Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - Lipica Open 2106 3.etapa - srednja

DROT, Krajna vas, 14. 3. 2016
Kategorija: M50

NIme / klubČasZaostanekS-6363-4444-4848-5050-6464-5252-4242-4040-6161-5656-3232-5757-3131-7979-8383-8080-7676-8484-F
1Peter Gehriger37:35+00:0003:21 (2)04:10 (1)04:54 (1)07:33 (1)11:15 (2)12:55 (2)17:20 (2)19:13 (2)20:05 (2)21:21 (2)23:04 (2)23:43 (2)25:08 (2)29:22 (1)30:09 (1)31:51 (1)34:57 (1)36:10 (2)37:35 (2)
ol.biel.seeland03:21 (2)00:49 (2)00:44 (1)02:39 (1)03:42 (8)01:40 (7)04:25 (4)01:53 (2)00:52 (1)01:16 (2)01:43 (3)00:39 (2)01:25 (6)04:14 (6)00:47 (9)01:42 (1)03:06 (3)01:13 (5)01:25 (2)
2Tamas Egei38:13+00:3803:12 (1)04:14 (2)05:04 (2)07:49 (2)11:03 (1)12:18 (1)15:55 (1)17:41 (1)18:59 (1)20:10 (1)21:50 (1)22:24 (1)23:29 (1)30:48 (2)31:19 (2)33:04 (2)35:49 (2)36:47 (3)38:13 (3)
Tabáni Spartacus Sport és Környezetvédő Egyesület03:12 (1)01:02 (5)00:50 (3)02:45 (2)03:14 (5)01:15 (1)03:37 (1)01:46 (1)01:18 (11)01:11 (1)01:40 (2)00:34 (1)01:05 (1)07:19 (13)00:31 (1)01:45 (2)02:45 (1)00:58 (1)01:26 (3)
3Miro Šalamun42:00+04:2504:04 (6)05:08 (6)06:20 (6)09:40 (4)14:12 (5)15:35 (5)21:16 (5)23:44 (6)24:43 (6)26:12 (6)28:09 (6)29:02 (6)30:22 (6)33:11 (4)33:54 (4)35:42 (3)39:24 (4)40:32 (4)42:00 (4)
Orientacijski Klub Polaris04:04 (6)01:04 (6)01:12 (11)03:20 (5)04:32 (11)01:23 (3)05:41 (12)02:28 (10)00:59 (3)01:29 (6)01:57 (8)00:53 (9)01:20 (4)02:49 (1)00:43 (6)01:48 (4)03:42 (10)01:08 (3)01:28 (4)
4Christian Stoffels42:25+04:5005:39 (10)06:26 (9)07:16 (8)13:35 (8)15:58 (6)17:20 (6)21:18 (6)23:18 (5)24:26 (5)25:56 (5)27:45 (5)28:28 (5)29:59 (5)33:25 (5)34:03 (5)36:02 (4)39:10 (3)40:55 (5)42:25 (5)
Belgian Military Orienteering Team05:39 (10)00:47 (1)00:50 (3)06:19 (13)02:23 (1)01:22 (2)03:58 (2)02:00 (4)01:08 (8)01:30 (7)01:49 (5)00:43 (5)01:31 (7)03:26 (3)00:38 (2)01:59 (6)03:08 (4)01:45 (14)01:30 (6)
5Michael Steinauer42:51+05:1603:54 (5)05:01 (4)05:56 (4)09:52 (5)13:12 (4)14:50 (4)18:52 (4)21:20 (4)22:17 (3)23:45 (3)25:38 (3)26:42 (3)29:10 (3)33:01 (3)33:50 (3)36:38 (5)40:00 (5)41:11 (6)42:51 (6)
ol.biel.seeland03:54 (5)01:07 (8)00:55 (4)03:56 (8)03:20 (6)01:38 (6)04:02 (3)02:28 (10)00:57 (2)01:28 (5)01:53 (7)01:04 (14)02:28 (13)03:51 (4)00:49 (10)02:48 (14)03:22 (5)01:11 (4)01:40 (8)
6Martin Tichy44:04+06:2903:49 (3)04:51 (3)05:56 (4)09:00 (3)11:54 (3)13:50 (3)18:41 (3)21:06 (3)22:18 (4)24:52 (4)27:31 (4)28:22 (4)29:57 (4)34:08 (6)35:03 (6)37:12 (6)40:38 (6)42:06 (7)44:04 (7)
