Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - SOL1 - Lipica Open 2016 2.etapa - dolga

DROT, Veliki Dol, 13. 3. 2016
Kategorija: W35

NIme / klubČasZaostanekS-8686-8787-8989-9090-4646-6666-7070-8383-6464-7474-F
1Rasa Ivanauskaite48:47+00:0013:47 (1)19:24 (1)21:29 (1)25:56 (1)28:41 (1)29:32 (1)33:02 (2)38:30 (2)42:44 (2)45:11 (3)48:47 (7)
Azuolas13:47 (1)05:37 (1)02:05 (8)04:27 (3)02:45 (13)00:51 (2)03:30 (1)05:28 (1)04:14 (1)02:27 (6)03:36 (3)
2Helga Bertoldi55:29+06:4214:15 (2)21:05 (2)23:20 (2)29:32 (2)32:09 (2)33:27 (2)37:08 (3)43:40 (3)49:08 (3)51:46 (4)55:29 (8)
Junior Team Trentino14:15 (2)06:50 (4)02:15 (13)06:12 (18)02:37 (9)01:18 (21)03:41 (4)06:32 (8)05:28 (8)02:38 (8)03:43 (5)
3Eva Ponweiser56:25+07:3818:21 (9)24:30 (5)26:26 (5)31:37 (3)34:15 (3)35:22 (3)38:58 (4)44:29 (4)49:56 (4)52:29 (5)56:25 (9)
HSV OL Wiener Neustadt18:21 (9)06:09 (2)01:56 (6)05:11 (10)02:38 (10)01:07 (13)03:36 (3)05:31 (2)05:27 (7)02:33 (7)03:56 (9)
4Ieva Godina58:42+09:5520:10 (15)28:59 (13)31:11 (13)35:28 (11)37:24 (9)38:17 (9)41:52 (8)47:35 (6)53:06 (6)55:27 (6)58:42 (10)
42km.lv20:10 (15)08:49 (14)02:12 (11)04:17 (2)01:56 (1)00:53 (5)03:35 (2)05:43 (3)05:31 (10)02:21 (3)03:15 (1)
5Krisztina Nagy59:32+10:4518:15 (8)27:46 (9)29:23 (9)33:58 (8)36:55 (8)37:48 (8)41:36 (7)48:38 (8)53:38 (7)55:47 (8)59:32 (11)
Budapest Mix18:15 (8)09:31 (17)01:37 (1)04:35 (5)02:57 (18)00:53 (5)03:48 (7)07:02 (14)05:00 (3)02:09 (2)03:45 (6)
6Ivana Gobec59:54+11:0716:02 (5)23:33 (4)25:41 (3)32:06 (4)34:30 (4)35:34 (4)40:03 (5)47:27 (5)52:29 (5)55:31 (7)59:54 (12)
OK Vihor16:02 (5)07:31 (7)02:08 (9)06:25 (22)02:24 (5)01:04 (12)04:29 (11)07:24 (17)05:02 (4)03:02 (18)04:23 (16)
7Cipriani Milena60:50+12:0315:40 (3)25:39 (7)27:59 (7)32:44 (5)35:43 (5)37:06 (5)42:19 (9)48:55 (9)54:18 (8)56:42 (9)60:50 (13)
Junior Team Trentino15:40 (3)09:59 (19)02:20 (16)04:45 (7)02:59 (20)01:23 (25)05:13 (15)06:36 (10)05:23 (6)02:24 (5)04:08 (10)
8Eva Kailbauer61:52+13:0518:50 (10)30:40 (16)32:55 (16)37:01 (14)39:34 (13)40:29 (13)44:12 (13)50:32 (11)55:52 (10)58:15 (11)61:52 (14)
OC Fürstenfeld18:50 (10)11:50 (23)02:15 (13)04:06 (1)02:33 (7)00:55 (7)03:43 (6)06:20 (6)05:20 (5)02:23 (4)03:37 (4)
9Judit Fuzy62:21+13:3415:45 (4)23:21 (3)25:43 (4)34:42 (9)37:29 (10)38:27 (10)44:04 (12)51:14 (12)55:53 (11)58:32 (12)62:21 (15)
