Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - Lipica Open 2106 3.etapa - srednja

DROT, Krajna vas, 14. 3. 2016
Kategorija: M21E

NIme / klubČasZaostanekS-3131-3232-3636-3333-3434-3535-3737-3838-3939-4040-4141-4242-4343-4545-4646-4747-7777-7878-F
1Ulf Forseth Indgaard32:05+00:0002:17 (12)03:36 (9)05:19 (5)06:04 (5)08:57 (1)10:15 (1)11:11 (1)12:47 (2)13:59 (2)16:48 (2)17:47 (2)18:21 (1)21:07 (1)23:27 (2)25:46 (2)26:43 (2)28:34 (1)31:00 (1)32:05 (1)
Frol IL02:17 (12)01:19 (5)01:43 (1)00:45 (13)02:53 (1)01:18 (7)00:56 (8)01:36 (6)01:12 (11)02:49 (4)00:59 (2)00:34 (4)02:46 (3)02:20 (9)02:19 (6)00:57 (3)01:51 (7)02:26 (1)01:05 (16)
2Áron Bakó32:24+00:1902:32 (21)03:52 (14)05:38 (9)06:23 (9)09:18 (4)10:34 (4)11:20 (2)12:46 (1)13:49 (1)16:38 (1)17:41 (1)18:49 (3)21:22 (2)23:38 (3)26:01 (4)27:00 (3)28:41 (2)31:28 (2)32:24 (2)
Tabáni Spartacus Sport és Környezetvédő Egyesület02:32 (21)01:20 (6)01:46 (3)00:45 (13)02:55 (2)01:16 (5)00:46 (1)01:26 (1)01:03 (1)02:49 (4)01:03 (5)01:08 (31)02:33 (1)02:16 (5)02:23 (9)00:59 (5)01:41 (3)02:47 (6)00:56 (5)
3Andris Jubelis33:01+00:5602:24 (16)03:55 (16)05:45 (11)06:23 (9)09:29 (6)10:32 (3)11:30 (3)13:01 (3)14:06 (3)17:01 (3)17:59 (3)18:33 (2)21:33 (3)23:44 (4)26:00 (3)27:01 (4)29:08 (3)32:07 (3)33:01 (3)
NBS/Latvia02:24 (16)01:31 (17)01:50 (7)00:38 (2)03:06 (5)01:03 (1)00:58 (10)01:31 (2)01:05 (2)02:55 (6)00:58 (1)00:34 (4)03:00 (8)02:11 (1)02:16 (3)01:01 (7)02:07 (15)02:59 (11)00:54 (3)
4Jo Forseth Indgaard33:22+01:1702:11 (11)03:29 (6)05:14 (4)05:55 (2)09:31 (8)10:43 (6)11:38 (6)13:16 (6)14:26 (6)17:17 (5)18:19 (5)18:55 (4)21:50 (4)24:04 (5)26:11 (5)27:11 (5)29:48 (4)32:18 (4)33:22 (4)
Frol IL02:11 (11)01:18 (2)01:45 (2)00:41 (3)03:36 (12)01:12 (4)00:55 (6)01:38 (9)01:10 (7)02:51 (5)01:02 (4)00:36 (6)02:55 (5)02:14 (3)02:07 (1)01:00 (6)02:37 (27)02:30 (2)01:04 (14)
5Olivier Blanc Tranchant33:51+01:4601:49 (1)03:05 (1)04:52 (1)05:36 (1)09:11 (3)10:41 (5)11:33 (5)13:07 (4)14:13 (4)17:30 (6)18:37 (6)19:36 (6)22:27 (6)24:54 (7)27:13 (6)28:12 (7)29:49 (5)32:46 (5)33:51 (5)
Orientation Haut-Jura01:49 (1)01:16 (1)01:47 (4)00:44 (8)03:35 (11)01:30 (17)00:52 (4)01:34 (4)01:06 (3)03:17 (14)01:07 (8)00:59 (29)02:51 (4)02:27 (14)02:19 (6)00:59 (5)01:37 (1)02:57 (9)01:05 (16)
6Arturs Paulins34:26+02:2102:03 (6)03:22 (3)05:32 (7)06:09 (6)09:20 (5)11:06 (8)11:58 (7)13:30 (7)14:40 (7)17:46 (7)19:19 (7)19:54 (7)22:51 (7)25:04 (8)27:28 (8)29:05 (8)30:51 (6)33:29 (6)34:26 (6)
