Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - SOL1 - Lipica Open 2016 2.etapa - dolga

DROT, Veliki Dol, 13. 3. 2016
Kategorija: W21A

NIme / klubČasZaostanekS-4545-8686-8484-8888-8787-4646-3333-6363-8383-8282-5151-7575-F
1Hana Janu54:52+00:0012:21 (4)14:17 (4)22:15 (2)23:41 (2)29:21 (1)35:38 (2)37:51 (2)41:06 (4)45:47 (5)47:53 (5)52:08 (7)53:03 (7)54:52 (7)
Klub vytrvalostnich sportu Sumperk12:21 (4)01:56 (6)07:58 (2)01:26 (5)05:40 (6)06:17 (1)02:13 (2)03:15 (1)04:41 (3)02:06 (9)04:15 (1)00:55 (6)01:49 (12)
2Heike Torggler57:25+02:3311:27 (1)13:12 (1)20:46 (1)22:22 (1)29:59 (4)36:56 (3)39:49 (3)43:35 (5)48:18 (6)50:11 (6)55:09 (8)56:00 (8)57:25 (8)
Sportclub Meran11:27 (1)01:45 (3)07:34 (1)01:36 (9)07:37 (14)06:57 (2)02:53 (12)03:46 (5)04:43 (6)01:53 (5)04:58 (9)00:51 (1)01:25 (1)
3Jutta Torggler58:45+03:5311:32 (2)13:42 (3)23:16 (3)24:33 (3)29:43 (2)37:36 (4)40:00 (4)44:46 (6)49:26 (7)51:45 (7)56:21 (9)57:15 (9)58:45 (9)
Sportclub Meran11:32 (2)02:10 (13)09:34 (8)01:17 (2)05:10 (4)07:53 (6)02:24 (4)04:46 (19)04:40 (2)02:19 (17)04:36 (7)00:54 (4)01:30 (2)
4Gabriela Šimunkova62:51+07:5913:58 (9)16:16 (8)24:52 (7)26:13 (6)32:12 (7)39:48 (5)43:56 (7)47:32 (8)52:15 (8)54:50 (8)59:57 (10)60:52 (10)62:51 (10)
Co kde Radim posbiral (CZE)13:58 (9)02:18 (19)08:36 (3)01:21 (4)05:59 (9)07:36 (3)04:08 (25)03:36 (3)04:43 (6)02:35 (20)05:07 (10)00:55 (6)01:59 (15)
5Kinga Varsányi63:27+08:3511:38 (3)13:42 (3)24:47 (6)26:08 (5)31:18 (5)42:29 (8)45:18 (8)48:59 (10)54:16 (10)56:15 (10)60:49 (11)61:52 (11)63:27 (11)
Maccabi VAC - Hungary11:38 (3)02:04 (9)11:05 (17)01:21 (4)05:10 (4)11:11 (22)02:49 (9)03:41 (4)05:17 (9)01:59 (6)04:34 (5)01:03 (13)01:35 (3)
6Jerca Bernik64:28+09:3613:18 (7)15:32 (6)24:30 (5)26:21 (7)32:06 (6)40:05 (6)43:00 (5)47:32 (8)53:42 (9)55:43 (9)61:31 (12)62:45 (12)64:28 (12)
Škofjeloški orientacijski klub13:18 (7)02:14 (17)08:58 (4)01:51 (18)05:45 (7)07:59 (7)02:55 (14)04:32 (15)06:10 (19)02:01 (7)05:48 (16)01:14 (23)01:43 (7)
7Michaela Sramkova66:04+11:1214:28 (10)16:04 (7)26:38 (8)28:14 (8)32:49 (8)41:22 (7)43:35 (6)47:50 (9)56:29 (11)58:21 (11)63:11 (13)64:09 (13)66:04 (13)
Tolar Jindrichuv Hradec14:28 (10)01:36 (1)10:34 (12)01:36 (9)04:35 (1)08:33 (11)02:13 (2)04:15 (10)08:39 (28)01:52 (4)04:50 (8)00:58 (10)01:55 (14)
8Aneta Vozdova66:22+11:3013:20 (8)18:20 (14)27:37 (9)29:22 (9)35:34 (9)43:57 (9)46:45 (9)50:55 (11)56:45 (12)58:55 (12)63:29 (14)64:22 (14)66:22 (14)
Klub vytrvalostnich sportu Sumperk13:20 (8)05:00 (28)09:17 (7)01:45 (14)06:12 (10)08:23 (10)02:48 (8)04:10 (9)05:50 (11)02:10 (12)04:34 (5)00:53 (2)02:00 (17)
