Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - SOL1 - Lipica Open 2016 2.etapa - dolga

DROT, Veliki Dol, 13. 3. 2016
Kategorija: W45

NIme / klubČasZaostanekS-6666-8686-9292-9393-9494-5858-6363-3232-5050-7474-7575-F
1Hedi Berger49:21+00:0008:54 (4)14:49 (1)19:27 (3)20:40 (2)24:02 (2)29:01 (1)32:26 (1)36:57 (1)41:57 (5)45:26 (7)47:11 (9)49:21 (9)
Der Berger-Clan08:54 (4)05:55 (3)04:38 (3)01:13 (2)03:22 (1)04:59 (1)03:25 (10)04:31 (8)05:00 (6)03:29 (2)01:45 (2)02:10 (19)
2Kristyna Skyvova50:44+01:2309:52 (6)14:51 (2)19:16 (2)21:02 (3)25:41 (3)31:50 (3)34:48 (3)39:18 (3)44:11 (7)47:17 (8)48:58 (10)50:44 (10)
SCM Hanacke oblasti09:52 (6)04:59 (1)04:25 (2)01:46 (14)04:39 (14)06:09 (7)02:58 (2)04:30 (7)04:53 (3)03:06 (1)01:41 (1)01:46 (4)
3Sheralee Bailey52:54+03:3308:36 (1)15:12 (4)18:39 (1)19:59 (1)23:40 (1)29:10 (2)32:40 (2)37:44 (2)43:37 (6)48:53 (9)50:49 (11)52:54 (11)
Dartford08:36 (1)06:36 (8)03:27 (1)01:20 (4)03:41 (3)05:30 (4)03:30 (12)05:04 (14)05:53 (16)05:16 (28)01:56 (6)02:05 (14)
4Barbara Winkler56:21+07:0013:11 (19)21:00 (17)25:51 (13)27:16 (12)31:30 (12)36:45 (6)39:50 (5)43:58 (4)48:57 (8)52:28 (10)54:28 (12)56:21 (12)
SPORTUNION Klagenfurt13:11 (19)07:49 (20)04:51 (5)01:25 (5)04:14 (10)05:15 (3)03:05 (4)04:08 (3)04:59 (5)03:31 (3)02:00 (8)01:53 (7)
5Anica Hribar58:01+08:4008:38 (2)14:59 (3)23:00 (6)24:34 (6)28:46 (5)34:40 (4)37:56 (4)45:09 (5)49:48 (9)53:34 (11)55:33 (13)58:01 (13)
OK Brežice08:38 (2)06:21 (6)08:01 (29)01:34 (9)04:12 (8)05:54 (6)03:16 (8)07:13 (27)04:39 (1)03:46 (6)01:59 (7)02:28 (31)
6Striednig Ulrike59:34+10:1308:46 (3)16:15 (6)22:04 (4)23:17 (4)27:12 (4)40:08 (14)43:40 (12)47:25 (10)52:05 (10)55:54 (12)57:55 (14)59:34 (14)
Ertl-Striednig08:46 (3)07:29 (15)05:49 (12)01:13 (2)03:55 (4)12:56 (30)03:32 (13)03:45 (1)04:40 (2)03:49 (7)02:01 (9)01:39 (2)
7Barbara Adenstedt60:01+10:4009:22 (5)15:20 (5)22:15 (5)23:42 (5)29:54 (9)39:32 (12)42:37 (9)47:15 (9)52:20 (12)56:27 (14)58:18 (15)60:01 (15)
Orienteering Klosterneuburg09:22 (5)05:58 (4)06:55 (23)01:27 (6)06:12 (29)09:38 (24)03:05 (4)04:38 (9)05:05 (7)04:07 (12)01:51 (3)01:43 (3)
8Joli Wehrli60:47+11:2611:41 (15)17:31 (8)23:12 (8)24:42 (7)29:43 (8)37:07 (7)41:10 (6)46:06 (6)52:15 (11)56:17 (13)58:26 (16)60:47 (16)
Swiss O Tours11:41 (15)05:50 (2)05:41 (9)01:30 (8)05:01 (20)07:24 (14)04:03 (19)04:56 (12)06:09 (21)04:02 (11)02:09 (12)02:21 (27)