Latvia/NBS02:03 (6)01:19 (5)02:10 (15)00:37 (1)03:11 (6)01:46 (27)00:52 (4)01:32 (3)01:10 (7)03:06 (10)01:33 (30)00:35 (5)02:57 (6)02:13 (2)02:24 (10)01:37 (31)01:46 (4)02:38 (3)00:57 (7)
7Martin Poklop35:14+03:0902:09 (9)03:37 (10)05:43 (10)06:31 (11)10:43 (14)11:55 (12)12:51 (12)14:34 (12)15:55 (12)18:41 (8)20:00 (9)20:34 (8)23:43 (9)26:00 (10)28:21 (9)29:29 (9)31:19 (7)34:19 (7)35:14 (7)
SCM Hanacke oblasti02:09 (9)01:28 (12)02:06 (12)00:48 (19)04:12 (20)01:12 (4)00:56 (8)01:43 (15)01:21 (15)02:46 (1)01:19 (19)00:34 (4)03:09 (12)02:17 (8)02:21 (7)01:08 (12)01:50 (6)03:00 (12)00:55 (4)
8Krisztián Liszka35:26+03:2102:25 (17)03:51 (12)05:49 (12)06:34 (12)09:56 (10)11:24 (10)12:43 (10)14:29 (11)15:40 (10)18:43 (9)19:45 (8)20:56 (9)23:36 (8)26:00 (10)28:27 (10)29:39 (10)31:33 (9)34:32 (8)35:26 (8)
Tabáni Spartacus Sport és Környezetvédő Egyesület02:25 (17)01:26 (10)01:58 (10)00:45 (13)03:22 (8)01:28 (16)01:19 (24)01:46 (16)01:11 (8)03:03 (9)01:02 (4)01:11 (33)02:40 (2)02:24 (10)02:27 (11)01:12 (15)01:54 (8)02:59 (11)00:54 (3)
9Benjamin Anciaux35:46+03:4101:58 (3)03:17 (2)05:10 (2)06:00 (3)09:05 (2)10:22 (2)11:32 (4)13:12 (5)14:22 (5)17:11 (4)18:16 (4)19:08 (5)22:10 (5)24:27 (6)27:15 (7)28:11 (6)31:31 (8)34:46 (9)35:46 (9)
Belgian Military Orienteering Team01:58 (3)01:19 (5)01:53 (8)00:50 (23)03:05 (4)01:17 (6)01:10 (15)01:40 (13)01:10 (7)02:49 (4)01:05 (7)00:52 (24)03:02 (9)02:17 (8)02:48 (19)00:56 (2)03:20 (33)03:15 (16)01:00 (10)
10Radovan Cech35:59+03:5401:59 (5)03:26 (5)05:14 (4)06:01 (4)09:31 (8)10:56 (7)12:48 (11)14:28 (10)15:46 (11)19:12 (11)20:22 (11)21:01 (11)24:29 (11)26:55 (12)29:14 (12)30:17 (11)31:56 (10)34:52 (10)35:59 (10)
KOS Tesla Brno01:59 (5)01:27 (11)01:48 (5)00:47 (16)03:30 (9)01:25 (12)01:52 (31)01:40 (13)01:18 (14)03:26 (17)01:10 (14)00:39 (11)03:28 (17)02:26 (12)02:19 (6)01:03 (10)01:39 (2)02:56 (8)01:07 (19)
11Honza Flašar36:00+03:5502:05 (7)03:30 (8)05:37 (8)06:27 (10)09:44 (9)11:12 (9)12:20 (8)14:03 (8)15:38 (9)19:06 (10)20:14 (10)20:57 (10)23:57 (10)26:14 (11)28:53 (11)30:20 (12)32:10 (11)34:57 (11)36:00 (11)
Co kde Radim posbiral (CZE)02:05 (7)01:25 (9)02:07 (14)00:50 (23)03:17 (7)01:28 (16)01:08 (14)01:43 (15)01:35 (22)03:28 (18)01:08 (10)00:43 (13)03:00 (8)02:17 (8)02:39 (14)01:27 (29)01:50 (6)02:47 (6)01:03 (12)
12Gergely Bugár38:14+06:0901:57 (2)03:30 (8)05:27 (6)06:10 (7)10:04 (11)11:36 (11)12:36 (9)14:11 (9)15:36 (8)19:53 (14)21:02 (14)21:35 (14)24:39 (12)27:05 (13)29:41 (13)31:05 (13)33:42 (12)36:59 (12)38:14 (12)
