Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - WRE, AA srednje - srednja

OK Tivoli, OK Azimut, OK Komenda, Kalce, 17. 6. 2017
Kategorija: M16

NIme / klubČasZaostanekS-5555-3636-6565-5151-4141-3939-4242-4747-F
1Erik Bonek26:16+00:0004:23 (22)09:58 (11)12:22 (6)14:41 (5)16:35 (3)17:54 (3)23:04 (1)24:34 (1)26:16 (1)
Naturfreunde Wien04:23 (22)05:35 (2)02:24 (3)02:19 (4)01:54 (5)01:19 (2)05:10 (3)01:30 (4)01:42 (17)
2Alberto Bazan26:41+00:2502:06 (1)08:11 (1)10:33 (1)12:27 (1)16:04 (1)17:50 (2)23:47 (2)25:20 (2)26:41 (2)
AA-Team Veneto02:06 (1)06:05 (6)02:22 (2)01:54 (1)03:37 (17)01:46 (13)05:57 (8)01:33 (8)01:21 (2)
3Brunet Lorenzo 28:28+02:1202:24 (4)08:33 (3)10:36 (2)16:36 (7)18:23 (6)19:59 (7)25:30 (5)27:02 (5)28:28 (4)
AA-Team Trentino-Südtirol02:24 (4)06:09 (7)02:03 (1)06:00 (24)01:47 (2)01:36 (7)05:31 (5)01:32 (6)01:26 (5)
3Florian Jandl28:28+02:1203:37 (19)09:02 (7)11:50 (5)14:17 (2)16:15 (2)17:46 (1)24:54 (3)27:00 (4)28:28 (4)
Naturfreunde Wien03:37 (19)05:25 (1)02:48 (8)02:27 (7)01:58 (7)01:31 (4)07:08 (16)02:06 (19)01:28 (9)
5Maximilian Steinwender28:50+02:3403:10 (14)11:14 (16)14:13 (11)16:30 (6)18:28 (7)19:56 (6)25:44 (6)27:22 (6)28:50 (5)
AA-Team Kärnten03:10 (14)08:04 (21)02:59 (9)02:17 (3)01:58 (7)01:28 (3)05:48 (6)01:38 (10)01:28 (9)
6Kilian Trummer29:05+02:4902:21 (3)08:22 (2)13:35 (8)17:08 (11)19:49 (10)20:56 (9)25:51 (7)27:32 (7)29:05 (6)
AA-Team Steiermark02:21 (3)06:01 (5)05:13 (18)03:33 (17)02:41 (11)01:07 (1)04:55 (2)01:41 (13)01:33 (13)
7Lukas Novak30:23+04:0702:39 (6)09:00 (6)11:44 (4)14:31 (3)19:40 (9)21:24 (10)27:36 (8)28:57 (8)30:23 (7)
AA-Team Steiermark02:39 (6)06:21 (10)02:44 (7)02:47 (11)05:09 (23)01:44 (11)06:12 (9)01:21 (1)01:26 (5)
8Jan Gobec31:15+04:5903:12 (15)09:04 (8)11:31 (3)14:37 (4)17:51 (4)19:42 (4)28:17 (9)29:48 (9)31:15 (8)
AA-Team Hrvatska03:12 (15)05:52 (3)02:27 (4)03:06 (15)03:14 (16)01:51 (14)08:35 (19)01:31 (5)01:27 (7)
9Kilian Zapf32:18+06:0203:36 (18)10:27 (14)14:18 (12)16:50 (9)18:44 (8)20:19 (8)29:06 (10)30:49 (10)32:18 (9)
OC Fürstenfeld03:36 (18)06:51 (15)03:51 (15)02:32 (9)01:54 (5)01:35 (6)08:47 (22)01:43 (15)01:29 (11)
10Simone Occhi32:56+06:4002:46 (9)08:44 (5)15:51 (17)18:16 (13)22:10 (14)23:56 (12)29:49 (12)31:27 (12)32:56 (10)
AA-Team Lombardia02:46 (9)05:58 (4)07:07 (24)02:25 (6)03:54 (19)01:46 (13)05:53 (7)01:38 (10)01:29 (11)
11Benedikt Lehner33:11+06:5502:12 (2)08:40 (4)14:30 (13)16:37 (8)18:17 (5)19:55 (5)25:19 (4)26:46 (3)33:11 (11)
AA-Team Bayern02:12 (2)06:28 (13)05:50 (21)02:07 (2)01:40 (1)01:38 (8)05:24 (4)01:27 (3)06:25 (28)
12Goran Polojaz33:35+07:1903:32 (17)09:54 (10)15:32 (15)18:06 (12)21:02 (12)22:55 (11)29:23 (11)31:22 (11)33:35 (12)
AA-Team Friuli Venezia Giulia03:32 (17)06:22 (11)05:38 (20)02:34 (10)02:56 (13)01:53 (15)06:28 (11)01:59 (17)02:13 (25)
13Peter Berger34:08+07:5202:27 (5)12:14 (20)15:35 (16)18:33 (14)20:55 (11)24:05 (13)30:51 (13)32:31 (13)34:08 (13)
Orienteering Klosterneuburg02:27 (5)09:47 (23)03:21 (13)02:58 (13)02:22 (9)03:10 (23)06:46 (15)01:40 (12)01:37 (14)
14Guglielmo Gualdana34:18+08:0204:30 (24)11:34 (18)14:02 (10)21:11 (17)23:04 (15)24:36 (14)31:20 (14)32:53 (14)34:18 (14)
AA-Team Lombardia04:30 (24)07:04 (17)02:28 (5)07:09 (26)01:53 (3)01:32 (5)06:44 (14)01:33 (8)01:25 (3)
15Bendegúz Werner37:40+11:2403:18 (16)09:34 (9)13:19 (7)19:45 (15)21:51 (13)25:34 (16)33:50 (15)35:30 (15)37:40 (15)
Pécsi Vasutas Sportkör03:18 (16)06:16 (9)03:45 (14)06:26 (25)02:06 (8)03:43 (24)08:16 (18)01:40 (12)02:10 (24)
