Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - SOL1 - Lipica Open 2016 2.etapa - dolga

DROT, Veliki Dol, 13. 3. 2016
Kategorija: W21B

NIme / klubČasZaostanekS-4949-7272-4646-9090-9696-6363-9898-6464-7575-F
1Alice Kozumplíková41:17+00:0002:08 (3)05:41 (3)11:50 (2)15:26 (2)22:14 (1)24:51 (1)30:31 (2)36:21 (7)39:34 (11)41:17 (12)
Expres Czech Team02:08 (3)03:33 (2)06:09 (2)03:36 (9)06:48 (1)02:37 (9)05:40 (4)05:50 (4)03:13 (1)01:43 (3)
2Martina Corona46:34+05:1701:49 (1)05:30 (2)11:16 (1)14:32 (1)27:51 (3)29:46 (3)35:03 (4)40:47 (8)44:24 (12)46:34 (13)
IKP Prato01:49 (1)03:41 (3)05:46 (1)03:16 (6)13:19 (23)01:55 (3)05:17 (3)05:44 (3)03:37 (3)02:10 (14)
3Radka Habigerova47:05+05:4802:18 (7)06:15 (5)13:06 (3)16:47 (3)24:41 (2)27:34 (2)34:18 (3)41:07 (9)45:10 (13)47:05 (14)
Klub vytrvalostnich sportu Sumperk02:18 (7)03:57 (6)06:51 (3)03:41 (11)07:54 (4)02:53 (15)06:44 (5)06:49 (7)04:03 (6)01:55 (6)
4Baiba Rata-Salina51:41+10:2401:56 (2)05:14 (1)17:34 (10)20:28 (7)29:25 (6)32:13 (6)40:01 (8)46:40 (11)50:00 (14)51:41 (15)
OK Kapa01:56 (2)03:18 (1)12:20 (21)02:54 (1)08:57 (8)02:48 (12)07:48 (10)06:39 (5)03:20 (2)01:41 (2)
5Barbara Pavlinič53:02+11:4505:40 (39)10:12 (22)20:18 (16)23:59 (14)32:40 (9)34:54 (9)39:33 (5)45:02 (10)51:03 (15)53:02 (16)
Orientacijski klub Komenda05:40 (39)04:32 (11)10:06 (14)03:41 (11)08:41 (7)02:14 (4)04:39 (1)05:29 (2)06:01 (23)01:59 (7)
6Romana Zupan56:10+14:5302:59 (20)07:54 (13)17:29 (9)21:15 (8)28:52 (4)31:35 (4)40:44 (9)48:07 (12)54:09 (16)56:10 (17)
Orientacijski klub Komenda02:59 (20)04:55 (13)09:35 (11)03:46 (13)07:37 (2)02:43 (11)09:09 (18)07:23 (9)06:02 (24)02:01 (9)
7Martina Zeiner56:59+15:4202:25 (10)06:45 (10)17:02 (7)20:22 (6)29:20 (5)31:42 (5)39:46 (6)50:40 (13)54:59 (19)56:59 (18)
OLC Graz02:25 (10)04:20 (10)10:17 (15)03:20 (8)08:58 (9)02:22 (7)08:04 (11)10:54 (26)04:19 (8)02:00 (8)
8Alenka Vuga Seljak57:01+15:4403:01 (23)07:37 (11)19:12 (14)22:21 (11)38:38 (18)41:03 (16)45:44 (12)51:11 (16)54:55 (18)57:01 (20)
Orientacijski klub Komenda03:01 (23)04:36 (12)11:35 (19)03:09 (3)16:17 (28)02:25 (8)04:41 (2)05:27 (1)03:44 (5)02:06 (10)
8Karin Vogl57:01+15:4402:19 (8)06:19 (8)21:35 (19)24:55 (16)33:20 (12)36:12 (12)44:21 (11)51:09 (15)54:51 (17)57:01 (20)
SV Mietraching02:19 (8)04:00 (7)15:16 (26)03:20 (8)08:25 (5)02:52 (14)08:09 (12)06:48 (6)03:42 (4)02:10 (14)
10Marina Sikerina57:22+16:0503:00 (22)09:25 (18)19:09 (13)22:22 (12)32:14 (8)33:50 (8)42:18 (10)50:44 (14)55:13 (20)57:22 (21)
U.S. Aldo Moro Paluzza03:00 (22)06:25 (21)09:44 (13)03:13 (4)09:52 (13)01:36 (1)08:28 (14)08:26 (16)04:29 (9)02:09 (12)