Tabáni Spartacus Sport és Környezetvédő Egyesület01:57 (2)01:33 (18)01:57 (9)00:43 (7)03:54 (17)01:32 (20)01:00 (11)01:35 (5)01:25 (17)04:17 (32)01:09 (11)00:33 (1)03:04 (10)02:26 (12)02:36 (12)01:24 (25)02:37 (27)03:17 (18)01:15 (29)
13Ainars Lupikis39:02+06:5702:53 (28)05:00 (31)08:40 (32)09:29 (31)12:29 (24)13:41 (22)14:36 (22)16:30 (20)17:42 (19)21:35 (19)24:02 (21)24:40 (20)27:54 (19)30:09 (19)32:21 (17)33:14 (16)35:15 (14)37:55 (13)39:02 (13)
OK Kapa02:53 (28)02:07 (34)03:40 (35)00:49 (20)03:00 (3)01:12 (4)00:55 (6)01:54 (21)01:12 (11)03:53 (26)02:27 (37)00:38 (9)03:14 (14)02:15 (4)02:12 (2)00:53 (1)02:01 (14)02:40 (4)01:07 (19)
14Jernej Zorman39:27+07:2202:34 (22)04:11 (21)06:00 (15)06:42 (13)10:29 (12)11:56 (13)13:42 (13)15:19 (13)16:35 (13)19:33 (12)20:45 (12)21:35 (14)25:08 (13)27:58 (14)30:36 (14)31:39 (14)34:29 (13)38:30 (15)39:27 (14)
Orientacijski klub Komenda02:34 (22)01:37 (20)01:49 (6)00:42 (4)03:47 (14)01:27 (14)01:46 (30)01:37 (7)01:16 (12)02:58 (7)01:12 (15)00:50 (21)03:33 (18)02:50 (21)02:38 (13)01:03 (10)02:50 (30)04:01 (29)00:57 (7)
15Vojtěch Vozda39:36+07:3102:30 (20)04:00 (17)06:14 (16)07:18 (17)12:15 (23)13:36 (21)14:34 (21)16:13 (17)17:25 (15)21:12 (18)22:22 (17)23:05 (16)26:25 (14)28:57 (15)31:48 (15)33:02 (15)35:17 (15)38:23 (14)39:36 (15)
Klub vytrvalostnich sportu Sumperk02:30 (20)01:30 (14)02:14 (20)01:04 (30)04:57 (31)01:21 (9)00:58 (10)01:39 (10)01:12 (11)03:47 (23)01:10 (14)00:43 (13)03:20 (15)02:32 (16)02:51 (20)01:14 (19)02:15 (19)03:06 (14)01:13 (26)
16Zdenek Rajnosek40:28+08:2302:21 (14)03:52 (14)05:58 (14)06:44 (14)11:10 (17)12:44 (16)14:03 (16)15:52 (15)17:42 (19)21:01 (16)22:19 (16)23:29 (18)26:37 (15)29:24 (16)32:20 (16)33:42 (17)35:43 (16)39:13 (16)40:28 (17)
Klub vytrvalostnich sportu Sumperk02:21 (14)01:31 (17)02:06 (12)00:46 (15)04:26 (28)01:34 (21)01:19 (24)01:49 (17)01:50 (34)03:19 (16)01:18 (18)01:10 (32)03:08 (11)02:47 (18)02:56 (21)01:22 (24)02:01 (14)03:30 (23)01:15 (29)
17Kuba Makovsky40:45+08:4002:49 (25)04:46 (27)06:58 (22)08:20 (26)11:54 (19)13:14 (18)14:25 (18)16:16 (18)17:38 (17)20:46 (15)22:16 (15)22:55 (15)28:06 (20)30:55 (20)33:38 (20)34:58 (20)36:56 (18)39:45 (17)40:45 (18)
Co kde Radim posbiral (CZE)02:49 (25)01:57 (32)02:12 (18)01:22 (36)03:34 (10)01:20 (8)01:11 (17)01:51 (19)01:22 (16)03:08 (11)01:30 (28)00:39 (11)05:11 (33)02:49 (20)02:43 (17)01:20 (22)01:58 (9)02:49 (7)01:00 (10)
