Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - Lipica Open 2106 3.etapa - srednja

DROT, Krajna vas, 14. 3. 2016
Kategorija: M55

NIme / klubČasZaostanekS-4545-3131-6363-4848-3333-6060-6464-5252-4040-6161-3232-4949-4646-8080-7474-8484-F
1Maths Carlsson40:35+00:0002:34 (3)04:38 (3)05:17 (2)06:53 (2)09:23 (2)11:23 (2)13:45 (1)15:14 (1)22:14 (2)23:13 (2)25:57 (2)28:10 (1)30:07 (1)33:10 (2)35:27 (2)38:49 (1)40:35 (1)
Tolered Utby OL02:34 (3)02:04 (6)00:39 (6)01:36 (5)02:30 (4)02:00 (4)02:22 (1)01:29 (9)07:00 (21)00:59 (3)02:44 (8)02:13 (3)01:57 (5)03:03 (6)02:17 (13)03:22 (9)01:46 (7)
2Jaromir Sramek41:23+00:4803:10 (9)05:13 (8)06:33 (8)08:25 (5)11:13 (4)15:32 (9)18:13 (8)19:42 (7)23:16 (4)24:29 (4)26:56 (4)29:28 (4)31:53 (3)34:38 (3)36:25 (3)39:30 (2)41:23 (3)
Klub vytrvalostnich sportu Sumperk03:10 (9)02:03 (5)01:20 (23)01:52 (10)02:48 (8)04:19 (18)02:41 (5)01:29 (9)03:34 (1)01:13 (11)02:27 (4)02:32 (7)02:25 (11)02:45 (5)01:47 (6)03:05 (2)01:53 (14)
2Richard Zeiner-Gundersen41:23+00:4802:26 (1)04:20 (1)05:46 (4)08:30 (6)11:16 (5)13:12 (3)16:14 (3)17:30 (3)23:15 (3)24:08 (3)26:33 (3)28:40 (2)30:32 (2)32:58 (1)34:39 (1)39:55 (3)41:23 (3)
Fossum IF02:26 (1)01:54 (3)01:26 (24)02:44 (19)02:46 (7)01:56 (1)03:02 (11)01:16 (1)05:45 (16)00:53 (1)02:25 (3)02:07 (2)01:52 (3)02:26 (1)01:41 (1)05:16 (21)01:28 (2)
4Árpád Tőkés41:53+01:1805:24 (19)07:32 (14)08:11 (14)09:35 (13)11:44 (8)14:33 (7)17:14 (5)18:40 (5)23:35 (5)24:38 (5)27:03 (5)30:32 (5)32:37 (5)35:13 (4)36:56 (4)40:10 (4)41:53 (4)
C.S. TranSilva Cluj05:24 (19)02:08 (9)00:39 (6)01:24 (2)02:09 (1)02:49 (10)02:41 (5)01:26 (4)04:55 (12)01:03 (6)02:25 (3)03:29 (14)02:05 (8)02:36 (3)01:43 (3)03:14 (6)01:43 (4)
5Joachim Friessnig43:55+03:2002:51 (5)05:07 (6)06:56 (12)08:45 (11)11:56 (11)14:17 (5)17:22 (7)18:52 (6)23:47 (7)25:03 (7)28:37 (6)31:41 (7)33:47 (6)36:59 (5)38:51 (5)41:58 (5)43:55 (5)
OC Fürstenfeld02:51 (5)02:16 (10)01:49 (25)01:49 (9)03:11 (13)02:21 (6)03:05 (13)01:30 (10)04:55 (12)01:16 (12)03:34 (15)03:04 (11)02:06 (9)03:12 (7)01:52 (8)03:07 (3)01:57 (16)
6Hannes Pacher44:43+04:0802:34 (3)04:24 (2)05:01 (1)06:35 (1)08:55 (1)10:53 (1)13:54 (2)15:17 (2)19:35 (1)20:38 (1)24:12 (1)29:24 (3)32:10 (4)37:55 (6)39:40 (6)42:53 (6)44:43 (6)
SU Schöckl Graz02:34 (3)01:50 (2)00:37 (2)01:34 (3)02:20 (3)01:58 (3)03:01 (10)01:23 (3)04:18 (3)01:03 (6)03:34 (15)05:12 (24)02:46 (15)05:45 (20)01:45 (4)03:13 (4)01:50 (11)