11Jasminka Vlahović60:52+19:3502:23 (9)06:19 (8)20:28 (17)24:43 (15)33:12 (11)35:34 (10)45:51 (13)53:22 (17)59:05 (21)60:52 (22)
OK Vihor02:23 (9)03:56 (5)14:09 (25)04:15 (15)08:29 (6)02:22 (7)10:17 (21)07:31 (10)05:43 (20)01:47 (5)
12Helga Tezarek63:19+22:0202:57 (18)08:12 (16)17:08 (8)22:00 (10)32:49 (10)35:57 (11)46:46 (15)55:05 (18)60:49 (22)63:19 (23)
Orienteering Klosterneuburg02:57 (18)05:15 (16)08:56 (8)04:52 (21)10:49 (18)03:08 (23)10:49 (24)08:19 (15)05:44 (21)02:30 (23)
13Zane Saudorga63:28+22:1102:17 (6)06:09 (4)20:17 (15)23:19 (13)33:44 (14)41:44 (18)49:00 (17)56:05 (19)61:47 (24)63:28 (24)
OK Kapa02:17 (6)03:52 (4)14:08 (24)03:02 (2)10:25 (17)08:00 (36)07:16 (7)07:05 (8)05:42 (17)01:41 (2)
14Inessa Cherniavsky63:36+22:1902:32 (13)08:32 (17)24:03 (21)27:17 (19)35:09 (15)38:10 (15)48:20 (16)56:34 (20)61:04 (23)63:36 (25)
02:32 (13)06:00 (20)15:31 (27)03:14 (5)07:52 (3)03:01 (17)10:10 (20)08:14 (13)04:30 (10)02:32 (26)
15Chiara Dandrea66:46+25:2902:16 (5)06:19 (8)13:16 (4)16:59 (4)33:40 (13)37:49 (13)46:34 (14)60:03 (22)64:16 (25)66:46 (26)
Junior Team Trentino02:16 (5)04:03 (8)06:57 (4)03:43 (12)16:41 (30)04:09 (30)08:45 (16)13:29 (34)04:13 (7)02:30 (23)
16Cecilia Nardi68:20+27:0302:13 (4)06:21 (9)14:13 (5)19:25 (5)29:47 (7)32:49 (7)40:01 (8)59:36 (21)66:34 (26)68:20 (27)
Semiperdo Orienteering Maniago02:13 (4)04:08 (9)07:52 (6)05:12 (23)10:22 (16)03:02 (19)07:12 (6)19:35 (37)06:58 (29)01:46 (4)
17Alenka Škarabot70:44+29:2704:36 (36)10:17 (23)26:38 (24)31:48 (23)41:36 (21)45:17 (21)54:01 (19)63:01 (23)67:47 (27)70:44 (28)
Orientacijski Klub Polaris04:36 (36)05:41 (19)16:21 (29)05:10 (22)09:48 (10)03:41 (28)08:44 (15)09:00 (20)04:46 (12)02:57 (34)
18Petra Kalan72:46+31:2902:32 (13)09:50 (20)18:39 (12)27:04 (18)38:05 (17)41:29 (17)50:37 (18)63:23 (25)69:37 (28)72:46 (29)
Škofjeloški orientacijski klub02:32 (13)07:18 (28)08:49 (7)08:25 (35)11:01 (20)03:24 (26)09:08 (17)12:46 (31)06:14 (25)03:09 (36)
19Bernardica Stipic74:04+32:4704:42 (37)10:19 (24)26:40 (25)31:29 (22)41:30 (20)44:36 (20)56:22 (22)66:07 (27)71:42 (30)74:04 (30)
OK Vihor04:42 (37)05:37 (18)16:21 (29)04:49 (20)10:01 (14)03:06 (22)11:46 (27)09:45 (24)05:35 (16)02:22 (19)
20Barbara Kušar74:07+32:5003:36 (25)10:09 (21)28:02 (29)32:38 (24)42:58 (23)45:55 (22)55:43 (21)65:01 (26)71:36 (29)74:07 (31)
Orientacijski klub Komenda03:36 (25)06:33 (23)17:53 (31)04:36 (18)10:20 (15)02:57 (16)09:48 (19)09:18 (22)06:35 (27)02:31 (24)
21Francesca Rovere78:07+36:5002:46 (17)07:45 (12)16:42 (6)21:23 (9)35:15 (16)37:53 (14)61:58 (24)70:08 (29)75:35 (31)78:07 (33)
SSD-AŠZ GAJA02:46 (17)04:59 (14)08:57 (9)04:41 (19)13:52 (24)02:38 (10)24:05 (38)08:10 (11)05:27 (15)02:32 (26)