18Ákos Kisvölcsey41:13+09:0802:10 (10)03:41 (11)05:56 (13)06:47 (15)10:33 (13)12:00 (14)14:09 (17)15:59 (16)17:31 (16)21:12 (18)22:27 (18)23:20 (17)27:21 (18)30:09 (19)33:10 (19)34:24 (19)36:40 (17)39:57 (18)41:13 (19)
MOM Budapest02:10 (10)01:31 (17)02:15 (21)00:51 (24)03:46 (13)01:27 (14)02:09 (33)01:50 (18)01:32 (21)03:41 (21)01:15 (17)00:53 (26)04:01 (22)02:48 (19)03:01 (22)01:14 (19)02:16 (21)03:17 (18)01:16 (31)
19Sergiy Muchidinov42:02+09:5703:06 (32)04:36 (23)06:48 (21)07:54 (22)12:00 (21)13:24 (20)14:29 (20)16:28 (19)17:46 (20)21:49 (20)22:57 (19)23:35 (19)26:45 (16)32:18 (22)34:40 (21)35:43 (21)37:44 (19)40:52 (19)42:02 (20)
U.S. Aldo Moro Paluzza03:06 (32)01:30 (14)02:12 (18)01:06 (31)04:06 (18)01:24 (11)01:05 (12)01:59 (23)01:18 (14)04:03 (28)01:08 (10)00:38 (9)03:10 (13)05:33 (37)02:22 (8)01:03 (10)02:01 (14)03:08 (15)01:10 (23)
20Artjoms Rekunenko42:59+10:5401:59 (5)03:23 (4)06:36 (18)07:19 (18)11:08 (16)13:02 (17)13:53 (15)15:31 (14)16:40 (14)19:50 (13)20:54 (13)21:31 (12)27:01 (17)29:28 (17)32:40 (18)34:01 (18)38:14 (20)42:18 (20)42:59 (21)
NBS/Latvia01:59 (5)01:24 (7)03:13 (33)00:43 (7)03:49 (15)01:54 (30)00:51 (2)01:38 (9)01:09 (4)03:10 (12)01:04 (6)00:37 (7)05:30 (35)02:27 (14)03:12 (23)01:21 (23)04:13 (36)04:04 (30)00:41 (1)
21Michal Henek45:51+13:4602:45 (24)04:39 (25)07:03 (23)07:53 (21)12:07 (22)13:44 (23)15:03 (23)17:02 (21)18:44 (21)22:30 (21)23:52 (20)24:41 (21)28:18 (21)31:55 (21)36:11 (23)37:51 (22)41:20 (21)44:42 (21)45:51 (22)
Expres Czech Team02:45 (24)01:54 (31)02:24 (23)00:50 (23)04:14 (21)01:37 (22)01:19 (24)01:59 (23)01:42 (30)03:46 (22)01:22 (22)00:49 (17)03:37 (20)03:37 (30)04:16 (34)01:40 (32)03:29 (35)03:22 (20)01:09 (22)
22Fanda Pašek46:45+14:4003:04 (31)04:48 (29)07:18 (29)08:15 (24)13:02 (28)14:45 (27)16:51 (27)18:58 (25)20:35 (25)24:05 (25)25:26 (24)26:26 (24)30:03 (22)32:56 (23)35:40 (22)39:21 (24)41:37 (22)45:38 (23)46:45 (23)
Co kde Radim posbiral (CZE)03:04 (31)01:44 (23)02:30 (27)00:57 (27)04:47 (30)01:43 (26)02:06 (32)02:07 (29)01:37 (23)03:30 (19)01:21 (21)01:00 (30)03:37 (20)02:53 (22)02:44 (18)03:41 (38)02:16 (21)04:01 (29)01:07 (19)
23Giacomo Barbone46:57+14:5203:19 (34)05:09 (32)07:16 (28)08:16 (25)12:37 (26)14:08 (25)15:15 (24)17:18 (22)19:29 (24)23:38 (23)25:06 (22)26:18 (23)30:36 (23)33:30 (24)37:01 (24)39:17 (23)41:59 (23)45:23 (22)46:57 (24)
O'Jura03:19 (34)01:50 (29)02:07 (14)01:00 (29)04:21 (23)01:31 (18)01:07 (13)02:03 (27)02:11 (35)04:09 (30)01:28 (27)01:12 (34)04:18 (25)02:54 (23)03:31 (28)02:16 (35)02:42 (28)03:24 (21)01:34 (38)