9Elisabeth Zeiner61:34+12:1316:01 (31)23:18 (25)28:06 (18)29:24 (16)32:58 (15)38:13 (8)41:25 (8)46:35 (7)52:23 (13)56:36 (15)59:06 (17)61:34 (17)
OLC Graz16:01 (31)07:17 (12)04:48 (4)01:18 (3)03:34 (2)05:15 (3)03:12 (6)05:10 (15)05:48 (13)04:13 (14)02:30 (21)02:28 (31)
10Lenka Forstova62:19+12:5810:12 (7)19:56 (15)25:13 (11)27:07 (11)31:13 (11)39:06 (10)42:46 (10)47:03 (8)53:17 (14)57:56 (16)59:59 (18)62:19 (18)
MatFyz Praha10:12 (7)09:44 (30)05:17 (7)01:54 (17)04:06 (5)07:53 (16)03:40 (14)04:17 (4)06:14 (22)04:39 (21)02:03 (11)02:20 (26)
11Ruth Ruch63:02+13:4111:06 (11)17:54 (9)23:36 (10)25:23 (9)29:30 (7)36:25 (5)41:13 (7)47:43 (11)53:52 (15)58:21 (17)60:54 (19)63:02 (19)
Swiss O Tours11:06 (11)06:48 (10)05:42 (10)01:47 (16)04:07 (6)06:55 (10)04:48 (27)06:30 (25)06:09 (21)04:29 (18)02:33 (22)02:08 (16)
12Guni Palme63:31+14:1010:19 (8)16:45 (7)23:12 (8)24:57 (8)29:05 (6)38:43 (9)44:00 (13)49:30 (12)55:06 (16)59:25 (18)61:36 (20)63:31 (20)
Orienteering Klosterneuburg10:19 (8)06:26 (7)06:27 (17)01:45 (12)04:08 (7)09:38 (24)05:17 (32)05:30 (17)05:36 (9)04:19 (15)02:11 (13)01:55 (8)
13Gislind Berger65:18+15:5711:28 (13)18:18 (10)23:23 (9)25:24 (10)30:33 (10)40:08 (14)44:40 (14)50:27 (14)56:45 (18)61:06 (20)63:00 (22)65:18 (21)
Der Berger-Clan11:28 (13)06:50 (11)05:05 (6)02:01 (20)05:09 (23)09:35 (22)04:32 (24)05:47 (18)06:18 (24)04:21 (16)01:54 (4)02:18 (23)
14Angelika Aschacher65:41+16:2011:21 (12)18:42 (11)25:27 (12)27:46 (14)32:45 (13)39:08 (11)43:14 (11)50:01 (13)55:38 (17)60:13 (19)62:50 (21)65:41 (22)
HSV-OL Wr.Neustadt11:21 (12)07:21 (13)06:45 (20)02:19 (27)04:59 (19)06:23 (9)04:06 (20)06:47 (26)05:37 (11)04:35 (19)02:37 (23)02:51 (37)
15Cristina Grabar66:15+16:5411:49 (16)20:41 (16)26:12 (14)27:41 (13)34:07 (16)43:39 (17)47:24 (17)51:46 (16)57:23 (19)61:23 (21)63:45 (23)66:15 (23)
U.S. Primiero A.S.D11:49 (16)08:52 (26)05:31 (8)01:29 (7)06:26 (31)09:32 (21)03:45 (15)04:22 (5)05:37 (11)04:00 (10)02:22 (20)02:30 (32)
16Ágnes Németh Dr.66:20+16:5910:58 (10)23:45 (26)31:49 (25)33:29 (25)37:45 (21)43:34 (16)46:56 (16)51:45 (15)57:46 (20)61:54 (22)64:12 (24)66:20 (24)
Tipo Orienteering Club10:58 (10)12:47 (33)08:04 (30)01:40 (11)04:16 (11)05:49 (5)03:22 (9)04:49 (11)06:01 (18)04:08 (13)02:18 (18)02:08 (16)
17Dagmar Sieglova66:51+17:3014:35 (27)25:05 (28)30:52 (24)32:39 (23)37:17 (20)45:51 (18)48:59 (18)53:41 (17)59:14 (21)62:59 (23)64:54 (25)66:51 (25)
