:07 (2)05:27 (1)02:04 (4)02:48 (2)03:14 (1)01:47 (12)04:24 (10)00:47 (4)01:12 (1)
2Tereza Novakova48:37+04:2809:16 (2)10:57 (2)17:38 (2)18:46 (2)23:24 (2)29:39 (2)34:05 (3)37:11 (3)41:04 (3)42:44 (4)46:38 (5)47:23 (6)48:37 (6)
Czech Junior team09:16 (2)01:41 (9)06:41 (2)01:08 (2)04:38 (5)06:15 (10)04:26 (30)03:06 (6)03:53 (2)01:40 (6)03:54 (3)00:45 (3)01:14 (2)
3Tereza Cechova48:54+04:4509:46 (4)11:15 (3)18:57 (3)20:11 (3)24:59 (4)30:40 (3)34:32 (4)37:31 (4)41:37 (5)42:57 (6)46:42 (6)47:32 (7)48:54 (7)
Czech Junior team09:46 (4)01:29 (2)07:42 (9)01:14 (4)04:48 (7)05:41 (2)03:52 (26)02:59 (3)04:06 (8)01:20 (1)03:45 (2)00:50 (8)01:22 (3)
4Barbora Vyhnalkova50:00+05:5109:38 (3)11:18 (4)19:44 (5)21:10 (5)25:59 (5)32:02 (5)34:03 (2)37:08 (2)41:21 (4)42:54 (5)47:44 (7)48:37 (8)50:00 (8)
Czech Junior team09:38 (3)01:40 (8)08:26 (14)01:26 (13)04:49 (8)06:03 (7)02:01 (3)03:05 (5)04:13 (9)01:33 (2)04:50 (16)00:53 (15)01:23 (4)
5Barbora Chaloupská50:09+06:0011:11 (8)12:41 (5)19:36 (4)20:54 (4)24:46 (3)30:52 (4)35:00 (6)38:21 (6)42:21 (7)44:00 (7)47:56 (9)48:38 (9)50:09 (9)
Czech Junior team11:11 (8)01:30 (3)06:55 (3)01:18 (8)03:52 (1)06:06 (8)04:08 (29)03:21 (9)04:00 (4)01:39 (4)03:56 (4)00:42 (1)01:31 (11)
6Tereza Odehnalova50:36+06:2711:47 (10)13:30 (9)21:08 (7)22:29 (7)27:02 (7)32:57 (6)34:56 (5)38:08 (5)42:10 (6)44:11 (8)47:56 (9)48:52 (10)50:36 (10)
Czech Junior team11:47 (10)01:43 (11)07:38 (7)01:21 (9)04:33 (4)05:55 (3)01:59 (1)03:12 (8)04:02 (5)02:01 (17)03:45 (2)00:56 (18)01:44 (22)
7Gabriela Hirsova52:56+08:4711:01 (7)13:28 (8)20:27 (6)21:50 (6)26:30 (6)33:20 (7)35:50 (7)39:31 (7)44:00 (8)45:47 (9)50:21 (10)51:12 (11)52:56 (11)
Czech Junior team11:01 (7)02:27 (23)06:59 (4)01:23 (10)04:40 (6)06:50 (14)02:30 (12)03:41 (15)04:29 (14)01:47 (12)04:34 (14)00:51 (11)01:44 (22)
8Klara Novotna52:58+08:4910:36 (5)14:24 (14)22:02 (9)23:20 (9)29:36 (11)35:33 (9)37:49 (9)40:53 (9)44:57 (10)46:43 (10)50:43 (11)51:34 (12)52:58 (12)
Czech Junior team10:36 (5)03:48 (30)07:38 (7)01:18 (8)06:16 (19)05:57 (4)02:16 (10)03:04 (4)04:04 (6)01:46 (10)04:00 (8)00:51 (11)01:24 (5)
9Csenge Viniczai53:25+09:1611:49 (11)13:27 (7)21:24 (8)22:50 (8)28:21 (8)34:22 (8)36:30 (8)39:58 (8)44:54 (9)46:48 (11)51:10 (12)52:00 (13)53:25 (13)
Pécsi Vasutas SK11:49 (11)01:38 (7)07:57 (11)01:26 (13)05:31 (15)06:01 (5)02:08 (5)03:28 (11)04:56 (16)01:54 (15)04:22 (9)00:50 (8)01:25 (6)
10Petra Hancova54:06+09:5714:27 (22)15:55 (19)23:49 (15)24:59 (14)29:19 (10)36:28 (12)38:29 (10)41:16 (10)45:12 (11)47:44 (12)51:41 (13)52:37 (14)54:06 (14)
