Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - Lipica Open 2106 3.etapa - srednja

DROT, Krajna vas, 14. 3. 2016
Kategorija: W21B

NIme / klubČasZaostanekS-5757-4343-3636-8686-5555-8585-7474-7676-F
1Alice Kozumplíková25:51+00:0005:41 (1)06:34 (1)08:31 (1)10:46 (1)13:47 (1)17:04 (1)20:33 (1)23:03 (1)25:51 (1)
Expres Czech Team05:41 (1)00:53 (1)01:57 (2)02:15 (2)03:01 (1)03:17 (1)03:29 (1)02:30 (6)02:48 (1)
2Baiba Rata-Salina29:50+03:5906:24 (2)07:24 (2)09:44 (2)12:23 (2)17:04 (2)20:32 (2)24:41 (2)26:50 (2)29:50 (2)
OK Kapa06:24 (2)01:00 (3)02:20 (3)02:39 (3)04:41 (7)03:28 (2)04:09 (4)02:09 (1)03:00 (2)
3Karin Vogl33:09+07:1807:06 (3)08:14 (3)11:57 (3)14:39 (3)19:19 (4)23:08 (3)27:30 (3)29:58 (3)33:09 (3)
SV Mietraching07:06 (3)01:08 (7)03:43 (8)02:42 (4)04:40 (6)03:49 (5)04:22 (5)02:28 (5)03:11 (4)
4Radka Habigerova35:36+09:4508:25 (5)09:29 (5)15:09 (6)19:13 (6)22:27 (5)25:59 (5)29:52 (4)32:11 (4)35:36 (4)
Klub vytrvalostnich sportu Sumperk08:25 (5)01:04 (6)05:40 (10)04:04 (8)03:14 (2)03:32 (3)03:53 (2)02:19 (4)03:25 (6)
5Zuzana Wibmer36:44+10:5307:39 (4)08:42 (4)12:03 (4)15:23 (4)19:14 (3)24:31 (4)30:10 (5)33:06 (5)36:44 (5)
FLOT07:39 (4)01:03 (5)03:21 (7)03:20 (7)03:51 (3)05:17 (8)05:39 (7)02:56 (7)03:38 (8)
6Zane Saudorga45:59+20:0815:29 (10)16:30 (9)18:16 (8)22:56 (7)33:05 (10)36:39 (6)40:44 (6)42:56 (6)45:59 (6)
OK Kapa15:29 (10)01:01 (4)01:46 (1)04:40 (9)10:09 (10)03:34 (4)04:05 (3)02:12 (3)03:03 (3)
7Inessa Cherniavsky50:24+24:3321:52 (11)23:05 (11)25:33 (11)28:30 (10)33:01 (9)37:38 (8)42:01 (7)46:41 (8)50:24 (8)
21:52 (11)01:13 (9)02:28 (4)02:57 (5)04:31 (5)04:37 (6)04:23 (6)04:40 (10)03:43 (9)
8Lucie Silhava53:30+27:3915:19 (8)16:29 (8)20:20 (9)25:54 (8)31:57 (7)37:10 (7)44:32 (9)48:29 (9)53:30 (9)
OK Lokomotiva Plzeň15:19 (8)01:10 (8)03:51 (9)05:34 (10)06:03 (8)05:13 (7)07:22 (8)03:57 (9)05:01 (10)
Siliya Gincheva74:12+48:2108:51 (6)09:49 (6)13:08 (5)16:18 (5)24:07 (6) (N/A)67:07 (10)70:34 (10)74:12 (10)
Valdi orienteering club08:51 (6)00:58 (2)03:19 (6)03:10 (6)07:49 (9)00:00 (N/A)67:07 (10)03:27 (8)03:38 (8)
Inna Zayats48:21+22:3015:27 (9)16:45 (10)25:28 (10)27:35 (9)31:59 (8) (N/A)42:53 (8)45:05 (7)48:21 (7)
OK Lokomotiva Plzeň15:27 (9)01:18 (10)08:43 (11)02:07 (1)04:24 (4)00:00 (N/A)42:53 (9)02:12 (3)03:16 (5)
Alenka Vuga Seljak+-26:09 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Orientacijski klub Komenda00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Marina Sikerina+-26:0911:35 (7)13:16 (7)15:45 (7) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
U.S. Aldo Moro Paluzza11:35 (7)01:41 (11)02:29 (5)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)