MatFyz Praha14:35 (27)10:30 (32)05:47 (11)01:47 (16)04:38 (13)08:34 (18)03:08 (5)04:42 (10)05:33 (8)03:45 (5)01:55 (5)01:57 (10)
18Ingrid Kaminger70:20+20:5911:29 (14)19:00 (13)26:41 (15)28:37 (15)32:57 (14)40:32 (15)45:28 (15)54:28 (18)60:30 (22)65:09 (24)68:02 (26)70:20 (26)
Der Berger-Clan11:29 (14)07:31 (16)07:41 (27)01:56 (19)04:20 (12)07:35 (15)04:56 (29)09:00 (33)06:02 (19)04:39 (21)02:53 (27)02:18 (23)
19Marie-Anne Jungo72:57+23:3614:22 (24)22:44 (21)35:07 (27)37:53 (28)45:44 (27)53:01 (24)56:30 (23)60:27 (22)65:22 (24)69:01 (25)71:04 (27)72:57 (27)
ol.biel.seeland14:22 (24)08:22 (23)12:23 (35)02:46 (33)07:51 (36)07:17 (12)03:29 (11)03:57 (2)04:55 (4)03:39 (4)02:03 (11)01:53 (7)
20Gerhild Pacher73:55+24:3410:54 (9)18:43 (12)29:59 (21)31:39 (21)36:35 (18)51:27 (21)54:41 (21)59:10 (20)65:27 (25)69:27 (27)71:40 (28)73:55 (29)
SU Schöckl Graz10:54 (9)07:49 (20)11:16 (33)01:40 (11)04:56 (18)14:52 (32)03:14 (7)04:29 (6)06:17 (23)04:00 (10)02:13 (15)02:15 (21)
20Mirta Pacher73:55+24:3413:47 (22)22:56 (23)28:55 (20)30:58 (19)38:07 (22)48:16 (20)52:14 (20)58:42 (19)64:35 (23)69:26 (26)71:45 (29)73:55 (29)
Junior Team Trentino13:47 (22)09:09 (28)05:59 (14)02:03 (22)07:09 (33)10:09 (26)03:58 (18)06:28 (24)05:53 (16)04:51 (24)02:19 (19)02:10 (19)
22Cristina Ruini77:06+27:4512:23 (17)19:56 (15)26:47 (16)31:00 (20)37:07 (19)46:30 (19)50:28 (19)59:40 (21)66:42 (26)72:07 (28)74:47 (30)77:06 (30)
Punto K Orienteering ASD12:23 (17)07:33 (17)06:51 (21)04:13 (38)06:07 (28)09:23 (20)03:58 (18)09:12 (34)07:02 (28)05:25 (31)02:40 (24)02:19 (25)
23Jela Furuczová78:29+29:0815:59 (30)24:16 (27)40:37 (33)42:23 (33)47:13 (32)53:26 (25)56:23 (22)62:36 (23)69:44 (27)73:38 (29)76:33 (31)78:29 (31)
Farmaceut Bratislava15:59 (30)08:17 (22)16:21 (37)01:46 (14)04:50 (17)06:13 (8)02:57 (1)06:13 (22)07:08 (31)03:54 (8)02:55 (30)01:56 (9)
24Jana Ticha83:05+33:4414:14 (23)28:46 (32)39:14 (32)41:32 (32)46:39 (30)54:45 (26)59:37 (26)66:02 (24)73:54 (29)78:52 (31)81:05 (32)83:05 (32)
Tolar Jindrichuv Hradec14:14 (23)14:32 (36)10:28 (32)02:18 (26)05:07 (22)08:06 (17)04:52 (28)06:25 (23)07:52 (34)04:58 (26)02:13 (15)02:00 (12)
25Marjanca Poljanšek84:43+35:2215:14 (29)22:50 (22)42:55 (35)45:18 (35)50:03 (34)57:15 (28)61:30 (27)66:28 (25)73:43 (28)78:50 (30)82:02 (33)84:43 (33)
OK Azimut15:14 (29)07:36 (18)20:05 (39)02:23 (29)04:45 (16)07:12 (11)04:15 (22)04:58 (13)07:15 (32)05:07 (27)03:12 (35)02:41 (36)