Czech Junior team14:27 (22)01:28 (1)07:54 (10)01:10 (3)04:20 (3)07:09 (16)02:01 (3)02:47 (1)03:56 (3)02:32 (24)03:57 (5)00:56 (18)01:29 (8)
11Luca Szuromi56:05+11:5612:02 (13)13:46 (10)22:24 (12)23:57 (11)28:56 (9)35:49 (10)38:46 (11)42:16 (11)46:41 (12)48:34 (13)53:34 (14)54:25 (15)56:05 (15)
Pécsi Vasutas SK12:02 (13)01:44 (12)08:38 (17)01:33 (17)04:59 (10)06:53 (15)02:57 (17)03:30 (12)04:25 (13)01:53 (14)05:00 (17)00:51 (11)01:40 (16)
12Simona Chladkova56:46+12:3713:12 (17)14:49 (15)22:03 (10)24:38 (13)29:41 (12)35:54 (11)38:49 (12)44:00 (13)48:19 (13)50:00 (14)54:26 (15)55:16 (16)56:46 (16)
Czech Junior team13:12 (17)01:37 (6)07:14 (5)02:35 (29)05:03 (12)06:13 (9)02:55 (16)05:11 (23)04:19 (11)01:41 (7)04:26 (11)00:50 (8)01:30 (9)
13Francesca Taufer61:03+16:5412:35 (16)14:51 (16)23:05 (13)24:37 (12)30:14 (13)36:46 (13)39:47 (13)44:00 (13)51:39 (15)53:37 (15)58:16 (17)59:21 (18)61:03 (18)
U.S. Primiero A.S.D12:35 (16)02:16 (21)08:14 (12)01:32 (16)05:37 (17)06:32 (13)03:01 (19)04:13 (20)07:39 (29)01:58 (16)04:39 (15)01:05 (23)01:42 (19)
14Barbora Sikova61:14+17:0511:52 (12)14:03 (12)28:14 (22)29:31 (22)34:25 (19)42:21 (19)44:30 (18)47:57 (17)52:57 (18)54:31 (17)59:03 (19)59:48 (20)61:14 (19)
Czech Junior team11:52 (12)02:11 (19)14:11 (28)01:17 (6)04:54 (9)07:56 (20)02:09 (7)03:27 (10)05:00 (17)01:34 (3)04:32 (12)00:45 (3)01:26 (7)
15Nuša Jeram61:17+17:0813:27 (18)15:02 (17)23:30 (14)25:01 (15)32:12 (15)40:42 (17)43:16 (16)46:52 (16)52:11 (16)54:16 (16)58:50 (18)59:43 (19)61:17 (20)
OK Azimut13:27 (18)01:35 (5)08:28 (15)01:31 (15)07:11 (22)08:30 (21)02:34 (13)03:36 (14)05:19 (18)02:05 (18)04:34 (14)00:53 (15)01:34 (13)
16Chiara Dalla Santa63:19+19:1012:08 (14)16:49 (21)25:54 (18)27:36 (18)32:53 (17)40:28 (16)42:43 (14)46:46 (15)52:24 (17)54:36 (18)60:31 (20)61:44 (21)63:19 (21)
G.S. Pavione - Imer12:08 (14)04:41 (31)09:05 (19)01:42 (21)05:17 (13)07:35 (18)02:15 (9)04:03 (17)05:38 (19)02:12 (19)05:55 (22)01:13 (26)01:35 (14)
17Karolina Sikova65:11+21:0212:19 (15)14:08 (13)29:24 (24)31:57 (24)41:36 (24)47:38 (23)49:48 (22)52:59 (21)57:04 (21)58:47 (21)62:46 (21)63:39 (22)65:11 (22)
Czech Junior team12:19 (15)01:49 (14)15:16 (29)02:33 (28)09:39 (26)06:02 (6)02:10 (8)03:11 (7)04:05 (7)01:43 (8)03:59 (7)00:53 (15)01:32 (12)
18Mariya Perepelytsya65:51+21:4211:17 (9)13:16 (6)23:51 (16)25:22 (16)31:03 (14)41:07 (18)43:51 (17)48:41 (18)55:10 (19)57:27 (19)63:08 (22)64:06 (23)65:51 (23)
