Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - Lipica Open 2106 3.etapa - srednja

DROT, Krajna vas, 14. 3. 2016
Kategorija: W35

NIme / klubČasZaostanekS-4949-3131-3636-3333-5050-3535-5151-3838-5252-3232-5353-4646-8080-8282-7373-F
1Krisztina Nagy44:52+00:0002:50 (4)04:06 (4)06:57 (1)07:56 (1)08:58 (1)14:40 (1)17:32 (1)20:22 (1)22:40 (1)28:07 (1)30:42 (1)33:14 (1)36:19 (1)40:33 (1)41:30 (1)44:52 (2)
Budapest Mix02:50 (4)01:16 (6)02:51 (1)00:59 (1)01:02 (1)05:42 (1)02:52 (5)02:50 (1)02:18 (11)05:27 (9)02:35 (1)02:32 (3)03:05 (3)04:14 (4)00:57 (1)03:22 (2)
2Silvia Schneider-Schiess48:23+03:3102:56 (6)04:08 (5)07:47 (3)09:17 (3)10:28 (3)18:53 (3)21:35 (2)24:48 (2)26:25 (3)31:00 (2)33:53 (2)36:17 (2)39:18 (2)43:26 (2)44:45 (2)48:23 (3)
Swiss O Tours02:56 (6)01:12 (3)03:39 (2)01:30 (5)01:11 (3)08:25 (8)02:42 (4)03:13 (4)01:37 (4)04:35 (3)02:53 (2)02:24 (1)03:01 (2)04:08 (3)01:19 (6)03:38 (4)
3Daria Niggli54:55+10:0302:21 (2)03:41 (2)07:44 (2)08:58 (2)10:14 (2)16:40 (2)21:37 (3)24:51 (3)26:25 (3)32:12 (3)35:18 (3)38:36 (4)41:37 (3)48:47 (3)50:00 (3)54:55 (4)
Orientation Haut-Jura02:21 (2)01:20 (7)04:03 (3)01:14 (3)01:16 (5)06:26 (4)04:57 (14)03:14 (5)01:34 (3)05:47 (11)03:06 (3)03:18 (7)03:01 (2)07:10 (13)01:13 (4)04:55 (8)
4Rasa Ivanauskaite56:38+11:4602:11 (1)03:27 (1)10:49 (7)11:53 (4)15:40 (8)21:52 (4)24:27 (4)27:28 (4)28:57 (4)32:16 (4)35:27 (4)38:01 (3)48:21 (4)52:10 (4)53:17 (4)56:38 (5)
Azuolas02:11 (1)01:16 (6)07:22 (11)01:04 (2)03:47 (14)06:12 (2)02:35 (2)03:01 (2)01:29 (2)03:19 (1)03:11 (5)02:34 (4)10:20 (12)03:49 (1)01:07 (3)03:21 (1)
5Jindriska Milanova58:35+13:4306:44 (14)07:49 (13)16:11 (13)18:02 (12)19:13 (12)25:36 (9)28:18 (7)31:25 (6)32:42 (6)36:36 (5)39:44 (5)42:33 (5)49:52 (5)53:43 (5)54:57 (5)58:35 (6)
KOS Tesla Brno06:44 (14)01:05 (1)08:22 (12)01:51 (8)01:11 (3)06:23 (3)02:42 (4)03:07 (3)01:17 (1)03:54 (2)03:08 (4)02:49 (5)07:19 (10)03:51 (2)01:14 (5)03:38 (4)
6Chiara Sepin64:12+19:2003:22 (10)04:50 (9)09:09 (6)11:56 (5)13:58 (6)23:36 (6)26:07 (5)30:24 (5)32:10 (5)41:11 (7)44:49 (6)47:15 (6)54:03 (7)58:54 (6)60:31 (6)64:12 (7)
SSD-AŠZ GAJA03:22 (10)01:28 (11)04:19 (5)02:47 (11)02:02 (13)09:38 (12)02:31 (1)04:17 (9)01:46 (6)09:01 (14)03:38 (6)02:26 (2)06:48 (9)04:51 (6)01:37 (10)03:41 (5)
7Antónia Holper69:31+24:3903:06 (9)07:57 (14)15:14 (11)18:20 (13)19:48 (13)28:59 (13)32:48 (14)37:14 (14)40:42 (14)45:42 (14)49:34 (11)52:55 (11)59:24 (11)64:38 (9)65:39 (8)69:31 (8)
Tipo Orienteering Club03:06 (9)04:51 (14)07:17 (10)03:06 (12)01:28 (9)09:11 (10)03:49 (10)04:26 (11)03:28 (12)05:00 (5)03:52 (8)03:21 (8)06:29 (7)05:14 (8)01:01 (2)03:52 (6)
