Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - Lipica Open 2106 3.etapa - srednja

DROT, Krajna vas, 14. 3. 2016
Kategorija: M60

NIme / klubČasZaostanekS-6565-5959-4444-5454-6464-6666-5252-4343-3232-5353-5555-4747-7474-7676-8484-F
1Arnfinn Pedersen35:07+00:0001:56 (4)03:27 (5)05:10 (3)07:50 (2)10:24 (1)11:18 (1)13:25 (1)17:08 (1)18:23 (1)23:28 (1)26:04 (2)27:16 (1)30:47 (1)32:19 (1)33:31 (1)35:07 (1)
Active Travel Norway AS01:56 (4)01:31 (9)01:43 (1)02:40 (1)02:34 (2)00:54 (1)02:07 (3)03:43 (6)01:15 (2)05:05 (12)02:36 (7)01:12 (1)03:31 (7)01:32 (1)01:12 (2)01:36 (2)
2Giorgio Bernasconi36:46+01:3901:55 (3)03:14 (3)05:36 (5)08:42 (3)11:15 (2)12:44 (2)15:06 (2)19:13 (3)20:40 (3)23:31 (2)25:58 (1)28:18 (3)31:17 (2)33:13 (2)35:04 (2)36:46 (2)
ANCO01:55 (3)01:19 (5)02:22 (7)03:06 (3)02:33 (1)01:29 (10)02:22 (8)04:07 (9)01:27 (4)02:51 (3)02:27 (3)02:20 (14)02:59 (1)01:56 (4)01:51 (8)01:42 (4)
3Alain Juan36:57+01:5001:35 (1)02:37 (1)04:31 (1)12:48 (9)15:25 (7)16:35 (6)18:28 (5)21:34 (5)22:44 (5)25:39 (5)27:36 (4)28:49 (4)32:20 (4)34:05 (3)35:15 (3)36:57 (3)
ANCO01:35 (1)01:02 (1)01:54 (2)08:17 (10)02:37 (3)01:10 (3)01:53 (1)03:06 (1)01:10 (1)02:55 (5)01:57 (2)01:13 (2)03:31 (7)01:45 (2)01:10 (1)01:42 (4)
4Vladimir John37:57+02:5002:11 (7)03:36 (7)06:06 (7)09:14 (4)11:57 (3)13:08 (3)15:30 (3)18:53 (2)20:25 (2)23:51 (3)26:26 (3)27:56 (2)32:17 (3)34:24 (4)35:52 (4)37:57 (4)
Expres Czech Team02:11 (7)01:25 (6)02:30 (11)03:08 (4)02:43 (4)01:11 (4)02:22 (8)03:23 (3)01:32 (5)03:26 (6)02:35 (6)01:30 (4)04:21 (10)02:07 (5)01:28 (5)02:05 (8)
5Mats Strandhagen40:01+04:5402:10 (6)03:36 (7)05:47 (6)09:26 (5)12:46 (4)15:07 (4)17:33 (4)20:58 (4)22:38 (4)25:29 (4)28:13 (5)30:03 (5)33:32 (5)36:08 (5)37:51 (5)40:01 (5)
Göteborg-Majorna OK02:10 (6)01:26 (7)02:11 (5)03:39 (6)03:20 (8)02:21 (15)02:26 (9)03:25 (4)01:40 (7)02:51 (3)02:44 (8)01:50 (11)03:29 (4)02:36 (9)01:43 (7)02:10 (11)
6Manuel Dias40:17+05:1001:49 (2)03:06 (2)05:02 (2)07:48 (1)15:38 (9)17:04 (8)19:09 (7)22:38 (7)24:23 (7)28:35 (7)30:21 (6)31:58 (6)34:59 (6)37:26 (6)38:41 (6)40:17 (6)
Lisboa OK01:49 (2)01:17 (4)01:56 (3)02:46 (2)07:50 (15)01:26 (8)02:05 (2)03:29 (5)01:45 (9)04:12 (9)01:46 (1)01:37 (8)03:01 (2)02:27 (8)01:15 (3)01:36 (2)
7Jiri Jirka42:18+07:1102:03 (5)03:17 (4)05:16 (4)10:55 (7)15:38 (9)17:14 (9)19:24 (8)22:35 (6)24:09 (6)27:03 (6)32:27 (7)33:49 (7)37:05 (7)38:58 (7)40:25 (7)42:18 (7)
SCM Hanacke oblasti02:03 (5)01:14 (2)01:59 (4)05:39 (9)04:43 (12)01:36 (11)02:10 (5)03:11 (2)01:34 (6)02:54 (4)05:24 (15)01:22 (3)03:16 (3)01:53 (3)01:27 (4)01:53 (6)
8Enzo Zamperin47:14+12:0702:46 (13)04:36 (12)07:03 (12)10:48 (6)13:47 (5)15:12 (5)18:45 (6)25:25 (9)27:26 (9)31:09 (9)34:47 (9)36:21 (9)40:54 (9)43:09 (9)45:19 (8)47:14 (8)
Oricuneo02:46 (13)01:50 (12)02:27 (10)03:45 (7)02:59 (6)01:25 (7)03:33 (13)06:40 (14)02:01 (13)03:43 (7)03:38 (11)01:34 (5)04:33 (11)02:15 (6)02:10 (11)01:55 (7)
