Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - SOL1 - Lipica Open 2016 2.etapa - dolga

DROT, Veliki Dol, 13. 3. 2016
Kategorija: W21E

NIme / klubČasZaostanekS-5858-5959-5454-5555-6767-6161-6868-6969-4545-3333-6363-5050-5151-F
1Ursula Kadan59:54+00:0005:30 (1)07:49 (2)16:54 (1)25:02 (1)25:51 (1)28:17 (2)32:26 (1)35:38 (1)41:56 (3)46:28 (3)49:40 (5)55:22 (5)57:59 (9)59:54 (9)
OC Fürstenfeld05:30 (1)02:19 (18)09:05 (1)08:08 (27)00:49 (2)02:26 (14)04:09 (1)03:12 (1)06:18 (2)04:32 (25)03:12 (8)05:42 (1)02:37 (1)01:55 (1)
2Christine Kirchlechner60:45+00:5106:28 (7)08:26 (4)19:07 (3)25:10 (2)26:03 (2)28:30 (3)33:08 (2)36:36 (2)42:37 (4)46:43 (5)49:55 (7)56:04 (7)58:48 (11)60:45 (10)
SeleSuedtirol06:28 (7)01:58 (2)10:41 (4)06:03 (1)00:53 (6)02:27 (15)04:38 (4)03:28 (4)06:01 (1)04:06 (22)03:12 (8)06:09 (9)02:44 (2)01:57 (2)
3Sandra Pauzaite61:07+01:1306:12 (5)08:24 (3)19:10 (4)26:07 (4)27:07 (4)29:02 (4)33:24 (3)36:59 (3)43:45 (5)46:13 (2)49:42 (6)55:28 (6)58:45 (10)61:07 (11)
OK Dainava06:12 (5)02:12 (14)10:46 (5)06:57 (8)01:00 (12)01:55 (3)04:22 (3)03:35 (5)06:46 (6)02:28 (1)03:29 (15)05:46 (3)03:17 (14)02:22 (15)
4Zuzana Hermanová61:43+01:4906:32 (8)08:33 (5)19:26 (6)26:24 (5)27:19 (5)29:18 (5)33:35 (4)37:00 (4)43:52 (6)46:30 (4)49:28 (4)56:06 (8)59:23 (12)61:43 (12)
OK Lokomotiva Pardubice06:32 (8)02:01 (3)10:53 (6)06:58 (9)00:55 (8)01:59 (5)04:17 (2)03:25 (2)06:52 (9)02:38 (6)02:58 (2)06:38 (14)03:17 (14)02:20 (12)
5Laura Vike63:06+03:1205:55 (3)07:49 (2)18:20 (2)25:16 (3)26:30 (3)28:12 (1)35:32 (5)39:34 (5)46:03 (7)48:42 (7)51:48 (8)58:09 (9)60:54 (13)63:06 (13)
NBS/Latvia05:55 (3)01:54 (1)10:31 (3)06:56 (7)01:14 (26)01:42 (1)07:20 (34)04:02 (11)06:29 (3)02:39 (7)03:06 (6)06:21 (13)02:45 (3)02:12 (5)
6Lenka Mechlova64:46+04:5206:28 (7)08:48 (7)20:35 (8)27:11 (8)28:17 (8)30:26 (6)35:45 (7)39:56 (7)47:17 (8)49:53 (8)53:12 (9)59:19 (10)62:29 (14)64:46 (14)
Co kde Radim posbiral (CZE)06:28 (7)02:20 (19)11:47 (10)06:36 (5)01:06 (19)02:09 (7)05:19 (21)04:11 (12)07:21 (12)02:36 (5)03:19 (13)06:07 (8)03:10 (9)02:17 (9)
7Anna Nilsson Simkovics65:03+05:0906:44 (11)08:49 (8)22:58 (17)29:17 (13)30:10 (11)32:25 (11)37:29 (10)41:10 (8)48:19 (10)50:51 (9)53:49 (11)59:41 (11)62:56 (15)65:03 (15)
OLC Wienerwald06:44 (11)02:05 (7)14:09 (27)06:19 (4)00:53 (6)02:15 (10)05:04 (11)03:41 (6)07:09 (11)02:32 (3)02:58 (2)05:52 (5)03:15 (12)02:07 (3)
8Marie Prochazkova66:59+07:0508:48 (27)10:51 (24)22:13 (14)29:15 (12)30:18 (12)33:19 (15)38:17 (13)41:43 (12)48:26 (11)52:48 (11)55:52 (13)61:38 (12)64:30 (16)66:59 (16)
SK Kamenice08:48 (27)02:03 (6)11:22 (8)07:02 (10)01:03 (14)03:01 (23)04:58 (8)03:26 (3)06:43 (4)04:22 (23)03:04 (5)05:46 (3)02:52 (4)02:29 (20)