24Petr Suchy47:48+15:4302:27 (18)04:45 (26)07:09 (24)08:07 (23)12:31 (25)14:24 (26)15:43 (26)17:57 (24)19:28 (23)23:38 (23)25:47 (25)26:33 (25)30:52 (25)35:47 (25)39:18 (25)40:33 (25)43:02 (25)46:21 (24)47:48 (25)
Co kde Radim posbiral (CZE)02:27 (18)02:18 (36)02:24 (23)00:58 (28)04:24 (25)01:53 (28)01:19 (24)02:14 (31)01:31 (19)04:10 (31)02:09 (36)00:46 (15)04:19 (26)04:55 (35)03:31 (28)01:15 (20)02:29 (24)03:19 (19)01:27 (35)
25Martin Janda48:28+16:2302:28 (19)04:02 (18)06:16 (17)07:01 (16)10:53 (15)12:16 (15)13:46 (14)21:30 (29)23:16 (29)26:16 (28)27:26 (27)29:19 (29)33:24 (28)36:20 (29)39:36 (27)40:49 (26)42:58 (24)47:19 (25)48:28 (26)
Co kde Radim posbiral (CZE)02:28 (19)01:34 (19)02:14 (20)00:45 (13)03:52 (16)01:23 (10)01:30 (25)07:44 (37)01:46 (32)03:00 (8)01:10 (14)01:53 (37)04:05 (23)02:56 (24)03:16 (25)01:13 (17)02:09 (17)04:21 (33)01:09 (22)
26Denis Kokelj48:45+16:4002:54 (29)04:47 (28)07:16 (28)08:28 (29)13:35 (30)17:02 (31)18:38 (30)20:41 (28)22:25 (27)26:04 (27)27:27 (28)28:26 (27)33:11 (27)36:16 (27)39:43 (28)41:13 (27)43:23 (26)47:41 (26)48:45 (27)
Kamniški orientacijski klub02:54 (29)01:53 (30)02:29 (24)01:12 (34)05:07 (35)03:27 (36)01:36 (27)02:03 (27)01:44 (31)03:39 (20)01:23 (24)00:59 (29)04:45 (31)03:05 (26)03:27 (26)01:30 (30)02:10 (18)04:18 (32)01:04 (14)
27Petr Klimeš49:02+16:5702:22 (15)04:09 (20)06:40 (20)07:34 (20)12:00 (21)13:59 (24)15:18 (25)17:21 (23)18:53 (22)23:43 (24)25:08 (23)25:58 (22)30:47 (24)36:17 (28)39:30 (26)41:57 (28)43:57 (27)47:45 (27)49:02 (28)
Co kde Radim posbiral (CZE)02:22 (15)01:47 (27)02:31 (28)00:54 (26)04:26 (28)01:59 (31)01:19 (24)02:03 (27)01:32 (21)04:50 (35)01:25 (25)00:50 (21)04:49 (32)05:30 (36)03:13 (24)02:27 (36)02:00 (10)03:48 (26)01:17 (33)
28Petr Turczer49:35+17:3003:54 (37)05:36 (35)08:06 (31)08:54 (30)14:23 (31)16:01 (30)17:45 (29)19:57 (27)21:37 (26)25:34 (26)27:25 (26)28:18 (26)31:58 (26)35:51 (26)40:42 (29)42:00 (29)44:25 (28)48:19 (28)49:35 (29)
Klub vytrvalostnich sportu Sumperk03:54 (37)01:42 (22)02:30 (27)00:48 (19)05:29 (37)01:38 (23)01:44 (29)02:12 (30)01:40 (27)03:57 (27)01:51 (34)00:53 (26)03:40 (21)03:53 (34)04:51 (36)01:18 (21)02:25 (22)03:54 (27)01:16 (31)
29Leon Kropivšek52:09+20:0402:52 (27)04:39 (25)07:14 (26)08:21 (28)13:03 (29)15:49 (29)17:30 (28)19:31 (26)22:50 (28)26:41 (29)28:09 (29)28:57 (28)33:38 (29)36:43 (30)42:57 (30)44:06 (30)47:28 (29)50:58 (29)52:09 (30)
