Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - WRE, AA srednje - srednja

OK Tivoli, OK Azimut, OK Komenda, Kalce, 17. 6. 2017
Kategorija: KIDS

NIme / klubČasZaostanekS-5050-5959-6060-5656-5757-4949-5858-F
1Delania Hölzer16:42+00:0002:52 (3)04:05 (2)06:36 (1)07:56 (1)09:50 (3)11:53 (1)14:18 (1)16:42 (1)
Orientacijski klub Komenda02:52 (3)01:13 (2)02:31 (2)01:20 (4)01:54 (4)02:03 (3)02:25 (2)02:24 (2)
2Luis Wittbereger20:09+03:2704:00 (6)05:23 (6)09:11 (6)11:11 (7)13:11 (6)14:30 (5)18:21 (4)20:09 (2)
OLC Wienerwald04:00 (6)01:23 (6)03:48 (6)02:00 (7)02:00 (5)01:19 (2)03:51 (5)01:48 (1)
3Nika Eržen22:16+05:3402:42 (1)03:37 (1)09:20 (7)10:19 (5)11:49 (5)13:07 (4)18:47 (5)22:16 (3)
OK Azimut02:42 (1)00:55 (1)05:43 (11)00:59 (1)01:30 (3)01:18 (1)05:40 (11)03:29 (6)
4David Sedej23:41+06:5903:04 (4)04:26 (4)06:58 (3)08:10 (2)09:38 (1)12:20 (2)17:38 (2)23:41 (4)
OK Azimut03:04 (4)01:22 (4)02:32 (3)01:12 (2)01:28 (1)02:42 (5)05:18 (10)06:03 (10)
5Leonie Natho23:44+07:0202:51 (2)04:08 (3)07:08 (4)08:34 (4)10:42 (4)16:36 (6)20:36 (7)23:44 (5)
Team Bayern02:51 (2)01:17 (3)03:00 (4)01:26 (5)02:08 (6)05:54 (11)04:00 (8)03:08 (4)
6Rok Sedej23:46+07:0403:10 (5)04:34 (5)06:58 (3)08:13 (3)09:43 (2)12:25 (3)17:41 (3)23:46 (6)
OK Azimut03:10 (5)01:24 (7)02:24 (1)01:15 (3)01:30 (3)02:42 (5)05:16 (9)06:05 (11)
7Yara Natho24:31+07:4904:44 (7)06:07 (7)09:08 (5)11:00 (6)13:14 (7)16:43 (7)20:22 (6)24:31 (7)
Team Bayern04:44 (7)01:23 (6)03:01 (5)01:52 (6)02:14 (7)03:29 (8)03:39 (3)04:09 (8)
8Wilma Enborg28:22+11:4004:51 (8)07:28 (8)11:34 (8)15:11 (10)19:38 (10)22:34 (8)24:57 (8)28:22 (8)
OC Munchen04:51 (8)02:37 (11)04:06 (7)03:37 (11)04:27 (11)02:56 (6)02:23 (1)03:25 (5)
9Annika Meizer30:03+13:2105:26 (10)07:42 (9)11:59 (9)14:19 (8)17:15 (8)23:06 (9)27:03 (9)30:03 (9)
SU Klagenfurt05:26 (10)02:16 (9)04:17 (8)02:20 (8)02:56 (8)05:51 (10)03:57 (7)03:00 (3)
10Lucia Meizer31:13+14:3107:00 (11)08:53 (11)13:26 (11)16:16 (11)20:26 (11)23:27 (11)27:19 (11)31:13 (10)
SU Klagenfurt07:00 (11)01:53 (8)04:33 (10)02:50 (10)04:10 (10)03:01 (7)03:52 (6)03:54 (7)
11Annika Binder31:16+14:3405:20 (9)07:48 (10)12:08 (10)14:29 (9)17:26 (9)23:13 (10)27:04 (10)31:16 (11)
SU Klagenfurt05:20 (9)02:28 (10)04:20 (9)02:21 (9)02:57 (9)05:47 (9)03:51 (5)04:12 (9)
Maruša Pregl+-17:18 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Orientacijski klub Komenda00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Martin Vukmanovic+-17:18 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OK Kapela00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)