9László Pap47:36+12:2902:43 (12)04:15 (10)06:49 (9)11:39 (8)15:25 (7)17:02 (7)20:07 (9)25:02 (8)26:59 (8)30:55 (8)33:47 (8)35:24 (8)40:21 (8)43:03 (8)45:26 (9)47:36 (9)
Tipo Orienteering Club02:43 (12)01:32 (10)02:34 (12)04:50 (8)03:46 (10)01:37 (12)03:05 (12)04:55 (13)01:57 (12)03:56 (8)02:52 (9)01:37 (8)04:57 (12)02:42 (12)02:23 (13)02:10 (11)
10Kalle Lindqvist49:42+14:3502:43 (12)09:10 (14)11:33 (14)15:02 (11)18:01 (10)19:21 (10)22:02 (10)26:05 (10)27:47 (10)32:55 (11)35:23 (10)36:58 (10)42:42 (11)45:21 (10)47:24 (10)49:42 (10)
Växjö OK02:43 (12)06:27 (14)02:23 (9)03:29 (5)02:59 (6)01:20 (6)02:41 (10)04:03 (8)01:42 (8)05:08 (13)02:28 (4)01:35 (6)05:44 (14)02:39 (10)02:03 (10)02:18 (12)
11Srečo Pirman53:24+18:1702:35 (9)03:50 (8)06:09 (8)14:28 (10)20:46 (11)21:56 (11)24:04 (11)28:03 (11)29:26 (11)32:14 (10)36:32 (11)38:43 (11)42:13 (10)49:12 (11)51:40 (11)53:24 (11)
Škofjeloški orientacijski klub02:35 (9)01:15 (3)02:19 (6)08:19 (11)06:18 (14)01:10 (3)02:08 (4)03:59 (7)01:23 (3)02:48 (1)04:18 (12)02:11 (12)03:30 (5)06:59 (15)02:28 (14)01:44 (5)
12Jan Sveen64:11+29:0405:42 (15)07:34 (13)10:21 (13)19:46 (13)23:10 (13)25:16 (13)28:17 (12)35:14 (12)39:38 (12)44:30 (12)47:58 (12)51:15 (12)56:42 (12)59:24 (12)61:21 (12)64:11 (12)
Active Travel Norway AS05:42 (15)01:52 (13)02:47 (14)09:25 (12)03:24 (9)02:06 (14)03:01 (11)06:57 (15)04:24 (15)04:52 (11)03:28 (10)03:17 (15)05:27 (13)02:42 (12)01:57 (9)02:50 (13)
13Robert Mayrhofer66:19+31:1202:37 (10)04:23 (11)06:58 (11)30:20 (14)33:37 (14)34:54 (14)37:05 (13)41:31 (13)43:44 (13)51:07 (13)53:40 (13)55:22 (13)59:34 (13)61:54 (13)64:09 (13)66:19 (13)
LAUFKLUB KOMPASS INNSBRUCK02:37 (10)01:46 (11)02:35 (13)23:22 (14)03:17 (7)01:17 (5)02:11 (6)04:26 (10)02:13 (14)07:23 (14)02:33 (5)01:42 (10)04:12 (8)02:20 (7)02:15 (12)02:10 (11)
14Jozsef Bugar71:43+36:3602:30 (8)03:59 (9)06:52 (10)16:24 (12)22:19 (12)24:16 (12)37:06 (14)41:59 (14)43:51 (14)52:50 (14)57:59 (14)59:38 (14)63:57 (14)66:48 (14)68:28 (14)71:43 (14)
Tabáni Spartacus Sport és Környezetvédő Egyesület02:30 (8)01:29 (8)02:53 (15)09:32 (13)05:55 (13)01:57 (13)12:50 (15)04:53 (12)01:52 (11)08:59 (15)05:09 (14)01:39 (9)04:19 (9)02:51 (13)01:40 (6)03:15 (14)
Adriano Bettega+-36:53 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
G.S. Pavione - Imer00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Christian Biland+-36:53 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OLG Cordoba00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Marco Ongaro86:48+51:4103:10 (14)12:26 (15)14:49 (15)42:26 (15)46:40 (15)48:07 (15)55:31 (15)60:01 (15)61:52 (15)66:12 (15)71:05 (15)73:18 (15)80:18 (15)83:13 (15) (N/A)86:48 (15)
U.S. Primiero A.S.D03:10 (14)09:16 (15)02:23 (9)27:37 (15)04:14 (11)01:27 (9)07:24 (14)04:30 (11)01:51 (10)04:20 (10)04:53 (13)02:13 (13)07:00 (15)02:55 (14)00:00 (N/A)86:48 (15)