7Anders Björklund46:17+05:4203:07 (8)08:22 (17)08:56 (16)10:19 (15)16:26 (18)18:55 (14)22:37 (13)24:06 (13)28:34 (13)29:36 (12)32:06 (11)34:37 (11)36:25 (10)39:08 (10)40:54 (9)44:26 (7)46:17 (7)
Sävedalens AIK03:07 (8)05:15 (22)00:34 (1)01:23 (1)06:07 (21)02:29 (8)03:42 (15)01:29 (9)04:28 (6)01:02 (4)02:30 (6)02:31 (6)01:48 (1)02:43 (4)01:46 (5)03:32 (10)01:51 (13)
8Varis Peisenieks46:20+05:4502:36 (4)05:06 (5)06:25 (7)08:35 (7)13:24 (13)18:19 (13)21:11 (12)22:39 (12)27:55 (11)29:01 (11)31:31 (10)33:38 (9)35:28 (9)38:02 (7)39:44 (7)44:53 (9)46:20 (8)
OK Kapa02:36 (4)02:30 (14)01:19 (22)02:10 (15)04:49 (18)04:55 (20)02:52 (7)01:28 (6)05:16 (14)01:06 (8)02:30 (6)02:07 (2)01:50 (2)02:34 (2)01:42 (2)05:09 (20)01:27 (1)
9Libor Hirs46:37+06:0203:19 (12)05:37 (9)06:19 (6)08:44 (9)11:45 (9)14:45 (8)17:18 (6)19:49 (8)24:05 (8)26:15 (8)28:53 (7)31:36 (6)34:46 (8)38:17 (8)40:59 (10)44:49 (8)46:37 (9)
VSK Mendelu Brno03:19 (12)02:18 (12)00:42 (8)02:25 (18)03:01 (12)03:00 (14)02:33 (2)02:31 (21)04:16 (2)02:10 (24)02:38 (7)02:43 (9)03:10 (18)03:31 (11)02:42 (18)03:50 (13)01:48 (9)
10Karel Krsak47:14+06:3903:12 (10)05:08 (7)05:55 (5)08:15 (4)11:09 (3)13:37 (4)16:41 (4)18:39 (4)23:44 (6)25:01 (6)29:07 (8)32:12 (8)34:44 (7)38:20 (9)40:40 (8)45:05 (10)47:14 (10)
OB Vizovice03:12 (10)01:56 (4)00:47 (11)02:20 (17)02:54 (10)02:28 (7)03:04 (12)01:58 (15)05:05 (13)01:17 (13)04:06 (20)03:05 (12)02:32 (14)03:36 (13)02:20 (14)04:25 (16)02:09 (18)
11Mats Lindqvist47:39+07:0403:17 (11)06:50 (13)07:29 (13)09:05 (12)11:50 (10)14:31 (6)18:57 (10)21:02 (9)26:36 (9)27:46 (9)30:37 (9)34:08 (10)37:20 (11)40:43 (11)42:34 (11)45:48 (11)47:39 (11)
Sävedalens AIK03:17 (11)03:33 (20)00:39 (6)01:36 (5)02:45 (6)02:41 (9)04:26 (18)02:05 (17)05:34 (15)01:10 (10)02:51 (9)03:31 (15)03:12 (19)03:23 (10)01:51 (7)03:14 (6)01:51 (13)
12Asgeir Edvardsen48:28+07:5312:38 (23)14:27 (21)15:05 (21)16:45 (21)19:04 (20)21:02 (18)23:58 (18)25:21 (16)29:44 (14)30:41 (14)33:35 (14)35:56 (13)37:49 (12)41:05 (12)43:26 (12)46:41 (12)48:28 (12)
Göteborg-Majorna OK12:38 (23)01:49 (1)00:38 (3)01:40 (6)02:19 (2)01:58 (3)02:56 (9)01:23 (3)04:23 (5)00:57 (2)02:54 (10)02:21 (4)01:53 (4)03:16 (8)02:21 (15)03:15 (8)01:47 (8)
13Ales Chmelik51:33+10:5803:02 (7)08:37 (18)09:21 (18)11:07 (17)14:03 (15)19:35 (16)23:27 (15)25:14 (15)30:05 (15)31:14 (15)36:19 (16)38:53 (16)40:54 (15)44:14 (13)46:14 (13)49:49 (13)51:33 (13)