Mariborski OK02:52 (27)01:47 (27)02:35 (30)01:07 (33)04:42 (29)02:46 (35)01:41 (28)02:01 (24)03:19 (36)03:51 (25)01:28 (27)00:48 (16)04:41 (29)03:05 (26)06:14 (37)01:09 (13)03:22 (34)03:30 (23)01:11 (24)
30Tomas Tichy54:11+22:0612:56 (39)14:56 (39)17:08 (37)17:54 (37)22:05 (37)23:59 (35)25:18 (34)27:23 (34)29:02 (34)33:06 (34)34:43 (34)35:33 (33)39:40 (33)43:23 (34)46:05 (32)47:11 (31)49:19 (30)52:53 (30)54:11 (31)
Tolar Jindrichuv Hradec12:56 (39)02:00 (33)02:12 (18)00:46 (15)04:11 (19)01:54 (30)01:19 (24)02:05 (28)01:39 (25)04:04 (29)01:37 (32)00:50 (21)04:07 (24)03:43 (31)02:42 (16)01:06 (11)02:08 (16)03:34 (24)01:18 (34)
31Tomas Cechura55:34+23:2903:27 (36)05:13 (33)07:43 (30)10:27 (32)15:34 (32)17:43 (32)19:19 (31)21:54 (30)23:36 (30)28:15 (31)29:54 (30)30:44 (30)38:48 (31)42:00 (31)45:57 (31)47:24 (32)50:00 (31)54:17 (31)55:34 (32)
OK Lokomotiva Plzeň03:27 (36)01:46 (25)02:30 (27)02:44 (38)05:07 (35)02:09 (32)01:36 (27)02:35 (34)01:42 (30)04:39 (33)01:39 (33)00:50 (21)08:04 (37)03:12 (29)03:57 (30)01:27 (29)02:36 (25)04:17 (31)01:17 (33)
32Jaroslav Hlavač56:18+24:1302:18 (13)04:06 (19)06:38 (19)07:23 (19)11:43 (18)13:15 (19)14:26 (19)24:37 (33)26:17 (32)31:46 (33)33:17 (33)34:08 (31)39:34 (32)43:23 (34)47:36 (33)49:01 (33)51:30 (32)55:17 (32)56:18 (33)
Co kde Radim posbiral (CZE)02:18 (13)01:48 (28)02:32 (29)00:45 (13)04:20 (22)01:32 (20)01:11 (17)10:11 (38)01:40 (27)05:29 (37)01:31 (29)00:51 (23)05:26 (34)03:49 (33)04:13 (32)01:25 (26)02:29 (24)03:47 (25)01:01 (11)
33Tomy Janssens58:45+26:4006:57 (38)08:22 (38)11:13 (36)11:56 (36)17:14 (35)18:55 (33)21:06 (32)22:58 (31)24:40 (31)27:59 (30)33:16 (32)38:05 (34)41:27 (34)43:58 (35)48:12 (34)49:25 (34)52:25 (33)57:45 (33)58:45 (34)
Belgian Military Orienteering Team06:57 (38)01:25 (9)02:51 (32)00:43 (7)05:18 (36)01:41 (25)02:11 (34)01:52 (20)01:42 (30)03:19 (16)05:17 (38)04:49 (38)03:22 (16)02:31 (15)04:14 (33)01:13 (17)03:00 (32)05:20 (37)01:00 (10)
34Peter Weinig62:30+30:2502:44 (23)04:56 (30)10:20 (35)11:13 (34)17:19 (36)19:54 (34)22:08 (33)24:32 (32)26:21 (33)31:05 (32)33:11 (31)34:24 (32)38:45 (30)42:29 (32)52:10 (35)53:36 (35)56:24 (34)61:16 (34)62:30 (35)
OC München02:44 (23)02:12 (35)05:24 (36)00:53 (25)06:06 (38)02:35 (33)02:14 (35)02:24 (32)01:49 (33)04:44 (34)02:06 (35)01:13 (35)04:21 (27)03:44 (32)09:41 (39)01:26 (27)02:48 (29)04:52 (36)01:14 (27)
