Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - Lipica Open 2106 3.etapa - srednja

DROT, Krajna vas, 14. 3. 2016
Kategorija: M14

NIme / klubČasZaostanekS-5353-3636-5454-5252-5656-5757-4949-5555-7171-8282-7373-F
1Zoltán Bujdosó27:29+00:0003:06 (1)05:24 (1)06:46 (1)09:08 (1)11:23 (1)13:18 (1)17:09 (1)20:02 (1)21:42 (1)23:52 (1)24:42 (1)27:29 (1)
Tabáni Spartacus Sport és Környezetvédő Egyesület03:06 (1)02:18 (2)01:22 (2)02:22 (5)02:15 (2)01:55 (2)03:51 (12)02:53 (8)01:40 (1)02:10 (1)00:50 (1)02:47 (1)
2Jiri Kostka30:31+03:0204:56 (6)07:05 (4)09:07 (3)11:57 (3)14:57 (2)16:53 (2)18:42 (2)21:53 (2)23:58 (2)26:36 (2)27:38 (2)30:31 (2)
SCM Hanacke oblasti04:56 (6)02:09 (1)02:02 (10)02:50 (9)03:00 (8)01:56 (3)01:49 (1)03:11 (11)02:05 (5)02:38 (2)01:02 (4)02:53 (2)
3Jakub Milan32:11+04:4204:42 (4)08:36 (7)09:58 (5)11:59 (4)15:00 (3)17:02 (3)21:13 (3)23:20 (3)25:04 (3)28:18 (3)29:09 (3)32:11 (3)
KOS Tesla Brno04:42 (4)03:54 (13)01:22 (2)02:01 (1)03:01 (9)02:02 (4)04:11 (14)02:07 (1)01:44 (3)03:14 (11)00:51 (2)03:02 (3)
4Soma Gárdonyi34:48+07:1905:52 (9)09:17 (8)10:53 (7)13:21 (5)16:05 (4)18:36 (4)22:14 (4)24:51 (4)27:12 (4)29:52 (4)31:03 (4)34:48 (4)
MOM Budapest05:52 (9)03:25 (10)01:36 (6)02:28 (7)02:44 (4)02:31 (6)03:38 (11)02:37 (5)02:21 (10)02:40 (3)01:11 (8)03:45 (11)
5Matyas Jirka39:17+11:4804:46 (5)08:24 (6)09:59 (6)13:28 (6)17:16 (5)20:12 (5)22:54 (5)26:37 (5)31:05 (5)34:33 (5)35:46 (5)39:17 (5)
SCM Hanacke oblasti04:46 (5)03:38 (11)01:35 (5)03:29 (11)03:48 (14)02:56 (9)02:42 (9)03:43 (13)04:28 (17)03:28 (15)01:13 (10)03:31 (10)
6Simon Lukasak39:32+12:0304:17 (3)06:54 (3)08:43 (2)10:58 (2)18:29 (6)24:07 (6)26:29 (6)29:16 (6)31:49 (6)34:43 (6)36:13 (6)39:32 (6)
SCM Hanacke oblasti04:17 (3)02:37 (5)01:49 (9)02:15 (4)07:31 (18)05:38 (15)02:22 (4)02:47 (7)02:33 (11)02:54 (7)01:30 (16)03:19 (6)
7Radek Svoboda42:41+15:1203:57 (2)06:35 (2)14:04 (9)23:58 (11)27:15 (12)28:56 (9)30:47 (8)33:51 (8)35:57 (7)38:39 (7)39:33 (7)42:41 (7)
SCM Hanacke oblasti03:57 (2)02:38 (6)07:29 (16)09:54 (15)03:17 (10)01:41 (1)01:51 (2)03:04 (10)02:06 (6)02:42 (5)00:54 (3)03:08 (5)
8Alexander Ivanov44:09+16:4005:38 (7)08:07 (5)09:42 (4)20:12 (9)22:16 (8)24:21 (7)32:28 (9)35:25 (9)37:06 (9)39:50 (8)41:02 (8)44:09 (8)
Begun05:38 (7)02:29 (4)01:35 (5)10:30 (16)02:04 (1)02:05 (5)08:07 (19)02:57 (9)01:41 (2)02:44 (6)01:12 (9)03:07 (4)
9Stanisław Pachnik45:19+17:5008:48 (12)14:06 (12)16:39 (11)19:20 (8)22:10 (7)25:02 (8)29:24 (7)33:14 (7)36:31 (8)39:51 (9)41:52 (9)45:19 (9)
UKS "Orientpark" Iwiny08:48 (12)05:18 (16)02:33 (12)02:41 (8)02:50 (7)02:52 (8)04:22 (15)03:50 (14)03:17 (14)03:20 (12)02:01 (18)03:27 (8)
10Grzegorz Słoma52:52+25:2324:03 (18)27:18 (18)28:55 (18)31:22 (14)34:07 (13)36:43 (11)40:19 (11)42:55 (10)45:16 (10)47:57 (10)49:06 (10)52:52 (10)