26Angela Leonardelli87:47+38:2612:35 (18)21:10 (18)27:01 (17)29:31 (17)34:16 (17)57:47 (29)63:04 (28)70:29 (28)78:20 (32)83:11 (33)85:28 (34)87:47 (34)
Orienteering Pergine12:35 (18)08:35 (25)05:51 (13)02:30 (30)04:45 (16)23:31 (38)05:17 (32)07:25 (28)07:51 (33)04:51 (24)02:17 (17)02:19 (25)
27Hana Burian89:11+39:5013:44 (21)23:09 (24)30:28 (23)32:48 (24)43:10 (26)52:49 (23)58:03 (24)68:41 (27)77:10 (31)82:48 (32)86:43 (35)89:11 (35)
MOM Budapest13:44 (21)09:25 (29)07:19 (26)02:20 (28)10:22 (38)09:39 (25)05:14 (30)10:38 (38)08:29 (36)05:38 (34)03:55 (37)02:28 (31)
28Trine Marit Justad Raaen89:37+40:1615:13 (28)21:21 (19)30:19 (22)32:14 (22)40:08 (23)58:14 (31)66:41 (33)72:37 (30)79:42 (33)85:19 (35)87:35 (37)89:37 (36)
Kongsberg O-lag15:13 (28)06:08 (5)08:58 (31)01:55 (18)07:54 (37)18:06 (33)08:27 (38)05:56 (19)07:05 (30)05:37 (33)02:16 (16)02:02 (13)
29Uli Villame89:49+40:2818:46 (35)27:41 (30)35:23 (28)37:26 (27)42:54 (25)52:17 (22)58:48 (25)67:31 (26)74:14 (30)84:23 (34)87:23 (36)89:49 (37)
Esprit Raid18:46 (35)08:55 (27)07:42 (28)02:03 (22)05:28 (24)09:23 (20)06:31 (35)08:43 (31)06:43 (26)10:09 (40)03:00 (31)02:26 (28)
30Caroline Mackenzie91:44+42:2313:36 (20)26:42 (29)32:44 (26)34:57 (26)41:01 (24)60:16 (32)64:34 (30)70:40 (29)80:27 (34)85:50 (36)88:45 (38)91:44 (38)
Darlington Orienteers13:36 (20)13:06 (34)06:02 (15)02:13 (25)06:04 (27)19:15 (36)04:18 (23)06:06 (21)09:47 (38)05:23 (29)02:55 (30)02:59 (38)
31Marjana Rejec92:41+43:2020:17 (37)28:30 (31)41:45 (34)43:53 (34)49:55 (33)60:54 (33)65:40 (31)75:01 (31)81:48 (35)87:19 (38)90:00 (39)92:41 (39)
OK Azimut20:17 (37)08:13 (21)13:15 (36)02:08 (23)06:02 (26)10:59 (27)04:46 (26)09:21 (35)06:47 (27)05:31 (32)02:41 (25)02:41 (36)
32Donatella Vecchies97:49+48:2820:59 (39)29:22 (33)36:41 (29)40:10 (31)46:06 (28)65:10 (34)68:59 (34)78:49 (33)87:02 (37)92:27 (39)95:16 (40)97:49 (40)
Semiperdo Orienteering Maniago20:59 (39)08:23 (24)07:19 (26)03:29 (36)05:56 (25)19:04 (35)03:49 (16)09:50 (37)08:13 (35)05:25 (31)02:49 (26)02:33 (33)
33Antonella Marcantoni99:12+49:5114:34 (26)37:47 (38)44:47 (36)47:32 (36)52:37 (35)70:53 (36)75:04 (36)83:20 (34)89:01 (38)93:52 (40)96:57 (41)99:12 (41)
U.S. Primiero A.S.D14:34 (26)23:13 (39)07:00 (24)02:45 (32)05:05 (21)18:16 (34)04:11 (21)08:16 (29)05:41 (12)04:51 (24)03:05 (33)02:15 (21)
34Sylvia Glatz104:45+55:2414:26 (25)21:49 (20)28:14 (19)30:24 (18)59:22 (37)72:04 (37)78:28 (37)87:00 (36)92:52 (39)100:07 (1)103:08 (1)104:45 (1)