Tolar Jindrichuv Hradec03:49 (3)01:02 (5)01:05 (7)03:04 (3)02:54 (2)01:56 (12)04:51 (7)02:25 (7)01:12 (9)02:34 (12)02:39 (15)00:51 (8)01:35 (9)04:11 (5)00:55 (12)02:09 (8)03:26 (6)01:28 (10)01:58 (16)
7Jan Hindér47:56+10:2107:50 (14)08:51 (12)10:25 (11)14:12 (9)18:19 (9)20:06 (9)25:52 (8)30:00 (9)31:04 (8)32:26 (8)34:04 (7)35:05 (7)36:27 (7)39:20 (7)40:01 (7)41:49 (7)45:21 (7)46:26 (8)47:56 (8)
Tolered Utby OL07:50 (14)01:01 (3)01:34 (12)03:47 (6)04:07 (10)01:47 (9)05:46 (13)04:08 (14)01:04 (5)01:22 (4)01:38 (1)01:01 (11)01:22 (5)02:53 (2)00:41 (5)01:48 (4)03:32 (8)01:05 (2)01:30 (6)
8Pavel Pulec54:12+16:3704:25 (7)05:42 (7)06:48 (7)13:34 (7)16:40 (7)18:47 (7)23:52 (7)26:33 (7)27:55 (7)32:14 (7)34:27 (8)35:43 (8)37:38 (8)43:27 (8)44:25 (8)46:48 (8)50:51 (8)52:15 (9)54:12 (9)
VSK Mendelu Brno04:25 (7)01:17 (11)01:06 (8)06:46 (14)03:06 (4)02:07 (15)05:05 (9)02:41 (11)01:22 (13)04:19 (17)02:13 (11)01:16 (15)01:55 (11)05:49 (9)00:58 (13)02:23 (10)04:03 (12)01:24 (9)01:57 (15)
9Gottfried Scheikl57:44+20:0906:23 (11)07:28 (10)08:26 (10)17:32 (13)22:43 (13)24:19 (12)30:30 (11)32:52 (11)33:57 (11)36:33 (11)39:05 (11)39:46 (11)41:29 (9)48:06 (10)48:53 (10)50:56 (10)54:27 (10)55:48 (11)57:44 (11)
OC Fürstenfeld06:23 (11)01:05 (7)00:58 (5)09:06 (15)05:11 (12)01:36 (5)06:11 (14)02:22 (6)01:05 (7)02:36 (13)02:32 (14)00:41 (3)01:43 (10)06:37 (11)00:47 (9)02:03 (7)03:31 (7)01:21 (8)01:56 (14)
10István Bujdosó62:07+24:3209:54 (15)11:04 (14)12:07 (14)15:56 (11)19:22 (10)21:09 (10)26:23 (9)30:59 (10)33:03 (10)35:22 (10)38:03 (10)39:07 (10)42:35 (10)50:13 (11)51:14 (11)54:52 (11)58:56 (11)60:11 (12)62:07 (12)
Tabáni Spartacus Sport és Környezetvédő Egyesület09:54 (15)01:10 (10)01:03 (6)03:49 (7)03:26 (7)01:47 (9)05:14 (10)04:36 (17)02:04 (15)02:19 (10)02:41 (16)01:04 (14)03:28 (15)07:38 (14)01:01 (15)03:38 (15)04:04 (13)01:15 (6)01:56 (14)
11Petr Patočka63:47+26:1211:00 (16)12:50 (15)13:59 (15)23:37 (14)29:28 (15)31:20 (15)36:40 (15)39:07 (15)40:12 (15)43:11 (15)45:27 (15)46:12 (15)47:47 (13)54:12 (13)54:58 (13)57:08 (12)60:51 (12)62:07 (13)63:47 (13)
Beta Ursus Rosice11:00 (16)01:50 (15)01:09 (9)09:38 (16)05:51 (16)01:52 (11)05:20 (11)02:27 (8)01:05 (7)02:59 (15)02:16 (12)00:45 (6)01:35 (9)06:25 (10)00:46 (7)02:10 (9)03:43 (11)01:16 (7)01:40 (8)
12Paolo Pizzamus65:15+27:4005:15 (9)13:24 (16)18:52 (16)23:57 (15)27:58 (14)30:03 (14)34:49 (14)38:09 (14)39:27 (14)42:12 (14)44:13 (14)45:17 (14)47:32 (11)51:58 (12)53:13 (12)57:11 (13)61:44 (13)63:22 (14)65:15 (14)