UKS "Orientpark" Iwiny24:03 (18)03:15 (9)01:37 (7)02:27 (6)02:45 (5)02:36 (7)03:36 (10)02:36 (4)02:21 (10)02:41 (4)01:09 (7)03:46 (12)
11Karlis Stradins56:38+29:0917:52 (17)20:11 (15)22:18 (14)24:21 (13)26:41 (10)40:40 (15)42:47 (13)46:54 (13)48:53 (12)51:52 (11)53:13 (11)56:38 (11)
Auseklis IK17:52 (17)02:19 (3)02:07 (11)02:03 (2)02:20 (3)13:59 (19)02:07 (3)04:07 (15)01:59 (4)02:59 (8)01:21 (12)03:25 (7)
12Nejc Domnik60:19+32:5014:37 (16)21:20 (16)26:45 (16)31:39 (15)35:22 (14)38:31 (12)41:00 (12)43:43 (11)45:56 (11)52:45 (12)54:14 (12)60:19 (12)
OK Azimut14:37 (16)06:43 (18)05:25 (15)04:54 (12)03:43 (13)03:09 (11)02:29 (5)02:43 (6)02:13 (7)06:49 (17)01:29 (14)06:05 (17)
13Adam Štábl61:41+34:1206:29 (10)09:35 (9)24:19 (15)36:27 (16)40:05 (16)43:03 (16)45:36 (15)49:04 (15)51:43 (14)54:55 (13)56:15 (13)61:41 (13)
Klub vytrvalostnich sportu Sumperk06:29 (10)03:06 (8)14:44 (19)12:08 (17)03:38 (12)02:58 (10)02:33 (6)03:28 (12)02:39 (12)03:12 (10)01:20 (11)05:26 (15)
14Tobias Teichmann62:04+34:3505:46 (8)10:05 (10)13:02 (8)16:25 (7)35:38 (15)39:57 (13)43:58 (14)49:29 (16)53:09 (15)56:31 (14)57:56 (14)62:04 (14)
SU Schöckl Graz05:46 (8)04:19 (15)02:57 (14)03:23 (10)19:13 (19)04:19 (13)04:01 (13)05:31 (17)03:40 (15)03:22 (13)01:25 (13)04:08 (14)
15Erik Gregorc63:11+35:4207:32 (11)11:11 (11)22:03 (13)24:09 (12)26:56 (11)40:38 (14)46:23 (16)48:53 (14)55:09 (16)58:37 (16)59:43 (16)63:11 (15)
Orientacijski klub Komenda07:32 (11)03:39 (12)10:52 (18)02:06 (3)02:47 (6)13:42 (18)05:45 (17)02:30 (2)06:16 (19)03:28 (15)01:06 (6)03:28 (9)
16Stepan Stryk64:29+37:0011:45 (13)14:25 (13)15:52 (10)20:49 (10)25:49 (9)29:44 (10)37:17 (10)44:59 (12)50:50 (13)56:34 (15)58:17 (15)64:29 (16)
Klub vytrvalostnich sportu Sumperk11:45 (13)02:40 (7)01:27 (3)04:57 (13)05:00 (16)03:55 (12)07:33 (18)07:42 (19)05:51 (18)05:44 (16)01:43 (17)06:12 (19)
17Domen Žurbi76:14+48:4512:41 (15)16:58 (14)18:42 (12)45:21 (17)48:47 (17)58:27 (18)61:05 (17)65:32 (17)68:13 (17)71:18 (17)72:24 (17)76:14 (17)
Orientacijski klub Komenda12:41 (15)04:17 (14)01:44 (8)26:39 (19)03:26 (11)09:40 (17)02:38 (8)04:27 (16)02:41 (13)03:05 (9)01:06 (6)03:50 (13)
18Mikołaj Gapiński84:11+56:4211:54 (14)25:53 (17)28:29 (17)51:57 (19)56:06 (19)62:24 (19)65:01 (19)67:34 (18)69:48 (18)76:42 (18)78:12 (18)84:11 (18)
UKS "Orientpark" Iwiny11:54 (14)13:59 (19)02:36 (13)23:28 (18)04:09 (15)06:18 (16)02:37 (7)02:33 (3)02:14 (8)06:54 (18)01:30 (16)05:59 (16)
19Frantisek Hecl87:17+59:4826:13 (19)32:37 (19)40:59 (19)46:04 (18)51:33 (18)56:43 (17)62:01 (18)67:56 (19)71:45 (19)78:55 (19)81:10 (19)87:17 (19)
Klub vytrvalostnich sportu Sumperk26:13 (19)06:24 (17)08:22 (17)05:05 (14)05:29 (17)05:10 (14)05:18 (16)05:55 (18)03:49 (16)07:10 (19)02:15 (19)06:07 (18)