Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - Lipica Open 2106 3.etapa - srednja

DROT, Krajna vas, 14. 3. 2016
Kategorija: W21E

NIme / klubČasZaostanekS-5959-4444-4848-3333-5050-6060-3434-3737-5151-5858-4040-6161-3232-5353-7979-8080-8181-7878-F
1Laura Vike37:38+00:0003:05 (9)04:22 (3)05:11 (2)07:19 (1)08:26 (1)09:29 (1)12:20 (1)14:29 (1)15:23 (1)16:50 (1)21:55 (1)22:50 (1)25:30 (1)27:27 (1)29:13 (1)31:37 (1)33:09 (1)36:28 (1)37:38 (1)
NBS/Latvia03:05 (9)01:17 (1)00:49 (7)02:08 (2)01:07 (10)01:03 (1)02:51 (2)02:09 (1)00:54 (2)01:27 (4)05:05 (4)00:55 (7)02:40 (14)01:57 (2)01:46 (2)02:24 (2)01:32 (4)03:19 (3)01:10 (1)
2Sandra Pauzaite41:24+03:4602:07 (1)05:15 (12)06:04 (12)08:13 (4)10:56 (11)12:01 (9)14:59 (6)17:25 (4)18:32 (3)19:40 (3)25:00 (3)26:09 (4)28:12 (2)30:09 (2)31:52 (2)35:03 (3)36:19 (2)39:52 (2)41:24 (2)
OK Dainava02:07 (1)03:08 (22)00:49 (7)02:09 (3)02:43 (21)01:05 (2)02:58 (5)02:26 (4)01:07 (9)01:08 (1)05:20 (5)01:09 (18)02:03 (2)01:57 (2)01:43 (1)03:11 (14)01:16 (1)03:33 (5)01:32 (17)
3Lenka Mechlova41:46+04:0802:18 (2)04:47 (7)05:43 (4)08:01 (2)08:55 (3)10:36 (3)13:38 (2)16:20 (2)17:21 (2)19:05 (2)24:35 (2)25:29 (2)28:16 (3)30:23 (3)32:33 (3)35:00 (2)36:29 (3)40:30 (3)41:46 (3)
Co kde Radim posbiral (CZE)02:18 (2)02:29 (17)00:56 (13)02:18 (6)00:54 (3)01:41 (15)03:02 (7)02:42 (11)01:01 (4)01:44 (16)05:30 (7)00:54 (5)02:47 (17)02:07 (4)02:10 (8)02:27 (4)01:29 (3)04:01 (12)01:16 (2)
4Ildikó Szerencsi42:13+04:3503:25 (14)05:10 (11)05:55 (7)08:58 (10)09:53 (7)11:15 (5)13:57 (3)18:14 (7)19:20 (7)20:49 (7)26:42 (7)27:34 (6)29:47 (6)31:52 (6)33:46 (5)36:36 (4)38:11 (4)40:56 (4)42:13 (4)
Szegedi Vasutas SE03:25 (14)01:45 (9)00:45 (3)03:03 (13)00:55 (4)01:22 (7)02:42 (1)04:17 (18)01:06 (8)01:29 (7)05:53 (11)00:52 (3)02:13 (4)02:05 (3)01:54 (4)02:50 (7)01:35 (5)02:45 (1)01:17 (4)
5Mojca Flerin43:40+06:0202:20 (3)03:55 (1)04:40 (1)09:23 (11)10:20 (9)12:13 (11)15:06 (8)17:42 (5)18:42 (4)20:13 (4)25:14 (4)26:07 (3)28:38 (5)30:54 (5)34:35 (6)37:01 (5)38:48 (5)42:21 (5)43:40 (5)
Kamniški orientacijski klub02:20 (3)01:35 (5)00:45 (3)04:43 (20)00:57 (7)01:53 (17)02:53 (3)02:36 (6)01:00 (3)01:31 (10)05:01 (3)00:53 (4)02:31 (12)02:16 (6)03:41 (21)02:26 (3)01:47 (8)03:33 (5)01:19 (8)
6Lisa Pacher45:39+08:0102:31 (5)04:41 (6)06:00 (9)08:31 (7)09:33 (5)11:37 (7)15:48 (10)18:25 (8)19:54 (9)21:25 (9)27:12 (8)28:07 (8)30:25 (8)32:46 (8)34:49 (7)37:42 (6)40:28 (6)44:22 (6)45:39 (6)
SU Schöckl Graz02:31 (5)02:10 (15)01:19 (21)02:31 (7)01:02 (8)02:04 (18)04:11 (15)02:37 (7)01:29 (16)01:31 (10)05:47 (10)00:55 (7)02:18 (6)02:21 (10)02:03 (7)02:53 (9)02:46 (16)03:54 (11)01:17 (4)
