Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - Lipica Open 2106 3.etapa - srednja

DROT, Krajna vas, 14. 3. 2016
Kategorija: M16

NIme / klubČasZaostanekS-4949-3131-3636-3333-5050-3535-5151-3838-5252-3232-5353-4646-8080-8282-7373-F
1Matej Matousek35:01+00:0001:40 (3)02:49 (5)05:15 (4)06:22 (4)07:05 (2)11:46 (1)13:34 (1)15:55 (1)18:43 (3)22:00 (3)24:06 (3)25:59 (2)28:25 (1)31:04 (2)32:06 (2)35:01 (2)
Klub vytrvalostnich sportu Sumperk01:40 (3)01:09 (11)02:26 (3)01:07 (14)00:43 (2)04:41 (3)01:48 (2)02:21 (5)02:48 (15)03:17 (3)02:06 (3)01:53 (2)02:26 (4)02:39 (4)01:02 (9)02:55 (4)
2Péter Knobloch-Esztergár35:29+00:2801:58 (7)02:38 (3)05:09 (3)06:00 (2)07:23 (4)11:59 (2)13:54 (2)16:09 (2)17:05 (1)20:30 (1)23:43 (2)25:15 (1)29:08 (3)31:58 (3)32:47 (3)35:29 (3)
C.S. TranSilva Cluj01:58 (7)00:40 (1)02:31 (6)00:51 (4)01:23 (10)04:36 (2)01:55 (3)02:15 (2)00:56 (1)03:25 (6)03:13 (10)01:32 (1)03:53 (14)02:50 (6)00:49 (1)02:42 (2)
3Mikulas Jirka38:18+03:1701:53 (5)03:59 (10)07:59 (12)08:51 (12)10:31 (11)15:29 (8)17:27 (6)19:48 (6)21:01 (5)24:21 (6)26:25 (5)28:49 (5)31:12 (5)34:14 (4)35:08 (4)38:18 (4)
SCM Hanacke oblasti01:53 (5)02:06 (17)04:00 (12)00:52 (6)01:40 (14)04:58 (4)01:58 (5)02:21 (5)01:13 (6)03:20 (5)02:04 (2)02:24 (9)02:23 (3)03:02 (8)00:54 (5)03:10 (7)
4Balazs Egei38:31+03:3001:39 (2)02:50 (6)05:19 (5)06:19 (3)07:10 (3)14:45 (6)17:11 (5)19:38 (5)20:48 (4)24:19 (5)27:11 (7)29:11 (6)31:34 (6)34:34 (6)35:27 (5)38:31 (5)
Tabáni Spartacus Sport és Környezetvédő Egyesület01:39 (2)01:11 (13)02:29 (4)01:00 (11)00:51 (4)07:35 (11)02:26 (12)02:27 (7)01:10 (3)03:31 (7)02:52 (7)02:00 (5)02:23 (3)03:00 (7)00:53 (3)03:04 (6)
5Lőrinc Pályi42:06+07:0503:27 (12)04:29 (12)07:14 (8)08:14 (8)09:05 (9)14:12 (5)17:38 (7)21:17 (9)22:37 (7)25:39 (7)28:07 (8)32:14 (7)35:17 (7)38:03 (7)39:16 (8)42:06 (7)
MOM Budapest03:27 (12)01:02 (9)02:45 (7)01:00 (11)00:51 (4)05:07 (5)03:26 (16)03:39 (16)01:20 (9)03:02 (1)02:28 (5)04:07 (11)03:03 (8)02:46 (5)01:13 (12)02:50 (3)
6Tomas Milan42:56+07:5502:22 (10)03:24 (9)06:33 (7)07:33 (7)08:36 (6)15:23 (7)17:49 (8)20:27 (7)24:44 (10)28:04 (8)30:27 (9)32:33 (8)35:44 (8)38:11 (8)39:07 (7)42:56 (8)
KOS Tesla Brno02:22 (10)01:02 (9)03:09 (10)01:00 (11)01:03 (6)06:47 (7)02:26 (12)02:38 (8)04:17 (16)03:20 (5)02:23 (4)02:06 (8)03:11 (11)02:27 (2)00:56 (6)03:49 (14)
7Elias Wachmann45:31+10:3002:08 (9)03:01 (7)07:22 (9)08:23 (9)09:44 (10)16:51 (10)19:05 (10)22:23 (10)24:06 (9)28:13 (9)31:22 (10)33:28 (9)36:03 (9)39:19 (9)41:29 (9)45:31 (9)
OC Fürstenfeld02:08 (9)00:53 (6)04:21 (14)01:01 (12)01:21 (9)07:07 (9)02:14 (8)03:18 (14)01:43 (14)04:07 (12)03:09 (9)02:06 (8)02:35 (7)03:16 (10)02:10 (16)04:02 (16)
8Vojtech Gryc46:35+11:3402:04 (8)03:08 (8)06:09 (6)07:01 (6)08:12 (5)16:14 (9)18:15 (9)21:02 (8)22:13 (6)29:09 (10)32:10 (11)34:07 (10)37:13 (10)40:28 (10)43:14 (10)46:35 (10)
KOS Tesla Brno02:04 (8)01:04 (10)03:01 (9)00:52 (6)01:11 (7)08:02 (12)02:01 (7)02:47 (10)01:11 (4)06:56 (15)03:01 (8)01:57 (4)03:06 (10)03:15 (9)02:46 (17)03:21 (9)
9Jan Sedlar48:36+13:3501:56 (6)02:48 (4)07:39 (11)08:42 (11)10:53 (12)17:46 (11)19:44 (11)22:43 (11)23:55 (8)29:40 (12)32:23 (12)35:49 (12)39:22 (11)43:24 (11)44:49 (11)48:36 (11)