9Maria Chiara Crippa67:34+12:4217:42 (21)21:45 (20)32:59 (18)34:08 (17)40:04 (13)47:50 (10)50:33 (10)54:20 (12)58:43 (13)60:33 (13)65:00 (15)65:54 (15)67:34 (15)
Polisportiva Besanese17:42 (21)04:03 (27)11:14 (19)01:09 (1)05:56 (8)07:46 (4)02:43 (6)03:47 (6)04:23 (1)01:50 (3)04:27 (2)00:54 (4)01:40 (5)
10Anna Hermannova69:49+14:5715:57 (16)18:33 (15)32:50 (17)34:21 (18)39:37 (12)48:00 (11)50:55 (11)55:03 (13)59:45 (14)62:33 (14)67:05 (16)68:06 (16)69:49 (16)
Co kde Radim posbiral (CZE)15:57 (16)02:36 (21)14:17 (27)01:31 (7)05:16 (5)08:23 (10)02:55 (14)04:08 (7)04:42 (4)02:48 (26)04:32 (3)01:01 (11)01:43 (7)
11Dianora Herashchenko72:46+17:5423:15 (26)25:23 (26)34:34 (23)36:43 (23)44:10 (19)52:03 (19)55:12 (20)58:43 (17)63:36 (15)65:24 (15)69:59 (17)70:57 (17)72:46 (17)
23:15 (26)02:08 (10)09:11 (6)02:09 (30)07:27 (13)07:53 (6)03:09 (16)03:31 (2)04:53 (7)01:48 (1)04:35 (6)00:58 (10)01:49 (12)
12Věra Chvalová73:39+18:4712:52 (6)14:32 (5)23:31 (4)25:00 (4)29:47 (3)48:13 (13)51:25 (12)56:04 (14)63:41 (16)65:31 (16)70:41 (18)71:55 (18)73:39 (18)
OK Lokomotiva Plzeň12:52 (6)01:40 (2)08:59 (5)01:29 (6)04:47 (2)18:26 (32)03:12 (17)04:39 (16)07:37 (27)01:50 (3)05:10 (11)01:14 (23)01:44 (9)
13Angelika Renz75:35+20:4317:15 (19)19:19 (19)31:50 (16)33:47 (16)41:47 (16)51:30 (16)53:53 (15)58:21 (15)64:30 (17)66:37 (17)72:45 (20)73:57 (20)75:35 (19)
SU Schöckl Graz17:15 (19)02:04 (9)12:31 (22)01:57 (23)08:00 (16)09:43 (19)02:23 (3)04:28 (12)06:09 (18)02:07 (10)06:08 (19)01:12 (20)01:38 (4)
14Marlies Berger75:40+20:4812:31 (5)17:41 (12)29:47 (14)31:24 (14)40:31 (15)49:12 (15)54:55 (18)59:05 (18)64:57 (19)67:06 (18)72:53 (21)73:55 (19)75:40 (20)
Der Berger-Clan12:31 (5)05:10 (29)12:06 (21)01:37 (11)09:07 (18)08:41 (13)05:43 (31)04:10 (9)05:52 (13)02:09 (11)05:47 (15)01:02 (12)01:45 (10)
15Sandra Janekalne76:02+21:1015:16 (11)17:16 (9)28:28 (12)30:05 (12)43:38 (18)51:52 (18)54:40 (16)60:00 (21)65:13 (20)67:19 (20)72:40 (19)73:59 (21)76:02 (21)
SU Schöckl Graz15:16 (11)02:00 (7)11:12 (18)01:37 (11)13:33 (28)08:14 (8)02:48 (8)05:20 (21)05:13 (8)02:06 (9)05:21 (13)01:19 (24)02:03 (21)
16Sarka Hnilicova76:07+21:1515:28 (13)23:24 (23)34:23 (22)36:15 (22)43:16 (17)52:07 (20)54:42 (17)59:13 (19)65:30 (21)67:46 (21)73:00 (22)74:04 (22)76:07 (22)
Klub vytrvalostnich sportu Sumperk15:28 (13)07:56 (31)10:59 (15)01:52 (19)07:01 (12)08:51 (15)02:35 (5)04:31 (14)06:17 (20)02:16 (15)05:14 (12)01:04 (15)02:03 (21)
17Veronika Dankova77:37+22:4517:19 (20)19:10 (16)29:11 (13)30:53 (13)38:41 (10)48:02 (12)51:44 (13)58:34 (16)64:35 (18)67:14 (19)74:49 (24)75:47 (23)77:37 (23)