7Eleonora Donadini46:54+09:1602:51 (7)04:39 (5)05:28 (3)08:26 (6)09:30 (4)10:51 (4)15:23 (9)17:47 (6)19:11 (5)20:44 (6)26:20 (6)27:49 (7)30:18 (7)32:42 (7)37:07 (9)39:57 (8)41:43 (7)45:35 (7)46:54 (7)
SCOM Mendrisio02:51 (7)01:48 (10)00:49 (7)02:58 (11)01:04 (9)01:21 (6)04:32 (19)02:24 (3)01:24 (15)01:33 (11)05:36 (8)01:29 (23)02:29 (11)02:24 (15)04:25 (22)02:50 (7)01:46 (7)03:52 (9)01:19 (8)
8Marie Prochazkova49:14+11:3605:34 (19)07:26 (18)08:15 (18)10:47 (14)12:13 (15)13:42 (14)17:00 (13)19:56 (12)21:01 (11)22:32 (10)28:09 (10)29:10 (10)31:37 (10)34:00 (9)36:22 (8)39:23 (7)43:57 (8)47:51 (8)49:14 (8)
SK Kamenice05:34 (19)01:52 (11)00:49 (7)02:32 (8)01:26 (17)01:29 (9)03:18 (9)02:56 (13)01:05 (7)01:31 (10)05:37 (9)01:01 (12)02:27 (7)02:23 (11)02:22 (10)03:01 (11)04:34 (21)03:54 (11)01:23 (12)
9Mira Scheir49:19+11:4102:35 (6)04:16 (2)06:03 (11)11:19 (16)12:15 (16)14:32 (15)17:31 (14)23:29 (17)24:31 (17)26:16 (16)32:43 (15)33:35 (14)36:03 (14)38:14 (14)40:15 (13)42:50 (11)44:18 (10)48:00 (9)49:19 (9)
Belgian Military Orienteering Team02:35 (6)01:41 (7)01:47 (24)05:16 (21)00:56 (6)02:17 (21)02:59 (6)05:58 (20)01:02 (5)01:45 (17)06:27 (14)00:52 (3)02:28 (9)02:11 (5)02:01 (6)02:35 (5)01:28 (2)03:42 (8)01:19 (8)
10Małgorzata Szeliga50:05+12:2703:14 (10)05:23 (13)06:13 (13)08:48 (9)09:57 (8)11:25 (6)15:04 (7)18:42 (10)20:28 (10)22:50 (11)29:23 (11)30:30 (11)33:03 (11)35:27 (11)37:50 (10)40:46 (9)44:02 (9)48:25 (10)50:05 (10)
UKS "Orientpark" Iwiny03:14 (10)02:09 (14)00:50 (9)02:35 (9)01:09 (11)01:28 (8)03:39 (11)03:38 (17)01:46 (20)02:22 (20)06:33 (16)01:07 (15)02:33 (13)02:24 (15)02:23 (11)02:56 (10)03:16 (18)04:23 (16)01:40 (20)
11Dora Szerencsi50:33+12:5502:52 (8)04:59 (9)05:51 (6)08:34 (8)11:20 (12)12:35 (12)16:59 (12)19:14 (11)24:09 (16)25:53 (14)31:14 (13)32:11 (13)34:27 (13)36:51 (13)38:52 (12)41:44 (10)45:57 (11)49:13 (11)50:33 (11)
Szegedi Vasutas SE02:52 (8)02:07 (13)00:52 (11)02:43 (10)02:46 (22)01:15 (4)04:24 (18)02:15 (2)04:55 (22)01:44 (16)05:21 (6)00:57 (8)02:16 (5)02:24 (15)02:01 (6)02:52 (8)04:13 (19)03:16 (2)01:20 (10)
12Virág Weiler53:50+16:1203:20 (11)04:51 (8)06:03 (11)08:19 (5)09:50 (6)11:41 (8)14:38 (5)17:11 (3)19:13 (6)20:41 (5)25:36 (5)26:35 (5)28:34 (4)30:54 (5)32:42 (4)43:37 (13)48:49 (13)52:26 (12)53:50 (13)
Tabáni Spartacus Sport és Környezetvédő Egyesület03:20 (11)01:31 (3)01:12 (18)02:16 (5)01:31 (19)01:51 (16)02:57 (4)02:33 (5)02:02 (21)01:28 (5)04:55 (1)00:59 (10)01:59 (1)02:20 (9)01:48 (3)10:55 (24)05:12 (24)03:37 (6)01:24 (13)
13Karolina Borankova56:20+18:4203:21 (12)07:50 (19)09:11 (20)12:13 (17)13:33 (18)15:09 (18)19:08 (17)22:24 (15)24:04 (15)26:05 (15)33:24 (16)34:43 (16)38:08 (16)41:17 (16)44:23 (16)48:05 (16)50:30 (14)54:39 (13)56:20 (14)