35Serge Dusza69:29+37:2402:51 (26)04:33 (22)07:14 (26)08:21 (28)12:44 (27)15:27 (28)29:11 (35)30:51 (35)32:17 (35)45:25 (37)46:45 (37)48:08 (37)56:34 (37)59:21 (38)62:01 (38)63:13 (38)65:14 (35)68:20 (35)69:29 (36)
Belgian Military Orienteering Team02:51 (26)01:42 (22)02:41 (31)01:07 (33)04:23 (24)02:43 (34)13:44 (38)01:40 (13)01:26 (18)13:08 (38)01:20 (20)01:23 (36)08:26 (38)02:47 (18)02:40 (15)01:12 (15)02:01 (14)03:06 (14)01:09 (22)
36Björn Kramer73:27+41:2203:11 (33)05:33 (34)20:53 (38)21:41 (38)26:42 (38)28:21 (36)31:13 (36)33:47 (36)35:25 (36)40:23 (35)41:57 (35)42:48 (35)47:32 (35)50:41 (36)54:39 (36)61:24 (37)67:04 (37)71:54 (36)73:27 (37)
OL-Team Bayern03:11 (33)02:22 (37)15:20 (38)00:48 (19)05:01 (32)01:39 (24)02:52 (36)02:34 (33)01:38 (24)04:58 (36)01:34 (31)00:51 (23)04:44 (30)03:09 (28)03:58 (31)06:45 (39)05:40 (37)04:50 (35)01:33 (37)
37Bert Bockx74:06+42:0102:09 (9)03:54 (15)10:02 (34)11:56 (36)16:21 (34)29:05 (37)34:06 (38)36:42 (38)40:44 (37)44:35 (36)45:58 (36)46:42 (36)51:14 (36)54:22 (37)58:07 (37)59:48 (36)65:57 (36)72:54 (37)74:06 (38)
Belgian Military Orienteering Team02:09 (9)01:45 (24)06:08 (37)01:54 (37)04:25 (26)12:44 (37)05:01 (37)02:36 (35)04:02 (37)03:51 (25)01:23 (24)00:44 (14)04:32 (28)03:08 (27)03:45 (29)01:41 (33)06:09 (38)06:57 (38)01:12 (25)
38Andrej Cimerman85:14+53:0903:22 (35)05:55 (36)09:31 (33)10:48 (33)15:53 (33)32:32 (38)33:49 (37)36:36 (37)49:46 (38)53:02 (38)54:15 (38)55:11 (38)61:50 (38)70:06 (39)74:25 (39)76:12 (39)79:06 (38)83:41 (38)85:14 (39)
Orientacijski Klub Polaris03:22 (35)02:33 (38)03:36 (34)01:17 (35)05:05 (33)16:39 (38)01:17 (18)02:47 (36)13:10 (38)03:16 (13)01:13 (16)00:56 (27)06:39 (36)08:16 (38)04:19 (35)01:47 (34)02:54 (31)04:35 (34)01:33 (37)
Bjarke Refslund39:46+07:4102:59 (30)07:40 (37) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)12:33 (1)21:23 (1)23:55 (1) (N/A) (N/A)39:46 (16)
OK PAN Aarhus02:59 (30)04:41 (39)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)12:33 (39)08:50 (38)02:32 (37)00:00 (N/A)00:00 (N/A)39:46 (39)
Korbinian Lehner+-33:55 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OLG Regensburg00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Martins Sirmais+-33:55 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
NBS/Latvia00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
François Van Der Ouderaa+-33:55 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Belgian Military Orienteering Team00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)