OK Azimut11:17 (9)01:59 (15)10:35 (22)01:31 (15)05:41 (18)10:04 (25)02:44 (15)04:50 (21)06:29 (23)02:17 (20)05:41 (19)00:58 (19)01:45 (23)
19Marlene Berger66:15+22:0614:19 (21)16:22 (20)25:14 (17)26:51 (17)32:13 (16)40:04 (14)46:00 (19)50:13 (19)56:06 (20)57:52 (20)63:38 (23)64:33 (24)66:15 (24)
Der Berger-Clan14:19 (21)02:03 (16)08:52 (18)01:37 (18)05:22 (14)07:51 (19)05:56 (32)04:13 (20)05:53 (21)01:46 (10)05:46 (20)00:55 (16)01:42 (19)
20Becze Rita67:56+23:4721:32 (28)23:14 (27)31:51 (25)33:30 (25)39:06 (23)46:31 (21)48:40 (21)52:44 (20)57:23 (22)59:16 (22)65:03 (24)66:07 (25)67:56 (25)
Pécsi Vasutas SK21:32 (28)01:42 (10)08:37 (16)01:39 (19)05:36 (16)07:25 (17)02:09 (7)04:04 (18)04:39 (15)01:53 (14)05:47 (21)01:04 (22)01:49 (24)
21Zsófia Sárközy70:22+26:1310:50 (6)13:48 (11)22:13 (11)23:29 (10)45:43 (25)51:59 (25)54:20 (25)58:09 (24)62:23 (24)64:03 (23)68:02 (25)68:51 (26)70:22 (26)
MOM Budapest10:50 (6)02:58 (27)08:25 (13)01:16 (5)22:14 (29)06:16 (11)02:21 (11)03:49 (16)04:14 (10)01:40 (6)03:59 (7)00:49 (5)01:31 (11)
22Dora Težak73:41+29:3215:18 (24)17:40 (23)27:06 (19)28:47 (19)35:44 (20)44:21 (20)48:18 (20)53:12 (22)58:59 (23)64:33 (24)70:40 (26)71:48 (27)73:41 (27)
OK Vihor15:18 (24)02:22 (22)09:26 (20)01:41 (20)06:57 (21)08:37 (23)03:57 (27)04:54 (22)05:47 (20)05:34 (31)06:07 (23)01:08 (24)01:53 (25)
23Magdalena Van De Voorde75:47+31:3814:11 (20)17:44 (24)28:26 (23)30:29 (23)37:25 (22)47:01 (22)50:02 (23)56:31 (23)63:16 (25)65:53 (25)72:02 (27)73:15 (28)75:47 (28)
Tullinge SK14:11 (20)03:33 (28)10:42 (23)02:03 (24)06:56 (20)09:36 (24)03:01 (19)06:29 (26)06:45 (25)02:37 (27)06:09 (24)01:13 (26)02:32 (30)
24Dominika Smrckova78:59+34:5015:07 (23)17:13 (22)27:31 (21)29:16 (21)37:02 (21)48:44 (24)52:28 (24)60:38 (25)67:51 (26)70:22 (26)75:59 (28)77:03 (29)78:59 (29)
Klub vytrvalostnich sportu Sumperk15:07 (23)02:06 (17)10:18 (21)01:45 (22)07:46 (23)11:42 (26)03:44 (24)08:10 (30)07:13 (27)02:31 (23)05:37 (18)01:04 (22)01:56 (27)
25Iva Lovrec86:23+42:1420:40 (27)25:52 (31)39:15 (29)41:23 (29)49:39 (28)58:10 (26)61:33 (26)66:51 (26)73:18 (27)75:55 (27)83:07 (29)84:26 (30)86:23 (30)
OK Vihor20:40 (27)05:12 (32)13:23 (26)02:08 (26)08:16 (25)08:31 (22)03:23 (22)05:18 (24)06:27 (22)02:37 (27)07:12 (26)01:19 (27)01:57 (28)
26Elena Bernardi92:18+48:0921:37 (29)24:10 (28)36:45 (28)38:52 (28)46:46 (26)60:47 (28)64:03 (27)70:56 (27)77:32 (28)80:15 (28)87:43 (30)89:19 (31)92:18 (31)
Orienteering Tarzo a.s.d.21:37 (29)02:33 (24)12:35 (25)02:07 (25)07:54 (24)14:01 (30)03:16 (21)06:53 (27)06:36 (24)02:43 (28)07:28 (27)01:36 (29)02:59 (32)