22Maria Zollner78:31+37:1402:58 (19)10:46 (27)23:44 (20)28:10 (20)39:36 (19)42:52 (19)54:04 (20)63:13 (24)75:44 (32)78:31 (34)
SPORTUNION Klagenfurt02:58 (19)07:48 (32)12:58 (23)04:26 (16)11:26 (22)03:16 (24)11:12 (25)09:09 (21)12:31 (37)02:47 (31)
23Vlatka Stupalo79:56+38:3903:00 (22)08:08 (14)34:21 (34)40:09 (31)50:01 (26)53:51 (26)64:16 (25)72:51 (30)77:39 (34)79:56 (35)
OK Vihor03:00 (22)05:08 (15)26:13 (37)05:48 (25)09:52 (13)03:50 (29)10:25 (22)08:35 (18)04:48 (13)02:17 (18)
24Nausica Paris81:36+40:1903:54 (31)11:13 (28)20:54 (18)27:01 (17)42:24 (22)46:01 (23)58:58 (23)69:45 (28)77:03 (33)81:36 (37)
Junior Team Trentino03:54 (31)07:19 (29)09:41 (12)06:07 (28)15:23 (26)03:37 (27)12:57 (29)10:47 (25)07:18 (31)04:33 (39)
25Željka Krupka86:03+44:4602:37 (15)08:12 (16)26:55 (27)33:57 (26)56:59 (28)60:04 (27)67:25 (27)78:35 (31)83:48 (35)86:03 (38)
OK Bjelovar02:37 (15)05:35 (17)18:43 (32)07:02 (29)23:02 (33)03:05 (20)07:21 (8)11:10 (27)05:13 (14)02:15 (16)
26Lorenza Pravato87:00+45:4303:56 (32)11:25 (30)28:37 (30)33:11 (25)43:03 (24)48:19 (24)67:05 (26)79:03 (33)84:46 (36)87:00 (39)
SSD-AŠZ GAJA03:56 (32)07:29 (31)17:12 (30)04:34 (17)09:52 (13)05:16 (34)18:46 (35)11:58 (29)05:43 (20)02:14 (15)
27Claudia Centazzo87:29+46:1202:37 (15)11:41 (31)32:42 (32)36:42 (29)59:56 (31)62:46 (29)70:30 (28)78:42 (32)85:01 (37)87:29 (40)
Semiperdo Orienteering Maniago02:37 (15)09:04 (35)21:01 (33)04:00 (14)23:14 (34)02:50 (13)07:44 (9)08:12 (12)06:19 (26)02:28 (21)
28Jasmine Auer97:41+56:2402:29 (11)09:29 (19)32:18 (31)38:11 (30)49:17 (25)52:38 (25)75:07 (29)87:08 (34)94:51 (38)97:41 (41)
Leibnitzer AC -Orienteering02:29 (11)07:00 (27)22:49 (36)05:53 (26)11:06 (21)03:21 (25)22:29 (37)12:01 (30)07:43 (32)02:50 (32)
29Viktoria Zacharias101:31+60:1402:42 (16)18:16 (36)27:46 (28)36:00 (28)72:17 (37)75:23 (36)83:38 (34)93:14 (36)98:57 (39)101:31 (1)
Leibnitzer AC -Orienteering02:42 (16)15:34 (38)09:30 (10)08:14 (34)36:17 (39)03:06 (22)08:15 (13)09:36 (23)05:43 (20)02:34 (28)
30Nataša Bogataj104:35+63:1803:57 (33)12:11 (32)34:02 (33)41:28 (32)58:49 (29)69:36 (33)83:03 (33)95:53 (38)101:44 (1)104:35 (2)
OK Azimut03:57 (33)08:14 (34)21:51 (35)07:26 (30)17:21 (31)10:47 (39)13:27 (30)12:50 (32)05:51 (22)02:51 (33)
31Janja Žnidaršič106:06+64:4906:24 (40)14:38 (34)25:25 (23)35:04 (27)51:23 (27)61:55 (28)79:55 (32)93:56 (37)103:50 (2)106:06 (3)
Orientacijski Klub Polaris06:24 (40)08:14 (34)10:47 (17)09:39 (36)16:19 (29)10:32 (38)18:00 (34)14:01 (35)09:54 (35)02:16 (17)
32Liviana Zanette108:48+67:3108:33 (41)23:14 (38)35:48 (35)43:15 (33)71:19 (35)73:14 (34)90:55 (36)99:33 (39)106:21 (3)108:48 (4)
