Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - Lipica Open 2106 3.etapa - srednja

DROT, Krajna vas, 14. 3. 2016
Kategorija: M35

NIme / klubČasZaostanekS-4444-4848-3333-3434-3737-3838-4040-4141-4242-3232-4545-4646-8080-8181-8484-F
1Ivaylo Ivanov36:39+00:0003:12 (1)03:57 (1)05:56 (1)09:47 (1)11:55 (1)13:54 (1)17:26 (1)18:42 (1)20:00 (1)23:57 (1)25:49 (1)28:31 (1)30:32 (1)31:56 (1)35:00 (1)36:39 (1)
Begun03:12 (1)00:45 (4)01:59 (1)03:51 (1)02:08 (3)01:59 (2)03:32 (1)01:16 (2)01:18 (11)03:57 (4)01:52 (1)02:42 (1)02:01 (1)01:24 (4)03:04 (3)01:39 (14)
2Daniel Zwiker38:19+01:4003:49 (6)04:30 (4)06:50 (5)10:52 (3)13:04 (2)14:45 (2)18:53 (2)20:11 (2)20:49 (2)24:52 (2)26:51 (2)30:10 (2)32:32 (2)33:49 (2)36:58 (2)38:19 (2)
OLG Galgenen03:49 (6)00:41 (2)02:20 (8)04:02 (2)02:12 (5)01:41 (1)04:08 (4)01:18 (4)00:38 (1)04:03 (5)01:59 (4)03:19 (6)02:22 (2)01:17 (3)03:09 (4)01:21 (1)
3Tadas Kazlauskas39:24+02:4503:45 (4)04:32 (5)06:59 (6)11:19 (5)13:24 (5)15:39 (5)19:12 (4)20:51 (4)21:36 (3)25:26 (3)27:23 (3)30:15 (3)33:26 (3)34:56 (3)37:54 (3)39:24 (3)
Fortuna OSK03:45 (4)00:47 (7)02:27 (10)04:20 (5)02:05 (2)02:15 (8)03:33 (2)01:39 (11)00:45 (4)03:50 (2)01:57 (3)02:52 (2)03:11 (10)01:30 (8)02:58 (1)01:30 (8)
4Aidas Barkauskas45:09+08:3005:09 (12)06:14 (13)08:38 (13)16:05 (17)18:14 (14)20:33 (14)24:54 (13)26:03 (11)26:42 (8)30:28 (7)32:25 (5)35:28 (5)38:41 (5)40:21 (5)43:45 (5)45:09 (4)
OK ąžuolas05:09 (12)01:05 (20)02:24 (9)07:27 (20)02:09 (4)02:19 (9)04:21 (5)01:09 (1)00:39 (2)03:46 (1)01:57 (3)03:03 (3)03:13 (11)01:40 (11)03:24 (6)01:24 (4)
5Pavel Milan45:25+08:4603:37 (3)04:23 (3)06:41 (3)10:47 (2)13:14 (4)15:16 (4)19:39 (5)21:47 (5)23:23 (4)27:19 (4)29:37 (4)32:56 (4)38:19 (4)40:01 (4)43:36 (4)45:25 (5)
KOS Tesla Brno03:37 (3)00:46 (5)02:18 (7)04:06 (3)02:27 (8)02:02 (3)04:23 (7)02:08 (17)01:36 (14)03:56 (3)02:18 (5)03:19 (6)05:23 (18)01:42 (12)03:35 (8)01:49 (17)
6Lyonel Ehrl46:42+10:0305:11 (13)05:49 (10)08:26 (11)13:47 (11)16:37 (10)18:50 (9)23:15 (8)24:44 (7)26:49 (9)31:19 (8)33:49 (7)36:54 (6)39:55 (6)41:26 (6)45:20 (6)46:42 (6)
OL-Team Bayern05:11 (13)00:38 (1)02:37 (12)05:21 (13)02:50 (13)02:13 (7)04:25 (8)01:29 (6)02:05 (16)04:30 (8)02:30 (10)03:05 (4)03:01 (8)01:31 (9)03:54 (11)01:22 (2)
7Evaldas Jadenkus47:41+11:0204:50 (10)05:58 (11)08:30 (12)13:35 (9)16:06 (7)18:35 (8)24:11 (10)26:03 (11)26:51 (10)31:33 (10)33:54 (8)37:16 (7)40:00 (7)42:17 (7)46:11 (7)47:41 (7)
Azuolas04:50 (10)01:08 (21)02:32 (11)05:05 (11)02:31 (9)02:29 (11)05:36 (16)01:52 (12)00:48 (6)04:42 (10)02:21 (6)03:22 (8)02:44 (6)02:17 (17)03:54 (11)01:30 (8)
