Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - SOL1 - Lipica Open 2016 2.etapa - dolga

DROT, Veliki Dol, 13. 3. 2016
Kategorija: W55

NIme / klubČasZaostanekS-9797-5858-6666-4545-9595-8585-5959-9696-6363-3232-8383-8282-7575-F
1Marirosa Hechich50:33+00:0006:59 (2)10:27 (2)13:45 (2)17:42 (2)20:40 (2)24:12 (2)26:39 (2)31:04 (1)33:21 (1)38:53 (2)41:24 (3)43:16 (4)48:33 (5)50:33 (5)
Semiperdo Orienteering Maniago06:59 (2)03:28 (1)03:18 (3)03:57 (4)02:58 (2)03:32 (2)02:27 (17)04:25 (6)02:17 (4)05:32 (4)02:31 (2)01:52 (1)05:17 (2)02:00 (1)
2Elisabeth Strandhagen55:06+04:3308:10 (6)12:21 (6)16:04 (5)19:52 (5)22:56 (3)26:40 (3)28:08 (3)33:56 (2)35:55 (2)41:23 (3)44:02 (4)46:42 (5)52:41 (6)55:06 (6)
Göteborg-Majorna OK08:10 (6)04:11 (6)03:43 (6)03:48 (2)03:04 (3)03:44 (4)01:28 (4)05:48 (10)01:59 (1)05:28 (3)02:39 (3)02:40 (4)05:59 (3)02:25 (5)
3Elisabeth Knapp56:58+06:2505:36 (1)09:08 (1)12:24 (1)16:16 (1)18:53 (1)22:19 (1)23:36 (1)37:44 (5)39:48 (4)44:27 (4)46:35 (5)49:28 (6)54:25 (7)56:58 (7)
Orienteering Klosterneuburg05:36 (1)03:32 (2)03:16 (2)03:52 (3)02:37 (1)03:26 (1)01:17 (2)14:08 (18)02:04 (2)04:39 (1)02:08 (1)02:53 (9)04:57 (1)02:33 (8)
4Karin Irk59:37+09:0409:26 (10)13:42 (9)17:51 (8)22:40 (7)25:50 (6)29:52 (5)31:10 (5)35:35 (3)38:20 (3)44:32 (5)47:50 (6)50:28 (7)56:41 (8)59:37 (8)
Naturfreunde Villach Orienteering09:26 (10)04:16 (7)04:09 (8)04:49 (7)03:10 (4)04:02 (6)01:18 (3)04:25 (6)02:45 (7)06:12 (8)03:18 (10)02:38 (3)06:13 (5)02:56 (14)
5Gunilla Carlsson61:02+10:2908:12 (7)13:06 (8)16:06 (6)19:45 (4)24:08 (4)32:43 (7)33:58 (7)37:27 (4)39:54 (5)46:37 (6)49:43 (7)52:26 (8)58:36 (9)61:02 (9)
Göteborg-Majorna OK08:12 (7)04:54 (14)03:00 (1)03:39 (1)04:23 (11)08:35 (19)01:15 (1)03:29 (1)02:27 (5)06:43 (10)03:06 (7)02:43 (5)06:10 (4)02:26 (6)
6Tazia Lorenzet63:34+13:0107:29 (4)11:57 (4)15:30 (4)21:15 (6)24:29 (5)28:28 (4)30:20 (4)37:55 (6)41:23 (6)47:21 (7)50:01 (8)52:52 (9)60:23 (10)63:34 (10)
U.S. Primiero A.S.D07:29 (4)04:28 (9)03:33 (5)05:45 (13)03:14 (5)03:59 (5)01:52 (10)07:35 (13)03:28 (11)05:58 (6)02:40 (4)02:51 (8)07:31 (11)03:11 (18)
7Iva Janská64:06+13:3307:22 (3)11:00 (3)15:27 (3)19:42 (3)27:15 (8)33:05 (8)34:53 (8)39:40 (8)43:30 (8)48:45 (9)51:44 (9)54:22 (10)61:46 (12)64:06 (11)