8Fruzsina Biró71:04+26:1203:44 (12)05:05 (10)15:51 (12)17:26 (11)19:01 (11)27:14 (11)30:34 (11)35:37 (11)37:44 (9)43:45 (10)49:09 (10)53:39 (12)58:24 (8)64:09 (8)66:00 (9)71:04 (9)
Budapest Mix03:44 (12)01:21 (8)10:46 (13)01:35 (6)01:35 (10)08:13 (7)03:20 (7)05:03 (13)02:07 (7)06:01 (13)05:24 (12)04:30 (12)04:45 (5)05:45 (9)01:51 (12)05:04 (10)
9Anikó Madarassy72:30+27:3803:25 (11)04:50 (9)11:01 (8)13:31 (8)15:25 (7)28:30 (12)32:32 (13)36:54 (12)39:11 (11)44:20 (12)48:45 (9)52:31 (9)59:02 (10)65:19 (11)67:10 (11)72:30 (10)
Budapest Mix03:25 (11)01:25 (9)06:11 (7)02:30 (10)01:54 (12)13:05 (14)04:02 (11)04:22 (10)02:17 (10)05:09 (7)04:25 (10)03:46 (10)06:31 (8)06:17 (11)01:51 (12)05:20 (11)
10Ivana Korpasová72:33+27:4103:04 (8)04:30 (7)18:57 (14)20:22 (14)21:42 (14)29:28 (14)32:25 (12)37:06 (13)39:15 (12)44:01 (11)47:50 (8)52:26 (8)60:58 (12)65:52 (12)67:29 (12)72:33 (11)
Lokomotiva Ingstav Brno03:04 (8)01:26 (10)14:27 (14)01:25 (4)01:20 (8)07:46 (6)02:57 (6)04:41 (12)02:09 (9)04:46 (4)03:49 (7)04:36 (13)08:32 (11)04:54 (7)01:37 (10)05:04 (10)
11Mátyásné Paskuj72:53+28:0102:58 (7)04:14 (6)08:59 (5)12:09 (6)13:27 (4)22:45 (5)27:26 (6)31:38 (7)39:35 (13)45:33 (13)49:44 (12)52:46 (10)58:42 (9)64:49 (10)66:49 (10)72:53 (12)
Maccabi VAC - Hungary02:58 (7)01:16 (6)04:45 (6)03:10 (13)01:18 (6)09:18 (11)04:41 (13)04:12 (8)07:57 (14)05:58 (12)04:11 (9)03:02 (6)05:56 (6)06:07 (10)02:00 (13)06:04 (12)
12Judit Fuzy73:11+28:1905:06 (13)07:13 (11)13:41 (9)16:00 (10)17:43 (10)25:05 (8)28:33 (8)32:29 (8)34:11 (7)39:56 (6)45:04 (7)48:49 (7)52:48 (6)59:11 (7)60:46 (7)73:11 (13)
Orvosegyetem SC05:06 (13)02:07 (12)06:28 (8)02:19 (9)01:43 (11)07:22 (5)03:28 (8)03:56 (6)01:42 (5)05:45 (10)05:08 (11)03:45 (9)03:59 (4)06:23 (12)01:35 (7)12:25 (14)
13Sarka Hlavacova80:11+35:1902:50 (4)07:17 (12)14:11 (10)15:55 (9)17:14 (9)25:47 (10)29:22 (10)34:48 (10)36:56 (8)42:22 (8)54:13 (14)58:14 (13)69:32 (13)73:50 (13)75:27 (13)80:11 (14)
KOS Tesla Brno02:50 (4)04:27 (13)06:54 (9)01:44 (7)01:19 (7)08:33 (9)03:35 (9)05:26 (14)02:08 (8)05:26 (8)11:51 (14)04:01 (11)11:18 (13)04:18 (5)01:37 (10)04:44 (7)
Daniela Martanova115:15+70:2302:53 (5)03:59 (3)08:04 (4)12:45 (7)13:58 (6)24:53 (7)29:12 (9)33:13 (9)37:47 (10)42:49 (9)53:50 (13) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)115:15 (1)
Slavia Liberec Orienteering02:53 (5)01:06 (2)04:05 (4)04:41 (14)01:13 (4)10:55 (13)04:19 (12)04:01 (7)04:34 (13)05:02 (6)11:01 (13)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)115:15 (13)