27Antonella Fantoni96:46+52:3717:31 (25)20:29 (26)32:53 (26)35:35 (26)48:33 (27)60:21 (27)65:15 (28)74:23 (28)82:19 (29)85:35 (29)93:16 (31)95:03 (32)96:46 (32)
Naturfreunde Villach Orienteering17:31 (25)02:58 (27)12:24 (24)02:42 (30)12:58 (27)11:48 (28)04:54 (31)09:08 (32)07:56 (31)03:16 (30)07:41 (28)01:47 (31)01:43 (20)
28Irene Cibin114:21+70:1223:06 (31)25:41 (29)39:50 (30)42:20 (30)62:59 (30)76:09 (31)80:12 (31)89:17 (31)98:38 (32)101:42 (1)110:17 (2)112:00 (3)114:21 (3)
Punto K Orienteering ASD23:06 (31)02:35 (25)14:09 (27)02:30 (27)20:39 (28)13:10 (29)04:03 (28)09:05 (31)09:21 (32)03:04 (29)08:35 (29)01:43 (30)02:21 (29)
Silvia Minella+-45:51 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
A.S.D. FONZASO00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Anna Kopecka+-45:51 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Czech Junior team00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Annalisa Gadler107:07+62:5813:29 (19)15:41 (18)35:15 (27)37:08 (27) (N/A)72:01 (29)75:49 (29)82:55 (29)90:44 (31)93:13 (31) (N/A)104:13 (2)107:07 (2)
AD Trento Orienteering13:29 (19)02:12 (20)19:34 (30)01:53 (23)00:00 (N/A)72:01 (31)03:48 (25)07:06 (28)07:49 (30)02:29 (22)00:00 (N/A)104:13 (32)02:54 (31)
Valentina Unfer115:32+71:2322:12 (30)25:51 (30)48:29 (31)51:37 (31) (N/A)84:05 (32)87:42 (32)95:08 (32)102:47 (1)105:23 (2)112:05 (3)113:38 (4)115:32 (4)
Friuli MTB & Orienteering22:12 (30)03:39 (29)22:38 (31)03:08 (31)00:00 (N/A)84:05 (32)03:37 (23)07:26 (29)07:39 (29)02:36 (25)06:42 (25)01:33 (28)01:54 (26)
Urša Beguš104:48+60:3924:25 (32)26:34 (32) (N/A) (N/A)62:58 (29)74:42 (30)77:56 (30)83:21 (30)90:21 (30)92:41 (30)102:05 (1)103:06 (1)104:48 (1)
OK Azimut24:25 (32)02:09 (18)00:00 (N/A)00:00 (N/A)62:58 (30)11:44 (27)03:14 (20)05:25 (25)07:00 (26)02:20 (21)09:24 (30)01:01 (20)01:42 (19)
Barbara Vavrysova+-45:51 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Czech Junior team00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Eszter Mantuano+-45:51 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Tabáni Spartacus Sport és Környezetvédő Egyesület00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Katerina Argalasova58:50+14:4118:04 (26)19:50 (25)27:30 (20)28:54 (20)33:55 (18)40:22 (15)42:57 (15)46:32 (14)50:55 (14) (N/A)56:19 (16)57:11 (17)58:50 (17)
Czech Junior team18:04 (26)01:46 (13)07:40 (8)01:24 (11)05:01 (11)06:27 (12)02:35 (14)03:35 (13)04:23 (12)00:00 (N/A)56:19 (31)00:52 (12)01:39 (15)