KOB Start Blansko17:19 (20)01:51 (5)10:01 (9)01:42 (12)07:48 (15)09:21 (16)03:42 (21)06:50 (28)06:01 (15)02:39 (22)07:35 (29)00:58 (10)01:50 (13)
18Marie Kršáková78:14+23:2215:31 (14)17:40 (11)31:14 (15)33:04 (15)39:35 (11)49:06 (14)53:38 (14)59:35 (20)66:06 (22)68:21 (22)74:39 (23)76:04 (24)78:14 (24)
OB Vizovice15:31 (14)02:09 (12)13:34 (25)01:50 (17)06:31 (11)09:31 (17)04:32 (28)05:57 (25)06:31 (23)02:15 (14)06:18 (20)01:25 (28)02:10 (25)
19Romana Kubínová79:01+24:0915:34 (15)17:46 (13)27:59 (10)29:43 (10)40:11 (14)51:35 (17)54:58 (19)60:40 (22)66:31 (23)68:54 (23)75:46 (25)76:53 (25)79:01 (25)
Slovan Karlovy Vary15:34 (15)02:12 (14)10:13 (10)01:44 (13)10:28 (26)11:24 (23)03:23 (18)05:42 (23)05:51 (12)02:23 (18)06:52 (25)01:07 (19)02:08 (23)
20Tajda Foški79:51+24:5921:14 (24)23:05 (22)34:06 (21)36:03 (21)46:19 (22)55:01 (22)57:54 (21)62:38 (23)68:26 (24)70:44 (24)76:22 (26)77:19 (26)79:51 (26)
Orientacijski Klub Polaris21:14 (24)01:51 (5)11:01 (16)01:57 (23)10:16 (24)08:42 (14)02:53 (12)04:44 (18)05:48 (10)02:18 (16)05:38 (14)00:57 (7)02:32 (31)
21Gudrun Englmaier82:31+27:3917:00 (18)19:16 (18)33:40 (20)35:37 (20)45:33 (21)57:24 (23)60:15 (23)64:32 (24)70:57 (25)73:44 (25)79:42 (27)80:47 (27)82:31 (27)
OLC Wienerwald17:00 (18)02:16 (18)14:24 (28)01:57 (23)09:56 (23)11:51 (25)02:51 (10)04:17 (11)06:25 (22)02:47 (25)05:58 (17)01:05 (18)01:44 (9)
22Verena Glatz85:12+30:2019:58 (22)22:37 (21)33:18 (19)35:18 (19)44:37 (20)54:57 (21)59:07 (22)65:02 (25)71:25 (26)75:31 (26)81:57 (28)83:10 (28)85:12 (28)
OLC Graz19:58 (22)02:39 (23)10:41 (14)02:00 (25)09:19 (19)10:20 (20)04:10 (26)05:55 (24)06:23 (21)04:06 (31)06:26 (22)01:13 (21)02:02 (19)
23Lena Stromberger87:58+33:0616:59 (17)19:12 (17)37:29 (24)39:26 (24)48:58 (23)58:37 (24)63:10 (24)69:25 (27)75:29 (28)78:11 (28)84:43 (30)85:48 (29)87:58 (29)
Der Berger-Clan16:59 (17)02:13 (16)18:17 (31)01:57 (23)09:32 (21)09:39 (18)04:33 (29)06:15 (26)06:04 (16)02:42 (23)06:32 (23)01:05 (18)02:10 (25)
24Oleksandra Novokshonova88:20+33:2824:59 (29)27:30 (28)39:15 (26)41:14 (26)49:42 (24)60:51 (26)63:48 (26)68:19 (26)74:19 (27)77:06 (27)84:37 (29)85:57 (30)88:20 (30)
OLC Graz24:59 (29)02:31 (20)11:45 (20)01:59 (24)08:28 (17)11:09 (21)02:57 (15)04:31 (14)06:00 (14)02:47 (25)07:31 (28)01:20 (26)02:23 (28)
25Camilla Scolini90:52+36:0015:24 (12)17:37 (10)28:07 (11)29:54 (11)51:32 (25)60:08 (25)63:35 (25)71:16 (28)78:22 (29)80:52 (29)87:47 (31)88:51 (31)90:52 (31)
Punto K Orienteering ASD15:24 (12)02:13 (16)10:30 (11)01:47 (16)21:38 (30)08:36 (12)03:27 (20)07:41 (30)07:06 (24)02:30 (19)06:55 (26)01:04 (15)02:01 (18)