SSD-AŠZ GAJA05:15 (9)08:09 (17)05:28 (16)05:05 (12)04:01 (9)02:05 (14)04:46 (6)03:20 (12)01:18 (11)02:45 (14)02:01 (10)01:04 (14)02:15 (12)04:26 (8)01:15 (16)03:58 (17)04:33 (15)01:38 (13)01:53 (12)
13Alastair Mackenzie65:53+28:1803:52 (4)05:02 (5)06:12 (5)30:16 (16)33:14 (16)35:11 (16)39:47 (16)41:46 (16)42:50 (16)44:08 (16)46:00 (16)46:42 (16)48:01 (14)55:13 (14)55:52 (14)58:34 (14)62:11 (14)64:06 (15)65:53 (15)
Darlington Orienteers03:52 (4)01:10 (10)01:10 (10)24:04 (17)02:58 (3)01:57 (13)04:36 (5)01:59 (3)01:04 (5)01:18 (3)01:52 (6)00:42 (4)01:19 (3)07:12 (12)00:39 (3)02:42 (13)03:37 (9)01:55 (15)01:47 (11)
14Jean-marc Tomassi73:57+36:2204:27 (8)05:51 (8)07:29 (9)12:22 (6)17:34 (8)19:26 (8)33:15 (13)37:26 (13)38:51 (13)40:42 (13)42:41 (13)44:56 (13)47:33 (12)62:17 (15)63:16 (15)65:44 (15)70:42 (15)72:15 (16)73:57 (16)
Esprit Raid04:27 (8)01:24 (13)01:38 (13)04:53 (10)05:12 (13)01:52 (11)13:49 (17)04:11 (15)01:25 (14)01:51 (9)01:59 (9)02:15 (17)02:37 (14)14:44 (15)00:59 (14)02:28 (12)04:58 (16)01:33 (12)01:42 (10)
15Fabrizio Donadini74:00+36:2516:45 (17)18:05 (17)27:42 (17)32:38 (17)38:11 (17)40:26 (17)48:47 (17)53:00 (17)54:20 (17)57:32 (17)59:16 (17)60:06 (17)61:16 (16)65:33 (16)66:13 (16)68:05 (16)71:09 (16)72:40 (17)74:00 (17)
SCOM Mendrisio16:45 (17)01:20 (12)09:37 (17)04:56 (11)05:33 (14)02:15 (16)08:21 (16)04:13 (16)01:20 (12)03:12 (16)01:44 (4)00:50 (7)01:10 (2)04:17 (7)00:40 (4)01:52 (5)03:04 (2)01:31 (11)01:20 (1)
16Renato Pelessoni103:51+66:1607:22 (13)09:43 (13)12:05 (13)16:55 (12)22:30 (12)24:48 (13)31:18 (12)34:56 (12)37:02 (12)39:24 (12)41:56 (12)44:09 (12)51:52 (15)87:26 (17)88:44 (17)92:36 (17)98:26 (17)101:20 (1)103:51 (1)
SSD-AŠZ GAJA07:22 (13)02:21 (16)02:22 (14)04:50 (9)05:35 (15)02:18 (17)06:30 (15)03:38 (13)02:06 (16)02:22 (11)02:32 (14)02:13 (16)07:43 (16)35:34 (16)01:18 (17)03:52 (16)05:50 (17)02:54 (17)02:31 (17)
Phill Batts56:27+18:5206:56 (12)08:21 (11)11:55 (12)15:02 (10)21:02 (11)22:29 (11)27:26 (10)29:38 (8)31:45 (9)33:30 (9)36:30 (9)37:28 (9) (N/A)44:44 (9)45:39 (9)48:04 (9)52:15 (9)54:46 (10)56:27 (10)
Darlington Orienteers06:56 (12)01:25 (14)03:34 (15)03:07 (4)06:00 (17)01:27 (4)04:57 (8)02:12 (5)02:07 (17)01:45 (8)03:00 (17)00:58 (10)00:00 (N/A)44:44 (17)00:55 (12)02:25 (11)04:11 (14)02:31 (16)01:41 (9)
Phil Conway+-38:25 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Guildford Orienteers00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Janez Zavrl+-38:25 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Orientacijski klub Komenda00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)