SCM Hanacke oblasti03:21 (12)04:29 (24)01:21 (22)03:02 (12)01:20 (15)01:36 (11)03:59 (14)03:16 (15)01:40 (18)02:01 (19)07:19 (17)01:19 (21)03:25 (22)03:09 (18)03:06 (17)03:42 (16)02:25 (11)04:09 (13)01:41 (21)
14Elina Karklina56:31+18:5303:42 (16)05:09 (10)05:59 (8)08:02 (3)08:50 (2)10:07 (2)14:25 (4)25:21 (18)27:07 (19)28:25 (18)36:39 (19)37:30 (19)39:58 (18)42:22 (17)45:36 (17)49:06 (17)50:56 (16)55:12 (14)56:31 (15)
NBS/Latvia03:42 (16)01:27 (2)00:50 (9)02:03 (1)00:48 (2)01:17 (5)04:18 (17)10:56 (24)01:46 (20)01:18 (2)08:14 (21)00:51 (1)02:28 (9)02:24 (15)03:14 (18)03:30 (15)01:50 (9)04:16 (15)01:19 (8)
15Una Arama58:00+20:2207:44 (21)09:24 (21)10:18 (21)12:29 (19)13:25 (17)15:02 (17)18:13 (16)21:15 (13)22:47 (13)24:07 (13)30:32 (12)31:32 (12)34:01 (12)36:18 (12)38:38 (11)47:33 (14)52:16 (17)56:29 (15)58:00 (16)
Latvia/NBS07:44 (21)01:40 (6)00:54 (12)02:11 (4)00:56 (6)01:37 (12)03:11 (8)03:02 (14)01:32 (17)01:20 (3)06:25 (13)01:00 (11)02:29 (11)02:17 (7)02:20 (9)08:55 (23)04:43 (23)04:13 (14)01:31 (16)
16Helena Pluymers58:51+21:1303:31 (15)06:05 (16)07:21 (16)10:36 (13)12:06 (13)13:40 (13)17:58 (15)21:16 (14)22:35 (12)24:04 (12)32:26 (14)34:32 (15)37:46 (15)41:07 (15)43:49 (15)47:36 (15)50:43 (15)57:12 (16)58:51 (17)
Belgian Military Orienteering Team03:31 (15)02:34 (18)01:16 (20)03:15 (15)01:30 (18)01:34 (10)04:18 (17)03:18 (16)01:19 (14)01:29 (7)08:22 (22)02:06 (24)03:14 (20)03:21 (19)02:42 (13)03:47 (17)03:07 (17)06:29 (23)01:39 (19)
17Liesbeth Van De Velde60:18+22:4005:37 (20)07:21 (17)08:13 (17)13:48 (21)15:08 (20)16:20 (20)19:54 (18)22:34 (16)23:52 (14)27:03 (17)35:14 (18)36:23 (18)40:10 (19)43:12 (18)49:20 (20)52:30 (20)54:08 (18)58:50 (17)60:18 (18)
Belgian Military Orienteering Team05:37 (20)01:44 (8)00:52 (11)05:35 (22)01:20 (15)01:12 (3)03:34 (10)02:40 (8)01:18 (13)03:11 (23)08:11 (20)01:09 (18)03:47 (23)03:02 (17)06:08 (24)03:10 (13)01:38 (6)04:42 (18)01:28 (14)
18Blandine Ehrl60:25+22:4707:57 (22)10:34 (22)11:46 (22)15:17 (22)17:02 (22)19:16 (21)23:02 (21)25:43 (19)27:00 (18)28:38 (19)34:50 (17)36:05 (17)39:21 (17)44:54 (19)47:57 (18)51:53 (19)54:36 (19)59:02 (18)60:25 (19)
FC Forstern07:57 (22)02:37 (19)01:12 (18)03:31 (17)01:45 (20)02:14 (20)03:46 (13)02:41 (10)01:17 (12)01:38 (13)06:12 (12)01:15 (20)03:16 (21)05:33 (24)03:03 (16)03:56 (19)02:43 (14)04:26 (17)01:23 (12)
19Irita Pukite61:02+23:2404:28 (17)06:03 (15)06:48 (14)13:29 (20)16:49 (21)20:14 (23)26:14 (23)29:09 (21)30:01 (21)35:36 (22)40:33 (21)41:35 (20)43:45 (20)46:03 (20)49:05 (19)51:21 (18)56:00 (20)59:42 (19)61:02 (20)
OK Kapa04:28 (17)01:35 (5)00:45 (3)06:41 (24)03:20 (24)03:25 (24)06:00 (23)02:55 (12)00:52 (1)05:35 (24)04:57 (2)01:02 (13)02:10 (3)02:18 (8)03:02 (15)02:16 (1)04:39 (22)03:42 (8)01:20 (10)
