Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - Lipica Open 2106 3.etapa - srednja

DROT, Krajna vas, 14. 3. 2016
Kategorija: M21B

NIme / klubČasZaostanekS-6565-6262-3636-5454-6666-3838-3939-4242-6161-5757-5959-5555-4747-7474-7676-8484-F
1Roland Vogl40:58+00:0002:05 (3)04:09 (1)07:04 (1)08:27 (1)11:27 (1)12:09 (1)13:59 (1)19:58 (1)22:59 (1)25:56 (1)28:18 (1)30:49 (1)31:55 (2)36:22 (2)38:06 (2)39:24 (2)40:58 (2)
SV Mietraching02:05 (3)02:04 (1)02:55 (7)01:23 (2)03:00 (2)00:42 (1)01:50 (4)05:59 (11)03:01 (4)02:57 (1)02:22 (6)02:31 (4)01:06 (2)04:27 (11)01:44 (3)01:18 (3)01:34 (5)
2Pavel Matl43:23+02:2502:08 (5)11:20 (13)13:18 (12)14:55 (7)17:30 (5)18:52 (5)20:38 (4)23:47 (3)26:27 (3)30:23 (3)32:23 (3)35:04 (3)36:09 (4)38:56 (3)40:38 (3)41:51 (3)43:23 (3)
Klub vytrvalostnich sportu Sumperk02:08 (5)09:12 (13)01:58 (1)01:37 (3)02:35 (1)01:22 (10)01:46 (3)03:09 (1)02:40 (1)03:56 (5)02:00 (3)02:41 (5)01:05 (1)02:47 (2)01:42 (2)01:13 (1)01:32 (4)
3Áron Dalos44:12+03:1401:51 (1)04:45 (2)07:42 (3)09:03 (2)15:37 (2)17:11 (2)18:46 (2)23:26 (2)26:15 (2)29:32 (2)31:27 (2)34:52 (2)36:01 (3)39:14 (4)41:03 (4)42:30 (4)44:12 (4)
Tipo Orienteering Club01:51 (1)02:54 (4)02:57 (8)01:21 (1)06:34 (14)01:34 (14)01:35 (1)04:40 (6)02:49 (3)03:17 (3)01:55 (2)03:25 (8)01:09 (3)03:13 (3)01:49 (4)01:27 (7)01:42 (7)
4Milos Hecl50:23+09:2505:33 (18)08:01 (11)10:27 (7)12:50 (3)17:07 (3)18:19 (4)20:27 (3)24:29 (4)28:38 (4)34:06 (4)38:30 (4)41:37 (4)43:07 (5)45:46 (5)47:36 (5)48:59 (5)50:23 (5)
Klub vytrvalostnich sportu Sumperk05:33 (18)02:28 (2)02:26 (3)02:23 (7)04:17 (7)01:12 (7)02:08 (9)04:02 (4)04:09 (8)05:28 (15)04:24 (15)03:07 (6)01:30 (8)02:39 (1)01:50 (5)01:23 (6)01:24 (2)
5Janis Salins54:39+13:4102:04 (2)06:04 (5)08:24 (4)12:53 (4)23:47 (11)25:21 (11)27:26 (10)31:15 (8)36:01 (8)39:47 (7)41:48 (7)44:12 (6)46:09 (7)49:27 (6)51:59 (6)53:14 (6)54:39 (6)
OK Kapa02:04 (2)04:00 (9)02:20 (2)04:29 (10)10:54 (15)01:34 (14)02:05 (7)03:49 (2)04:46 (13)03:46 (4)02:01 (4)02:24 (2)01:57 (14)03:18 (4)02:32 (10)01:15 (2)01:25 (3)
6Gyula Károlyi56:27+15:2902:47 (11)07:53 (10)10:54 (9)12:56 (5)17:09 (4)18:17 (3)20:46 (5)28:04 (5)32:14 (5)36:45 (5)39:31 (5)42:53 (5)44:30 (6)49:32 (7)52:12 (7)54:01 (7)56:27 (7)
Tipo Orienteering Club02:47 (11)05:06 (11)03:01 (9)02:02 (5)04:13 (5)01:08 (5)02:29 (12)07:18 (13)04:10 (10)04:31 (11)02:46 (10)03:22 (7)01:37 (10)05:02 (15)02:40 (13)01:49 (11)02:26 (15)