8Kaspars Čerjaks49:25+12:4603:21 (2)04:09 (2)06:20 (2)11:04 (4)13:06 (3)15:11 (3)19:03 (3)20:24 (3)25:40 (6)29:49 (5)32:28 (6)38:26 (9)40:53 (8)44:43 (10)48:02 (9)49:25 (8)
OK Kapa03:21 (2)00:48 (8)02:11 (4)04:44 (7)02:02 (1)02:05 (5)03:52 (3)01:21 (5)05:16 (20)04:09 (6)02:39 (14)05:58 (20)02:27 (3)03:50 (21)03:19 (5)01:23 (3)
9Petr Skyva49:46+13:0703:47 (5)04:34 (6)06:44 (4)12:14 (7)16:34 (9)19:31 (11)24:10 (9)25:27 (9)27:18 (11)32:31 (12)35:48 (11)40:44 (13)43:38 (12)44:55 (11)47:55 (8)49:46 (9)
SCM Hanacke oblasti03:47 (5)00:47 (7)02:10 (3)05:30 (16)04:20 (19)02:57 (18)04:39 (10)01:17 (3)01:51 (15)05:13 (14)03:17 (17)04:56 (18)02:54 (7)01:17 (3)03:00 (2)01:51 (18)
10Jiri Hlavac49:58+13:1905:34 (15)06:30 (15)08:45 (14)13:34 (8)16:07 (8)18:30 (7)22:53 (7)25:06 (8)25:59 (7)31:29 (9)34:05 (9)37:52 (8)41:09 (9)43:49 (8)48:06 (10)49:58 (10)
KOS Tesla Brno05:34 (15)00:56 (15)02:15 (5)04:49 (8)02:33 (10)02:23 (10)04:23 (7)02:13 (18)00:53 (7)05:30 (15)02:36 (13)03:47 (11)03:17 (13)02:40 (19)04:17 (15)01:52 (19)
11Stefan Schwarzenberger50:03+13:2405:05 (11)06:01 (12)08:18 (9)15:04 (14)17:31 (13)20:10 (13)24:54 (13)26:25 (12)28:38 (14)33:18 (13)35:44 (10)39:51 (10)42:31 (10)44:24 (9)48:24 (11)50:03 (11)
Swiss O Tours05:05 (11)00:56 (15)02:17 (6)06:46 (19)02:27 (8)02:39 (13)04:44 (11)01:31 (7)02:13 (17)04:40 (9)02:26 (7)04:07 (14)02:40 (5)01:53 (15)04:00 (13)01:39 (14)
12Klemen Kenda50:52+14:1304:25 (8)05:17 (8)07:57 (8)13:43 (10)16:43 (11)19:27 (10)24:51 (11)26:53 (14)27:50 (13)33:21 (14)36:02 (13)40:05 (12)43:27 (11)45:10 (12)49:05 (12)50:52 (12)
OK Azimut04:25 (8)00:52 (10)02:40 (13)05:46 (18)03:00 (15)02:44 (14)05:24 (14)02:02 (16)00:57 (8)05:31 (16)02:41 (15)04:03 (13)03:22 (14)01:43 (13)03:55 (12)01:47 (16)
13Bojan Jevševar53:05+16:2604:48 (9)05:42 (9)08:24 (10)14:03 (12)17:06 (12)19:51 (12)24:58 (14)26:37 (13)27:22 (12)32:17 (11)36:10 (14)43:03 (14)45:40 (13)47:05 (13)51:20 (13)53:05 (13)
OK Brežice04:48 (9)00:54 (12)02:42 (14)05:39 (17)03:03 (16)02:45 (15)05:07 (12)01:39 (11)00:45 (4)04:55 (12)03:53 (20)06:53 (21)02:37 (4)01:25 (5)04:15 (14)01:45 (15)
14Roman Fiedler53:15+16:3604:07 (7)05:08 (7)07:14 (7)11:34 (6)13:53 (6)15:57 (6)21:42 (6)23:57 (6)25:08 (5)30:11 (6)35:58 (12)39:58 (11)47:03 (14)48:17 (14)51:43 (14)53:15 (14)
OC Fürstenfeld04:07 (7)01:01 (17)02:06 (2)04:20 (5)02:19 (6)02:04 (4)05:45 (17)02:15 (19)01:11 (10)05:03 (13)05:47 (21)04:00 (12)07:05 (20)01:14 (1)03:26 (7)01:32 (10)
15Gábor Nagy55:25+18:4610:37 (20)11:27 (20)15:54 (20)20:33 (19)23:15 (18)26:58 (18)31:30 (18)33:05 (18)33:53 (18)38:21 (15)41:59 (16)45:36 (16)48:52 (15)50:19 (15)53:58 (15)55:25 (15)
