Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - Lipica Open 2106 3.etapa - srednja

DROT, Krajna vas, 14. 3. 2016
Kategorija: W14

NIme / klubČasZaostanekS-5757-4343-3636-8686-5555-8585-7474-7676-F
1Lilla Zempleni22:50+00:0004:48 (1)05:25 (1)07:05 (1)08:48 (1)11:20 (1)14:00 (1)18:13 (1)20:09 (1)22:50 (1)
Zempleni04:48 (1)00:37 (2)01:40 (2)01:43 (2)02:32 (2)02:40 (1)04:13 (6)01:56 (2)02:41 (2)
2Elin Martanova27:25+04:3505:31 (2)06:16 (2)09:38 (2)11:20 (2)14:21 (2)17:17 (2)20:25 (2)24:01 (2)27:25 (2)
Slavia Liberec Orienteering05:31 (2)00:45 (4)03:22 (5)01:42 (1)03:01 (5)02:56 (2)03:08 (4)03:36 (7)03:24 (6)
3Tamara Kálmán32:40+09:5007:21 (4)08:02 (4)13:30 (4)18:09 (5)20:56 (5)23:53 (3)27:53 (3)29:57 (3)32:40 (3)
MOM Budapest07:21 (4)00:41 (3)05:28 (8)04:39 (9)02:47 (3)02:57 (3)04:00 (5)02:04 (3)02:43 (3)
4Boglárka Czakó32:42+09:5213:28 (7)14:14 (7)15:54 (6)17:50 (4)20:03 (4)25:46 (4)28:47 (4)30:30 (4)32:42 (4)
MOM Budapest13:28 (7)00:46 (7)01:40 (2)01:56 (4)02:13 (1)05:43 (8)03:01 (2)01:43 (1)02:12 (1)
5Lea Martanova43:29+20:3921:07 (10)21:41 (10)23:49 (10)26:50 (10)30:12 (9)33:23 (7)36:29 (7)40:23 (6)43:29 (5)
Slavia Liberec Orienteering21:07 (10)00:34 (1)02:08 (3)03:01 (8)03:22 (7)03:11 (4)03:06 (3)03:54 (9)03:06 (5)
6Daniela Sneiderova44:08+21:1810:09 (5)11:07 (5)15:49 (5)18:42 (6)22:25 (6)26:51 (5)36:27 (6)40:07 (5)44:08 (6)
SCM Hanacke oblasti10:09 (5)00:58 (9)04:42 (7)02:53 (7)03:43 (8)04:26 (6)09:36 (10)03:40 (8)04:01 (9)
7Barbara Tóth44:57+22:0706:13 (3)07:17 (3)13:12 (3)15:23 (3)18:20 (3)35:43 (9)38:25 (8)40:32 (7)44:57 (7)
Tipo Orienteering Club06:13 (3)01:04 (10)05:55 (9)02:11 (5)02:57 (4)17:23 (10)02:42 (1)02:07 (4)04:25 (10)
8Tereza Greschnerová47:21+24:3114:03 (9)14:49 (9)23:25 (9)25:55 (9)30:04 (8)35:18 (8)41:05 (9)43:41 (8)47:21 (8)
SCM Hanacke oblasti14:03 (9)00:46 (7)08:36 (10)02:30 (6)04:09 (9)05:14 (7)05:47 (9)02:36 (5)03:40 (8)
9Ema Markova48:01+25:1113:36 (8)14:24 (8)17:02 (7)22:25 (8)32:59 (10)36:39 (10)42:17 (10)45:09 (9)48:01 (9)
SCM Hanacke oblasti13:36 (8)00:48 (8)02:38 (4)05:23 (10)10:34 (10)03:40 (5)05:38 (8)02:52 (6)02:52 (4)
10Teja Tušar53:12+30:2213:23 (6)14:09 (6)17:37 (8)19:29 (7)22:32 (7)30:39 (6)35:01 (5)49:33 (10)53:12 (10)
OK Azimut13:23 (6)00:46 (7)03:28 (6)01:52 (3)03:03 (6)08:07 (9)04:22 (7)14:32 (10)03:39 (7)
Hannah Winkler+-23:10 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
SU Schöckl Graz00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Anna Löwenstein+-23:10 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
SU Schöckl Graz00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Sabina Smolkova+-23:10 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
SCM Hanacke oblasti00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)