Orvosegyetem SC15:45 (4)07:36 (8)02:22 (17)08:59 (30)02:47 (17)00:58 (9)05:37 (21)07:10 (15)04:39 (2)02:39 (10)03:49 (8)
10Ivana Korpasová62:53+14:0617:07 (6)24:34 (6)27:02 (6)33:17 (7)35:58 (6)37:12 (7)41:12 (6)47:52 (7)54:30 (9)57:33 (10)62:53 (16)
Lokomotiva Ingstav Brno17:07 (6)07:27 (5)02:28 (20)06:15 (19)02:41 (12)01:14 (18)04:00 (9)06:40 (11)06:38 (22)03:03 (19)05:20 (27)
11Clizia Zambiasi63:05+14:1820:06 (13)28:11 (11)30:51 (12)35:35 (12)37:54 (12)38:47 (12)42:29 (10)49:47 (10)55:54 (12)58:55 (13)63:05 (17)
Semiperdo Orienteering Maniago20:06 (13)08:05 (11)02:40 (23)04:44 (6)02:19 (3)00:53 (5)03:42 (5)07:18 (16)06:07 (14)03:01 (16)04:10 (11)
12Metka Udovic63:14+14:2719:06 (11)28:02 (10)30:25 (11)37:57 (16)40:12 (15)41:02 (14)45:00 (14)51:19 (13)56:48 (13)59:27 (14)63:14 (18)
OK Trzin19:06 (11)08:56 (15)02:23 (18)07:32 (27)02:15 (2)00:50 (1)03:58 (8)06:19 (5)05:29 (9)02:39 (10)03:47 (7)
13Ana Plavčak64:56+16:0922:42 (19)30:10 (15)32:15 (14)37:32 (15)39:58 (14)41:21 (15)45:46 (15)52:07 (15)57:40 (14)60:41 (15)64:56 (19)
Škofjeloški orientacijski klub22:42 (19)07:28 (6)02:05 (8)05:17 (11)02:26 (6)01:23 (25)04:25 (10)06:21 (7)05:33 (11)03:01 (16)04:15 (13)
14Chiara Sepin66:18+17:3120:10 (15)26:37 (8)28:26 (8)33:13 (6)36:00 (7)37:09 (6)42:38 (11)52:05 (14)58:34 (15)61:42 (16)66:18 (20)
SSD-AŠZ GAJA20:10 (15)06:27 (3)01:49 (4)04:47 (8)02:47 (17)01:09 (14)05:29 (20)09:27 (27)06:29 (19)03:08 (21)04:36 (18)
15Eva Ocvirk69:23+20:3618:01 (7)28:27 (12)30:15 (10)35:03 (10)37:37 (11)38:33 (11)47:47 (16)55:52 (16)62:04 (16)64:57 (17)69:23 (21)
OK Japetic18:01 (7)10:26 (20)01:48 (2)04:48 (9)02:34 (8)00:56 (8)09:14 (25)08:05 (22)06:12 (16)02:53 (12)04:26 (17)
16Tünde Allwinger72:55+24:0820:39 (16)29:37 (14)32:16 (15)38:40 (18)41:39 (17)42:41 (17)47:58 (17)56:41 (17)64:32 (17)68:06 (18)72:55 (22)
Leibnitzer AC -Orienteering20:39 (16)08:58 (16)02:39 (22)06:24 (21)02:59 (20)01:02 (11)05:17 (16)08:43 (25)07:51 (27)03:34 (29)04:49 (21)
17Martina Erber74:11+25:2420:00 (12)32:01 (18)34:13 (18)40:37 (19)43:18 (19)44:54 (19)50:06 (18)59:14 (19)65:24 (18)68:35 (19)74:11 (23)
Orienteering Klosterneuburg20:00 (12)12:01 (25)02:12 (11)06:24 (21)02:41 (12)01:36 (28)05:12 (14)09:08 (26)06:10 (15)03:11 (24)05:36 (30)
18Fruzsina Biró75:11+26:2421:17 (17)33:15 (20)35:32 (20)41:25 (21)44:11 (21)45:33 (21)50:51 (20)58:18 (18)66:11 (19)69:43 (20)75:11 (24)