VSK Mendelu Brno03:02 (7)05:35 (23)00:44 (10)01:46 (7)02:56 (11)05:32 (21)03:52 (16)01:47 (14)04:51 (10)01:09 (9)05:05 (24)02:34 (8)02:01 (7)03:20 (9)02:00 (9)03:35 (12)01:44 (5)
14Herwig Proske52:18+11:4302:53 (6)05:00 (4)05:43 (3)07:53 (3)15:22 (16)21:15 (19)23:54 (17)25:30 (17)30:14 (16)31:33 (16)34:44 (15)38:50 (15)41:18 (16)45:08 (14)47:13 (14)50:28 (14)52:18 (14)
OC Fürstenfeld02:53 (6)02:07 (8)00:43 (9)02:10 (15)07:29 (23)05:53 (23)02:39 (3)01:36 (11)04:44 (9)01:19 (14)03:11 (12)04:06 (19)02:28 (13)03:50 (14)02:05 (11)03:15 (8)01:50 (11)
15Zdenek Janu S.54:03+13:2803:30 (14)05:56 (11)06:47 (10)08:45 (11)11:23 (6)15:47 (11)20:33 (11)22:13 (11)26:56 (10)28:45 (10)33:28 (13)38:05 (14)40:32 (14)46:09 (15)48:32 (15)52:06 (15)54:03 (15)
Klub vytrvalostnich sportu Sumperk03:30 (14)02:26 (13)00:51 (12)01:58 (13)02:38 (5)04:24 (19)04:46 (22)01:40 (12)04:43 (8)01:49 (21)04:43 (23)04:37 (22)02:27 (12)05:37 (19)02:23 (16)03:34 (11)01:57 (16)
16Miklós Mets59:16+18:4104:05 (15)06:11 (12)06:52 (11)09:51 (14)13:24 (13)15:45 (10)18:41 (9)21:29 (10)28:19 (12)29:43 (13)32:45 (12)35:39 (12)38:29 (13)50:14 (17)52:40 (16)56:35 (16)59:16 (16)
Orvosegyetem SC04:05 (15)02:06 (7)00:41 (7)02:59 (21)03:33 (16)02:21 (6)02:56 (9)02:48 (23)06:50 (20)01:24 (15)03:02 (11)02:54 (10)02:50 (16)11:45 (24)02:26 (17)03:55 (15)02:41 (24)
17Roman Sladič60:54+20:1904:30 (17)08:05 (16)09:19 (17)12:05 (18)16:59 (19)19:51 (17)24:06 (19)26:23 (19)32:32 (18)34:28 (18)38:19 (18)42:25 (18)45:34 (17)50:34 (18)53:26 (17)58:15 (17)60:54 (17)
Škofjeloški orientacijski klub04:30 (17)03:35 (21)01:14 (21)02:46 (20)04:54 (19)02:52 (11)04:15 (17)02:17 (19)06:09 (18)01:56 (22)03:51 (16)04:06 (19)03:09 (17)05:00 (16)02:52 (19)04:49 (19)02:39 (23)
18Zdeněk Blabla61:20+20:4506:16 (21)09:06 (20)10:08 (20)12:23 (19)15:50 (17)19:19 (15)23:46 (16)25:56 (18)33:19 (19)34:46 (19)38:52 (19)42:39 (19)45:55 (18)49:31 (16)54:29 (18)58:59 (18)61:20 (18)
Expres Czech Team06:16 (21)02:50 (16)01:02 (19)02:15 (16)03:27 (15)03:29 (17)04:27 (20)02:10 (18)07:23 (23)01:27 (16)04:06 (20)03:47 (16)03:16 (20)03:36 (13)04:58 (24)04:30 (17)02:21 (21)
19Jaroslav Korpas63:39+23:0403:23 (13)05:41 (10)06:41 (9)08:38 (8)11:32 (7)18:08 (12)23:03 (14)25:02 (14)31:00 (17)32:45 (17)36:42 (17)40:47 (17)46:07 (19)53:30 (19)57:00 (19)61:33 (19)63:39 (19)