16Alessandro Rivetta39:16+13:0005:42 (25)11:54 (19)17:14 (20)23:04 (23)26:47 (21)28:30 (19)35:11 (16)37:23 (17)39:16 (16)
AA-Team Friuli Venezia Giulia05:42 (25)06:12 (8)05:20 (19)05:50 (23)03:43 (18)01:43 (10)06:41 (12)02:12 (21)01:53 (22)
17Konstantin Kraus41:27+15:1103:08 (13)10:07 (12)14:01 (9)17:00 (10)23:32 (16)25:30 (15)37:06 (18)39:40 (18)41:27 (17)
AA-Team Bayern03:08 (13)06:59 (16)03:54 (16)02:59 (14)06:32 (26)01:58 (16)11:36 (25)02:34 (23)01:47 (19)
18Tobias Teichmann41:42+15:2602:45 (8)10:47 (15)19:33 (24)22:24 (21)24:55 (17)27:10 (17)37:53 (19)40:01 (19)41:42 (18)
SU Schöckl Orienteering02:45 (8)08:02 (20)08:46 (26)02:51 (12)02:31 (10)02:15 (18)10:43 (24)02:08 (20)01:41 (16)
19Loss Nikolas42:27+16:1105:56 (26)12:24 (21)14:55 (14)19:50 (16)33:15 (25)34:54 (23)39:40 (21)41:07 (20)42:27 (19)
AA-Team Trentino-Südtirol05:56 (26)06:28 (13)02:31 (6)04:55 (21)13:25 (28)01:39 (9)04:46 (1)01:27 (3)01:20 (1)
20Péter Molnár42:41+16:2502:44 (7)10:08 (13)17:42 (22)22:29 (22)27:40 (22)30:42 (21)38:58 (20)41:14 (21)42:41 (20)
AA-Team Vas02:44 (7)07:24 (18)07:34 (25)04:47 (20)05:11 (24)03:02 (22)08:16 (18)02:16 (22)01:27 (7)
21Bertalan Kiss42:48+16:3203:02 (11)11:23 (17)17:36 (21)21:59 (19)26:22 (20)28:51 (20)35:13 (17)37:07 (16)42:48 (21)
AA-Team Vas03:02 (11)08:21 (22)06:13 (22)04:23 (18)04:23 (21)02:29 (21)06:22 (10)01:54 (16)05:41 (27)
22Jura Kukec48:08+21:5203:00 (10)13:23 (23)16:31 (19)25:10 (24)30:31 (23)34:37 (22)43:17 (22)46:08 (22)48:08 (22)
AA-Team Hrvatska03:00 (10)10:23 (25)03:08 (10)08:39 (27)05:21 (25)04:06 (25)08:40 (20)02:51 (27)02:00 (23)
23Georg Koffler48:55+22:3907:32 (27)15:10 (25)25:09 (27)28:19 (26)32:39 (24)35:03 (24)43:48 (23)46:31 (23)48:55 (23)
Naturfreunde Villach - Orienteering07:32 (27)07:38 (19)09:59 (27)03:10 (16)04:20 (20)02:24 (20)08:45 (21)02:43 (25)02:24 (26)
24Domen Kavcic50:57+24:4104:14 (21)15:44 (27)26:21 (28)30:45 (28)35:53 (28)40:22 (28)47:04 (25)49:06 (24)50:57 (24)
AA-Team Slovenija04:14 (21)11:30 (27)10:37 (28)04:24 (19)05:08 (22)04:29 (26)06:42 (13)02:02 (18)01:51 (21)
25Domonkos  Alpár 51:16+25:0008:00 (28)14:40 (24)19:43 (25)22:11 (20)25:06 (19)27:21 (18)46:43 (24)49:29 (25)51:16 (25)
Szombathely Haladas VSE Sport Club08:00 (28)06:40 (14)05:03 (17)02:28 (8)02:55 (12)02:15 (18)19:22 (28)02:46 (26)01:47 (19)
26Elias Dobnik53:07+26:5104:02 (20)16:51 (28)23:19 (26)25:40 (25)33:36 (27)39:38 (27)49:51 (27)51:34 (26)53:07 (26)
AA-Team Kärnten04:02 (20)12:49 (28)06:28 (23)02:21 (5)07:56 (27)06:02 (27)10:13 (23)01:43 (15)01:33 (13)
27Julius Fischer53:29+27:1303:07 (12)13:01 (22)16:10 (18)21:45 (18)24:59 (18)36:45 (26)49:06 (26)51:48 (27)53:29 (27)
Team Bayern03:07 (12)09:54 (24)03:09 (11)05:35 (22)03:14 (16)11:46 (28)12:21 (26)02:42 (24)01:41 (16)
28Jonas Königstorfer60:39+34:2304:27 (23)15:15 (26)18:25 (23)30:17 (27)33:20 (26)35:39 (25)50:17 (28)58:49 (28)60:39 (28)
ASKÖ Henndorf04:27 (23)10:48 (26)03:10 (12)11:52 (28)03:03 (14)02:19 (19)14:38 (27)08:32 (28)01:50 (20)
Leon Ebster+-27:44 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
ASKÖ Henndorf00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Peter Smrekar+-27:44 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
AA-Team Slovenija00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Palumbo Pietro+-27:44 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Team Trentino-Südtirol00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)