Budapest Mix21:17 (17)11:58 (24)02:17 (15)05:53 (16)02:46 (14)01:22 (22)05:18 (17)07:27 (18)07:53 (28)03:32 (27)05:28 (29)
19Anka Kuzmin76:04+27:1724:25 (24)33:00 (19)35:25 (19)41:13 (20)44:00 (20)45:23 (20)54:45 (22)61:35 (20)67:52 (20)71:04 (21)76:04 (25)
Semiperdo Orienteering Maniago24:25 (24)08:35 (13)02:25 (19)05:48 (14)02:47 (17)01:23 (25)09:22 (26)06:50 (12)06:17 (17)03:12 (25)05:00 (24)
20Sarka Hlavacova76:56+28:0923:32 (22)31:25 (17)33:14 (17)38:33 (17)41:59 (18)43:10 (18)54:44 (21)61:40 (21)69:29 (21)72:12 (22)76:56 (26)
KOS Tesla Brno23:32 (22)07:53 (10)01:49 (4)05:19 (12)03:26 (24)01:11 (15)11:34 (29)06:56 (13)07:49 (26)02:43 (11)04:44 (20)
21Antónia Holper78:34+29:4726:11 (25)34:35 (21)37:43 (21)44:11 (22)48:18 (22)50:54 (23)56:37 (23)63:11 (23)71:18 (23)74:18 (24)78:34 (27)
Tipo Orienteering Club26:11 (25)08:24 (12)03:08 (28)06:28 (23)04:07 (29)02:36 (32)05:43 (22)06:34 (9)08:07 (30)03:00 (14)04:16 (14)
22Anikó Madarassy79:55+31:0824:14 (23)37:12 (24)39:59 (24)46:30 (24)50:26 (24)52:24 (24)57:12 (24)64:45 (24)71:22 (24)74:30 (25)79:55 (29)
Budapest Mix24:14 (23)12:58 (26)02:47 (25)06:31 (24)03:56 (28)01:58 (29)04:48 (12)07:33 (19)06:37 (21)03:08 (21)05:25 (28)
23Fabiana Cini82:02+33:1529:47 (28)39:44 (25)42:40 (27)49:32 (27)52:58 (26)54:16 (26)59:45 (26)67:24 (27)73:59 (27)77:10 (27)82:02 (31)
OK Maksimir29:47 (28)09:57 (18)02:56 (27)06:52 (26)03:26 (24)01:18 (21)05:29 (20)07:39 (20)06:35 (20)03:11 (24)04:52 (23)
24Jindriska Milanova83:01+34:1421:55 (18)48:17 (30)50:07 (30)54:38 (30)57:01 (27)58:15 (27)65:43 (28)71:40 (28)77:25 (28)79:30 (29)83:01 (32)
KOS Tesla Brno21:55 (18)26:22 (32)01:50 (5)04:31 (4)02:23 (4)01:14 (18)07:28 (23)05:57 (4)05:45 (13)02:05 (1)03:31 (2)
25Chiara Corridori83:29+34:4229:14 (26)39:45 (26)42:28 (26)48:37 (26)52:26 (25)53:28 (25)58:30 (25)67:08 (26)72:46 (26)79:10 (28)83:29 (33)
Orienteering Pergine29:14 (26)10:31 (21)02:43 (24)06:09 (17)03:49 (27)01:02 (11)05:02 (13)08:38 (23)05:38 (12)06:24 (34)04:19 (15)
26Mátyásné Paskuj90:12+41:2529:29 (27)44:21 (28)47:16 (28)54:00 (29)57:45 (29)58:39 (28)64:00 (27)73:28 (29)81:08 (29)84:31 (30)90:12 (34)
Maccabi VAC - Hungary29:29 (27)14:52 (30)02:55 (26)06:44 (25)03:45 (26)00:54 (6)05:21 (18)09:28 (28)07:40 (24)03:23 (26)05:41 (31)
27Sara Gaion100:38+51:5123:26 (21)34:53 (22)38:14 (22)46:12 (23)49:28 (23)50:40 (22)73:29 (30)84:50 (32)92:38 (31)95:48 (33)100:38 (1)
