Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - Lipica Open 2106 3.etapa - srednja

DROT, Krajna vas, 14. 3. 2016
Kategorija: OPEN

NIme / klubČasZaostanekS-4949-3131-3636-3333-5050-3535-5151-3838-5252-3232-5353-4646-8080-8282-7373-F
1Andreas Wibmer36:15+00:0001:44 (1)02:45 (1)05:29 (1)06:32 (1)07:20 (1)12:54 (1)15:21 (1)18:55 (1)19:59 (1)23:09 (1)25:03 (1)26:43 (1)29:14 (1)32:28 (3)33:24 (5)36:15 (6)
FLOT01:44 (1)01:01 (1)02:44 (1)01:03 (1)00:48 (1)05:34 (1)02:27 (1)03:34 (2)01:04 (1)03:10 (1)01:54 (1)01:40 (1)02:31 (1)03:14 (1)00:56 (2)02:51 (1)
2Melody Volgyesi56:10+19:5505:16 (14)07:15 (10)10:52 (7)12:15 (6)13:27 (5)20:28 (2)25:22 (2)29:55 (2)31:05 (2)35:03 (2)37:46 (2)40:43 (2)44:54 (2)51:00 (4)52:11 (6)56:10 (7)
Tabáni Spartacus Sport és Környezetvédő Egyesület05:16 (14)01:59 (10)03:37 (3)01:23 (3)01:12 (3)07:01 (2)04:54 (7)04:33 (5)01:10 (2)03:58 (3)02:43 (2)02:57 (3)04:11 (3)06:06 (6)01:11 (4)03:59 (3)
3Zsuzsanna Oroszné Tóth63:46+27:3103:02 (3)04:37 (3)09:47 (5)11:22 (4)14:07 (6)22:58 (4)26:29 (4)30:53 (3)32:32 (3)37:07 (3)40:43 (3)44:34 (3)52:06 (3)57:01 (5)58:42 (7)63:46 (8)
Tabáni Spartacus Sport és Környezetvédő Egyesület03:02 (3)01:35 (5)05:10 (6)01:35 (5)02:45 (16)08:51 (3)03:31 (3)04:24 (4)01:39 (5)04:35 (5)03:36 (3)03:51 (9)07:32 (11)04:55 (3)01:41 (9)05:04 (10)
4Andras Zempleni64:44+28:2903:08 (4)04:47 (4)09:08 (3)10:36 (2)12:12 (2)21:29 (3)26:21 (3)31:07 (4)36:25 (4)41:48 (4)45:47 (4)48:30 (4)53:17 (4)58:49 (6)60:35 (8)64:44 (9)
Zempleni03:08 (4)01:39 (7)04:21 (4)01:28 (4)01:36 (7)09:17 (6)04:52 (6)04:46 (7)05:18 (15)05:23 (6)03:59 (4)02:43 (2)04:47 (4)05:32 (5)01:46 (11)04:09 (6)
5Laszlo Pocsi69:55+33:4003:25 (6)05:43 (8)11:51 (8)13:46 (9)16:01 (9)25:04 (5)29:59 (5)34:50 (6)37:05 (5)43:33 (7)48:17 (6)51:29 (6)58:00 (6)64:22 (8)65:53 (10)69:55 (10)
Siralyok Se.03:25 (6)02:18 (12)06:08 (12)01:55 (9)02:15 (14)09:03 (4)04:55 (8)04:51 (8)02:15 (8)06:28 (10)04:44 (7)03:12 (5)06:31 (7)06:22 (7)01:31 (7)04:02 (4)
6Zsofi Szedlak69:56+33:4103:33 (7)05:45 (9)11:53 (9)13:43 (8)15:50 (8)25:06 (6)30:06 (7)34:45 (5)37:15 (6)43:29 (6)48:30 (7)51:44 (7)57:52 (5)64:17 (7)65:43 (9)69:56 (11)
Siralyok Se.03:33 (7)02:12 (11)06:08 (12)01:50 (8)02:07 (12)09:16 (5)05:00 (9)04:39 (6)02:30 (11)06:14 (9)05:01 (8)03:14 (6)06:08 (5)06:25 (8)01:26 (6)04:13 (7)
7Ivo Kete73:39+37:2402:49 (2)04:26 (2)09:29 (4)10:45 (3)12:21 (3)25:53 (8)30:04 (6)37:44 (7)39:15 (7)43:05 (5)47:17 (5)50:33 (5)60:50 (7)68:26 (9)69:36 (11)73:39 (12)
Planinsko Društvo Ajdovščina02:49 (2)01:37 (6)05:03 (5)01:16 (2)01:36 (7)13:32 (13)04:11 (4)07:40 (14)01:31 (4)03:50 (2)04:12 (5)03:16 (7)10:17 (12)07:36 (14)01:10 (3)04:03 (5)
8Zdeněk Olexa80:51+44:3603:56 (11)05:29 (7)09:05 (2)12:00 (5)13:19 (4)25:36 (7)42:31 (11)45:47 (10)47:11 (9)56:33 (8)62:07 (8)66:27 (8)70:31 (8)76:02 (10)76:56 (12)80:51 (13)
Expres Czech Team03:56 (11)01:33 (4)03:36 (2)02:55 (14)01:19 (4)12:17 (12)16:55 (17)03:16 (1)01:24 (3)09:22 (13)05:34 (11)04:20 (11)04:04 (2)05:31 (4)00:54 (1)03:55 (2)
9Jakub Vanik86:53+50:3805:50 (15)07:20 (11)18:51 (15)20:49 (15)22:46 (15)46:22 (15)49:36 (15)54:45 (14)56:51 (14)61:13 (11)65:29 (11)68:27 (11)75:12 (9)79:51 (11)81:13 (13)86:53 (14)
Klub vytrvalostnich sportu Sumperk05:50 (15)01:30 (3)11:31 (16)01:58 (10)01:57 (11)23:36 (16)03:14 (2)05:09 (9)02:06 (7)04:22 (4)04:16 (6)02:58 (4)06:45 (10)04:39 (2)01:22 (5)05:40 (12)
