Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - Lipica Open 2106 3.etapa - srednja

DROT, Krajna vas, 14. 3. 2016
Kategorija: M20

NIme / klubČasZaostanekS-4444-4848-3333-3434-3737-3838-4040-4141-4242-3232-4545-4646-8080-8181-8484-F
1Máté Dalos33:21+00:0004:15 (6)04:52 (6)06:54 (4)10:29 (3)12:06 (3)13:45 (3)16:41 (2)17:46 (2)18:24 (2)22:13 (2)23:47 (1)26:30 (1)28:21 (1)29:53 (1)32:14 (1)33:21 (1)
Tipo Orienteering Club04:15 (6)00:37 (2)02:02 (8)03:35 (4)01:37 (1)01:39 (2)02:56 (1)01:05 (4)00:38 (1)03:49 (5)01:34 (1)02:43 (6)01:51 (4)01:32 (8)02:21 (1)01:07 (2)
2Heino Ollin34:11+00:5002:59 (1)03:43 (2)05:18 (1)08:49 (1)10:42 (1)12:31 (1)16:31 (1)17:39 (1)18:19 (1)22:13 (2)24:37 (3)27:09 (2)29:00 (2)30:16 (2)32:57 (2)34:11 (2)
Sävedalens AIK02:59 (1)00:44 (8)01:35 (1)03:31 (3)01:53 (2)01:49 (6)04:00 (9)01:08 (5)00:40 (3)03:54 (6)02:24 (8)02:32 (2)01:51 (4)01:16 (4)02:41 (4)01:14 (4)
3Adrián Tóth36:42+03:2103:55 (4)04:42 (5)07:05 (5)10:50 (5)12:46 (5)14:56 (6)18:19 (5)19:20 (5)20:10 (4)24:05 (5)26:39 (6)29:17 (5)31:18 (5)32:35 (3)35:23 (3)36:42 (3)
Tipo Orienteering Club03:55 (4)00:47 (9)02:23 (10)03:45 (5)01:56 (3)02:10 (8)03:23 (3)01:01 (2)00:50 (7)03:55 (7)02:34 (9)02:38 (4)02:01 (5)01:17 (5)02:48 (6)01:19 (8)
4Uldis Upitis37:25+04:0403:36 (3)04:14 (3)06:03 (2)09:53 (2)11:53 (2)13:38 (2)17:11 (3)18:21 (3)19:01 (3)22:43 (3)24:30 (2)27:16 (3)29:22 (3)32:55 (5)36:09 (4)37:25 (4)
OK Kapa03:36 (3)00:38 (4)01:49 (5)03:50 (6)02:00 (5)01:45 (4)03:33 (4)01:10 (6)00:40 (3)03:42 (4)01:47 (3)02:46 (7)02:06 (7)03:33 (11)03:14 (7)01:16 (6)
5Dániel Peregi37:28+04:0703:04 (2)03:43 (2)08:27 (7)12:25 (7)14:49 (7)16:30 (7)20:06 (7)21:04 (7)23:02 (7)26:24 (7)28:03 (7)30:36 (6)32:20 (6)33:33 (6)36:13 (5)37:28 (5)
Tabáni Spartacus Sport és Környezetvédő Egyesület03:04 (2)00:39 (5)04:44 (11)03:58 (7)02:24 (9)01:41 (3)03:36 (5)00:58 (1)01:58 (10)03:22 (3)01:39 (2)02:33 (3)01:44 (1)01:13 (2)02:40 (3)01:15 (5)
6Rafael Dobnik37:30+04:0904:44 (7)05:25 (7)07:11 (6)10:42 (4)12:39 (4)14:26 (4)17:43 (4)19:14 (4)20:24 (5)24:25 (6)26:14 (5)28:55 (4)30:57 (4)32:54 (4)36:16 (6)37:30 (6)
OLC Union Viktring04:44 (7)00:41 (6)01:46 (3)03:31 (3)01:57 (4)01:47 (5)03:17 (2)01:31 (8)01:10 (8)04:01 (9)01:49 (5)02:41 (5)02:02 (6)01:57 (10)03:22 (9)01:14 (4)
7Balázs Miavecz42:59+09:3808:28 (10)09:22 (10)11:07 (10)15:24 (10)17:25 (9)19:20 (9)23:08 (9)24:40 (8)25:21 (8)29:19 (8)31:32 (8)34:49 (7)37:23 (7)38:47 (7)41:33 (7)42:59 (7)
MOM Budapest08:28 (10)00:54 (10)01:45 (2)04:17 (8)02:01 (6)01:55 (7)03:48 (7)01:32 (9)00:41 (4)03:58 (8)02:13 (7)03:17 (9)02:34 (10)01:24 (6)02:46 (5)01:26 (10)
8Stefan Mihailov45:45+12:2408:16 (9)08:54 (9)10:56 (9)14:12 (9)19:16 (10)24:39 (10)28:20 (10)29:35 (10)30:59 (10)34:21 (10)36:09 (9)38:34 (9)40:25 (9)41:41 (9)44:19 (8)45:45 (8)
Begun08:16 (9)00:38 (4)02:02 (8)03:16 (1)05:04 (11)05:23 (11)03:41 (6)01:15 (7)01:24 (9)03:22 (3)01:48 (4)02:25 (1)01:51 (4)01:16 (4)02:38 (2)01:26 (10)
9Oskar Lindqvist47:54+14:3303:57 (5)04:34 (4)06:43 (3)11:01 (6)13:15 (6)14:54 (5)18:48 (6)19:52 (6)20:36 (6)23:48 (4)25:43 (4)36:16 (8)38:47 (8)39:54 (8)46:57 (9)47:54 (9)
Sävedalens AIK03:57 (5)00:37 (2)02:09 (9)04:18 (9)02:14 (7)01:39 (2)03:54 (8)01:04 (3)00:44 (5)03:12 (1)01:55 (6)10:33 (11)02:31 (9)01:07 (1)07:03 (11)00:57 (1)
10Hajdu Erik53:05+19:4406:51 (8)07:48 (8)09:36 (8)14:07 (8)16:27 (8)18:38 (8)22:59 (8)24:51 (9)29:02 (9)34:10 (9)37:32 (10)40:20 (10)46:05 (10)47:33 (10)51:47 (10)53:05 (10)
Tipo Orienteering Club06:51 (8)00:57 (11)01:48 (4)04:31 (11)02:20 (8)02:11 (9)04:21 (10)01:52 (10)04:11 (11)05:08 (10)03:22 (10)02:48 (8)05:45 (11)01:28 (7)04:14 (10)01:18 (7)
11Márk Porgányi59:10+25:4917:11 (11)17:54 (11)19:51 (11)24:18 (11)26:44 (11)29:37 (11)34:27 (11)36:25 (11)37:12 (11)42:28 (11)46:37 (11)50:14 (11)52:44 (11)54:22 (11)57:37 (11)59:10 (11)
Zalaegerszegi Tájékozódási Futó Club17:11 (11)00:43 (7)01:57 (6)04:27 (10)02:26 (10)02:53 (10)04:50 (11)01:58 (11)00:47 (6)05:16 (11)04:09 (11)03:37 (10)02:30 (8)01:38 (9)03:15 (8)01:33 (11)
Peter Tušar+-34:39 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OK Azimut00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Stepan Mudrak+-34:39 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
DROT00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Wojtech Sykora+-34:39 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Czech Junior team00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Egor Egorov+-34:39 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Northern Wind00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)