7Attila Molnár58:56+17:5803:06 (14)06:46 (8)10:08 (6)15:12 (9)20:25 (7)21:42 (7)24:27 (6)30:10 (7)34:20 (6)38:30 (6)41:20 (6)45:17 (7)47:17 (8)51:15 (8)54:23 (8)56:24 (8)58:56 (8)
Tipo Orienteering Club03:06 (14)03:40 (6)03:22 (10)05:04 (11)05:13 (12)01:17 (8)02:45 (13)05:43 (10)04:10 (10)04:10 (7)02:50 (12)03:57 (11)02:00 (15)03:58 (6)03:08 (16)02:01 (14)02:32 (17)
8István Dankó60:21+19:2302:50 (13)06:45 (7)11:04 (10)18:32 (11)22:18 (9)24:20 (9)26:44 (9)31:27 (9)35:17 (7)40:59 (8)43:46 (8)47:37 (8)49:25 (9)53:43 (9)56:18 (9)57:52 (9)60:21 (9)
Tipo Orienteering Club02:50 (13)03:55 (8)04:19 (14)07:28 (15)03:46 (3)02:02 (15)02:24 (11)04:43 (7)03:50 (6)05:42 (16)02:47 (11)03:51 (10)01:48 (13)04:18 (9)02:35 (12)01:34 (8)02:29 (16)
9Andrea Migliore63:47+22:4902:21 (7)08:34 (12)15:35 (13)21:35 (12)26:16 (12)28:41 (13)30:49 (11)34:46 (10)38:59 (9)44:04 (9)46:12 (9)52:36 (10)54:04 (11)58:24 (11)60:17 (10)61:38 (10)63:47 (10)
Oricuneo02:21 (7)06:13 (12)07:01 (18)06:00 (13)04:41 (9)02:25 (17)02:08 (9)03:57 (3)04:13 (11)05:05 (13)02:08 (5)06:24 (14)01:28 (7)04:20 (10)01:53 (6)01:21 (5)02:09 (13)
10Rudolf Laták64:28+23:3002:38 (9)06:20 (6)08:51 (5)18:11 (10)23:19 (10)24:25 (10)26:44 (9)36:09 (11)40:09 (10)44:51 (10)47:25 (10)51:00 (9)52:36 (10)57:34 (10)60:23 (11)62:12 (11)64:28 (11)
Tipo Orienteering Club02:38 (9)03:42 (7)02:31 (4)09:20 (16)05:08 (11)01:06 (4)02:19 (10)09:25 (17)04:00 (7)04:42 (12)02:34 (9)03:35 (9)01:36 (9)04:58 (14)02:49 (14)01:49 (11)02:16 (14)
11Christopher Immervoll68:29+27:3102:49 (12)05:53 (4)10:36 (8)12:57 (6)17:37 (6)21:18 (6)25:29 (7)29:53 (6)43:48 (11)48:17 (11)51:19 (11)55:21 (11)56:59 (12)61:54 (12)64:23 (12)66:40 (12)68:29 (12)
SU Schöckl Graz02:49 (12)03:04 (5)04:43 (15)02:21 (6)04:40 (8)03:41 (18)04:11 (16)04:24 (5)13:55 (18)04:29 (10)03:02 (13)04:02 (12)01:38 (11)04:55 (13)02:29 (9)02:17 (15)01:49 (9)
12Aleš Balek71:04+30:0605:23 (17)23:40 (17)27:53 (17)29:47 (15)33:36 (14)34:56 (14)36:52 (14)47:34 (14)50:17 (14)54:43 (13)57:09 (12)59:21 (12)61:01 (13)66:14 (13)67:56 (13)69:16 (13)71:04 (13)
OK Slovenj Gradec05:23 (17)18:17 (17)04:13 (11)01:54 (4)03:49 (4)01:20 (9)01:56 (5)10:42 (18)02:43 (2)04:26 (9)02:26 (7)02:12 (1)01:40 (12)05:13 (16)01:42 (2)01:20 (4)01:48 (8)
13Lóránt Burian75:40+34:4202:15 (6)17:42 (15)21:57 (15)27:20 (14)38:15 (15)39:26 (15)41:05 (15)49:41 (15)52:43 (15)55:55 (14)62:39 (13)65:05 (13)66:22 (14)70:03 (14)72:20 (14)74:02 (14)75:40 (14)