Lokomotiva Ingstav Brno03:23 (13)02:18 (12)01:00 (17)01:57 (12)02:54 (10)06:36 (24)04:55 (24)01:59 (16)05:58 (17)01:45 (19)03:57 (17)04:05 (17)05:20 (24)07:23 (22)03:30 (22)04:33 (18)02:06 (17)
20Petr Jelínek69:22+28:4704:51 (18)07:36 (15)08:37 (15)10:30 (16)13:46 (14)26:23 (20)30:50 (20)33:10 (20)40:41 (21)41:47 (20)45:46 (21)50:23 (21)53:55 (21)58:16 (20)60:21 (20)67:12 (20)69:22 (20)
SKOB Zlín04:51 (18)02:45 (15)01:01 (18)01:53 (11)03:16 (14)12:37 (25)04:27 (20)02:20 (20)07:31 (24)01:06 (8)03:59 (18)04:37 (22)03:32 (21)04:21 (15)02:05 (11)06:51 (22)02:10 (19)
21Mauro Clemente70:33+29:5814:46 (24)18:19 (22)19:11 (22)21:00 (22)29:01 (22)31:55 (22)34:40 (21)36:08 (21)40:30 (20)42:19 (21)44:27 (20)46:58 (20)48:57 (20)59:49 (21)65:07 (21)69:02 (21)70:33 (21)
SSD-AŠZ GAJA14:46 (24)03:33 (20)00:52 (13)01:49 (9)08:01 (25)02:54 (12)02:45 (6)01:28 (6)04:22 (4)01:49 (21)02:08 (1)02:31 (6)01:59 (6)10:52 (23)05:18 (25)03:55 (15)01:31 (3)
22Mark Collins74:59+34:2418:50 (25)22:17 (23)23:14 (23)31:45 (24)38:28 (25)41:50 (25)45:24 (24)47:07 (24)51:46 (24)53:21 (23)56:53 (22)60:13 (22)62:32 (22)67:55 (22)70:10 (22)73:14 (22)74:59 (22)
18:50 (25)03:27 (18)00:57 (16)08:31 (25)06:43 (22)03:22 (16)03:34 (14)01:43 (13)04:39 (7)01:35 (17)03:32 (13)03:20 (13)02:19 (10)05:23 (18)02:15 (12)03:04 (1)01:45 (6)
23Janko Lapajne91:08+50:3310:10 (22)27:07 (25)28:01 (25)33:05 (25)38:11 (24)41:09 (24)45:47 (25)48:29 (25)56:22 (25)58:04 (25)62:32 (25)67:02 (25)71:18 (25)76:19 (24)79:34 (24)88:43 (23)91:08 (23)
OK Azimut10:10 (22)16:57 (24)00:54 (14)05:04 (24)05:06 (20)02:58 (13)04:38 (21)02:42 (22)07:53 (25)01:42 (18)04:28 (22)04:30 (20)04:16 (23)05:01 (17)03:15 (21)09:09 (24)02:25 (22)
24Vlado Sedej91:17+50:4205:37 (20)08:44 (19)09:58 (19)13:05 (20)21:00 (21)26:44 (21)41:57 (23)45:05 (23)51:34 (23)53:55 (24)59:05 (24)65:07 (24)68:56 (24)75:28 (23)78:25 (23)88:57 (24)91:17 (24)
OK Azimut05:37 (20)03:07 (17)01:14 (21)03:07 (22)07:55 (24)05:44 (22)15:13 (25)03:08 (25)06:29 (19)02:21 (25)05:10 (25)06:02 (25)03:49 (22)06:32 (21)02:57 (20)10:32 (25)02:20 (20)
25Jiri Gawel94:55+54:2004:29 (16)22:24 (24)23:20 (24)28:14 (23)32:45 (23)35:55 (23)40:44 (22)43:43 (22)51:05 (22)53:10 (22)57:26 (23)62:04 (23)67:46 (23)81:07 (25)84:48 (25)91:56 (25)94:55 (25)
Expres Czech Team04:29 (16)17:55 (25)00:56 (15)04:54 (23)04:31 (17)03:10 (15)04:49 (23)02:59 (24)07:22 (22)02:05 (23)04:16 (21)04:38 (23)05:42 (25)13:21 (25)03:41 (23)07:08 (23)02:59 (25)