9Magdalena Cermakova67:39+07:4507:38 (18)09:50 (13)21:49 (11)29:15 (12)30:19 (13)32:35 (13)37:40 (11)41:34 (11)49:12 (12)52:17 (10)55:38 (12)61:55 (13)65:07 (17)67:39 (17)
TJ Slovan Luhačovice07:38 (18)02:12 (14)11:59 (12)07:26 (18)01:04 (16)02:16 (11)05:05 (12)03:54 (9)07:38 (14)03:05 (13)03:21 (14)06:17 (11)03:12 (10)02:32 (22)
10Ildikó Szerencsi69:14+09:2006:01 (4)08:34 (6)20:22 (7)26:27 (7)28:00 (7)30:44 (7)35:33 (6)39:56 (7)47:21 (9)53:17 (12)57:21 (14)63:38 (14)66:45 (18)69:14 (18)
Szegedi Vasutas SE06:01 (4)02:33 (25)11:48 (11)06:05 (2)01:33 (32)02:44 (19)04:49 (7)04:23 (17)07:25 (13)05:56 (31)04:04 (24)06:17 (11)03:07 (8)02:29 (20)
11Mira Scheir70:32+10:3806:35 (9)11:31 (27)28:12 (28)34:24 (26)35:16 (26)37:48 (24)42:34 (23)46:26 (21)53:16 (20)55:47 (16)59:04 (17)64:56 (17)68:16 (19)70:32 (19)
Belgian Military Orienteering Team06:35 (9)04:56 (37)16:41 (29)06:12 (3)00:52 (3)02:32 (16)04:46 (6)03:52 (8)06:50 (8)02:31 (2)03:17 (12)05:52 (5)03:20 (16)02:16 (8)
12Mojca Flerin70:59+11:0506:59 (13)09:02 (10)22:46 (15)30:14 (16)31:15 (15)33:05 (14)38:50 (14)43:03 (14)50:55 (14)53:39 (13)57:32 (15)64:53 (16)68:34 (20)70:59 (20)
Kamniški orientacijski klub06:59 (13)02:03 (6)13:44 (24)07:28 (19)01:01 (13)01:50 (2)05:45 (26)04:13 (13)07:52 (15)02:44 (8)03:53 (22)07:21 (21)03:41 (23)02:25 (18)
13Irene Pozzebon71:19+11:2508:17 (23)10:34 (20)22:10 (13)29:25 (14)30:31 (14)32:30 (12)37:42 (12)41:57 (13)51:11 (15)54:36 (15)58:33 (16)65:51 (18)68:57 (21)71:19 (21)
Polisportiva Besanese08:17 (23)02:17 (17)11:36 (9)07:15 (12)01:06 (19)01:59 (5)05:12 (15)04:15 (15)09:14 (24)03:25 (16)03:57 (23)07:18 (20)03:06 (7)02:22 (15)
14Eleonora Donadini72:27+12:3308:34 (25)10:37 (21)23:31 (20)31:18 (21)32:14 (20)34:33 (18)39:49 (17)44:32 (17)52:52 (17)55:53 (17)60:05 (20)66:50 (19)70:12 (23)72:27 (22)
SCOM Mendrisio08:34 (25)02:03 (6)12:54 (18)07:47 (22)00:56 (9)02:19 (12)05:16 (17)04:43 (22)08:20 (18)03:01 (11)04:12 (26)06:45 (15)03:22 (17)02:15 (7)
15Iva Kosarkova72:50+12:5608:17 (23)10:27 (18)23:04 (18)30:24 (17)31:21 (16)33:46 (17)39:02 (15)43:34 (15)51:38 (16)54:33 (14)59:41 (19)67:13 (21)70:28 (24)72:50 (23)
Czech Junior team08:17 (23)02:10 (10)12:37 (15)07:20 (16)00:57 (10)02:25 (13)05:16 (17)04:32 (20)08:04 (17)02:55 (10)05:08 (29)07:32 (23)03:15 (12)02:22 (15)
16Irita Pukite73:10+13:1606:47 (12)09:04 (11)19:12 (5)26:26 (6)27:30 (6)30:46 (8)41:14 (22)46:20 (20)53:05 (19)56:39 (19)60:15 (21)67:08 (20)70:58 (25)73:10 (25)
OK Kapa06:47 (12)02:17 (17)10:08 (2)07:14 (11)01:04 (16)03:16 (26)10:28 (37)05:06 (25)06:45 (5)03:34 (17)03:36 (16)06:53 (18)03:50 (24)02:12 (5)
17Lisa Pacher73:42+13:4807:35 (16)10:06 (15)22:49 (16)30:12 (15)31:22 (17)33:36 (16)39:46 (16)44:23 (16)52:55 (18)55:59 (18)59:36 (18)67:40 (22)71:04 (26)73:42 (26)
