Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - SOL1 - Lipica Open 2016 2.etapa - dolga

DROT, Veliki Dol, 13. 3. 2016
Kategorija: W60

NIme / klubČasZaostanekS-6363-5858-4545-8686-8585-9696-8383-5050-7575-F
1Agate Murer59:39+00:0017:10 (10)21:34 (9)27:32 (8)30:04 (3)34:01 (4)39:08 (3)48:20 (5)52:11 (6)57:25 (6)59:39 (6)
Orienteering Pergine17:10 (10)04:24 (3)05:58 (2)02:32 (2)03:57 (1)05:07 (4)09:12 (1)03:51 (2)05:14 (4)02:14 (2)
2Traude Fesselhofer64:00+04:2115:12 (9)20:47 (8)27:06 (5)30:31 (6)35:16 (5)39:52 (4)49:30 (6)54:17 (7)60:43 (7)64:00 (7)
HSV OL Wiener Neustadt15:12 (9)05:35 (8)06:19 (3)03:25 (5)04:45 (4)04:36 (2)09:38 (2)04:47 (6)06:26 (7)03:17 (11)
3Hilde Bader66:54+07:1513:09 (5)17:09 (2)23:03 (1)25:16 (1)30:08 (2)34:30 (2)46:41 (4)50:42 (5)55:53 (5)66:54 (8)
OLV Ost13:09 (5)04:00 (1)05:54 (1)02:13 (1)04:52 (5)04:22 (1)12:11 (6)04:01 (3)05:11 (3)11:01 (14)
4Anne Brearley72:03+12:2409:57 (2)15:51 (1)23:15 (2)27:16 (2)31:43 (3)51:05 (10)61:56 (11)65:36 (11)70:04 (8)72:03 (9)
UWC Adriatic09:57 (2)05:54 (10)07:24 (6)04:01 (6)04:27 (3)19:22 (12)10:51 (3)03:40 (1)04:28 (1)01:59 (1)
5Martha Prommer72:59+13:2013:40 (6)19:18 (6)27:07 (6)32:20 (7)36:44 (7)49:00 (8)60:51 (10)65:12 (10)70:20 (9)72:59 (10)
NF St. Veit/Glan13:40 (6)05:38 (9)07:49 (9)05:13 (10)04:24 (2)12:16 (10)11:51 (5)04:21 (5)05:08 (2)02:39 (6)
6Gunnel Nilsson74:39+15:0009:55 (1)18:21 (4)25:42 (3)30:24 (5)35:38 (6)43:05 (5)59:16 (8)64:37 (8)71:58 (10)74:39 (11)
OLC Wienerwald09:55 (1)08:26 (13)07:21 (5)04:42 (9)05:14 (6)07:27 (7)16:11 (10)05:21 (7)07:21 (8)02:41 (7)
7Maria Hartinger75:27+15:4812:43 (3)24:09 (11)33:04 (11)36:23 (9)41:59 (9)49:10 (9)60:44 (9)66:29 (12)72:55 (12)75:27 (12)
Leibnitzer AC -Orienteering12:43 (3)11:26 (14)08:55 (11)03:19 (4)05:36 (9)07:11 (6)11:34 (4)05:45 (9)06:26 (7)02:32 (5)
8Catherine Dawson75:30+15:5113:01 (4)17:39 (3)26:00 (4)30:09 (4)38:01 (8)44:13 (6)57:27 (7)64:40 (9)72:33 (11)75:30 (13)
GAFA13:01 (4)04:38 (4)08:21 (10)04:09 (7)07:52 (12)06:12 (5)13:14 (7)07:13 (12)07:53 (10)02:57 (8)
9Sandra Hoffer86:35+26:5619:56 (13)25:15 (12)32:45 (9)38:33 (10)43:50 (10)48:51 (7)69:38 (12)75:50 (13)83:27 (13)86:35 (14)
Orienteering Pergine19:56 (13)05:19 (6)07:30 (7)05:48 (11)05:17 (7)05:01 (3)20:47 (12)06:12 (10)07:37 (9)03:08 (9)
10Margrit Eggli100:28+40:4913:51 (7)18:33 (5)35:29 (12)43:15 (12)49:05 (13)70:13 (13)88:19 (13)92:39 (14)98:03 (14)100:28 (1)
Fuersten OK Ettingen13:51 (7)04:42 (5)16:56 (15)07:46 (14)05:50 (10)21:08 (13)18:06 (11)04:20 (4)05:24 (5)02:25 (3)
11Paola Spinelli116:04+56:2529:24 (16)35:30 (13)45:16 (13)49:39 (13)56:10 (14)66:21 (12)94:52 (14)102:25 (1)112:29 (1)116:04 (2)
SSD-AŠZ GAJA29:24 (16)06:06 (11)09:46 (13)04:23 (8)06:31 (11)10:11 (8)28:31 (13)07:33 (13)10:04 (14)03:35 (12)
12Annamaria Abram121:42+62:0317:45 (12)36:06 (14)46:48 (14)54:33 (14)62:54 (15)88:29 (14)103:58 (1)109:26 (2)117:48 (2)121:42 (3)
Orienteering Crea Rossa A.S.D.17:45 (12)18:21 (15)10:42 (14)07:45 (13)08:21 (13)25:35 (14)15:29 (9)05:28 (8)08:22 (12)03:54 (13)
13Elisabeth Primus126:14+66:3517:11 (11)23:38 (10)32:46 (10)38:40 (11)48:18 (12)59:00 (11)109:09 (2)115:31 (3)123:47 (3)126:14 (4)
Naturfreunde Villach Orienteering17:11 (11)06:27 (12)09:08 (12)05:54 (12)09:38 (15)10:42 (9)50:09 (14)06:22 (11)08:16 (11)02:27 (4)
14Esther Moosberger161:35+101:5683:13 (17)87:26 (15)94:00 (15)96:48 (15)102:10 (1)121:26 (1)135:28 (3)148:23 (4)158:23 (4)161:35 (5)
OLregioolten83:13 (17)04:13 (2)06:34 (4)02:48 (3)05:22 (8)19:16 (11)14:02 (8)12:55 (14)10:00 (13)03:12 (10)
Gerti Schandor+-60:21 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OC Fürstenfeld00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Cristina Chiettini+-60:2114:02 (8)19:36 (7)27:18 (7)35:26 (8)44:34 (11) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Junior Team Trentino14:02 (8)05:34 (7)07:42 (8)08:08 (15)09:08 (14)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Rose-Marie Pfeiffer+-60:2121:58 (15) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
LZ OMAHA21:58 (15)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Fiorella Lin+-60:21 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Semiperdo Orienteering Maniago00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Dietlinde Venhauer+-60:2120:11 (14) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OLC Union Viktring20:11 (14)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)