26Gudrun Pregartner97:41+42:4924:41 (28)28:13 (29)41:36 (29)44:06 (29)53:54 (26)65:26 (27)69:23 (27)74:05 (29)80:11 (30)85:53 (30)93:12 (32)95:17 (32)97:41 (32)
OLG Deutsch Kaltenbrunn24:41 (28)03:32 (26)13:23 (23)02:30 (31)09:48 (22)11:32 (24)03:57 (23)04:42 (17)06:06 (17)05:42 (32)07:19 (27)02:05 (32)02:24 (29)
27Barbara Kmetec105:06+50:1422:03 (25)24:40 (25)38:07 (25)40:14 (25)58:02 (28)70:11 (29)73:37 (29)80:45 (31)90:10 (32)93:09 (32)101:04 (1)102:28 (1)105:06 (1)
Kamniški orientacijski klub22:03 (25)02:37 (22)13:27 (24)02:07 (28)17:48 (29)12:09 (26)03:26 (19)07:08 (29)09:25 (30)02:59 (28)07:55 (30)01:24 (27)02:38 (32)
28Jona Mirnik105:34+50:4220:49 (23)24:00 (24)41:22 (27)43:28 (27)53:56 (27)66:35 (28)70:33 (28)77:04 (30)89:15 (31)92:59 (31)101:54 (2)103:14 (2)105:34 (2)
Orientacijski klub Komenda20:49 (23)03:11 (24)17:22 (30)02:06 (27)10:28 (26)12:39 (27)03:58 (24)06:31 (27)12:11 (31)03:44 (30)08:55 (31)01:20 (26)02:20 (27)
29Marta Canal113:52+59:0029:55 (30)39:41 (30)56:14 (30)58:19 (30)67:48 (30)81:53 (31)87:06 (30)92:35 (32)101:23 (1)103:35 (1)110:19 (3)111:48 (3)113:52 (3)
Friuli MTB & Orienteering29:55 (30)09:46 (32)16:33 (29)02:05 (26)09:29 (20)14:05 (28)05:13 (30)05:29 (22)08:48 (29)02:12 (13)06:44 (24)01:29 (29)02:04 (22)
30Kristina Krznar122:02+67:1035:23 (31)41:16 (31)61:19 (32)64:05 (32)75:38 (31)93:22 (32)97:15 (31)102:11 (1)109:26 (2)112:24 (2)118:31 (4)120:02 (4)122:02 (4)
OK Japetic35:23 (31)05:53 (30)20:03 (32)02:46 (32)11:33 (27)17:44 (31)03:53 (22)04:56 (20)07:15 (26)02:58 (27)06:07 (18)01:31 (30)02:00 (17)
31Sara Fend133:22+78:3045:57 (32)48:06 (32)58:47 (31)60:34 (31)84:33 (32)101:01 (1)105:29 (1)113:49 (3)121:03 (4)123:39 (4)129:58 (5)131:03 (5)133:22 (5)
SU Schöckl Graz45:57 (32)02:09 (12)10:41 (14)01:47 (16)23:59 (32)16:28 (30)04:28 (27)08:20 (31)07:14 (25)02:36 (21)06:19 (21)01:05 (18)02:19 (26)
32Katja Dovč137:42+82:5023:45 (27)27:15 (27)41:24 (28)43:33 (28)65:25 (29)81:52 (30)97:39 (32)106:18 (2)120:36 (3)123:38 (3)133:21 (6)135:11 (6)137:42 (6)
OK Tivoli23:45 (27)03:30 (25)14:09 (26)02:09 (30)21:52 (31)16:27 (29)15:47 (32)08:39 (32)14:18 (32)03:02 (29)09:43 (32)01:50 (31)02:31 (30)
Lenka Kocianova+-55:08 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
VSK Mendelu Brno00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Urša Tomažin+-55:08 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OK Azimut00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Agnes Harreither+-55:08 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OLC Wienerwald00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)