Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - WRE, AA srednje - srednja

OK Tivoli, OK Azimut, OK Komenda, Kalce, 17. 6. 2017
Kategorija: M12

NIme / klubČasZaostanekS-5050-5959-6060-5656-5757-3636-6161-6262-F
1Elias Monsberger12:14+00:0001:46 (5)02:33 (5)04:25 (4)05:16 (4)06:16 (4)07:51 (5)08:39 (2)11:05 (1)12:14 (1)
OC Fürstenfeld01:46 (5)00:47 (7)01:52 (7)00:51 (4)01:00 (3)01:35 (5)00:48 (3)02:26 (4)01:09 (4)
2Leo Ritzenthaler12:15+00:0101:40 (3)02:25 (3)04:35 (5)05:19 (5)06:24 (5)07:50 (4)08:42 (3)11:07 (2)12:15 (2)
Team Bayern01:40 (3)00:45 (5)02:10 (9)00:44 (2)01:05 (6)01:26 (2)00:52 (4)02:25 (2)01:08 (3)
3Thomas Maier12:40+00:2601:56 (7)02:37 (6)04:08 (3)05:13 (3)06:10 (3)07:26 (2)08:20 (1)11:38 (3)12:40 (3)
OC Fürstenfeld01:56 (7)00:41 (3)01:31 (1)01:05 (8)00:57 (1)01:16 (1)00:54 (5)03:18 (8)01:02 (1)
4Tilen Zupan12:56+00:4201:36 (2)02:21 (2)03:54 (1)04:51 (2)06:10 (3)07:42 (3)09:16 (4)11:44 (5)12:56 (4)
Orientacijski klub Komenda01:36 (2)00:45 (5)01:33 (2)00:57 (6)01:19 (7)01:32 (4)01:34 (9)02:28 (5)01:12 (5)
5Tim Lechner13:08+00:5402:40 (11)03:20 (11)04:54 (7)05:41 (6)06:40 (6)08:34 (6)09:21 (6)11:46 (6)13:08 (6)
HSV WALS02:40 (11)00:40 (2)01:34 (3)00:47 (3)00:59 (2)01:54 (9)00:47 (2)02:25 (2)01:22 (8)
6Paul Reicher13:53+01:3901:42 (4)02:28 (4)04:03 (2)04:46 (1)05:47 (1)07:15 (1)09:32 (7)12:16 (7)13:53 (7)
OLC Graz01:42 (4)00:46 (6)01:35 (4)00:43 (1)01:01 (4)01:28 (3)02:17 (11)02:44 (6)01:37 (9)
7Luka Seljak14:55+02:4102:08 (9)03:13 (8)04:59 (8)06:12 (8)07:45 (9)09:32 (9)10:34 (8)13:38 (8)14:55 (8)
Orientacijski klub Komenda02:08 (9)01:05 (10)01:46 (6)01:13 (10)01:33 (9)01:47 (7)01:02 (7)03:04 (7)01:17 (6)
8Jack Hay15:45+03:3101:51 (6)03:14 (9)05:24 (11)06:24 (9)07:55 (10)09:48 (10)10:46 (10)14:37 (9)15:45 (9)
Team Bayern01:51 (6)01:23 (11)02:10 (9)01:00 (7)01:31 (8)01:53 (8)00:58 (6)03:51 (10)01:08 (3)
9Maximilian Rass17:18+05:0402:19 (10)03:17 (10)05:02 (9)05:58 (7)07:03 (8)09:04 (8)10:41 (9)15:23 (10)17:18 (10)
Laufklub Kompass Innsbruck02:19 (10)00:58 (9)01:45 (5)00:56 (5)01:05 (6)02:01 (10)01:37 (10)04:42 (11)01:55 (10)
10Tamino Hölzer18:39+06:2502:08 (9)03:06 (7)05:20 (10)06:26 (10)08:21 (11)11:47 (11)13:04 (11)16:41 (11)18:39 (11)
Orientacijski klub Komenda02:08 (9)00:58 (9)02:14 (10)01:06 (9)01:55 (10)03:26 (11)01:17 (8)03:37 (9)01:58 (11)
Otto Allwinger+-13:46 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Leibnitzer AC -Orienteering00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Ole Magnus Baath13:01+00:4701:30 (1)02:09 (1)04:54 (7) (N/A)06:49 (7)08:35 (7)09:17 (5)11:43 (4)13:01 (5)
Team Bayern01:30 (1)00:39 (1)02:45 (11)00:00 (N/A)06:49 (11)01:46 (6)00:42 (1)02:26 (4)01:18 (7)