Lokomotiva Ingstav Brno07:22 (3)03:38 (3)04:27 (11)04:15 (5)07:33 (16)05:50 (14)01:48 (9)04:47 (8)03:50 (13)05:15 (2)02:59 (5)02:38 (3)07:24 (10)02:20 (4)
8Maria Pia Virgolini64:25+13:5208:23 (8)12:41 (7)17:05 (7)23:02 (8)26:22 (7)30:26 (6)32:08 (6)38:54 (7)41:40 (7)48:25 (8)52:18 (10)55:04 (11)61:43 (11)64:25 (12)
Polisportiva Besanese08:23 (8)04:18 (8)04:24 (10)05:57 (17)03:20 (6)04:04 (7)01:42 (5)06:46 (11)02:46 (8)06:45 (11)03:53 (14)02:46 (6)06:39 (6)02:42 (12)
9Margit Jenei69:01+18:2812:53 (15)17:36 (13)22:29 (13)27:35 (11)31:21 (9)35:52 (9)37:37 (9)42:14 (9)44:44 (9)51:38 (10)55:07 (11)58:12 (12)65:52 (13)69:01 (13)
Tabáni Spartacus Sport és Környezetvédő Egyesület12:53 (15)04:43 (11)04:53 (13)05:06 (8)03:46 (10)04:31 (9)01:45 (7)04:37 (7)02:30 (6)06:54 (14)03:29 (11)03:05 (11)07:40 (13)03:09 (16)
10Mona Bugge Haug72:39+22:0609:41 (11)18:37 (15)22:03 (11)26:20 (9)36:06 (11)39:49 (11)41:32 (11)45:15 (10)49:52 (10)55:31 (11)58:37 (12)62:54 (13)70:03 (14)72:39 (14)
Active Travel Norway AS09:41 (11)08:56 (18)03:26 (4)04:17 (6)09:46 (17)03:43 (3)01:43 (6)03:43 (2)04:37 (16)05:39 (5)03:06 (7)04:17 (15)07:09 (8)02:36 (10)
11Elisabeth Steinlechner77:07+26:3411:06 (13)15:51 (11)20:35 (10)26:30 (10)36:40 (12)41:37 (12)43:50 (12)47:49 (12)50:03 (11)57:15 (12)60:31 (13)66:28 (15)74:03 (15)77:07 (15)
OC Fürstenfeld11:06 (13)04:45 (12)04:44 (12)05:55 (15)10:10 (18)04:57 (10)02:13 (14)03:59 (3)02:14 (3)07:12 (17)03:16 (9)05:57 (18)07:35 (12)03:04 (15)
12Aletta Biró78:21+27:4813:22 (16)18:02 (14)22:10 (12)27:55 (12)31:30 (10)37:12 (10)39:10 (10)46:58 (11)50:33 (12)57:26 (13)62:02 (14)65:36 (14)75:49 (16)78:21 (16)
Budapest Mix13:22 (16)04:40 (10)04:08 (7)05:45 (13)03:35 (8)05:42 (13)01:58 (11)07:48 (14)03:35 (12)06:53 (12)04:36 (16)03:34 (13)10:13 (17)02:32 (7)
13Paola Viliotti84:40+34:0708:36 (9)27:18 (19)31:30 (16)36:53 (15)40:31 (14)45:46 (14)47:32 (13)51:48 (13)56:46 (13)63:50 (14)67:35 (15)73:05 (16)82:04 (17)84:40 (17)
Orienteering Pergine08:36 (9)18:42 (20)04:12 (9)05:23 (10)03:38 (9)05:15 (12)01:46 (8)04:16 (4)04:58 (19)07:04 (16)03:45 (13)05:30 (17)08:59 (15)02:36 (10)
14Maija Čerjaka87:41+37:0812:35 (14)17:26 (12)41:58 (20)47:16 (20)50:41 (19)55:43 (17)57:42 (16)62:31 (16)65:19 (15)72:13 (16)75:43 (17)78:30 (18)85:24 (19)87:41 (18)
OK Kapa12:35 (14)04:51 (13)24:32 (19)05:18 (9)03:25 (7)05:02 (11)01:59 (12)04:49 (9)02:48 (9)06:54 (14)03:30 (12)02:47 (7)06:54 (7)02:17 (2)