10Pavel Kriz93:05+56:5003:41 (9)08:29 (15)14:01 (11)16:38 (10)18:14 (10)28:53 (10)43:06 (12)48:59 (11)51:27 (12)56:59 (9)62:24 (9)67:50 (9)79:04 (11)86:14 (12)88:12 (15)93:05 (15)
SKP Zdar n.S.03:41 (9)04:48 (17)05:32 (8)02:37 (12)01:36 (7)10:39 (9)14:13 (15)05:53 (11)02:28 (10)05:32 (7)05:25 (9)05:26 (14)11:14 (14)07:10 (11)01:58 (14)04:53 (8)
11Zdenka Krizova93:06+56:5103:47 (10)08:23 (14)14:06 (12)16:42 (11)18:33 (11)28:39 (9)43:34 (13)49:10 (12)51:27 (12)57:04 (10)62:43 (10)67:57 (10)79:00 (10)86:18 (13)88:07 (14)93:06 (16)
SKP Zdar n.S.03:47 (10)04:36 (16)05:43 (9)02:36 (11)01:51 (9)10:06 (7)14:55 (16)05:36 (10)02:17 (9)05:37 (8)05:39 (12)05:14 (13)11:03 (13)07:18 (13)01:49 (12)04:59 (9)
12Ivana Kunzová99:23+63:0803:34 (8)05:19 (5)12:24 (10)18:14 (12)19:19 (12)31:01 (12)39:50 (9)44:13 (9)46:11 (8)65:25 (14)70:59 (12)79:36 (13)85:57 (12)92:29 (14)94:07 (16)99:23 (17)
Beta Ursus Rosice03:34 (8)01:45 (8)07:05 (13)05:50 (16)01:05 (2)11:42 (11)08:49 (14)04:23 (3)01:58 (6)19:14 (16)05:34 (11)08:37 (16)06:21 (6)06:32 (9)01:38 (8)05:16 (11)
13Julianna Grant107:50+71:3504:39 (13)07:45 (13)16:09 (14)18:52 (14)21:11 (14)36:37 (13)42:13 (10)50:36 (13)53:59 (13)64:53 (13)73:03 (13)77:52 (12)90:02 (13)98:03 (15)100:05 (1)107:50 (1)
PSE CLUB04:39 (13)03:06 (14)08:24 (15)02:43 (13)02:19 (15)15:26 (14)05:36 (11)08:23 (16)03:23 (13)10:54 (14)08:10 (15)04:49 (12)12:10 (15)08:01 (15)02:02 (15)07:45 (14)
14Aija Stradina111:04+74:4925:41 (17)27:07 (17)32:57 (17)34:47 (17)36:55 (17)47:32 (16)55:49 (16)62:48 (16)69:51 (17)76:44 (16)82:53 (16)86:26 (15)92:59 (14)99:52 (16)101:35 (2)111:04 (2)
Auseklis IK25:41 (17)01:26 (2)05:50 (10)01:50 (8)02:08 (13)10:37 (8)08:17 (13)06:59 (12)07:03 (16)06:53 (11)06:09 (13)03:33 (8)06:33 (8)06:53 (10)01:43 (10)09:29 (16)
15Klara Karsai111:18+75:0304:30 (12)07:22 (12)15:13 (13)18:24 (13)20:16 (13)31:01 (12)36:25 (8)43:25 (8)51:12 (10)64:42 (12)75:32 (14)79:45 (14)95:06 (15)102:23 (1)104:19 (3)111:18 (3)
PSE CLUB04:30 (12)02:52 (13)07:51 (14)03:11 (15)01:52 (10)10:45 (10)05:24 (10)07:00 (13)07:47 (17)13:30 (15)10:50 (16)04:13 (10)15:21 (16)07:17 (12)01:56 (13)06:59 (13)
16Ágnes Tóth114:55+78:4007:22 (16)11:55 (16)23:51 (16)29:46 (16)34:19 (16)50:00 (17)56:17 (17)64:04 (17)67:45 (16)75:23 (15)81:48 (15)88:27 (16)95:07 (16)104:56 (2)107:06 (4)114:55 (4)
Tabáni Spartacus Sport és Környezetvédő Egyesület07:22 (16)04:33 (15)11:56 (17)05:55 (17)04:33 (17)15:41 (15)06:17 (12)07:47 (15)03:41 (14)07:38 (12)06:25 (14)06:39 (15)06:40 (9)09:49 (16)02:10 (16)07:49 (15)
Pierpaolo Poldrugo+-37:45 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Gruppo Orientamento CAI XXX Ottobre A.S.D.00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Csilla Hajas125:58+89:4303:24 (5)05:21 (6)10:40 (6)12:30 (7)14:20 (7)41:29 (14)46:17 (14)56:43 (15)59:15 (15)86:51 (17) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)125:58 (5)
Zempleni03:24 (5)01:57 (9)05:19 (7)01:50 (8)01:50 (8)27:09 (17)04:48 (5)10:26 (17)02:32 (12)27:36 (17)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)125:58 (17)
Bernhard Lieber+-37:45 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
HSV Villach00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)