MOM Budapest02:15 (6)15:27 (15)04:15 (13)05:23 (12)10:55 (16)01:11 (6)01:39 (2)08:36 (15)03:02 (5)03:12 (2)06:44 (16)02:26 (3)01:17 (4)03:41 (5)02:17 (8)01:42 (9)01:38 (6)
14Tomáš Sláčík92:17+51:1903:20 (15)07:49 (9)12:04 (11)15:07 (8)20:44 (8)22:16 (8)35:41 (13)44:21 (13)49:39 (13)58:46 (15)66:32 (14)73:36 (14)77:05 (15)83:29 (15)88:33 (15)90:53 (15)92:17 (15)
OB Vizovice03:20 (15)04:29 (10)04:15 (13)03:03 (8)05:37 (13)01:32 (11)13:25 (17)08:40 (16)05:18 (14)09:07 (18)07:46 (17)07:04 (15)03:29 (18)06:24 (17)05:04 (18)02:20 (16)01:24 (2)
15Oleksii Novokshonov94:25+53:2702:07 (4)04:49 (3)07:21 (2)34:10 (17)39:00 (16)40:33 (16)42:34 (16)51:08 (16)64:45 (16)68:50 (16)70:43 (16)79:18 (15)82:39 (16)86:51 (16)89:51 (16)92:31 (16)94:25 (16)
OLC Graz02:07 (4)02:42 (3)02:32 (5)26:49 (18)04:50 (10)01:33 (12)02:01 (6)08:34 (14)13:37 (17)04:05 (6)01:53 (1)08:35 (17)03:21 (17)04:12 (8)03:00 (15)02:40 (18)01:54 (10)
16Adam Jarosi95:45+54:4702:25 (8)13:32 (14)19:23 (14)22:47 (13)27:04 (13)28:06 (12)31:03 (12)38:15 (12)45:54 (12)50:05 (12)70:31 (15)82:13 (16)83:41 (17)88:33 (17)91:07 (17)93:00 (17)95:45 (17)
Tabáni Spartacus Sport és Környezetvédő Egyesület02:25 (8)11:07 (14)05:51 (17)03:24 (9)04:17 (7)01:02 (3)02:57 (14)07:12 (12)07:39 (16)04:11 (8)20:26 (18)11:42 (18)01:28 (7)04:52 (12)02:34 (11)01:53 (12)02:45 (18)
17Stefan Ruch98:30+57:3202:47 (11)19:46 (16)22:32 (16)32:59 (16)45:08 (17)47:27 (17)62:16 (17)67:25 (17)75:02 (17)80:13 (17)82:46 (17)86:52 (17)88:18 (18)92:20 (18)94:34 (18)96:31 (18)98:30 (18)
Swiss O Tours02:47 (11)16:59 (16)02:46 (6)10:27 (17)12:09 (17)02:19 (16)14:49 (18)05:09 (8)07:37 (15)05:11 (14)02:33 (8)04:06 (13)01:26 (5)04:02 (7)02:14 (7)01:57 (13)01:59 (12)
18Andrea Roberto118:08+77:1004:18 (16)41:19 (18)46:38 (18)52:44 (18)67:03 (18)67:48 (18)71:25 (18)76:44 (18)81:11 (18)88:51 (18)92:45 (18)99:56 (18)102:27 (1)110:24 (1)113:45 (1)116:12 (1)118:08 (1)
Oricuneo04:18 (16)37:01 (18)05:19 (16)06:06 (14)14:19 (18)00:45 (2)03:37 (15)05:19 (9)04:27 (12)07:40 (17)03:54 (14)07:11 (16)02:31 (16)07:57 (18)03:21 (17)02:27 (17)01:56 (11)
Jan Dressler+-41:02 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
KOB Start Blansko00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
David Poustka+-41:02 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OK Lokomotiva Plzeň00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)