ORIENTEERING TRIESTE A.S.D.23:26 (21)11:27 (22)03:21 (30)07:58 (28)03:16 (21)01:12 (16)22:49 (32)11:21 (29)07:48 (25)03:10 (22)04:50 (22)
28Daniela Martanova101:19+52:3232:17 (30)40:02 (27)42:19 (25)48:08 (25)64:33 (32)67:13 (32)79:13 (33)86:56 (33)93:43 (32)96:38 (34)101:19 (2)
Slavia Liberec Orienteering32:17 (30)07:45 (9)02:17 (15)05:49 (15)16:25 (33)02:40 (33)12:00 (30)07:43 (21)06:47 (23)02:55 (13)04:41 (19)
29Margareta Pavlič101:41+52:5423:11 (20)36:55 (23)39:31 (23)52:15 (28)57:35 (28)58:59 (29)74:12 (32)82:51 (30)90:58 (30)95:44 (32)101:41 (3)
SSD-AŠZ GAJA23:11 (20)13:44 (28)02:36 (21)12:44 (32)05:20 (31)01:24 (26)15:13 (31)08:39 (24)08:07 (30)04:46 (32)05:57 (33)
30Irena Hacin Kölner104:20+55:3335:11 (31)48:50 (31)52:33 (31)58:19 (32)62:00 (31)63:28 (30)72:52 (29)84:27 (31)95:22 (33)99:17 (35)104:20 (4)
Orientacijski klub Komenda35:11 (31)13:39 (27)03:43 (32)05:46 (13)03:41 (25)01:28 (27)09:24 (27)11:35 (30)10:55 (33)03:55 (31)05:03 (25)
31Irma Pretnar109:20+60:3330:40 (29)45:13 (29)48:22 (29)56:54 (31)61:55 (30)64:02 (31)73:34 (31)87:29 (34)97:11 (34)102:11 (1)109:20 (5)
Kamniški orientacijski klub30:40 (29)14:33 (29)03:09 (29)08:32 (29)05:01 (30)02:07 (30)09:32 (28)13:55 (32)09:42 (32)05:00 (33)07:09 (34)
32Michela Degrassi162:50+114:0341:27 (32)63:05 (32)66:33 (32)77:46 (33)83:09 (33)85:27 (33)116:37 (1)132:31 (1)151:25 (1)154:59 (2)162:50 (6)
Punto K Orienteering ASD41:27 (32)21:38 (31)03:28 (31)11:13 (31)05:23 (32)02:18 (31)31:10 (33)15:54 (33)18:54 (34)03:34 (29)07:51 (35)
Mojca Foški+-49:13 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Orientacijski Klub Polaris00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Dagmar Miklušová81:11+32:24 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)65:19 (25)71:46 (25)75:24 (26)81:11 (30)
TJ Rapid Bratislava00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)65:19 (34)06:27 (18)03:38 (30)05:47 (32)
Silvia Schneider-Schiess91:16+42:29 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)87:01 (31)91:16 (35)
Swiss O Tours00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)87:01 (35)04:15 (13)
Marija Anderluh79:21+30:34 (N/A) (N/A) (N/A)36:49 (13)40:14 (16)41:32 (16)50:35 (19)62:48 (22)71:08 (22)74:10 (23)79:21 (28)
Orientacijski Klub Polaris00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)36:49 (33)03:25 (22)01:18 (21)09:03 (24)12:13 (31)08:20 (31)03:02 (18)05:11 (26)