SU Schöckl Graz07:35 (16)02:31 (23)12:43 (16)07:23 (17)01:10 (23)02:14 (9)06:10 (27)04:37 (21)08:32 (20)03:04 (12)03:37 (17)08:04 (26)03:24 (18)02:38 (24)
18Carlotta Scalet74:39+14:4507:12 (14)09:24 (12)21:47 (10)29:04 (10)29:57 (10)32:02 (9)37:21 (9)41:17 (10)49:50 (13)59:12 (22)62:26 (24)68:46 (23)72:19 (27)74:39 (27)
OLC Graz07:12 (14)02:12 (14)12:23 (13)07:17 (14)00:53 (6)02:05 (6)05:19 (21)03:56 (10)08:33 (21)09:22 (34)03:14 (11)06:20 (12)03:33 (20)02:20 (12)
19Elina Karklina74:52+14:5808:33 (24)11:18 (26)24:02 (24)32:04 (23)33:04 (23)35:50 (21)41:08 (21)47:55 (23)54:55 (24)58:48 (21)62:01 (22)69:33 (24)72:34 (28)74:52 (28)
NBS/Latvia08:33 (24)02:45 (29)12:44 (17)08:02 (25)01:00 (12)02:46 (20)05:18 (19)06:47 (32)07:00 (10)03:53 (19)03:13 (10)07:32 (23)03:01 (6)02:18 (10)
20Dora Szerencsi76:56+17:0206:43 (10)08:51 (9)21:17 (9)31:03 (18)31:58 (19)38:48 (26)43:55 (26)48:47 (26)57:46 (26)60:52 (24)64:41 (25)70:37 (25)74:31 (30)76:56 (29)
Szegedi Vasutas SE06:43 (10)02:08 (9)12:26 (14)09:46 (32)00:55 (8)06:50 (33)05:07 (13)04:52 (23)08:59 (23)03:06 (14)03:49 (18)05:56 (7)03:54 (28)02:25 (18)
21Karolina Borankova77:12+17:1807:30 (15)10:14 (16)23:18 (19)31:25 (22)32:47 (22)35:21 (20)40:38 (19)45:50 (19)54:42 (22)58:19 (20)62:11 (23)70:38 (26)74:14 (29)77:12 (30)
SCM Hanacke oblasti07:30 (15)02:44 (28)13:04 (19)08:07 (26)01:22 (30)02:34 (17)05:17 (18)05:12 (26)08:52 (22)03:37 (18)03:52 (21)08:27 (27)03:36 (21)02:58 (34)
22Małgorzata Szeliga80:08+20:1407:36 (17)10:47 (22)24:23 (25)32:12 (24)33:33 (24)37:58 (25)43:31 (24)48:47 (26)58:03 (27)62:59 (26)66:50 (26)73:40 (27)77:33 (31)80:08 (31)
UKS "Orientpark" Iwiny07:36 (17)03:11 (31)13:36 (23)07:49 (23)01:21 (29)04:25 (31)05:33 (22)05:16 (27)09:16 (25)04:56 (27)03:51 (20)06:50 (17)03:53 (27)02:35 (23)
23Filoména Kovács81:34+21:4007:42 (19)09:53 (14)23:44 (21)31:04 (19)31:50 (18)34:54 (19)40:06 (18)44:35 (18)54:53 (23)64:19 (27)67:32 (29)74:20 (28)78:51 (32)81:34 (32)
Pécsi Vasutas SK07:42 (19)02:11 (11)13:51 (25)07:20 (16)00:46 (1)03:04 (24)05:12 (15)04:29 (19)10:18 (26)09:26 (35)03:13 (10)06:48 (16)04:31 (30)02:43 (27)
24Maren Herrgesell82:44+22:5012:04 (34)14:21 (31)27:51 (26)35:25 (27)36:32 (27)39:09 (27)44:49 (27)50:58 (27)58:57 (28)62:14 (25)67:41 (30)76:12 (30)80:05 (34)82:44 (34)
OLC Graz12:04 (34)02:17 (17)13:30 (21)07:34 (21)01:07 (21)02:37 (18)05:40 (24)06:09 (29)07:59 (16)03:17 (15)05:27 (30)08:31 (28)03:53 (27)02:39 (25)
25Virág Weiler84:40+24:4605:53 (2)10:57 (25)22:04 (12)28:42 (9)29:52 (9)32:04 (10)37:03 (8)41:17 (10)54:23 (21)69:16 (29)72:18 (31)79:18 (31)82:16 (35)84:40 (35)
Tabáni Spartacus Sport és Környezetvédő Egyesület05:53 (2)05:04 (38)11:07 (7)06:38 (6)01:10 (23)02:12 (8)04:59 (9)04:14 (14)13:06 (32)14:53 (38)03:02 (4)07:00 (19)02:58 (5)02:24 (16)