Tipo Orienteering Club10:37 (20)00:50 (9)04:27 (19)04:39 (6)02:42 (11)03:43 (20)04:32 (9)01:35 (8)00:48 (6)04:28 (7)03:38 (19)03:37 (10)03:16 (12)01:27 (6)03:39 (9)01:27 (6)
16Blaž Kölner57:15+20:3605:49 (16)06:45 (16)10:02 (16)15:31 (15)19:37 (16)21:50 (15)27:05 (15)30:05 (15)33:40 (16)39:52 (18)42:22 (18)45:54 (17)49:02 (16)50:47 (16)55:44 (16)57:15 (16)
Orientacijski klub Komenda05:49 (16)00:56 (15)03:17 (16)05:29 (15)04:06 (18)02:13 (7)05:15 (13)03:00 (21)03:35 (19)06:12 (20)02:30 (10)03:32 (9)03:08 (9)01:45 (14)04:57 (20)01:31 (9)
17Valter Foški58:25+21:4606:42 (19)07:27 (19)10:51 (17)15:46 (16)18:45 (15)21:56 (16)28:27 (16)30:47 (16)33:48 (17)38:36 (16)41:09 (15)44:30 (15)50:52 (18)52:26 (17)56:46 (17)58:25 (17)
Orientacijski Klub Polaris06:42 (19)00:45 (4)03:24 (17)04:55 (9)02:59 (14)03:11 (19)06:31 (21)02:20 (20)03:01 (18)04:48 (11)02:33 (12)03:21 (7)06:22 (19)01:34 (10)04:20 (16)01:39 (14)
18Roman Danek59:55+23:1605:57 (18)07:00 (18)12:52 (18)18:16 (18)21:36 (17)24:13 (17)29:49 (17)31:48 (17)32:51 (15)38:42 (17)42:18 (17)47:18 (18)50:48 (17)53:26 (18)58:17 (18)59:55 (18)
KOB Start Blansko05:57 (18)01:03 (19)05:52 (20)05:24 (14)03:20 (17)02:37 (12)05:36 (16)01:59 (14)01:03 (9)05:51 (19)03:36 (18)05:00 (19)03:30 (15)02:38 (18)04:51 (19)01:38 (11)
19Stefano Brambilla67:35+30:5605:23 (14)06:25 (14)15:31 (19)24:38 (21)27:24 (19)33:30 (19)39:18 (19)41:17 (20)42:50 (19)48:23 (19)50:50 (19)55:07 (19)59:03 (19)61:15 (19)65:38 (19)67:35 (19)
CO205:23 (14)01:02 (18)09:06 (21)09:07 (21)02:46 (12)06:06 (21)05:48 (18)01:59 (14)01:33 (13)05:33 (17)02:27 (8)04:17 (15)03:56 (17)02:12 (16)04:23 (17)01:57 (20)
20David Smekal76:04+39:2512:48 (21)13:45 (21)17:24 (21)22:43 (20)30:39 (20)33:34 (20)39:25 (20)41:01 (19)46:39 (20)53:06 (20)56:13 (20)60:54 (20)68:36 (20)70:06 (20)74:37 (20)76:04 (20)
SCM Hanacke oblasti12:48 (21)00:57 (16)03:39 (18)05:19 (12)07:56 (20)02:55 (16)05:51 (19)01:36 (9)05:38 (21)06:27 (21)03:07 (16)04:41 (17)07:42 (21)01:30 (8)04:31 (18)01:27 (6)
21Stanislav Kustec86:20+49:4105:54 (17)06:48 (17)09:34 (15)14:31 (13)46:46 (21)49:42 (21)55:36 (21)57:36 (21)58:55 (21)64:34 (21)67:05 (21)71:34 (21)75:13 (21)78:44 (21)84:15 (21)86:20 (21)
Mariborski OK05:54 (17)00:54 (12)02:46 (15)04:57 (10)32:15 (21)02:56 (17)05:54 (20)02:00 (15)01:19 (12)05:39 (18)02:31 (11)04:29 (16)03:39 (16)03:31 (20)05:31 (21)02:05 (21)
Audrius Smilgius+-37:21 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Azuolas00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)