15Gertraud Leonhardt87:51+37:1809:51 (12)14:02 (10)19:07 (9)32:25 (13)38:15 (13)45:22 (13)49:27 (14)61:44 (15)64:43 (14)70:49 (15)74:00 (16)77:01 (17)85:12 (18)87:51 (19)
OC Fürstenfeld09:51 (12)04:11 (6)05:05 (14)13:18 (20)05:50 (14)07:07 (15)04:05 (18)12:17 (16)02:59 (10)06:06 (7)03:11 (8)03:01 (10)08:11 (14)02:39 (11)
16Miluse Prochazkova91:07+40:3408:06 (5)12:10 (5)37:38 (18)43:33 (18)48:05 (17)52:23 (15)54:41 (15)61:39 (14)66:11 (16)73:11 (17)78:09 (18)81:33 (19)88:48 (20)91:07 (20)
KOB Dobřichovice08:06 (5)04:04 (4)25:28 (20)05:55 (15)04:32 (12)04:18 (8)02:18 (15)06:58 (12)04:32 (15)07:00 (15)04:58 (17)03:24 (12)07:15 (9)02:19 (3)
17Julie Collins110:49+60:1616:43 (19)30:08 (20)35:37 (17)41:22 (17)47:50 (16)61:02 (19)63:02 (18)76:30 (18)80:50 (18)87:27 (18)92:01 (19)96:01 (20)107:39 (1)110:49 (1)
16:43 (19)13:25 (19)05:29 (15)05:45 (13)06:28 (15)13:12 (20)02:00 (13)13:28 (17)04:20 (14)06:37 (9)04:34 (15)04:00 (14)11:38 (18)03:10 (17)
18Lorraine Batts117:13+66:4017:43 (20)24:41 (18)38:05 (19)45:23 (19)50:41 (19)59:05 (18)61:31 (17)72:43 (17)78:26 (17)88:46 (19)96:04 (20)100:28 (1)113:32 (2)117:13 (2)
Darlington Orienteers17:43 (20)06:58 (16)13:24 (18)07:18 (18)05:18 (13)08:24 (17)02:26 (16)11:12 (15)05:43 (20)10:20 (18)07:18 (20)04:24 (16)13:04 (19)03:41 (20)
19Chiara Rajgelj139:26+88:5314:00 (17)19:20 (16)28:59 (14)34:55 (14)45:10 (15)53:07 (16)64:09 (19)80:32 (19)85:19 (19)96:01 (20)102:53 (1)122:48 (2)136:01 (3)139:26 (3)
SSD-AŠZ GAJA14:00 (17)05:20 (15)09:39 (17)05:56 (16)10:15 (19)07:57 (16)11:02 (20)16:23 (19)04:47 (18)10:42 (19)06:52 (19)19:55 (20)13:13 (20)03:25 (19)
20Franca Crevatin148:41+98:0815:43 (18)22:45 (17)30:18 (15)39:58 (16)54:05 (20)62:37 (20)67:21 (20)86:09 (20)90:52 (20)119:04 (1)125:48 (2)136:23 (3)145:48 (4)148:41 (4)
Punto K Orienteering ASD15:43 (18)07:02 (17)07:33 (16)09:40 (19)14:07 (20)08:32 (18)04:44 (19)18:48 (20)04:43 (17)28:12 (20)06:44 (18)10:35 (19)09:25 (16)02:53 (13)
Lucia Bragagna+-51:27 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Junior Team Trentino00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Tiziana De Monte+-51:27 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Gruppo Orientamento CAI XXX Ottobre A.S.D.00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)