Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - SOL 2, DP ultra dolge - ultra dolga

Orientacijski klub Polaris, Hrastovec, 2. 4. 2017
Kategorija: M55

NIme / klubČasZaostanekS-6060-6464-6666-5858-6767-3838-4040-5959-3939-3434-3636-F
1Hannes Pacher30:19+00:0001:38 (4)04:34 (1)07:28 (1)09:49 (1)13:28 (1)15:23 (1)18:15 (1)22:39 (1)24:38 (2)26:29 (1)29:06 (1)30:19 (2)
SU Schöckl Graz01:38 (4)02:56 (1)02:54 (1)02:21 (2)03:39 (3)01:55 (2)02:52 (3)04:24 (2)01:59 (3)01:51 (1)02:37 (2)01:13 (1)
2Joachim Friessnig31:33+01:1401:38 (4)04:51 (2)08:14 (4)10:24 (2)14:18 (3)16:48 (3)19:20 (3)24:01 (3)26:00 (3)27:52 (3)30:19 (2)31:33 (3)
OC Fürstenfeld01:38 (4)03:13 (2)03:23 (5)02:10 (1)03:54 (4)02:30 (6)02:32 (1)04:41 (4)01:59 (3)01:52 (2)02:27 (1)01:14 (2)
3Franz Hartinger33:52+03:3302:19 (10)05:54 (5)09:00 (5)11:31 (5)14:58 (4)17:05 (4)19:55 (4)24:37 (4)27:09 (4)29:45 (4)32:32 (3)33:52 (4)
Leibnitzer AC -Orienteering02:19 (10)03:35 (5)03:06 (2)02:31 (5)03:27 (1)02:07 (4)02:50 (2)04:42 (5)02:32 (4)02:36 (9)02:47 (3)01:20 (4)
4Günter Kradischnig35:14+04:5501:29 (1)04:54 (4)08:01 (2)10:27 (3)15:15 (5)17:22 (5)20:16 (5)24:53 (5)28:25 (5)30:47 (5)33:51 (4)35:14 (5)
OLC Graz01:29 (1)03:25 (4)03:07 (3)02:26 (4)04:48 (6)02:07 (4)02:54 (4)04:37 (3)03:32 (11)02:22 (5)03:04 (5)01:23 (5)
5Ivan Boyadzhiev43:21+13:0202:09 (7)06:29 (7)10:22 (6)13:20 (6)18:41 (6)21:17 (6)25:07 (6)31:01 (6)34:22 (6)37:20 (6)42:02 (5)43:21 (6)
Mariborski OK02:09 (7)04:20 (8)03:53 (7)02:58 (6)05:21 (8)02:36 (7)03:50 (7)05:54 (8)03:21 (9)02:58 (10)04:42 (13)01:19 (3)
6Marijan Leban44:43+14:2402:13 (9)06:31 (8)14:00 (10)17:08 (9)23:20 (9)25:41 (9)29:23 (8)35:12 (8)37:56 (8)40:15 (8)43:18 (6)44:43 (7)
OK Azimut02:13 (9)04:18 (7)07:29 (13)03:08 (7)06:12 (12)02:21 (5)03:42 (6)05:49 (7)02:44 (5)02:19 (4)03:03 (4)01:25 (6)
7Willibald Offner45:22+15:0301:57 (5)07:08 (9)10:50 (7)14:07 (7)19:27 (7)22:38 (7)26:32 (7)34:40 (7)37:33 (7)40:04 (7)43:52 (7)45:22 (8)
HSV Graz01:57 (5)05:11 (10)03:42 (6)03:17 (9)05:20 (7)03:11 (10)03:54 (8)08:08 (13)02:53 (6)02:31 (7)03:48 (7)01:30 (8)
8Karl Fink46:31+16:1202:13 (9)08:14 (11)13:22 (9)17:20 (10)21:55 (8)24:38 (8)30:38 (9)36:12 (9)39:16 (9)41:48 (9)45:04 (8)46:31 (9)
OLC Graz02:13 (9)06:01 (12)05:08 (8)03:58 (11)04:35 (5)02:43 (8)06:00 (14)05:34 (6)03:04 (8)02:32 (8)03:16 (6)01:27 (7)
9Roman Sladič51:07+20:4802:35 (11)07:37 (10)13:01 (8)17:02 (8)23:38 (10)26:57 (10)31:22 (10)38:10 (10)41:13 (10)44:58 (10)49:16 (9)51:07 (10)
Škofjeloški orientacijski klub02:35 (11)05:02 (9)05:24 (10)04:01 (13)06:36 (13)03:19 (11)04:25 (10)06:48 (10)03:03 (7)03:45 (14)04:18 (9)01:51 (13)
10Črtomir Knap53:04+22:4502:57 (13)08:42 (12)14:54 (11)19:08 (11)24:39 (11)28:07 (12)33:43 (12)41:17 (11)44:52 (11)47:21 (11)51:33 (10)53:04 (11)
OK Azimut02:57 (13)05:45 (11)06:12 (12)04:14 (14)05:31 (10)03:28 (12)05:36 (13)07:34 (12)03:35 (12)02:29 (6)04:12 (8)01:31 (9)
11Vlado Sedej54:25+24:0603:12 (14)10:46 (14)16:55 (13)20:52 (13)26:17 (12)30:07 (13)34:53 (13)41:51 (13)45:21 (13)48:23 (12)52:49 (11)54:25 (12)
OK Azimut03:12 (14)07:34 (13)06:09 (11)03:57 (10)05:25 (9)03:50 (13)04:46 (11)06:58 (11)03:30 (10)03:02 (11)04:26 (11)01:36 (10)
12Karl Pongratz55:35+25:1602:09 (7)06:25 (6)20:14 (14)23:30 (14)29:09 (13)32:03 (14)36:09 (14)42:14 (14)46:17 (14)49:31 (14)53:51 (13)55:35 (14)
HSV Pinkafeld02:09 (7)04:16 (6)13:49 (14)03:16 (8)05:39 (11)02:54 (9)04:06 (9)06:05 (9)04:03 (14)03:14 (13)04:20 (10)01:44 (11)
Janko Lapajne54:41+24:2202:43 (12)10:37 (13)16:00 (12)19:59 (12) (N/A)27:58 (11)32:50 (11)41:33 (12)45:11 (12)48:24 (13)52:53 (12)54:41 (13)
OK Azimut02:43 (12)07:54 (14)05:23 (9)03:59 (12)00:00 (N/A)27:58 (14)04:52 (12)08:43 (14)03:38 (13)03:13 (12)04:29 (12)01:48 (12)
Josef Polster29:56+-1:3701:33 (2)04:52 (3)08:08 (3)10:31 (4)14:01 (2)15:45 (2)18:44 (2)22:45 (2)24:31 (1)26:32 (2) (N/A)29:56 (1)
HSV Spittal / Drau01:33 (2)03:19 (3)03:16 (4)02:23 (3)03:30 (2)01:44 (1)02:59 (5)04:01 (1)01:46 (1)02:01 (3)00:00 (N/A)29:56 (14)