26Anna Caglio85:40+25:4608:43 (26)10:49 (23)34:18 (32)42:12 (32)43:19 (30)52:40 (32)57:41 (32)61:33 (33)68:20 (31)70:55 (30)73:54 (33)79:49 (32)83:08 (36)85:40 (36)
Polisportiva Besanese08:43 (26)02:06 (8)23:29 (35)07:54 (24)01:07 (21)09:21 (35)05:01 (10)03:52 (8)06:47 (7)02:35 (4)02:59 (3)05:55 (6)03:19 (15)02:32 (22)
27Una Arama89:45+29:5108:04 (21)10:33 (19)23:59 (23)32:29 (25)33:34 (25)37:10 (23)43:33 (25)48:01 (24)68:22 (32)71:09 (31)75:16 (34)83:01 (33)86:53 (37)89:45 (37)
Latvia/NBS08:04 (21)02:29 (22)13:26 (20)08:30 (28)01:05 (17)03:36 (28)06:23 (28)04:28 (18)20:21 (37)02:47 (9)04:07 (25)07:45 (25)03:52 (25)02:52 (31)
28Liesbeth Van De Velde92:14+32:2007:43 (20)10:21 (17)23:52 (22)31:09 (20)32:22 (21)36:03 (22)40:49 (20)47:49 (22)56:20 (25)60:51 (23)66:55 (27)86:22 (35)90:01 (39)92:14 (39)
Belgian Military Orienteering Team07:43 (20)02:38 (26)13:31 (22)07:17 (14)01:13 (24)03:41 (29)04:46 (6)07:00 (34)08:31 (19)04:31 (24)06:04 (33)19:27 (39)03:39 (22)02:13 (6)
29Hanga Károlyi95:31+35:3713:42 (37)16:03 (34)29:58 (29)37:28 (28)38:47 (28)41:41 (28)47:19 (28)51:42 (28)63:03 (29)74:43 (32)78:34 (35)88:01 (36)92:39 (40)95:31 (40)
Tipo Orienteering Club13:42 (37)02:21 (20)13:55 (26)07:30 (20)01:19 (28)02:54 (21)05:38 (23)04:23 (17)11:21 (28)11:40 (37)03:51 (20)09:27 (32)04:38 (32)02:52 (31)
30Aurélie Deschepper104:40+44:4609:22 (28)12:06 (28)31:43 (30)40:53 (30)42:07 (29)45:16 (30)51:52 (30)59:43 (31)79:23 (35)83:27 (35)88:00 (37)97:03 (37)101:43 (1)104:40 (1)
Belgian Military Orienteering Team09:22 (28)02:44 (28)19:37 (33)09:10 (29)01:14 (26)03:09 (25)06:36 (29)07:51 (35)19:40 (35)04:04 (20)04:33 (27)09:03 (29)04:40 (34)02:57 (33)
31Blandine Ehrl107:30+47:3610:12 (31)13:12 (30)32:07 (31)42:10 (31)43:27 (31)47:42 (31)54:37 (31)61:27 (32)72:02 (33)83:17 (34)89:36 (38)99:56 (39)104:35 (2)107:30 (2)
FC Forstern10:12 (31)03:00 (30)18:55 (32)10:03 (33)01:17 (27)04:15 (30)06:55 (31)06:50 (33)10:35 (27)11:15 (36)06:19 (36)10:20 (34)04:39 (33)02:55 (32)
32Suzana Drevenšek109:08+49:1412:25 (35)15:46 (32)35:32 (33)47:55 (33)49:44 (32)53:17 (33)61:55 (33)68:05 (34)79:32 (36)84:07 (36)89:54 (39)100:54 (1)105:49 (4)109:08 (3)
Kamniški orientacijski klub12:25 (35)03:21 (33)19:46 (34)12:23 (36)01:49 (34)03:33 (27)08:38 (35)06:10 (30)11:27 (29)04:35 (26)05:47 (32)11:00 (36)04:55 (35)03:19 (38)
33Virág Nagy119:49+59:5511:48 (32)15:49 (33)46:53 (37)57:34 (35)59:17 (34)65:34 (36)72:47 (36)78:17 (36)90:32 (38)95:35 (38)101:17 (1)110:34 (2)116:14 (5)119:49 (5)
Szegedi Vasutas SE11:48 (32)04:01 (34)31:04 (39)10:41 (34)01:43 (33)06:17 (32)07:13 (33)05:30 (28)12:15 (31)05:03 (28)05:42 (31)09:17 (30)05:40 (36)03:35 (39)
34Antonija Orlić120:03+60:0919:16 (38)22:32 (36)40:45 (34)51:46 (34)53:45 (33)56:42 (34)63:35 (34)69:48 (35)90:05 (37)95:12 (37)103:24 (2)112:44 (3)117:18 (6)120:03 (6)