KOS Tesla Brno01:56 (6)00:52 (5)04:51 (15)01:03 (13)02:11 (15)06:53 (8)01:58 (5)02:59 (13)01:12 (5)05:45 (14)02:43 (6)03:26 (10)03:33 (12)04:02 (14)01:25 (13)03:47 (13)
10Martin Safar51:35+16:3401:30 (1)02:15 (1)04:37 (1)06:30 (5)08:56 (7)20:17 (12)22:41 (13)24:59 (12)26:22 (11)29:29 (11)35:32 (13)39:50 (13)42:17 (12)46:26 (13)48:10 (12)51:35 (13)
Klub vytrvalostnich sportu Sumperk01:30 (1)00:45 (3)02:22 (2)01:53 (16)02:26 (16)11:21 (15)02:24 (10)02:18 (3)01:23 (11)03:07 (2)06:03 (13)04:18 (14)02:27 (5)04:09 (16)01:44 (15)03:25 (11)
11Gergely Barta59:59+24:5807:55 (16)08:50 (16)12:55 (15)13:41 (15)15:10 (15)22:39 (14)25:07 (14)27:55 (13)29:18 (12)33:04 (13)40:05 (14)48:49 (14)51:53 (14)55:28 (14)56:31 (13)59:59 (14)
Tabáni Spartacus Sport és Környezetvédő Egyesület07:55 (16)00:55 (7)04:05 (13)00:46 (3)01:29 (11)07:29 (10)02:28 (13)02:48 (11)01:23 (11)03:46 (10)07:01 (15)08:44 (17)03:04 (9)03:35 (11)01:03 (10)03:28 (12)
12David Rajnoha66:53+31:5205:43 (15)06:54 (15)09:43 (13)10:40 (13)11:38 (13)20:37 (13)22:36 (12)30:30 (14)32:05 (13)36:11 (14)53:02 (15)55:03 (15)58:41 (15)62:23 (15)63:35 (14)66:53 (15)
KOS Tesla Brno05:43 (15)01:11 (13)02:49 (8)00:57 (8)00:58 (5)08:59 (14)01:59 (6)07:54 (17)01:35 (13)04:06 (11)16:51 (17)02:01 (6)03:38 (13)03:42 (12)01:12 (11)03:18 (8)
13Radim Kligl73:58+38:5710:21 (17)11:35 (17)26:42 (17)27:59 (17)30:28 (17)38:40 (17)41:02 (16)43:57 (16)45:13 (15)48:59 (16)55:58 (17)62:06 (17)66:01 (17)69:53 (17)70:54 (16)73:58 (16)
KOS Tesla Brno10:21 (17)01:14 (14)15:07 (17)01:17 (15)02:29 (17)08:12 (13)02:22 (9)02:55 (12)01:16 (7)03:46 (10)06:59 (14)06:08 (16)03:55 (15)03:52 (13)01:01 (8)03:04 (6)
14Peter Smrekar OŠ Kašelj74:05+39:0402:43 (11)04:21 (11)13:25 (16)14:18 (16)15:55 (16)33:26 (16)36:02 (15)38:48 (15)40:18 (14)45:07 (15)55:07 (16)59:24 (16)63:25 (16)68:59 (16)69:53 (15)74:05 (17)
OK Tivoli02:43 (11)01:38 (16)09:04 (16)00:53 (7)01:37 (13)17:31 (17)02:36 (15)02:46 (9)01:30 (12)04:49 (13)10:00 (16)04:17 (13)04:01 (17)05:34 (17)00:54 (5)04:12 (17)
15Jaka Grad OŠ Kašelj81:47+46:4604:52 (14)06:18 (14)10:02 (14)13:01 (14)14:17 (14)26:34 (15)43:26 (17)46:46 (17)48:04 (16)57:28 (17)63:05 (18)67:25 (18)71:21 (18)76:57 (18)77:49 (17)81:47 (18)
OK Tivoli04:52 (14)01:26 (15)03:44 (11)02:59 (17)01:16 (8)12:17 (16)16:52 (17)03:20 (15)01:18 (8)09:24 (16)05:37 (12)04:20 (15)03:56 (16)05:36 (18)00:52 (2)03:58 (15)
Josef Kroul39:31+04:30 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)23:35 (1)27:47 (4)30:21 (4)34:28 (5)36:09 (6)39:31 (6)
Klub vytrvalostnich sportu Sumperk00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)23:35 (18)04:12 (12)02:34 (6)04:07 (15)01:41 (14)03:22 (10)
Leo Holper48:51+13:5001:46 (4)02:29 (2)04:46 (2)05:32 (1)07:03 (1)12:21 (3)14:08 (3)16:35 (3)17:32 (2)21:10 (2)26:33 (6)35:38 (11)42:56 (13)45:26 (12) (N/A)48:51 (12)
OC Fürstenfeld01:46 (4)00:43 (2)02:17 (1)00:46 (3)01:31 (12)05:18 (6)01:47 (1)02:27 (7)00:57 (2)03:38 (8)05:23 (11)09:05 (18)07:18 (18)02:30 (3)00:00 (N/A)48:51 (18)
Michal Boranek34:28+-1:2704:19 (13)05:09 (13)07:39 (11)08:24 (10)09:04 (8)13:36 (4)16:10 (4)18:11 (4) (N/A)23:03 (4)24:49 (4)26:43 (3)28:36 (2)30:52 (1)31:49 (1)34:28 (1)
SCM Hanacke oblasti04:19 (13)00:50 (4)02:30 (5)00:45 (1)00:40 (1)04:32 (1)02:34 (14)02:01 (1)00:00 (N/A)23:03 (17)01:46 (1)01:54 (3)01:53 (1)02:16 (1)00:57 (7)02:39 (1)