OLC Graz14:26 (25)07:23 (14)06:25 (16)02:10 (24)28:58 (39)12:42 (29)06:24 (34)08:32 (30)05:52 (14)07:15 (37)03:01 (32)01:37 (1)
35Sandra Dornstauder108:32+59:1119:47 (36)30:11 (35)36:55 (31)39:52 (30)46:45 (31)67:35 (35)74:14 (35)83:55 (35)95:29 (40)101:24 (2)105:21 (2)108:32 (2)
HSV-OL Wr.Neustadt19:47 (36)10:24 (31)06:44 (19)02:57 (34)06:53 (32)20:50 (37)06:39 (36)09:41 (36)11:34 (40)05:55 (35)03:57 (38)03:11 (40)
36Brigitte Maget114:15+64:5429:48 (40)36:25 (37)48:07 (38)76:03 (39)80:17 (39)87:39 (40)92:18 (40)97:39 (40)104:42 (3)109:11 (3)112:06 (3)114:15 (3)
OLG Deutsch Kaltenbrunn29:48 (40)06:37 (9)11:42 (34)27:56 (39)04:14 (10)07:22 (13)04:39 (25)05:21 (16)07:03 (29)04:29 (18)02:55 (30)02:09 (17)
37Michaela Gröll115:52+66:3120:44 (38)39:51 (39)46:45 (37)49:49 (37)56:04 (36)82:30 (39)91:17 (39)97:23 (38)103:23 (2)110:40 (5)113:52 (4)115:52 (4)
OLC Graz20:44 (38)19:07 (38)06:54 (22)03:04 (35)06:15 (30)26:26 (39)08:47 (39)06:06 (21)06:00 (17)07:17 (38)03:12 (35)02:00 (12)
38Sabine Hilbert117:31+68:1016:38 (32)33:00 (36)50:22 (39)53:58 (38)61:48 (38)76:26 (38)83:06 (38)92:06 (37)103:15 (1)110:27 (4)114:30 (5)117:31 (5)
Naturfreunde Wien16:38 (32)16:22 (37)17:22 (38)03:36 (37)07:50 (35)14:38 (31)06:40 (37)09:00 (33)11:09 (39)07:12 (36)04:03 (39)03:01 (39)
39Ulrike Gabriella Wagner119:14+69:5316:43 (33)29:58 (34)36:42 (30)39:13 (29)46:26 (29)57:55 (30)63:22 (29)75:51 (32)82:22 (36)87:14 (37)117:26 (7)119:14 (6)
OL Andritz16:43 (33)13:15 (35)06:44 (19)02:31 (31)07:13 (34)11:29 (28)05:27 (33)12:29 (39)06:31 (25)04:52 (25)30:12 (40)01:48 (5)
Susi Veitsberger47:01+-3:40 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)42:58 (8)47:01 (8)
OJE Wappler00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)42:58 (41)04:03 (41)
Manuela De Colle119:26+70:0517:01 (34) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)55:44 (27)66:04 (32)97:32 (39)106:12 (4)113:35 (6)116:52 (6)119:26 (7)
A.S.D. FONZASO17:01 (34)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)55:44 (40)10:20 (40)31:28 (40)08:40 (37)07:23 (39)03:17 (36)02:34 (34)
Elena Margiore+-50:39 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
ORIENTEERING TRIESTE A.S.D.00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Miranda Ortar+-50:39 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OK Azimut00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)