OK Bjelovar19:16 (38)03:16 (32)18:13 (30)11:01 (35)01:59 (35)02:57 (22)06:53 (30)06:13 (31)20:17 (36)05:07 (29)08:12 (38)09:20 (31)04:34 (31)02:45 (28)
35Barbara Giuganino150:18+90:2421:36 (40)25:48 (39)50:00 (38)69:09 (37)70:36 (35)77:58 (37)88:10 (37)97:21 (37)111:45 (1)120:26 (1)126:31 (3)140:20 (4)147:04 (7)150:18 (7)
CO221:36 (40)04:12 (36)24:12 (36)19:09 (37)01:27 (31)07:22 (34)10:12 (36)09:11 (36)14:24 (33)08:41 (33)06:05 (34)13:49 (38)06:44 (39)03:14 (37)
Zagonel Viola+-60:06 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
U.S. Primiero A.S.D00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Kristýna Hlubučková+-60:06 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
SK Kamenice00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Katja Zwiker+-60:06 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OLG Galgenen00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Tina Zagorc81:40+21:4610:05 (30)23:18 (38)41:45 (35) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)67:10 (28)74:46 (29)78:52 (33)81:40 (33)
Kamniški orientacijski klub10:05 (30)13:13 (40)18:27 (31)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)67:10 (39)07:36 (24)04:06 (29)02:48 (29)
Alessia Ciriani38:35+-22:4111:54 (33) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)35:31 (8)38:35 (8)
Friuli MTB & Orienteering11:54 (33)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)35:31 (40)03:04 (35)
Mirja Pavić90:06+30:1209:59 (29)12:27 (29)28:02 (27)37:34 (29) (N/A)42:50 (29)48:33 (29)53:34 (29)65:11 (30)69:16 (29)73:53 (32)83:56 (34)87:24 (38)90:06 (38)
OK Japetic09:59 (29)02:28 (21)15:35 (28)09:32 (31)00:00 (N/A)42:50 (36)05:43 (25)05:01 (24)11:37 (30)04:05 (21)04:37 (28)10:03 (33)03:28 (19)02:42 (26)
Lidija Hribar73:10+13:1624:44 (41)30:28 (40) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)39:39 (2)46:50 (6)53:29 (10)63:50 (15)70:00 (22)73:10 (25)
Kamniški orientacijski klub24:44 (41)05:44 (39)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)39:39 (38)07:11 (32)06:39 (37)10:21 (35)06:10 (37)03:10 (36)
Helena Pluymers+-60:0620:19 (39)22:52 (37)52:05 (39)61:19 (36) (N/A)65:25 (35)72:25 (35) (N/A) (N/A) (N/A)92:33 (40) (N/A) (N/A) (N/A)
Belgian Military Orienteering Team20:19 (39)02:33 (25)29:13 (38)09:14 (30)00:00 (N/A)65:25 (37)07:00 (32)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)92:33 (40)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Tanja Pretnar109:29+49:3512:54 (36)17:05 (35)42:51 (36) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)59:27 (30)74:37 (34)80:15 (33)86:27 (36)99:18 (38)105:40 (3)109:29 (4)
Kamniški orientacijski klub12:54 (36)04:11 (35)25:46 (37)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)59:27 (37)15:10 (34)05:38 (30)06:12 (35)12:51 (37)06:22 (38)03:49 (40)