Semiperdo Orienteering Maniago08:33 (41)14:41 (37)12:34 (22)07:27 (31)28:04 (35)01:55 (3)17:41 (32)08:38 (19)06:48 (28)02:27 (20)
33Damjana Jerše109:43+68:2603:39 (27)10:26 (25)17:52 (11)49:53 (37)81:16 (39)83:38 (38)94:14 (38)102:31 (1)107:09 (4)109:43 (5)
Orientacijski Klub Polaris03:39 (27)06:47 (24)07:26 (5)32:01 (39)31:23 (37)02:22 (7)10:36 (23)08:17 (14)04:38 (11)02:34 (28)
34Martina König114:44+73:2705:33 (38)12:22 (33)24:33 (22)30:36 (21)64:20 (34)67:22 (32)78:37 (31)103:18 (2)111:38 (5)114:44 (6)
SU Schöckl Graz05:33 (38)06:49 (25)12:11 (20)06:03 (27)33:44 (38)03:02 (19)11:15 (26)24:41 (39)08:20 (33)03:06 (35)
35Anja Srnel117:56+76:3903:44 (28)10:35 (26)37:22 (36)47:09 (35)63:26 (33)73:50 (35)91:47 (37)105:12 (3)115:49 (6)117:56 (7)
Orientacijski Klub Polaris03:44 (28)06:51 (26)26:47 (38)09:47 (37)16:17 (28)10:24 (37)17:57 (33)13:25 (33)10:37 (36)02:07 (11)
36Jasna Mandac120:57+79:4003:20 (24)23:05 (37)44:37 (39)50:11 (38)71:48 (36)76:10 (37)88:21 (35)111:07 (5)118:20 (8)120:57 (8)
OK Vihor03:20 (24)19:45 (39)21:32 (34)05:34 (24)21:37 (32)04:22 (33)12:11 (28)22:46 (38)07:13 (30)02:37 (29)
37Tatjana Ljubisavljevic121:38+80:2104:10 (34)15:11 (35)26:45 (26)44:02 (34)59:22 (30)63:33 (30)77:01 (30)88:59 (35)117:52 (7)121:38 (9)
OK Jasenica04:10 (34)11:01 (36)11:34 (18)17:17 (38)15:20 (25)04:11 (32)13:28 (31)11:58 (29)28:53 (39)03:46 (38)
38Maja Kušt123:32+82:1503:37 (26)31:36 (40)42:17 (38)50:22 (39)61:20 (32)65:30 (31)99:19 (39)107:47 (4)120:53 (9)123:32 (10)
OK Vihor03:37 (26)27:59 (40)10:41 (16)08:05 (33)10:58 (19)04:10 (31)33:49 (39)08:28 (17)13:06 (38)02:39 (30)
39Antonella Sinigaglia135:15+93:5803:50 (29)11:15 (29)41:03 (37)48:58 (36)78:43 (38)84:39 (39)104:17 (1)122:46 (6)131:40 (10)135:15 (11)
SSD-AŠZ GAJA03:50 (29)07:25 (30)29:48 (39)07:55 (32)29:45 (36)05:56 (35)19:38 (36)18:29 (36)08:54 (34)03:35 (37)
Sonia Santarossa+-42:4318:39 (42)25:12 (39) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Semiperdo Orienteering Maniago18:39 (42)06:33 (23)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Manuela Margiore77:55+36:3804:31 (35)41:56 (41) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)77:55 (32)
ORIENTEERING TRIESTE A.S.D.04:31 (35)37:25 (41)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)77:55 (40)
Federica Visintin80:11+38:5403:51 (30) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)80:11 (36)
Semiperdo Orienteering Maniago03:51 (30)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)80:11 (41)
Alja Ojstrež+-42:43 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Škofjeloški orientacijski klub00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)