20Aurélie Deschepper64:53+27:1503:22 (13)06:02 (14)07:14 (15)10:54 (15)12:12 (14)14:47 (16)20:23 (20)28:18 (20)29:33 (20)32:36 (20)40:27 (20)41:56 (21)45:03 (21)48:28 (21)51:44 (22)55:34 (21)58:08 (21)63:23 (20)64:53 (21)
Belgian Military Orienteering Team03:22 (13)02:40 (21)01:12 (18)03:40 (18)01:18 (12)02:35 (22)05:36 (22)07:55 (22)01:15 (11)03:03 (22)07:51 (19)01:29 (23)03:07 (19)03:25 (20)03:16 (19)03:50 (18)02:34 (13)05:15 (21)01:30 (15)
21Tina Zagorc64:58+27:2005:26 (18)08:06 (20)09:07 (19)12:14 (18)13:38 (19)15:18 (19)19:55 (19)30:29 (23)31:44 (22)33:23 (21)41:07 (22)42:11 (22)45:07 (22)48:45 (22)51:26 (21)56:01 (22)58:21 (22)63:25 (21)64:58 (22)
Kamniški orientacijski klub05:26 (18)02:40 (21)01:01 (15)03:07 (14)01:24 (16)01:40 (14)04:37 (20)10:34 (23)01:15 (11)01:39 (14)07:44 (18)01:04 (14)02:56 (18)03:38 (21)02:41 (12)04:35 (22)02:20 (10)05:04 (20)01:33 (18)
22Virág Nagy79:13+41:3508:49 (24)11:17 (23)12:18 (23)15:46 (23)17:06 (23)19:20 (22)24:26 (22)29:27 (22)36:05 (23)37:57 (23)46:57 (23)48:08 (23)55:13 (23)58:52 (23)62:32 (23)66:31 (23)70:52 (23)77:21 (22)79:13 (23)
Szegedi Vasutas SE08:49 (24)02:28 (16)01:01 (15)03:28 (16)01:20 (15)02:14 (20)05:06 (21)05:01 (19)06:38 (24)01:52 (18)09:00 (23)01:11 (19)07:05 (24)03:39 (22)03:40 (20)03:59 (20)04:21 (20)06:29 (23)01:52 (23)
23Barbara Giuganino85:20+47:4208:37 (23)12:31 (24)14:18 (24)20:47 (24)24:03 (24)26:47 (24)34:26 (24)41:23 (24)46:31 (24)49:09 (24)61:09 (24)62:17 (24)65:02 (24)68:51 (24)71:38 (24)76:10 (24)78:38 (24)83:36 (23)85:20 (24)
CO208:37 (23)03:54 (23)01:47 (24)06:29 (23)03:16 (23)02:44 (23)07:39 (24)06:57 (21)05:08 (23)02:38 (21)12:00 (24)01:08 (16)02:45 (16)03:49 (23)02:47 (14)04:32 (21)02:28 (12)04:58 (19)01:44 (22)
Katja Zwiker+-38:22 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OLG Galgenen00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Magdalena Cermakova52:31+14:5302:29 (4)04:34 (4)05:49 (5)09:45 (12)10:32 (10)12:10 (10)15:56 (11)18:37 (9)19:40 (8)21:16 (8)27:46 (9)28:44 (9)31:27 (9)34:26 (10)40:18 (14)43:21 (12)46:06 (12) (N/A)52:31 (12)
TJ Slovan Luhačovice02:29 (4)02:05 (12)01:15 (19)03:56 (19)00:47 (1)01:38 (13)03:46 (13)02:41 (10)01:03 (6)01:36 (12)06:30 (15)00:58 (9)02:43 (15)02:59 (16)05:52 (23)03:03 (12)02:45 (15)00:00 (N/A)52:31 (24)
Hanga Károlyi+-38:22 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Tipo Orienteering Club00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Lidija Hribar+-38:22 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Kamniški orientacijski klub00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Kristýna Hlubučková+-38:22 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
SK Kamenice00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)